» »

Wirelles ne dela (Win8)

Wirelles ne dela (Win8)

golday ::

LP,

imam nov prenosnik Lenovo IdeaPad z585 z windows8. težava je v tem da mi ne kaže wirelles povezav,kot da bi bil gumb za wirelles OFF. Ko grem tja pod nastavitve,,,,brezžično...imam letalski način off...bluetooth lahko premikam ON oz OFF, pri gumbu wirelles pa je sivo polje, ni možno ne izklopit ne vklopit. Na začetku ko sem vklopil računalnik je wirelles delal, zgleda da je takrat res neki updajtalo in "zmešalo", ker potem ko sem računalnik naslednji dan nazaj vklopu ni več kazalo wirelles povezav.
Bral sem nekaj po tujih forumih da je možno napaka v Mcafee-ju(je bil že instaliran od začetka),sem ga že izbrisal in ni pomagalo, pa tudi računalnik sem že nastavil nazaj na tovarniške nastavitve pa je še vedno enaka napaka. Glede driverju pa kaže da je use ok.

Ve kdo kakšno rešitev? :D

Tilen ::

Si prepričan, da imaš brezžično kartico v nadzorni plošči sploh omogočeno? Če imaš, probaj še flight mode dat na ON --> OFF.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

eVro ::

lenovo laptopi imajo ponavadi hw switch

golday ::

ja brezžična je omogočena.flight mode sem tud že velikokrat proval menjat ma ne dela v nobenem primeru. eVro kje je ta switch ponavadi?
ima kdo še kakšno idejo? :(

Hayabusa ::

Pobriši sedanje wifi driverje, namesti ThinkVantage System update, priključi prenosnik preko lan kabla in naj najde prave driverje.

http://support.lenovo.com/en_US/detail....
http://support.lenovo.com/en_US/downloa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vklopiti WiFi na prenosniku Lenovo IdeaPad B590

Oddelek: Pomoč in nasveti
72336 (2210) 18zimoni
»

Lenovo ThinkPad E530C - kako vzpostaviti brezžično povezavo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
303842 (1292) ekran
»

inštalacija Win7 na Acer prenosnik

Oddelek: Operacijski sistemi
18774 (628) zavajon
»

System Update

Oddelek: Strojna oprema
11685 (479) darkolord
»

Težava z nastavitvijo (driverja) wirelessa na thinkpad R50e

Oddelek: Omrežja in internet
5545 (489) buhti69

Več podobnih tem