» »

PS4

PS4

««
156 / 162
»»

winterriver ::

UganiKdo je izjavil:

Rofl, ti si c64 videl edino v muzeju med ekskuzijo v osnovni šoli, glede na to kake idiotizme serješ. Kako napreduje priročnik o kraji bombonov?


Saj ti pravim, da si omejen (seveda tudi narcis, ampak to ves tudi sam). In da bi me moral vikati. Mogoce celo klicati "oci", ceprav v tem primeru si dobil vse svoje gene po svoji mami. Na nekaj lahkozivkah sem se res spozabil tokom zivljenja.

Kaj si zmogel kaj vec od `load L`? Nisi ne? Pa glavo si sraufal tako, da si kasetar metal ob steno.

(me zanima koliko casa bo salabajzer rabil, da bo dojel svojo zaplezanost v pogovor preko svojih sposobnosti...)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

winterriver ::

da ne bo ostalo pozabljeno na prejsnji strani...

Gregex je izjavil:

And not a single f*** was given.

Model čist vesel, ko ma jailbreakan ps4. Haha, ne morš verjet. :)):))


Ne. Ves cesa sem vesel? Da se mi je vmes javilo na PM nekaj oseb, da jim pomagam.

Kar pomeni, da vendarle obstaja ne tem svetu se nekaj ljudi, ki niso gumbci in bi radi nekaj naredili sami namesto kupili, kar pa ni tako slabo. Sploh, ce omenim, da so te ljudje izjeme in razlicni od xerox kopij dolgocasnih povprecnezev, ki jih redno srecujem na slo-techu in izven njega.

Meni osebno, to niti ne bi bilo tako zelo smesno ampak ja, ce se bos hahljal, se bojo ostali povprecnezi hahljali zraven in ne bos osamljen, kar pa tudi nekaj velja.

Upam vsaj.

Racunalnistvo v Sloveniji se je zacelo z rabijanjem zascit in ko smo sesuvali custom loaderje na c64 in spectrumu in fotokopirali za konkretne denarce disassemblye romov, je bilo zadovoljstvo vecje od igre, ki si jo dobil. Samo povprecni smrkavci tega pac ne razumete. Kakor tudi ne podpovprecni prodajalci tipa "uganikdo".

Jerry000 je izjavil:

A lahko vi kekci še bolj neuporabno temo naredite? Dej no....


Tema bi bolj neuporabna kot je, ze tezko bila.

Tema o potrosnistvu.

Sem vsaj malo zivljenja pripeljal vanjo.

Brezveznezi.

Kumbaja ::

Argica je izjavil:

HS70 PRO WIRELESS Gaming Headset -- Carbon (EU)

ali

Arctis 1 Wireless


Za kaj si se potem odločil? Kako si zadovoljen? Sem namreč pred enakim nakupom.

Jerry000 ::

winterriver je izjavil:

Gregex je izjavil:

And not a single f*** was given.

Model čist vesel, ko ma jailbreakan ps4. Haha, ne morš verjet. :)):))


Ne. Ves cesa sem vesel? Da se mi je vmes javilo na PM nekaj oseb, da jim pomagam.

Kar pomeni, da vendarle obstaja ne tem svetu se nekaj ljudi, ki niso gumbci in bi radi nekaj naredili sami namesto kupili, kar pa ni tako slabo. Sploh, ce omenim, da so te ljudje izjeme in razlicni od xerox kopij dolgocasnih povprecnezev, ki jih redno srecujem na slo-techu in izven njega.

Meni osebno, to niti ne bi bilo tako zelo smesno ampak ja, ce se bos hahljal, se bojo ostali povprecnezi hahljali zraven in ne bos osamljen, kar pa tudi nekaj velja.

Upam vsaj.

Racunalnistvo v Sloveniji se je zacelo z rabijanjem zascit in ko smo sesuvali custom loaderje na c64 in spectrumu in fotokopirali za konkretne denarce disassemblye romov, je bilo zadovoljstvo vecje od igre, ki si jo dobil. Samo povprecni smrkavci tega pac ne razumete. Kakor tudi ne podpovprecni prodajalci tipa "uganikdo".

Jerry000 je izjavil:

A lahko vi kekci še bolj neuporabno temo naredite? Dej no....


Tema bi bolj neuporabna kot je, ze tezko bila.

Tema o potrosnistvu.

Sem vsaj malo zivljenja pripeljal vanjo.

Brezveznezi.

Ne, sploh nisi

winterriver ::

Jerry000 je izjavil:

Ne, sploh nisi


Seveda, nekateri hodijo tudi na zmenke v trgovske centre.

Slava potrosniski revoluciji.

Tema ima naslov ps4, jailbreak spada k temu. Ceprav bi jo lahko preimenovali tudi v "prodam/kupim", kar bi bolj ustrezalo njeni vsebini.

Zgodovina sprememb…

springfield ::

winterriver je izjavil:

Kar pomeni, da vendarle obstaja ne tem svetu se nekaj ljudi, ki niso gumbci in bi radi nekaj naredili sami namesto kupili, kar pa ni tako slabo.

Ce te prav razumem, jih ti ucis programirat PS4 igre?

Jerry000 ::

Danijeve zvezde ne sodi v temo PS4...in temu podobne

Bantani ::

Če koga zanima:)

svecka ::

Jaz čakam Rocket Leauge da bo free to play na PS4 (in Pcju). Potem pa takoj pivo, čips in 4 kontrolerji in party doma pred TV. Za sedaj pa se zabavamo ob igri RACING BROS. Špil je tko debilen, da je ravno prav smešen, pa še avto fuzbal igro ima...top špil!

https://store.playstation.com/en-us/pro...

winterriver ::

springfield je izjavil:

Ce te prav razumem, jih ti ucis programirat PS4 igre?


Dajem jim moznost pregleda trzisca, da ko bojo naredili igro, bojo tocno vedeli "kaj pali". Sicer sem pa tudi sam prej kupoval igre na stantih od piratov, nalotal reset gumb na c64 kot pa se naucil programirati. Ergo, odgovor na tvoje vprasanje, ja. :P:))

Sirjenje obzorij je pomembna zadeva v gaming industriji:


https://oldnero.github.io/PS4-Games-Lis...

Zgodovina sprememb…

Zvezdica27 ::

lp,

jailbreak je v Evropi povsem zakonit. EULA tu ne velja v celoti, ni to amerika. Piratiziranje v smislu kršenja pravic, pa seveda, ni.

zz

springfield ::

Je zakonit, a to ne spremeni dejstva, da bo Sony banal konzolo in account kakor hitro bo zaznal "cudne" stvari.

Argica ::

Kumbaja je izjavil:

Argica je izjavil:

HS70 PRO WIRELESS Gaming Headset -- Carbon (EU)

ali

Arctis 1 Wireless


Za kaj si se potem odločil? Kako si zadovoljen? Sem namreč pred enakim nakupom.


nič še :(

Zvezdica27 ::

ha!

podobno je bilo s preprodajo windowsov za potrošnike (kode). MS je vse blokiral, dokler niso izgobili na sodišču EU - odtlej lahko trguješ z njimi (potrošniki!). V USA še vedno ne smeš,

en bi moral jailbreak enostavno na sodišče poriniti in bi bilo, morda je že kdo?

v glavnem, vem, ampak, heh, korporacija vs potrošnik država pa pasivna

zz

techfreak :) ::

Boljsa primerjava bi bila prodajanje PSN racuna, ki ga Sony ne odobrava.

Jailbreak je dovoljen po nasi zakonodaji, ampak ne pricakuj da bos lahko s taksno konzolo uporabljal njihove storitve. Podobno kot lahko tudi avto predelas kakor zelis, ampak nehomologiranega ne mores voziti po nasih cestah. Mogoce bedna primerjava, ker je promet bolj reguliran, ampak neke vzporednice lahko potegnes.

Kvinta ::

Ko da špili stanejo 100+ € pol bi se eventuelno splačalo dokler pa so vsaj te ko jaz igram 20 al pa še manj me boli K za break.
A.C.A.B

Zvezdica27 ::

break je smiseln recimo, če bi želel na SVOJI konzoli furati linux ali namenski program... pač recimo, nimam ps4, ugbam, kake pravice imaš ti na bootloaderju? Bootloader je SW, ki se lahko licencira, a brez njega tudi HW ne dela - pač take zadeve...

moj point je bil, da EULA v EU in v SLO ne velja v celoti (v bistvu za potrošnika sploh ne velja, ker je to v EU kupoprodajna pogodba in s ti lastnik vsega, a OS je stvar licenc oz. lastnine ločeno).

Žal podrobnosti ne poznam v nulo, adejstvo je, da v USA polno velja licenčna pogodba, torej folk z nakupom HW dobijo stroj, a pogoji rabe in programje so licencirani. Ni lastnine.

Kar pa vem 100% je
-EULA ne velja 100%
-glede preprodaje OS (na primeru winsow) je Sodišče EU za podorčje EU licenčne pogodbe za potrošnike obravnavalo v smislu kupoprodaje in tu MS ni smel blokirati serijske

Ali je isto glede PSN računa, ne vem (vprašanje EULA, tehničnih pogojev itd), ampak samo dejanje breaka je legalno (kar pa ni nujno al pa je za samo blokado PSN).

Zapleteno.


zz

Zgodovina sprememb…

springfield ::

Niti ni tak fejst. S skatlo lahko delas kaj ti pase. Za uporabljanje njihovih storitev (PSN), mores upostevat dolocene pogoje. In en izmed pogojev je, da imas originalen, ne breakan software. In tu te lahko banajo, ker nisi lastnik tega, k vecjemu vzames v najem. Ne smejo pa remote disablat konzole, recimo.

Lizzy ::

živijo,

po vseh teh letih bo potrebna menjava mojih dveh controlerjev, več kot očitno tipke več ne prijemajo kot treba, a obstaja kak tip controlerja ki je ultra občutljiv ali nevem, kak profesionalen tip, , gre se mi za igre kjer imaš določeno rotacijo napadanja, in tipke dobesedno lomiš, k jih treba tolk hitro pritiskati, raje bi kaj zelo občutljivega, da ko samo malo stisnem, da naredi kaj treba, ne da skoraj lomim R2 tipko in podobne in še pol ne reagira HAA

https://www.amazon.com/Controller-Revol...

https://www.amazon.com/Sefitopher-Contr...

a je to to, ali moram kaj drugega gledati???

ali kaka bolj profesionalna verzija?

hvala
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

jijetelu ::

maš še Razer Raiju, za tega ti lahko povem da je precej bolj občutljiv kot dualshock, še posebej trigerji, a je vreden svoje cene je pa drugo vprašanje

reks123 ::

Fantje kje je uradni servis za ps4? Kontroler mi nekaj serje pa moram dat popravit. Na netu sicer najdem telefon in mail, naslova pa nikjer.

Bantani ::

reks123 je izjavil:

Fantje kje je uradni servis za ps4? Kontroler mi nekaj serje pa moram dat popravit. Na netu sicer najdem telefon in mail, naslova pa nikjer.


Pokliči trgovino Primaline pa ti bodo znali takoj odgovoriti.

https://www.primaline.si/ps5.html

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bantani ()

bosslipxx ::

Pozdrav. Imam težavo z novim dualshock 4 kontrolerjem, saj se v igri analogna joysticka premikata sama. Koliko berem na netu je to pogosta težava pri rabljenih ds4.

Pri novem tudi, je imel kdo takšno težavo??
slo-fishing.si

MisterM ::

Kolega je imel težavo s tem. Pri Goblinu je za par evrov kupil novo gobico, nato pa sem mu jaz odlotal staro in prilotal novo. Cel postopek je nezahteven in traja približno 20 minut.

Bantani ::

Od 9 joypadov sem imel 2 s tako težavo samo pri meni je bil problem samo desni analog.Nesi na servis ali pa sam zamenjaš,če znaš.Jaz sem sam rešil zadevo naročil ta sensor module pa zamenjal.Strošek 2-3eur:)

bosslipxx ::

Hvala obema za odgovora. Bom nesel nazaj, glede na to, da sem kupil ta teden.
slo-fishing.si

reks123 ::

Isto težavo sem imel tudi jaz. Sem nesel na primaline, zdaj pa da vidim koliko časa si bodo vzeli. Če bi se mi po enem tednu to zgodilo bi komplet konzolo nazaj poslal, ker pa je mesec okoli se moram pa z servisom hecat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: reks123 ()

bojsi ::

Bantani je izjavil:

Od 9 joypadov sem imel 2 s tako težavo samo pri meni je bil problem samo desni analog.Nesi na servis ali pa sam zamenjaš,če znaš.Jaz sem sam rešil zadevo naročil ta sensor module pa zamenjal.Strošek 2-3eur:)

Daš link, kjer si naročil?

GregiB ::

Igra kdo že FIFA 21? Iščem zanič igralca za CO OP...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

yoco ::

Živijo. A mejbi kdo ve kateri HDMI switch kupit, da podpira ps4? Imam monitor, ki ima samo en hdmi priklop, potrebujem pa 2. Sem vprašal na mimovrste, pa očitno noben ne podpira ps4.

MisterM ::

Neslana šala. Kaj bi po tvojem moral imeti HDMI switch, da bi podpiral PS4?

mile ::

Jaz imam tega (do 4k@30Hz)

https://www.amazon.de/dp/B00PNICVQU/

yoco ::

mile je izjavil:

Jaz imam tega (do 4k@30Hz)

https://www.amazon.de/dp/B00PNICVQU/

Pa ti dela dobro? Nimaš nobenih problem s sliko med igranjem?

Argica ::

GregiB je izjavil:

Igra kdo že FIFA 21? Iščem zanič igralca za CO OP...


to se ne kupuje, to se vzame rabljeno do 10€ max. več ni vredno.

fopi ::

Mislim, da je na mojem ps4 slim odpovedal hdd. Zamenjal bi verjetno z SSD. Kakšni predlogi, kaj paše in se splača?

mile ::

yoco je izjavil:

mile je izjavil:

Jaz imam tega (do 4k@30Hz)

https://www.amazon.de/dp/B00PNICVQU/

Pa ti dela dobro? Nimaš nobenih problem s sliko med igranjem?



Ja, bp, itak je cist mehanski preklop, nisem opazil nobenih problemov

yoco ::

Kul, hvala, bom naročil!

svecka ::

fopi je izjavil:

Mislim, da je na mojem ps4 slim odpovedal hdd. Zamenjal bi verjetno z SSD. Kakšni predlogi, kaj paše in se splača?


SSD je škoda, razlika v loadingu je, ampak se ne splača cenovno, ni vredno. Kupi nov 2TB Barracuda (7mm, paše v Ps4 slim). Sedaj ga imajo v akciji. Več ne rabiš.

https://www.mimovrste.com/trdi-diski-hd...

Bantani ::

Res je.Jaz imam ta disk Barracuda 2Tb že dobre 2 leti v proju in je zelo dober zaenkrat nobenih težav tako,da ti ga priporočam:)

fopi ::

svecka je izjavil:

fopi je izjavil:

Mislim, da je na mojem ps4 slim odpovedal hdd. Zamenjal bi verjetno z SSD. Kakšni predlogi, kaj paše in se splača?


SSD je škoda, razlika v loadingu je, ampak se ne splača cenovno, ni vredno. Kupi nov 2TB Barracuda (7mm, paše v Ps4 slim). Sedaj ga imajo v akciji. Več ne rabiš.

https://www.mimovrste.com/trdi-diski-hd...


Sem na novo sformatiral stari hdd in se ps4 še vedno obeša. Enkrat dela 15 min, potem se obesi in po resetu preveri disk in napiše da ni sistema in ko ga na novo instaliram naslednjič isto. Ne vem če je hdd kriv.

Kje je kak dober servis v okolici MB?

Kvinta ::

Goblin pod pohorjem;)
A.C.A.B

Trupl0 ::

disk ven pa ga priklopi preko sata to usb na komp in zalaufej crystaldiskinfo.
Boš takoj vedel, če je disk
If you are going through Hell, keep going !

fopi ::

Disk sem imel že v PCju in naredil full format vse bp. V PS4 pa ne dela.

filip007 ::

Ja že, disk lahko dela, samo moraš pogledati SMART podatke, recimo s HD Tune in ga dobro stestirati.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

fopi ::

Sem stestiral in je bil slab hdd. Zamenjal z novim in vse špila. Hvala.

Gogyto ::

Ima še kdo probleme, odkar so posodobili spletno štacuno psn, na compu? Vse je tako nepregledno, ne najdem PS plus stafa, ki bi ga snel, sem danes moral prav PS4 zalaufat, da sem lahko snel Hollow Knight. Plus, ni več screenshotov, trailerjev... Bedno do amena.

kitl76 ::

Sva že dva totalno nepregledno vse.

yoco ::

Jaz ne najdem iger, ki sem jih dal pod "wishlist"! :|

mirancar ::

jst na webu ne znam prevzet ps+ monthly iger. kot da nimam naročnine?? je komu to ratal?

panja003 ::

mirancar je izjavil:

jst na webu ne znam prevzet ps+ monthly iger. kot da nimam naročnine?? je komu to ratal?


Tule sta...https://store.playstation.com/en-si/sub...
Klikneš na igro--> Add to library
««
156 / 162
»»