» »

Narocanje pri www.gadgetsdealer.com ?

Narocanje pri www.gadgetsdealer.com ?

yejk0b ::

Zivijo , zanima me ce je kdo od vas ze narocau na strani www.gadgetsdealer.com ter kasne so vase izkusnje z narocanjem.

RejZoR ::

Knowledge is everything...
http://my.opera.com/rejzor/blog/2012/06...

Moj mini vodič kako preverjat spletne trgovine. Po prebranih rezultatih sodeč ti priporočam, da se jih izogibaš...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

yejk0b ::

Hvala za navodila , zelo lepo sestavljena in uporabna. Vendar pa me vseeno zanima ce je kdo ze naroceval na strani.

RejZoR ::

Že WOT in TrustPilot sta dovoljšen razlog, da se vsaj osebno niti ne bi zanimal naprej glede tega trgovca...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bdoxx ::

yejk0b je izjavil:

Hvala za navodila , zelo lepo sestavljena in uporabna. Vendar pa me vseeno zanima ce je kdo ze naroceval na strani.

maš N ostalih kitajskih trgovin, ki so preverjene in ponujajo vse to kaj je na tej strani in še več.

yejk0b ::

bdoxx je izjavil:

yejk0b je izjavil:

Hvala za navodila , zelo lepo sestavljena in uporabna. Vendar pa me vseeno zanima ce je kdo ze naroceval na strani.

maš N ostalih kitajskih trgovin, ki so preverjene in ponujajo vse to kaj je na tej strani in še več.


Naprimer ?

_Denny_ ::

Deal Extreme
Focalprice
Tomtop (še nisem kupil nič pri njih, so mi pa poslali brezplačno podlogo za miško)
in pa seveda Ebay
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Aston_11 ::

Jaz vedno preko ebaya, ker so tudi kitajci gor brez poštnine. V zadnjih parih mesecih nabavil že en par stvari od tam čez - rabijo cca 3 tedne do Slovenije, do zadnjega paketa, ki je bil težji, carinska pošta ni delala problemov.Sedaj pa so. Sem jim poslal račun za 18 EUR, pa da vidimo.

yejk0b ::

Aston_11 je izjavil:

Jaz vedno preko ebaya, ker so tudi kitajci gor brez poštnine. V zadnjih parih mesecih nabavil že en par stvari od tam čez - rabijo cca 3 tedne do Slovenije, do zadnjega paketa, ki je bil težji, carinska pošta ni delala problemov.Sedaj pa so. Sem jim poslal račun za 18 EUR, pa da vidimo.

Kolko pa te stanejo pribilžno stroški poštnine? Slišl sem tudi da je potrebno plačati davek če naročaš iz Amerike ali Kitajske , veste kako je s tem ?

bluefish ::

Poštnina je pogosto zastonj, vendar temu primerno tudi traja.

Ja, nad določenim zneskom plačaš 20% DDV + carino.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kitajske spletne trgovine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14370047 (3899) darkolord
»

nakup Makita orodja v tujini

Oddelek: Loža
123607 (2004) marvin42
»

Računalnik za 3D modeliranje in renderiranje

Oddelek: Kaj kupiti
82494 (2357) worteleven
»

SSD iz tujine

Oddelek: Strojna oprema
122227 (1622) Steinkauz
»

Pocen Štacuna v Tujini (za rač. komponente)... Dostava?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71704 (1473) J.Sky

Več podobnih tem