» »

Windows phone

Windows phone

blackwing ::

Mene zanima glede windows phona, se aplikacije same zaprejo ali jih moraš sam zapret tako kot npr na androidu? :)

_Dormage_ ::

Ne razumem kako bi naj zgledalo, da se aplikacija sama ugasne?
WP sam ne ugaša ničesar. Aplikacija gre v ozadje.
Razlika med Androidom in WP je, da android dejansko izvaja aplikacije, ki so v ozadju medtem ko WP tega ne zna.
Posledica tega je, da aplikacije, ki so v ozadju na WP ne trošijo sistemskih resursov medte ko na androidu to lahko počnejo.

Dva različna pristopa, ki nista pravilna ali napačna, ampak samo drugačna.

SLO_Matej ::

Na WP-ju ne rabiš nobenih task killerjev, da bi sproščal RAM po tem, ko vsako aplikacijo zapreš ali kaj podobnega.

Eni OS-ji znajo sami upravljat z RAM pomnilnikom. :)

Tilen ::

WP sam ne ugaša ničesar. Aplikacija gre v ozadje.


Ni čisto tako. 6(5) appov lahko imaš v ozadju. Ko odpreš novega, se zadnji zapre. Try.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

blackwing ::

Imam 7.8 verzijo, včeraj sem poslušala glasbo in se sploh ne zapre skos je odprto ko odklenem telefon mi vedno na vrhu pokaže da je na pavzi glasba.... Ne vem sploh kako naj to zaprem. Prvič mam windows phone, tako da se ne spoznam neki.

jan_g ::

SLO_Matej je izjavil:

Na WP-ju ne rabiš nobenih task killerjev, da bi sproščal RAM po tem, ko vsako aplikacijo zapreš ali kaj podobnega.

Eni OS-ji znajo sami upravljat z RAM pomnilnikom. :)


Kje pa rabiš task killerje?

Tilk ::

Naprimer ce zelis zaprt IE, ker vsakic, ko pritisnes gumb nazaj(puscica), se vrne na prejesno stran, in ne zapre programa.
Tilk

darkolord ::

Zapreš tab(e) in pritisneš gumb nazaj?

Hayabusa ::

SLO_Matej je izjavil:

Na WP-ju ne rabiš nobenih task killerjev, da bi sproščal RAM po tem, ko vsako aplikacijo zapreš ali kaj podobnega.

Eni OS-ji znajo sami upravljat z RAM pomnilnikom. :)

Ta FUD smo slišali že na droidu.
Teorija vs praksa je bitch.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

_Dormage_ ::

blackwing je izjavil:

Imam 7.8 verzijo, včeraj sem poslušala glasbo in se sploh ne zapre skos je odprto ko odklenem telefon mi vedno na vrhu pokaže da je na pavzi glasba.... Ne vem sploh kako naj to zaprem. Prvič mam windows phone, tako da se ne spoznam neki.

Se ne da zapret.
Enostavno daš pavzo in pustiš. Meni na začetku ni delovalo logično, ampak ima svoj smisel.
Prav ker naslednjič ni treba zaganjati music huba znova ampak samo stisnem na gumb za zvok in play.

Dokler je na pausi pa ne troši resourcov tako, da ni škodljiv.

sleby ::

Tilk je izjavil:

Naprimer ce zelis zaprt IE, ker vsakic, ko pritisnes gumb nazaj(puscica), se vrne na prejesno stran, in ne zapre programa.


stisnes windows gumb?

RazzorX ::

_Dormage_ je izjavil:

blackwing je izjavil:

Imam 7.8 verzijo, včeraj sem poslušala glasbo in se sploh ne zapre skos je odprto ko odklenem telefon mi vedno na vrhu pokaže da je na pavzi glasba.... Ne vem sploh kako naj to zaprem. Prvič mam windows phone, tako da se ne spoznam neki.

Se ne da zapret.
Enostavno daš pavzo in pustiš. Meni na začetku ni delovalo logično, ampak ima svoj smisel.
Prav ker naslednjič ni treba zaganjati music huba znova ampak samo stisnem na gumb za zvok in play.

Dokler je na pausi pa ne troši resourcov tako, da ni škodljiv.


Ubistvu se da. Na marketplace-u je aplikacija Stop the Music!, zaženeš app in se ugasne.

blackwing ::

Hvala :) mi zna še kdo povedat kako si naj zrihtam internet (mobilni), prej sem bila na tušmobilu, kjer je bil telefon tudi kupljen in je delalo vse normalno. Sedaj sem pa na mobitelu in mi internet ne dela več... :/

Hayabusa ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Hayabusa ::

mobitel ima zelo podobne nastavitve kot izimobil, zamenjaj up. ime & geslo (mobitel, internet) ter Name: "Mobitel GPRS", APN: "internet"
https://www.izimobil.si/Nastavitev-tele...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

blackwing ::

ok sem imela skoraj tako, na eni spletni strani je bil malo drugačen proxy in verjetno zato ni delalo :) Sedaj dela ampak mmsi še pa vedno ne :/ se to slučajno kje drugje še spremeni? imam pa win 7.8

Hayabusa ::

Ko vpišeš apnje moraš ugasniti telefon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681941 (48361) Ciklamen
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919729 (16058) Jst
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028477 (22640) leiito
»

Nokia tone tudi na Kitajskem

Oddelek: Novice / Rezultati
379576 (8185) Ramon dekers

Več podobnih tem