» »

Nokia lumia 800

Nokia lumia 800

Tanja123 ::

Mene zanima a kdo ve zakaj mi nokia lumia 800 ne sprejemani oz. Pošilja sporočil s fotografijami? :) enostavno mi ne prikaže fotografij in besedila.. Hvala že v naprej.

matjazzz ::

Vklopi podatkovni prenos ko dobiš sms z slikco klikni prenesi vsebino.

Tanja123 ::

Ko dobim fotografijo mi piše,ker imam v angleškem jeziku:Get media content now...-ko to kliknem se mi pojavi ista poved. kako pa naj to uredim?
hvala za odgovor.

_Dormage_ ::

Tanja123 je izjavil:

Ko dobim fotografijo mi piše,ker imam v angleškem jeziku:Get media content now...-ko to kliknem se mi pojavi ista poved. kako pa naj to uredim?
hvala za odgovor.

Kot že povedano.
Za prejamanje MMS sporočil moraš vklopiti podatkovni prenos.
Pobrskaj med nastavitvami.
Settings -> mobile network -> data connection -> ON

Tanja123 ::

hvala..sem že uredila..

Tanja123 ::

Mene zanima kako se z telefona presejo fotografije na računalnik?
Hvala že vnaprej:)

T-h-o-r ::

tako, da vtakneš usb v telefon in računalnik in daš prenos podatkov ali kaj v tem stilu
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

SLO_Matej ::

Tanja123 je izjavil:

Mene zanima kako se z telefona presejo fotografije na računalnik?
Hvala že vnaprej:)

Poveži Lumio z računalnikom preko USB kabla, nato pa v z Zune Softwareom najdi fotografije na Lumii. Tiste, ki jih želiš prenesti označi, in jih potegni v levi spodnji kot, kjer je ikona z računalnikom. Slednje v primeru, če se ti ne bo že samodejno izvedla sinhronizacija, kar mislim, da je privzeto tako ali tako vklopljeno. Skratka, poveži Lumio z računalnikom in v knjižnici Slike poglej, če imaš mapo From Nokia Lumia 800 oz. kakor koli že imaš nastavljeno ime svojega Windows Phona.

Zgodovina sprememb…

Tanja123 ::

Hvala,..
Kako se pa lahko glasba prenese z računalnika na telefon?

martincek1 ::

V zune nastaviš mapo za sinhronizacijo glasbe in v to mapo daš vso glasbo, ki jo hočeš prenesti na telefon. Ko boš imel telefon povezan z računalnikom se ti bo vsakič na telefon prenesla ceotna vsebina te mape(in tudi izbrisala, če boš vse datoteke v mapi izbrisal).

Zgodovina sprememb…

Tanja123 ::

hvala..kako se pa lahko vpišeš v telefon z Microsoftovim računom?

SLO_Matej ::

Glasbo na telefon lahko prenešaš tudi na tak način, kot slike s telefona, brez da bi glasbo premikala v drugo mapo. Odpreš Zune in z njim poiščeš glasbo na računalniku in potem povlečeš glasbo v spodnji levi kot, kjer pa zdaj stoji ikona telefona. ;) Več tukaj: http://www.windowsphone.com/sl-SI/how-t...

Tudi kako dodaš katerikoli račun v svoj Windows Phone imaš opisano na uradni spletni strani: http://www.windowsphone.com/sl-SI/how-t...

luckey punk ::

Rabm POMOČ :)
Sigurno je ze nekdo sparseval sam je res prevec za brat ....
A je mogoce na noki lumi 800 igrati pokerstars in kako si ga prenesem ??
Ko grem prek interneta nalozit mi sploh ne pride na njihovo stran ( pokerstars ) napise mi da slovenska drzava tega ne dovoljuje in da je zakonsko prepovedan itd... a je komu ratal pa da ze igra ?? jz bi tuddd..... dej recte da se da ....
hvala za info ... LP mare


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104634384 (248154) mat11
»

Nokia izdala posodobitev Black Lumia

Oddelek: Novice / Windows Mobile
379561 (6049) rok_p
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682143 (48563) Ciklamen
»

Simobil Praznični paket: kateri mobilnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
193682 (2986) matobeli

Več podobnih tem