» »

Vlada 2013

Vlada 2013

Temo vidijo: vsi
««
235 / 279
»»

Cervantes ::

Obsojen je bil na prvi stopnji. Sledi pritožba ne drugostopenjsko, tretjestopenjsko, n-stopenjsko, ustavno, Haaško in nazadnje na UN.
Skratka, Jajo bo takrat star sto let, in če bo dobrega zdravja, bo šel sedet.

Aston_11 ::

Njet, ko bo razsojeno, bo ali zadeva zaključena, v kar gre dvomiti in gre sedet ali pa zaključena in ne gre sedet. Da bi ta šmorn šel nazaj na prvo stopnjo, ne verjamem, ker je solata in ohrovt zmešana v marmljeljad.

Mufasa ::

Aston_11 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Zakaj obtoženca, ko mu sodnik izreče kazen, ne odpeljejo takoj v zapor?
Ker nismo fašizem in imamo idejo, da ima obtoženi še pravno sredstvo, s katerim se lahko zgodi, da bo sodba razveljavljena on pa bo sedel nedolžen.

Invictus je izjavil:

Da mora podpisat prejem sodbe da gre lahko v zapor?
isto kot prej. V nefašističnih sistemih imamo radi, da vemo, česa smo obsojeni, to pa zvemo tako, da imamo možnost prebrati sodbo, s katero nas imajo namen vtakniti v zapor.

Invictus je izjavil:

Naj en pravnik razloži to unikatnost sistema.
To ni nobena posebnost.


A k kake pritožbe ne vzdržijo izvršbe pa ni fašistično?

A je tak sci-fi da nekdo ki je nedolžen to dokaže ob prestajanju kazni?
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Aston_11 ::

Fašistično je, da bi nedolžnost dokazoval iz zapora, ko še niti pravnomočno obsojen nisi.

Primerjati odvzem prostosti z izvršbami je pa zrelo za psihiatrijo. Pa tudi če ne bi bilo, bi v tistih redkih primerih, ko ne zadrži izvršbe, bila primerjava z odvzemom prostosti zrela za psihiatrijo.

Mufasa ::

Aston_11 je izjavil:

Fašistično je, da bi nedolžnost dokazoval iz zapora, ko še niti pravnomočno obsojen nisi.

Primerjati odvzem prostosti z izvršbami je pa zrelo za psihiatrijo. Pa tudi če ne bi bilo, bi v tistih redkih primerih, ko ne zadrži izvršbe, bila primerjava z odvzemom prostosti zrela za psihiatrijo.


Ok dej mi lekcijo, ne bom zameru...a mi poves pol logiko zakaj so nekateri v priporu pred in po nepravnomocni obsodbi?
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Aston_11 ::

Preberi poglavje o priporu v zkp, pa ti bo morda kaj jasno.

Invictus ::

Aston_11 je izjavil:

Fašistično je, da bi nedolžnost dokazoval iz zapora, ko še niti pravnomočno obsojen nisi.

Primerjati odvzem prostosti z izvršbami je pa zrelo za psihiatrijo. Pa tudi če ne bi bilo, bi v tistih redkih primerih, ko ne zadrži izvršbe, bila primerjava z odvzemom prostosti zrela za psihiatrijo.

Saj to država počne. Dolžan si nekaj denarja, pa ga samovoljno vzame iz računa. Če to ni fašizem ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mr.B ::

In med tem šumom je ena dobra novica : Država izdala za 102 milijonov evrov zakladnih menic..
Kako to dela Državni monopolist Telekom Slovenije : Namen zadolževanja je tekoče kratkoročno financiranje poslovanja družbe..
Izredna uprava za Avstrijsko NKBM : Adria Bank je v 50,4-odstotni lasti Nove Kreditne banke Maribor (NKBM) in je članica skupine NKBM, druga dva lastnika sta Nova Ljubljanska banka (28,46 odstotka) in Beogradska banka (21 odstotkov)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

arnecan1 ::

Invictus je izjavil:

Saj to država počne. Dolžan si nekaj denarja, pa ga samovoljno vzame iz računa. Če to ni fašizem ...

Pogooglaj Švedsko. Tam ti vzamejo še gate.

Je pa na izvršbo možna pritožba. Če pritožba ne bi bila možna, potem je pa to res fašizem.

Po drugi strani pa je možna anarhija. Bedaki bodo plačevali davke državi prostovoljno, drugi pa denar namesto za ceste in bolnice uporabljali za vikende na Hrvaškem in jahte.

Potrebno se je zavedati, da bi se proti izvršbi in neplačevanju davkov pridružilo vsaj 80% Slovencev. Za vsako pritožbo iti na sodišče, pomeni nedelujoč sistem. Zato imajo vse dobro stoječe demokratične države zelo strog davčni zakon (nekateri potem seveda rečejo fašistični), celo tako strog, da so lažje v zapor spravili Al Caponeja zaradi davkov kot umorov.>:D

Če bi vsi plačevali davke, izvršbe ne bi bile potrebne. In davki bi bili občutno nižji.:))

Mufasa ::

Kaj zej a se kle najde kle kšn apologet tega Lado Leskovar fejka, al ne?
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Cervantes ::

Mufasa je izjavil:

Kaj zej a se kle najde kle kšn apologet tega Lado Leskovar fejka, al ne?

Štefek!
Go get them, Tiger!
A bo v redu?

Mr.B ::

Za zdravje naroda upam, da so napačno citirali : Mercator odločen: Ne bomo več najdražji
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

Mufasa> Kaj zej a se kle najde kle kšn apologet tega Lado Leskovar fejka, al ne?

U, Lado Leskovar!

Aston_11 ::

Mr.B je izjavil:

Za zdravje naroda upam, da so napačno citirali : Mercator odločen: Ne bomo več najdražji

Sploh ideja, da so bili do sedaj najdražji, kar je bilo po mnenju mercatorja relativizirano s tako hudo kvaliteto, da so morali biti diskonti avtomatično bistveno nižji po ceni. Po mercatorjevo, itak.

PaX_MaN ::

Cool story bro:
Cene 10.000 izdelkom smo znižali od 10. 1. 2014 glede na cene, ki so bile v veljavi do navedenega dne.

Kvaježeto, inflacija?
Zavajajoče oglaševanje alneki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Pšenični ::

http://www.vecernji.hr/gospodarstvo/nov...

"Nova metodologija uvećala BDP 2,4%"

Da boste vedeli, zakaj večji BDP. S katerim se vlada nonšalantno hvali.

PaX_MaN ::

Joj, to vas pa mora bolet desnake, da je lih Kučan zaslužen za višji BDP, da tkole lažete, ker jasno piše da se ta nova formula začne uporabljat šele - septembra.

Mr.B ::

PaX_MaN,
morda bi se zamisli, ko tvoji izvoljenci vpišejo spremembe v napačni zakon.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mufasa ::

Merkator se hvali da ne bo več najdražji (dafaq), Virantov pobć je "slučajno" bil minister ko je đaba letel, BDP se povečuje...doro, ne?
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Cervantes ::

Mr.B je izjavil:

PaX_MaN,
morda bi se zamisli, ko tvoji izvoljenci vpišejo spremembe v napačni zakon.

ZUJF?

PaX_MaN ::

Mr.B je izjavil:

PaX_MaN,
morda bi se zamisli, ko tvoji izvoljenci vpišejo spremembe v napačni zakon.

O, pa ne da je desnak verjel tardečim da bodo znižal davek?!

Mr.B ::

Moj odgovor levjim.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matako ::

Uf, kakšen dolgčas na sceni! Vse je jasno, vreme krasno. Še enega dobrega kandidata za Dafuq dneva ne morem skupaj spraviti. Virant je že bil, Štefaneca sem pa zamudil (objava mora biti še isti dan).

Računam na napovedano jajokalipso naslednjega tedna, da končno malce požene kri po žilah. Mogoče bo šel dan v zgodovino kot "Janezov vdobohod". Imejte šampanjce na hladnem! >:D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Bojim se, da se bo šampanjec še dolgo hladil...

Cervantes ::

... in da bo dočakal usodo tistega, namenjenega izidu Mikijeve knjige.
Enkrat sem ga spil, kar tako. Da se ne bi pokvaril.
:'(

Mr.B ::

Hi hi hi, kje imate denarnice, ach sej do tja ne bo niti prišlo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ZaphodBB ::

Ironija je v tem, da bo Rigelnik na koncu lih tko propadel. Cena katero bomo Slovenci plačali za nacionalni interes v obliki reševanja Vojaka Hermana bo enormna.

vostok_1 ::

Janša ponuja alternativo sedanji vladi.

Spet so šparal pa najeli osnovnošolca za svetovanje. Džizs krajst kako puhasto meglo mečejo vn, a vi bi tega spet volili?

jype ::

vostok_1> Janša ponuja alternativo sedanji vladi.

Aja? Kakšno pa?

Mr.B ::

vostok_1,
glede na rezultate te vlade, se dejansko ni potrebno truditi s kvalitetnim kadrom...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sensei ::

Če se piše Štefanec, potem je Štefančevo, ali Štefanečevo članstvo? Valjda se tudi tukaj uporablja minister/ministrov pristop in je edina pravilna možnost Štefančevo članstvo?

taghag ::

Da ne boste prehitro pozabili svojih trenutnih občutkov ... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: taghag ()

Mufasa ::

taghag je izjavil:

Da ne boste prehitro pozabili svojih trenutnih občutkov ... ;)


Lepo. Štefanec 17' for prezident
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

bluefish ::

Mr.B je izjavil:

vostok_1,
glede na rezultate te vlade, se dejansko ni potrebno truditi s kvalitetnim kadrom...
Zanimiva mentaliteta. Če je X zanič, naj bo tudi kvazi alternativa Y za en k****.

solatko ::

Glede na kvalitete čisto vseh vlad, se ni potrebno truditi z državo.
Delo krepa človeka

Mr.B ::

Tako kot tale Pizdir.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PaX_MaN ::

Looool, kr drug drugemu so držal vrečo.
Jaki osamosvojitelji.

vostok_1 ::

Joj, kolk lažje bi bilo rešit slovenijo, če bi samo politike bilo potrebno spravit v red. Saj nas je le dva miljona, ampak IMO >50% teh je imbecilov na takšen ali drugačen način.

Že leta se govori kako nas jebejo levi in desni...pogledaš v ankete, ta isti so na prvih dveh mestih.

Nevem jype, žal tudi tvoja stranka ne bi imela efekta. Vse kar bi pomagalo je da celotno ozemlje Slovenije zalijemo z lavo in počakamo kakih 500 let.

Oki ::

vostok_1 je izjavil:

jype, žal tudi tvoja stranka ne bi imela efekta. Vse kar bi pomagalo je da celotno ozemlje Slovenije zalijemo z lavo in počakamo kakih 500 let.

Saj jype je isti. Vedno jamra, kakšno stanje imamo in kaj bi bilo treba narediti. Ko pa mu rečeš, da naj ustanovi stranko, to pa ne. Nima časa, ni pravih ljudi, ni pravo ljudstvo itd... Seveda, ko je treba prevzeti odgovornost, še pes prinese primeren izgovor. Čisto petokolonaško. Ampak izpade pa zelo socialno čuteč. Skratka, čisto fašistično obnašanje.

jype ::

Meni ni treba nič, ker se imam super. Vsi tisti, ki se nimate super, dajte kaj od sebe. Sem pripravljen pomagat, prevzemat odgovornosti za nekaj, česar sam ne potrebujem, mi pa na kraj pameti ne pade, ker nisem idiot.

Poleg tega jaz v resnici nisem navezan na državo in lahko, če se pojavi potreba, spizdim - mnogi drugi pa ne morejo, ker nimajo ne sredstev, ne znanja za kvalitetno življenje v tujini.

Mipe ::

Saj niti ne rabiš znanja ne denarja... samo voljo. Case in point.

Oki ::

jype je izjavil:

Meni ni treba nič, ker se imam super. Vsi tisti, ki se nimate super, dajte kaj od sebe. Sem pripravljen pomagat, prevzemat odgovornosti za nekaj, česar sam ne potrebujem, mi pa na kraj pameti ne pade, ker nisem idiot.

Poleg tega jaz v resnici nisem navezan na državo in lahko, če se pojavi potreba, spizdim - mnogi drugi pa ne morejo, ker nimajo ne sredstev, ne znanja za kvalitetno življenje v tujini.

Se pravi, poskrbiš zase, za druge te pa boli curak. Ja, prav fašistično postaja tole. Seveda bi spizdil, v to ne dvomim.

Invictus ::

Oki je izjavil:

jype je izjavil:

Meni ni treba nič, ker se imam super. Vsi tisti, ki se nimate super, dajte kaj od sebe. Sem pripravljen pomagat, prevzemat odgovornosti za nekaj, česar sam ne potrebujem, mi pa na kraj pameti ne pade, ker nisem idiot.

Poleg tega jaz v resnici nisem navezan na državo in lahko, če se pojavi potreba, spizdim - mnogi drugi pa ne morejo, ker nimajo ne sredstev, ne znanja za kvalitetno življenje v tujini.

Se pravi, poskrbiš zase, za druge te pa boli curak. Ja, prav fašistično postaja tole. Seveda bi spizdil, v to ne dvomim.

Točno tako. Zakaj bi človek trpel na račun podpiranja luzerjev?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mipe ::

Se strinjam. Bojkotirajmo davke!

jype ::

Oki> Se pravi, poskrbiš zase, za druge te pa boli curak.

Slab trol.

Kurec me boli za tiste, ki samo jamrajo, potem pa volijo Janšo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Oki ::

jype je izjavil:

Oki> Se pravi, poskrbiš zase, za druge te pa boli curak.

Slab trol.

Kurec me boli za tiste, ki samo jamrajo, potem pa volijo Janšo.
Jype: Sem pripravljen pomagat, ...prevzemat odgovornosti za nekaj, česar sam ne potrebujem, mi pa na kraj pameti ne pade, ker nisem idiot...
Ja, si... In to še fašističen hkrati. Tudi naciji so po II. sv. v. spizdili, ko se je pojavila potreba. In niso hoteli prevzemati odgovornosti...

Mr.B ::

jype,
sej imaš sedaj ne JJ vlado, tako demokratično izvoljeno in Ljubljeno. Prevzemi kar si si želel. Toda pa namiguješ da bi za vzpostavitev reda potrebovali en mandat Fašista, pač spada v drugo kategorijo drugo tematiko. Nekako tako kot ugotovitev une komisije, to kar je delal Virant je ok, ker tako delajo vsi. Ah sej res ti si vlili une kmete.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

A lahko prosim najameš prevajalca? Niti sanja se mi ne, kaj si želel povedat.

Oki> Ja, si... In to še fašističen hkrati. Tudi naciji so po II. sv. v. spizdili, ko se je pojavila potreba. In niso hoteli prevzemati odgovornosti...

Tudi šolski sistem moramo izboljšati, ker tole ni dovolj dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Oki ::

jype je izjavil:


Tudi šolski sistem moramo izboljšati, ker tole ni dovolj dobro.

Nič ne skrbi... Bodo drugi zrihtali. Ti pa se pripravljaj, da lahko spizdiš, če ti kaj ne bo pasalo. Samo, da ne boš slučajno odgovornosti prevzel... Ker to ni za vas, fašiste... Vi rabite boljši šolski sistem. Preloži odgovornost na drugega... to, ja... Tipično fašistično.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jype ()

reader ::

Oki je izjavil:

Tipično fašistično.


No, ne preveč nabijat. Jype ni noben fašist, zgolj zelo uspešen troll.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: reader ()
««
235 / 279
»»