» »

Ideje za razvoj mobilne aplikacije za Android

Ideje za razvoj mobilne aplikacije za Android

Luka91 ::

Ker me zanima razvoj mobilnih aplikacij sem se odločil, da bom za diplomsko nalogo razvil mobilno aplikacijo za platformo Android. Ena izmed najtežjih nalog je dobiti dobro idejo kaj naj bi aplikacija omogočala. Tako da se obračam na vas. Prosil bi, če imate kakšno dobro idejo kaj bi se dalo narediti oziroma, če bi si sami želeli kakšno aplikacijo pa jo še ni Google Play-u, da napišete kakšna je vaša ideja. Hvala vsem za kakršnekoli nasvete.

popster ::

Js bi hotel tako applikacijo ki bi mi zaznala domače omrežje (naprimer mobitel) in se takoj povezala nanj. Android mi ob vrnitvi iz tujine (malo čez mejo) ostane na tujem omrežju kar je lahko drago. To se dogaja kjer so na voljo tuja in domača omrežja.

xyz007 ::

Aplikacija tipa tapatalk za slo-tech. Mislim da bi kmalu ratala hit. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

bojco ::

Rad bi z eno miško upravljal dve napravi.

Imam rešitev, ki se mi zdi enostavna za kakšnega programerja.
Na obeh napravah (telefon in računalnik) bi potreboval programečk oz skripto, ki bi bluetooth prekinila za recimo 1min. Sam nimam pojma o programiranju, se mi pa zdi, da bi tole moglo bit dost enostavno nardit.

Sam si predstavljam tako:
-uporabljaš računalnik
-zazvoni telefon
-na računalniku zaženeš skripto, ki za 1min ugasne bluetooth
-napravo na vozičku "restartaš" al karkoli to nardiš, da začne ponovno iskat bluetooth naprave.
-ker je na računalniku ugasnjen bluetooth, ti ga najde na telefonu.
-po končanem klicu, na telefonu zaženeš aplikacijo, ki prekine bluetooth za 1min, med pogovorm pa je tudi že na računalniku bluetooth nazaj prižgan, ker je tista 1min minila.
-spet ponoviš postopek "restartanja" oz iskanja nove bluetooth naprave na vozičku in ti sedaj najde računalnik, ker je na telefonu bluetooh ugasnje samo za 1min.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33755241 (21515) Kawl6
»

Chipolo

Oddelek: Strojna oprema
71987 (1497) sandmat
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919733 (16062) Jst
»

Win XP SP2 in bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
82358 (2017) harvey

Več podobnih tem