» »

System Update

System Update

Ikspe ::

Ne najdem System Update za Lenovo 3000 N500 4233-58G.


Uspem samo do tu:
 slika

slika



Mi lahko kdo pomaga?

Duhec ::

Ikspe ::

Prenosnik na tem linku ni tak kot moj.
moj ima drug procesor, drugo grafično, več rama

kloko ::

Meni se zdi, da je ta stroj prestar, da bi ga našel na ta način, tu notri ni vseh strojev, kar so kadarkoli prodajali. Če iščeš po modelu (vtipkaj 423358G v okence za "Quick Path" pri searchu), boš našel vse, kar rabiš.

L.p., Kloko

Ikspe ::

Pred cca 3 leti se je laptop še prodajal. Sem našel (razlika je samo da ima moj 4 GB rama ampak to je bila najbrš dobra volja firme ki je prodajala laptop)
 1

1



Kaj moram zdaj kliknit? Nisem še uporabljal System Update pa bi rabil malo pomoči.

kloko ::

Ne vem, kaj moraš narediti, saj nisi točno napisal, kaj sploh želiš...? Načeloma greš na Drivers&Software in tam poiščeš, kar rabiš. Tudi System Update utility je tam nekje, če sem prav videl.

L.p., Kloko

Ikspe ::

Stvar je taka:
Pred 3 leti kupil prenosnik in po instalaciji winXP sem se 2 dni ukvarjal z instalacijo driverjev-vsakega posebej.
Pred kratkim sem pa slisal za System Update ki niti ne vem točno kaj je. Če prav razumem greš na stran proizvajalca in klikneš da ti on sam instalira gonilnike. Sem prav razumel?

Ikspe ::

No a mi zdaj kdo razložit kaj je to Sistem update?

Hayabusa ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Mesar ::

in kaj boš s tem? teh programov je malo morje in večina je nekoristna. Ne glede na proizvajalca je najboljše, da namestiš minimalno programske opreme, da imaš še vse podprto...torej gonilnike, pa kak program za touchpad in ostale malenkosti, ne pa da namestiš VSE kar ti ponujajo, ker to samo upočasnjuje računalnik.
Your turn to burn!

Ikspe ::

Angleščina mi ni najboljša. če prav razumem je tako da greš po inštalaciji windowsov na tisti prvi link in s pritiskom na gumb se gonilniki avtomatsko prenesejo/instalirajo ?
To pomeni da ni več treba nalagat na prenosnik gonilnikov iz CDja in jih potem vsakega posebej peš instalirat?

darkolord ::

Tako je, namestiš tisti program, ki ti ponudi programe in gonilnike, ki so na voljo, in ti jih namesti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo ThinkPad E530C - kako vzpostaviti brezžično povezavo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
303831 (1281) ekran
»

kako osvežiti bios na Lenovo

Oddelek: Pomoč in nasveti
7678 (596) r3dkv1c4
»

inštalacija Win7 na Acer prenosnik

Oddelek: Operacijski sistemi
18772 (626) zavajon
»

Nalaganje driverjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
171395 (1064) Gutjerez
»

Težava z nastavitvijo (driverja) wirelessa na thinkpad R50e

Oddelek: Omrežja in internet
5541 (485) buhti69

Več podobnih tem