» »

Nova anketa: še gledate televizijske vsebine?

1
2
»

mtosev ::

mamo pa doma 3 tvja in še 2 dvb-c pvrja
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Rias Gremory ::

Utk je izjavil:

Kaj je alternativa? Da greš na youtube in gledaš gangman style še stopetdesetič? Samo da slučajno ne bi ujel kakšnega brainwasha.
Ali da si sam potegneš iz neta celo sezono neke nanizanke, ki se vrti v ZDA? Ja, tam ziher ne bo pranja možganov.
Pa še spremljat moraš kaj se vrti in kaj je za gledat in kaj ni.
Zmeraj ti drugi določajo kaj boš gledal. Razlika je samo ali izbereš izmed 20-30 programov, ali pa porabiš eno uro, da najdeš na netu kaj "pametnega". Ker če je na televiziji 90% smetja, ga je na internetu 99,9%.

Mogoče si pa ti nevede gledal brainwashing oddaje, sodeč po tem kakšne bedarije govoriš.


ontopic: Ne gledam televizije. Po mojem jo je (vsaj v Sloveniji) povozil čas oz. napredek.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Black Dragon ::

Youtube je zamenjal TV >:D
Time will tell.

jype ::

Nah, youtube je zamenjal radio.

Black Dragon ::

jype je izjavil:

Nah, youtube je zamenjal radio.


Tudi to ja :) in odkar imam tablico knjižnice več ne povoham...
Time will tell.

toxius ::

kuglvinkl je izjavil:

Utk, seveda. Izključno zgolj in koristne stvari.

V resnici po mojem "mi" - brez TV predvsem beremo. Vsega in svašta. Leposlovje in svojo stroko. Na monitorju, talbcli, e-book readerj in papirju.

@ toxius, sexata kej, al to samo med filmom?


Brez skrbi, za vse najde čas ;) tudi za službo, popoldanski s.p. in izredni faks in seveda tudi za sex...

Alexius Heristalski ::

[D]emon je izjavil:

A nismo baje zdej na digitalno tv preklopil pa tko ? :))

To ni imelo zveze s kablaši.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

[D]emon ::

Alexius Heristalski je izjavil:

[D]emon je izjavil:

A nismo baje zdej na digitalno tv preklopil pa tko ? :))

To ni imelo zveze s kablaši.


Nego ? Ce ni melo zveze s kablasi mi pa, prosim lepo, razlozi zakaj sem moral cakat, da so mi Telemachovci poslal tehnika, da mi je prevekslal polovico koaksialca od doze do tvja in vmes vrgel se receiver. In ce mi lahko disejblajo sprejemanje posameznih kanalov, mi po taisti logiki lahko disejblajo sprejemanje vseh kanalov ter posledicno ne kasirajo za TV storitev.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Alexius Heristalski ::

Če misliš preklop na digitalno tv, katerega so oglaševali konec 2010, je šlo za zemeljske oddajnike.

Kaj so tebi delali kablaši, je med tabo in operaterjem. Zagotovo pa gredo internet, analogni in digitalni kabelski signal po istem kablu.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

snow ::

Pojdite gledat TV SLO1 sedaj: http://www.rtvslo.si/dobraura/cetrtek
Oz. 17:15 bo naprej ;)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snow ()

Mipe ::

TV ne gledam več. Le zakaj bi? Vsakič, ko pogledam, so reklame. Ko se usedem, da bi gledal kak film, ki se ravno predvaja, se začnejo maratonske reklame. Nima veze.

Luwigana ::

morda samo poročila ali kašen dokumentarec, morda pa sploh ne gledam.

T-h-o-r ::

gledam športne prenose v živo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

roCkY ::

V "TV" buljim kar precej. "Ognjena lisička" ima v njem svoj brlog. Zraven gre kar na PC desktop sodi. IPTV predvajalnik (MulticastTV) je inventar v desnem gornem vogalu. Čez cel zaslon je TV slika morda kako urco dnevno. Glasbenih kanalov se ne gleda, ker smo nekako padli v SKY.fm.
Kar se TV vsebin tiče pa dokumentarci (HD kanali imajo veliko prednost), kak čvek za zraven včasih, redko filmi in serije (HBO GO kadar je naročen), Novice in razno forumsko modrovanje, ki sodi zraven dnevnih dogodkov gre prek spleta. Kanali brez reklam imajo absolutno prednost. Iz mega Siolove sheme je v PL v Multicastu po zadnjem dodajanju novih HD 26 kanalov. A nekaj jih bo skritih.

Manjka WIN programček za ogled nazaj IPTV-ja - kanalov, ki sicer imajo časovni zamik.

flbroker ::

Ne spremljam že ene 7-8let. Gledam tisto kar hočem, ne kar se mi vsili. Sploh pa na TV razen NG in Discovery ni nič pametnega.

stenc55 ::

Doma imam HTPC z Mediaportalom in T-2 - jevim STB-jem. Moja gleda tisti miljon forenzikov in advokatov, jaz na TV programu skoraj nič, razen kaj iz paketa dokumentarcev, bistvo pa je da se pri nas nič ne gleda v živo ampak vse takrat ko imamo čas in voljo prek timeshifta.
Filmi na sporedu so ali stari ali butasti (kot je nekdo omenil PA in Sam doma), zato pa toliko raje poje HTPC. Ne boste verjeli kaako kvalitetne filme delajo kitajci, korejci in japonci. Od nadaljevank na HTPC-ju so pa tako ali tako obvezni TBBT, Galactice, Star treki, Top gear, TWD.....
Rezime:
Klasičen TV program- ne
Prilagojen TV program (časovno)- da
Stvari izven TV programa- da
Glavna stvar pri vsem skupaj je pa ta, da sem prelen da bi čepel za monitorjem in gledal oddaje, kot to recimo hoče VOYO. Sem "gospodin čovek" in TV sprejemnik je v bistvu le vmesnik za gledanje lastnega programa lepo kot se spodobi, s kavča.

Relanium ::

TV prižgem 1x na mesec (pa še to ne) za kako uro v upanju da vidim če je kaj pametnega in me vedno znova razočara.

Počasi si bom pa začel žile rezat, ker foter ne zamudi niti enih 24ur novic, in to s TV naglas.....
Ma TV v dnevni, TV v kuhinji in TV v spalnici.
Ko mu rečem da to pere možgane me pa vsi v bajti gledajo kot majmuna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

kuglvinkl ::

V resnic mu ne pere možganov. Zaradi tega crapa ne razmišlja o relevantnih svareh. In to zadošča.
Your focus determines your reallity

[D]emon ::

kuglvinkl je izjavil:

Zaradi tega crapa ne razmišlja o relevantnih svareh. In to zadošča.


Treba vcas tud mozgan na paso dat. Vcas. Js ga raj tko da grem kej spilat.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

kuglvinkl ::

Al pa brat, al pa basket al pa laufat al pa... :)
Your focus determines your reallity

mtosev ::

Relanium je izjavil:

TV prižgem 1x na mesec (pa še to ne) za kako uro v upanju da vidim če je kaj pametnega in me vedno znova razočara.

Počasi si bom pa začel žile rezat, ker foter ne zamudi niti enih 24ur novic, in to s TV naglas.....
jaz tud gledam poročila dnevno.gledam pa poročila na CNN,RTV SLO in 24ur
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Glugy ::

Jaz gledam sam če je tisto gor kar me zanima ravno takrat ko pržgem tv..al pa recimo kej novga pa da zgleda cool. Recimo včer sm dokumentarc na National Geographic o heroinu gledal ko se je en bogi poba zdravu. To mi je blo recimo še kr zanimiv... am un najstniški program Disney XD sem drgač včasih dost gledal (cca 3-4 leta nazaj) pa pr Discovery Channel gledam npr mythbusterje če so ravno takrt gor ko premikam po programih. Če gledam kaka poročila pol gledam na CNN al pa BBC. Pa še to bolj tak da mal utrjujem angleščino pa poslušam mal izgovorjave. Škoda k ni kakega danskega al pa japonskega programa na kablski. Mene zanimajo drugi jeziki =) Ne pa uni balkanski pa nemški :) Aja en ruski program je tud sam je res bedn pa dolgočasn. Kr ene stare filme vrtijo pomoje iz 80ih.

No skratka am a še kej gledam? ammm...pa ja včasih gledam ko majo Psychic uno ko se en dela da je jasnovidec pa je smešn ampak prebrisan =) Sam ne vem na kerm kanalu je že to. Neki Universal...neki =)
Škoda k npr ni kakega 3D progama zdej k je že tok teh 3d televizij. To bi bil recimo korak v prihodnost.

Pa prihodnost bi bila da bi npr mel program kjer bi lahk izbral kaj bi rad gledal..pa da bi bilo pač zastonj oz bi gledal reklame vmes za plačilo al pa bi pač plačal vsak mesec x evrov (neki simboličnga) za brez oglasov. pač nevem če bi se npr bal da boš šel na wc med oglasi bi pa pač recimo na konc oglasov mogu vrstni red oglasov kot se je predvajal napisat predn bi lahk gledu film naprej. al pa kej tazga no =) Ker ja da bi mel neko kamero al senzor da bi oni vidl če si prisotn...to bi bil vdor v zasebnost... to ne bi blo cool.

Machete ::

opeter je izjavil:


Starši pa imajo kabelsko a se mi zdi nesmiselno, ker gledajo itak samo PopTV pa Kanal A ...


Ni mi jasno kako lahko odrasla oseba gleda pop in A .. Oo
(ne leti na tvoje direkt)

Blisk ::

Meni ni jasno, kako v teh časih folk gleda VSAK DAN dnevnik in vse kar prikažejo na TVju je sveta resnica!
Če pa vsi vemo, da to kar prikažejo na TVju je pranje možganov.
Še, če malo bolj seciraš ameriške filme, ti je jasno zakaj je poanta določenega filma taka kot je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

opeter ::

@Bliks in Machete:
Večina ljudi o tem ne razmišlja. Gledajo in požirajo tisto, kar jim je ponujejo. Kot Borgi v Star Treku. Kolektivni um.
Politiki in marketingarji pa si manejo roke.

Sem bral, da ProPlus ni uspel zbrati dovolj naročnikov za Pop Nonstop in bodo počasi ukinjali programe. Sanjali so o nekih 15-20.000 naročnikih, zdaj pa imajo manj kot 2.000, pa še ti so bili večinoma prisiljeni s strani SiOLa.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bbf ::

Stalno spremljam NAJBOLJŠI reality šov na svetu: TV SLO3 !!!

Blisk ::

opeter je izjavil:

@Bliks in Machete:
Večina ljudi o tem ne razmišlja. Gledajo in požirajo tisto, kar jim je ponujejo. Kot Borgi v Star Treku. Kolektivni um.
Politiki in marketingarji pa si manejo roke.

Sem bral, da ProPlus ni uspel zbrati dovolj naročnikov za Pop Nonstop in bodo počasi ukinjali programe. Sanjali so o nekih 15-20.000 naročnikih, zdaj pa imajo manj kot 2.000, pa še ti so bili večinoma prisiljeni s strani SiOLa.


ja saj to je največja katastrofa današnjih dni, folk, ki ne razmišlja. Vturili so nam vsemogočne napravice in naprave, da smo zaposleni z drugimi zadevami 24 ur na dan, samo zato, da se ni treba ukvarjati sam s sabo in razmišljati.
Kaj lepšega kot imeti na glavi nonstop slušalke in nonstop muzika, zato, da ne slišiš sebe in svojih potreb in da ne razmišljaš....

[D]emon ::

@Blisk, a ti pa zivis kot kartuzijanski menih v sveti kontemplaciji na dnevni osnovi ? :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

LuiIII ::

In to niti ni tako slabo življenje pravijo. No vsakemu svoje.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2019: televizija je mrtva, naj živi internet

Oddelek: Novice / Ostale najave
439369 (7138) FTad
»

Moja Slovenija VS. VIP šov Kaj gledate?

Oddelek: Loža
222966 (2081) Anney
»

The Lego Movie (2014)

Oddelek: Sedem umetnosti
225237 (4305) oo7
»

Nova anketa: še gledate televizijske vsebine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
7811371 (8237) LuiIII
»

Še gledate TV vsebine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
769117 (7400) de199

Več podobnih tem