» »

Battlefield 4

Battlefield 4

Temo vidijo: vsi
««
4 / 66
»»

kriko07 ::

Battlefield je vojna simulacija. V vojni so tudi stolpnice porušili oz višje zgradbe,zakaj nebi rušili tudi v Battlefieldu?

galu ::

kriko07 je izjavil:

Battlefield je vojna simulacija.


Heh.. Heheh.. Ne, ni.
Tako to gre.

Unknown_001 ::

galu je izjavil:

kriko07 je izjavil:

Battlefield je vojna simulacija.


Heh.. Heheh.. Ne, ni.


No odvisno v kerem smislu sta vidva mislila. Če se gre za simulacijo za podoživljanje bitke je kr bliz temu, drgač pa zgleda si ti mislil na simulacijo poteka vojne v real world. Right?

Netrunner ::

eh ta BF4 je samo BF3 z šminko .. bom počakal kar na BF5
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

manniac ::

KAr je vredu ker men je BF3 odličen, do sedaj so patcahli, sicer ne dovolj ampak so.
In če bo BF4 vsaj tako dobr, plus novi engine bo to top špil.

galu ::

Tako to gre.

Kenpachi ::

Kar zmrazi me videt folk spilat na kontrolerju :S
Zaraki Kenpachi.

BigWhale ::

kriko07 je izjavil:

Battlefield je vojna simulacija. V vojni so tudi stolpnice porušili oz višje zgradbe,zakaj nebi rušili tudi v Battlefieldu?


Zato ker bodo potem ljudje rekl: joooj kak hardware nucam za to zadevo!!111 *cry* *sob* *fetal position*

Unknown_001 ::

BigWhale je izjavil:

kriko07 je izjavil:

Battlefield je vojna simulacija. V vojni so tudi stolpnice porušili oz višje zgradbe,zakaj nebi rušili tudi v Battlefieldu?


Zato ker bodo potem ljudje rekl: joooj kak hardware nucam za to zadevo!!111 *cry* *sob* *fetal position*


Pa še kemperji bodo jokat začel. >:D

kriko07 ::

sennheiser ::

Včeraj sem v mullerju zasledil da imajo battlefield 4 za 5€, domnevam da je koda za beto... zagotovo trditi kaj je, pa ne morem, ker je na ovitku vse v nemščini.

Dami ::

Kaka ideja kje najceneje prednaročit (lahko samo key), pa da zadeva preverjeno deluje?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tomaž ::

Na strani http://www.digikeys.co.uk/ imate prednaročilo za Battlefield 4 + China Rising DLC Origin PC Key za €53.78 in kodo Doom49 za -25% kar nanese na 40,34€in je trenutno najboljša možnost za prednaročilo.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

galu ::

Če bi prebral, bi videl da je stvar "Pre-Order". Kaj ti prinaša BF4 Pre-Order pa si lahko sam poguglaš.
Tako to gre.

Tomaž ::

galu je izjavil:

Če bi prebral, bi videl da je stvar "Pre-Order". Kaj ti prinaša BF4 Pre-Order pa si lahko sam poguglaš.


Battlefield 4 Standard Cdkey Origin dobiš. Če pomeni Standard enako kot na originu pomeni da je DLC zraven
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomaž ()

galu ::

V redu... 2. link iz Googla (query: "Battlefield 4 pre-order bonus")

https://help.ea.com/article/battlefield...
Tako to gre.

Tomaž ::

galu je izjavil:

V redu... 2. link iz Googla (query: "Battlefield 4 pre-order bonus")

https://help.ea.com/article/battlefield...


Pa sem še nekaj novega zvedel da je vključen Premium :D
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Ziga Dolhar ::

Kje si zasledil, da je vključen Premium? COpy-paste.
https://dolhar.si/

Tomaž ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Kje si zasledil, da je vključen Premium? COpy-paste.


What Battlefield 4 game editions will be available for pre-order?
During the pre-order period, the following editions of the game will be available for pre-order:
Standard Edition
Pre-ordering the Standard Edition will grant you a Premium Expansion pack once it becomes available after the Battlefield 4 launch. The Standard Edition will be available on PC, Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, and PlayStation 4.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Ziga Dolhar ::

Tomaž je izjavil:

Ziga Dolhar je izjavil:

Kje si zasledil, da je vključen Premium? COpy-paste.


What Battlefield 4 game editions will be available for pre-order?
During the pre-order period, the following editions of the game will be available for pre-order:
Standard Edition
Pre-ordering the Standard Edition will grant you *a* Premium Expansion pack once it becomes available after the Battlefield 4 launch. The Standard Edition will be available on PC, Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, and PlayStation 4.


Hudič se skriva v slovnici.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Tomaž ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Tomaž je izjavil:

Ziga Dolhar je izjavil:

Kje si zasledil, da je vključen Premium? COpy-paste.


What Battlefield 4 game editions will be available for pre-order?
During the pre-order period, the following editions of the game will be available for pre-order:
Standard Edition
Pre-ordering the Standard Edition will grant you a Premium Expansion pack once it becomes available after the Battlefield 4 launch. The Standard Edition will be available on PC, Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, and PlayStation 4.


Hudič se skriva v slovnici.


Mogoče je mišljen z tem China Rising Expansion Pack :|
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Ziga Dolhar ::

Ja, sej. "A" premium expansion pack. Indefinite article. One of many. :)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Tomaž ::

Bo treba še malo počakat z Pre-orderom da bo malo več znanega :D
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

galu ::

Če nimaš prevelike sile, počakaj na Premium Edition. Najboljši Bang 4 the buck (če odmislimo BF3 PE, ki bo tedaj ene 15€ verjetno :)))
Tako to gre.

Guzzy ::

Če nimaš prevelike sile, počakaj do stopnje kjer je zdaj BF3 in ko bo announcan BF5. Pol boš dobil ves content za 20-40€. :)

BigWhale ::

Guzzy je izjavil:

Če nimaš prevelike sile, počakaj do stopnje kjer je zdaj BF3 in ko bo announcan BF5. Pol boš dobil ves content za 20-40€. :)


Pa noben tvoj prijatelj se ne bo hotel s tabo igrat. ;>

Guzzy ::

BigWhale je izjavil:

Guzzy je izjavil:

Če nimaš prevelike sile, počakaj do stopnje kjer je zdaj BF3 in ko bo announcan BF5. Pol boš dobil ves content za 20-40€. :)


Pa noben tvoj prijatelj se ne bo hotel s tabo igrat. ;>


Do explain please :)

Kenpachi ::

Ja, BF3 izdihuje. Pol/tričetrt naših platunovcev je zgubilo voljo do igre. Tudi sam že počasi jenjam.
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

Kenpachi je izjavil:

Ja, BF3 izdihuje. Pol/tričetrt naših platunovcev je zgubilo voljo do igre. Tudi sam že počasi jenjam.

verjetno je to posledica dolgega obdobja igranja od 1x...mislim bolj na to, da je preveč igranja na dan...kar pomeni, da se prej naveličaš...

recimo sam šele zdaj začel določena orožja gradit, ker mi je samo igranje preveč lahkotno.

demon#666 ::

sennheiser je izjavil:

Včeraj sem v mullerju zasledil da imajo battlefield 4 za 5€, domnevam da je koda za beto... zagotovo trditi kaj je, pa ne morem, ker je na ovitku vse v nemščini.


A si zvedu kaj je? Jaz sem eno kopijo kupil (nemško ne znam, pa sej za 5€ tudi če ne bo nič), kodo sem vpisal in edino kar sem dobil od povratne informacije, da lahko igro poberem z origina, ko bo na voljo.
Sicer pa je kolega ravno tako kupil to za 5€ in ko gre igrat BF3, mu napiše, da je pre-ordau BF4.
Sam pa nimam pojma kaj da pričakujem ob izidu :D
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Berserker ::

Kenpachi je izjavil:

Ja, BF3 izdihuje. Pol/tričetrt naših platunovcev je zgubilo voljo do igre. Tudi sam že počasi jenjam.


Kolk gledam še folk in še bo vedno igral BF2 naprje. Jaz se igre nisem dotaknil od novega leta, sem pa zagnal precej boljši BF BC2

Kenpachi ::

Eh, ja, loh špilaš random game-e povsod, še celo stari ET ima par živih serverjev. Jaz govorim o tem, da ni več klape, s katero bi špilal.
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

Kenpachi je izjavil:

Eh, ja, loh špilaš random game-e povsod, še celo stari ET ima par živih serverjev. Jaz govorim o tem, da ni več klape, s katero bi špilal.

ah...če imaš željo po igranju, si poiščeš novo okolje....

recimo moja klapa, ko je izšel bf3, je tako navijala, da so mi šli dobesedno na ku..., že eno leto ni nikjer ne duha ne sluha o nobenmu...


....zato sem si pač našel novo okolje na mednarodni sceni...kar je tudi bolj zanimivo, ker laufajo tuji jeziki in nove vezi. Nikoli ne veš kaj ti prav pride od tega.....tudi gamming je po svoje zanimiv za kaj drugega.

sennheiser ::

To je že vse res, ampak ne vem ni bolšga feelinga ko se kolegi dobijo na TS in užgejo eno, sploh če jih je dost za kako malo mapo 16p... ni bolšga po kolegih sipat pa se potem smejat na ts kdo je bolši...

BigWhale ::

Jaz sem to pocel tudi s kolegi iz tujine. :)

Dua'L ::

http://playtech.si/sl/p/6679/battlefiel... kar ugodno glede na to da je premium koštal ob izidu 50 ojrov..
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Buggy ::

Dua'L je izjavil:

http://playtech.si/sl/p/6679/battlefiel... kar ugodno glede na to da je premium koštal ob izidu 50 ojrov..



oprostite moji naivnosti. Ali se tole (Battlefield 4 + bonus China Rising DLC (PC)) potemtakem steje kot premium? Obstaja (oz. ali morda se bo) pred izzidom kot prednarocilo se kaksna "mocnejsa" varianta BF4?

fireX88 ::

Ni to premium, pred izidom da bo premium pa dvomim..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fireX88 ::

nekaj novega, nič posebnega, je pa nekaj wtf momentov..vsaj zame!

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Jerry000 ::

Dua'L je izjavil:




Meh, nič kaj všečno ni...kot da gledam nou DLC za BF3. Bom raje preskočil to igro pa kupil BF5...itq pride drugo leto:D

Skyman ::

aja ti ves da je bf3 prisel vn 2011?

Jerry000 ::

Skyman je izjavil:

aja ti ves da je bf3 prisel vn 2011?



vem, hotu sm rečt da prehitro prihajajo novi deli, itq ni nč novega...no, to je moje mnenje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Kenpachi ::

Ja, in če bo BF5 enak kot BF4, ki pa je, kot očitno, enak BF3? Kaj pa potem?
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

Dua'L ::


GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Jerry000 ::

Kenpachi je izjavil:

Ja, in če bo BF5 enak kot BF4, ki pa je, kot očitno, enak BF3? Kaj pa potem?



Kaj potem? Nebom kupil in bom prišparal 50€ lol:D. Igre ki ima naslednika in izgleda kot nek DLC pa ne bom kupoval...sploh pa ne po tok kratkem času

Isotropic ::

lahko bi ze postimali, da si lahko izberes svoje orozje v SP...:|

BigWhale ::

A bi ze nehal nabijat o DLCjih in se spakiral kam drugam? :> Takle 'upgrade' se steje v major rehaul in med obema izdajama bo dve leti.

100 EUR na dve leti je prevec za vec sto ur igranja?! Heh...

Skyman ::

Jerry000 je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Ja, in če bo BF5 enak kot BF4, ki pa je, kot očitno, enak BF3? Kaj pa potem?



Kaj potem? Nebom kupil in bom prišparal 50€ lol:D. Igre ki ima naslednika in izgleda kot nek DLC pa ne bom kupoval...sploh pa ne po tok kratkem času


kaj ti tle samo kopiras svoje poste to da ne bos dal 50€ je ze napisano v cod temi ter v bf3 temi sedaj se tukaj spamas s tem.Prosim pojdi na zrak.

Jerry000 ::

Skyman je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Ja, in če bo BF5 enak kot BF4, ki pa je, kot očitno, enak BF3? Kaj pa potem?



Kaj potem? Nebom kupil in bom prišparal 50€ lol:D. Igre ki ima naslednika in izgleda kot nek DLC pa ne bom kupoval...sploh pa ne po tok kratkem času


kaj ti tle samo kopiras svoje poste to da ne bos dal 50€ je ze napisano v cod temi ter v bf3 temi sedaj se tukaj spamas s tem.Prosim pojdi na zrak.



Me veseli da si zame vzameš čas in pregledaš moje res stare teme...hvala:)

BigWhale je izjavil:

A bi ze nehal nabijat o DLCjih in se spakiral kam drugam? :> Takle 'upgrade' se steje v major rehaul in med obema izdajama bo dve leti.

100 EUR na dve leti je prevec za vec sto ur igranja?! Heh...



Nimam niti 100 preigranih...ja...50€ je drago za igro

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()
««
4 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996277785 (41816) opeter
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273341 (29940) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334701 (22991) matija14
»

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

Oddelek: Igre
353735 (3353) r3dkv1c4

Več podobnih tem