» »

Računalniška miza do nekje 1000 eur

Računalniška miza do nekje 1000 eur

1
2
»

root987 ::

Čim greš malenkost na ergonomijo stvari ratajo ful hitro ful drage...

@Rok Woot: Bi znal naredit tudi prilagodljivo po višini z linearnim aktuatorjem? Verjetno nekaj v tem stilu: 50cm dviga, 100kg nosilnost

(Nimam pa občutka koliko tehta vrhnja deska)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Rok Woot ::

V primeru poslikane mize. 2.8*0.8*0.05*560kg/m^3=~63kg.

Dobro bi bilo imeti actuator, ki v ustavljenem staju lahko sprejme več kg, ko pa se premika pa to ni toliko pomembno.

Recimo, če položiš punco na mizo, je lahko obrementive bolj neenakomerna...

Kaj takega še nisem delal, ne vidim pa kakih večjih problemov. Če hočeš to lepo skriti v masivno mizo bo drago. Razen če bi nevidno samo v nizki poziciji mize, moram še malo premisliti. Dalo bi se pa naresti kako bolj moderno mizo. V tem primeru kovinske noge in prečke (če je miza dolga) in viden actuator. V tem primeru tanjši ploh in močnejše prečke, kar se dizajna tiče...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

moj_nick ::

Jaz sem si podnožje kupil pri Blažiču (str. 56). Gor sem naročil kuhinjski pult z merami 150x80. Zadeva je neuničljiva in daleč pod tvojo mejo 1000€.
110111001001010001010000

Unknown_001 ::

Jst sem pr tišlerju za 400EUR mizo naroču, pa mam masivno vezano ploščo 250x100x4cm z štirimi jeklenimi nogami pa križno konstrukcijo spodaj.
Matr, da bi lahko štirje odrasli gor skakal pa se ne bi nit upognila.

Neki takega preprostega si naroč pa je. Ne nuca bit fancy.

LuiIII ::

Jaz imam top shit računalniško mizo za 4 towerje pod njo in sicer:
- 2xleseni kozi (na vrhu sem nalimal 2 gumijasti tesnili za okna, da plošča ne drsi)
- lesena furnirana plošča dimenzij 180x70cm

Zadeva je enostavno perfektna! Dovolj prostora za 3x24" monitorje, poceni, novejša ohišja in napajalci vlečejo zrak od spodaj in tam je luft. Beri ohišja sedijo na prečnih letvah lesenih koz. Skratka moja 2c.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuiIII ()

andromedar ::

Jaz imam zelo podobno kot Rok Woot. Kupil sem pri eni firmi 2 železna, prašno barvana "I" nosilca (nogi) in 1.2m dolgi povezovalni kanal (železna cev dimenzij 10cmx10cmx120cm, ki povezuje obe nogi). Strošek za to je bil 50 eur. Gor sem pa zašraufal cca. 2.5cm debeli lepljenec iz masivnega evkaliptusa. Cena za to je bila menda 39 eur (Bauhaus, dimenzije 180x60). Plošča zgleda ista kot Rok Woot-ova, ampak očitno tanjša.

Cela miza je pa neuničljiva.

Sicer pa,...Rok Woot: Respekt!
Eh?

2loud4u ::

1000€ za mizo je vsekakor metanje denarja stran, sploh če si za 1000€ omisliš neko mini alu mizico s predalnikom (razen seveda, če je point v tem, da se hvališ, da si dal jurja za mizo). Drugače pa ti mizar že za kakih 400-500€ komot naredi veliko, masivno mizo iz lepljenega hrasta + predalnike na njej, tako da premisli malo...
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

mayhem ::

Jaz sem jo dal delati pol manj kot 1000EUR po mojem okusu seveda.

Evo sliko;
Lep pozdrav.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mayhem ()

Lion29 ::

lustno... ampak meni se tej drsniki za tipkovnico zdijo neprakticni...

pa tudi fiksni podstavki za monitor...

sam raje vidim nekaj takega (sposojeno iz drugega foruma)



s tako roko, ki jo lahko pripogibam in premikam kamor zelim

sam imam rad velike mize... in zelo pomembni so mi predali...ki pa velikokrat niso del mize... tak da bi jih imel valda posebej
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

root987 ::

Lion29 je izjavil:

lustno... ampak meni se tej drsniki za tipkovnico zdijo neprakticni...

pa tudi fiksni podstavki za monitor...

sam raje vidim nekaj takega (sposojeno iz drugega foruma)



s tako roko, ki jo lahko pripogibam in premikam kamor zelim

sam imam rad velike mize... in zelo pomembni so mi predali...ki pa velikokrat niso del mize... tak da bi jih imel valda posebej

Uuu, I likey! Katera miza pa je to? Točno nekaj takšnega si počasi napravljam skupaj in edini stvari, ki mi še manjkata sta dvižna miza in stojalo za ekran.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

krisspace ::

Zdravo!

Sam uporabljam stol Salli. Sedaj si ogledujem še mize iste proizvajalca. Zelo kvalitetna roba, garancija, nastavitev po višini...
http://www.salli.com/en/Products_tables
Vpiši Salli stoli in dobiš Kozemtikajana - prodaja stole in mize.
lp

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

root987 je izjavil:

Uuu, I likey! Katera miza pa je to? Točno nekaj takšnega si počasi napravljam skupaj in edini stvari, ki mi še manjkata sta dvižna miza in stojalo za ekran.



tu, na tem forumu sem zasledil.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

root987 ::

Lion29 je izjavil:

root987 je izjavil:

Uuu, I likey! Katera miza pa je to? Točno nekaj takšnega si počasi napravljam skupaj in edini stvari, ki mi še manjkata sta dvižna miza in stojalo za ekran.



tu, na tem forumu sem zasledil.

Ok, Ikeo pa čist spregledu, še nikoli ko sem po njihovih štacunah hodil nisem zagledal električno dvižnih miz - super, hvala ti.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisalna stoječa miza (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115494 (4770) black ice
»

Kaksno racunalnisko mizo imate?

Oddelek: Loža
172265 (1554) cebelar123
»

Kvalitetna rac. miza

Oddelek: Loža
285590 (3609) d4vid

Več podobnih tem