» »

PS4

PS4

««
155 / 162
»»

Bantani ::

Jaz rabljeno igro vzamem samo z osebnim prevzemom drugače ne,ker dosti folka ne zna čuvati in potem je disk kot,da bi frizbi igral z njim ali pa s kakšnim evrokremom gor namazan:))

Argica ::

T_F_7 ::

Bantani je izjavil:

Jaz rabljeno igro vzamem samo z osebnim prevzemom drugače ne,ker dosti folka ne zna čuvati in potem je disk kot,da bi frizbi igral z njim ali pa s kakšnim evrokremom gor namazan:))

Par iger sem tudi sam vzel z osebnim prevzemom in sta bili brezhibni. Pri eni je bila škatlica počena zaradi poštarja, vendar je bil plošček brezhiben. Imaš pa paciente, ki ravnajo z dvdji kot s toaletnim papirjem. Jaz osebno, ko kupim novo igro (moti me že to, da ko odpakiram, dvd ni nikdar zakačen za plastiko), jo dam v PS4 in tam stoji dokler je ne preigram. Nato gre nazaj v svojo škatlico in v predal in tam ostane do prodaje. Si želim, da bi tudi drugi tako ravnali.

puginho ::

Injustice 1 je free na psn, če je kdo zainteresiran.

Jerry000 ::

na PSN? Nojs :) do kdaj?

Bantani ::

Jerry000 je izjavil:

na PSN? Nojs :) do kdaj?


https://www.thesixthaxis.com/2020/06/19...

Ta igra je že bila free na psn+:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bantani ()

Jerry000 ::

Ni več zastonj :(

Pinturicchio ::

Mene pa zanima, če se da kako prek PS računa prodat igro, ki sem jo kupil prek PS Store in jo imam samo na disku (torej nimam cd-ja)?

UganiKdo ::

Ne, lahko (s tem sicer kršiš TOS) prodaš samo celoten PSN račun.

Pinturicchio ::

Hvala za odgovor!

Jerry000 ::

Ker ne vem ali obstaja tema za to ali ne, imam The last of us, Mass effect Andromeda in pa Dragon age Inquisition za menjat s kako drugo igro, lahko vse tri za eno, lahko posamezno. Za ponudbe prosim ZS da ne smetimo tu :)

voltaire ::

Na voljo imam PS4 slim star 2 meseca. Impluziven nakup, tako da prodajam... 200€ če koga zanima...

svecka ::

prodam uncharted collection in little big planet 3.

kupim days gone in shadow of colossus.

pišite na zasebna sporočila.

Lepidedslo ::

Lp mene zanima kaj naret ce pozabis uporabnisko ime in geslo na acc pa je zakuplenih min200iger

drvo ::

Povsod se da ponastaviti geslo. Ponavadi z mailom.

winterriver ::

Releasan jailbreak za 6.72 firmware, net je poln blockbusterjev :))

https://github.com/Al-Azif/ps4-exploit-...

Kernel exploit za 7.02 je tudi zunaj :)

Zgodovina sprememb…

winterriver ::

Pa "exploit" za backportanje novejsih iger na 5.05 je releasan, tako da update na 6.72 niti ni potreben.

katimm ::

Resident evil 2 prodam, ce koga zanima... vec v inbox..

winterriver ::

katimm je izjavil:

Resident evil 2 prodam, ce koga zanima... vec v inbox..

Malo si pozen, je ze na travnikih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: yayo ()

winterriver ::

voltaire je izjavil:

Na voljo imam PS4 slim star 2 meseca. Impluziven nakup, tako da prodajam... 200EUR če koga zanima...


Katera verzija firmwara? Ce ga nisi updatal in je na nizji verziji od 6.72, lahko zanj iztrzis se kaksnih 50 do 100 eurov vec.

Mimogrede, zaenkrat se se ni usulo po meni od raznih prodajalcev iger za ps4, dostikrat tudi takih, ki imajo trgovino, ampak ne biti tako nori in updatati na zadnji firmware. Tudi, ce sami ne zmorete jailbreakat ps4, je veliko ljudi na internetu, ki so pripravljeni placati za ps4, ki se ga da jailbreakat. Seveda bojo legalni lastniki iger noreli, ravno tako preprodajalci iger, ipd. ampak dejstvo je, da z dovolj starim firmwarom in brez neke hude zelje igrati online ali latest and the greatest iger (ki so tako ali tako precenjene in niso vredne svoje cene), ne rabis placati za ps4 igre niti cent, jih je poln internet. Ko updatas, to moznost zahebes.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

UganiKdo ::

Povsem enako kot v trgovini ne rabiš nič plačat, če te ne dobijo. Če pač rabiš izgovor za protizakonito ravnanje ga vedno najdeš.

winterriver ::

No, kot sem zgoraj omenjal, oglasil se je prvi, ki mu informacije iz "internetov" hebejo dobicek. In kot vsak macek, mjavka, ce mu stopis na rep:

UganiKdo je izjavil:

Povsem enako kot v trgovini ne rabiš nič plačat, če te ne dobijo. Če pač rabiš izgovor za protizakonito ravnanje ga vedno najdeš.


Naslednji prosim...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

svecka ::

Men se jebe za jailbraik...ko sem kupil rabljen ps4 za 80€, sem gledal za jailbraik, sam takrat se je dalo samo stare igre igrat na verziji 5, zato sam se mi ni dal s tem ukvarjat. Itak kupujem igre rabljene, ki so džabe. Men je važn, da ko pridejo prijatelji, se vržemo pred kavč pa igramo coop ob piru prez problema.

winterriver ::

svecka je izjavil:

igramo coop


Good choice. Better choice. Citadels se nabavi :) Pa cards against humanity. PS4 je za takrat, ko gnijes doma sam.

Sicer se meni tudi gladko hebe za jailbreak, ampak ne mislim placevati za stran metanje casa (in gre se prav za princip), ne niti za rabljene igre. Ker slucajno skatlo imam jo uporabljam, kupil je pa ne bi. In tudi iger po 50+ eurov ne bi nikoli placeval. Ko pride ven naslednji jailbreak preigram karkoli se mi da in to zastonj. Ce ne bi bilo te moznosti, bi ps4 ze zdavnaj senkal kaksnemu sosedovemu mulcu, zdaj pa ima neko zabavno vrednost.

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

winterriver je izjavil:

No, kot sem zgoraj omenjal, oglasil se je prvi, ki mu informacije iz "internetov" hebejo dobicek. In kot vsak macek, mjavka, ce mu stopis na rep:

UganiKdo je izjavil:

Povsem enako kot v trgovini ne rabiš nič plačat, če te ne dobijo. Če pač rabiš izgovor za protizakonito ravnanje ga vedno najdeš.


Naslednji prosim...


Boli, ker nismo vsi gnoj ki je pripravljen krsit zakone za par 10 eur?

PS4 je za takrat, ko gnijes doma sam.


Zato pa rabis jaibreak in piratske igre, ker drugace bi revez res bankrotiral, glede na to da imas ocitno ogromno casa gnit sam doma na kaucu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

springfield ::

winterriver je izjavil:

voltaire je izjavil:

Na voljo imam PS4 slim star 2 meseca. Impluziven nakup, tako da prodajam... 200EUR če koga zanima...


Katera verzija firmwara? Ce ga nisi updatal in je na nizji verziji od 6.72, lahko zanj iztrzis se kaksnih 50 do 100 eurov vec.

Mimogrede, zaenkrat se se ni usulo po meni od raznih prodajalcev iger za ps4, dostikrat tudi takih, ki imajo trgovino, ampak ne biti tako nori in updatati na zadnji firmware. Tudi, ce sami ne zmorete jailbreakat ps4, je veliko ljudi na internetu, ki so pripravljeni placati za ps4, ki se ga da jailbreakat. Seveda bojo legalni lastniki iger noreli, ravno tako preprodajalci iger, ipd. ampak dejstvo je, da z dovolj starim firmwarom in brez neke hude zelje igrati online ali latest and the greatest iger (ki so tako ali tako precenjene in niso vredne svoje cene), ne rabis placati za ps4 igre niti cent, jih je poln internet. Ko updatas, to moznost zahebes.

Kaj pa imas ti od tega, da promoviras ilegalno pocetje?

UganiKdo ::

Napihovanje ega in občitek večvrednosti, bi rekel na prvo žogo.

winterriver ::

Oh. Pa ne, da sem nasel se eno gnilo jabolko slo-techa?

Naj pojasnim. Pred casom sem naletel na temo o robotskih sesalnikih, kjer sta parazit ali dva sluzila na affiliate linkih.

Seveda me na polno napade(ta).

Nasel temo, kjer je nek bastard sluzil na ergonomskih stolih, ki jih je kupoval na kitajskem, za ~250 eurov, potem je nabil se enkratno ceno in jih promoviral na slo-techu, ne kot solastnik podjetja ampak kot uporabnik.

Seveda, spet ad hominem napad.

Zdaj naletim na temo, kjer navedem samo nekaj DEJSTEV o ps4, kjer nekomu celo pomagam, da bi potencialno lahko iztrzil vec za konzolo, kjer samo kot zanimivost navedem, da so doloceni firmwari jailbreakani in se da na njih igrati igre downloadane iz neta.

In poglej ga zlomka, spet se najde nekaj omejencev, ki me napadejo z nekimi brezveznimi kritikami, ki jih navadnemu slovenskemu uporabniku softwara ne bi pripisal. Zdaj bom pa obral occams razor in si pogledal moje izjave.

Ali skodijo lastnikom ps4?

Ne. Dejansko jim prisparajo kaksen tesko prigaran euro.

Komu torej skodijo? Preprodajalcem ps4 iger. In kako interesantno, kdo zacne na vse pretege mjavkati.

Yayo (dejansko bolj pameten osebek, namesto, da bi se sel izpostavit, me je poskusal potiho cenzurirat). UganiKdo. Springfield. Saj vam je jasno, da krsite pravila foruma in propagirate svojo pridobitnisko dejavnost brez placila za ekonomsko propagandni program upravi slotecha?

Kaksen poden od ljudi... Ne glede kaj te trije osebki izjavijo, bi priporocal uporabnike ps4, da se distancirajo od njihovih nasvetov, ker so precej verjetno pridobitniske narave. Morda sicer delam "uganikdo" krivico, ker je glede na pretekle izjave na slotechu prevec omejen, da bi bil sposoben zganjati marketinski "plot".

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

yayo ::

winterriver ti si pacient. Ko pišeš o jailbreakih gre za tehnično informacijo, ki je lahko komu zanimiva, tam ne vidiš mojega predloga za izbris. Ostalo je brezvezno bluzenje. Kaj imaš ti za komentirat, ko nekdo piše da prodaja rabljeno igro? Kaj pišeš tukaj o sesalnikih in stolih? Kdo si, kaj utrujaš tukaj? Pejdi psihologu.

UganiKdo ::

Predlagam, da prebereš pravila forma preden nadaljuješ z jokanjem.

Recimo 6 člen. Ampak ja, kak poden od ljudi, ki nima drugega dela v življenju, kot da se okorišča z delom drugega. Morda, pa ti delam krivico in si revež res 24/7 na kauču in ti druge kot piratsvo ne ostane, drugače res ne bi imel kaj počet cele dneve. S socialo lahko res kupiš samo toliko.

najboljš da odpreš še temo kako krast bomobone v štacuni, saj to škodi samo prodajalcem, glede na ostale tvoje izjave je to ravno še v dosegu tvojega intelekta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

springfield ::

winterriver je izjavil:


Komu torej skodijo? Preprodajalcem ps4 iger. In kako interesantno, kdo zacne na vse pretege mjavkati.

Yayo (dejansko bolj pameten osebek, namesto, da bi se sel izpostavit, me je poskusal potiho cenzurirat). UganiKdo. Springfield. Saj vam je jasno, da krsite pravila foruma in propagirate svojo pridobitnisko dejavnost brez placila za ekonomsko propagandni program upravi slotecha?

Do tell more. Ker ta pa mi je nova, da preprodajam igre. Imas vec postov, kjer sem napisal, da kupujem vecinoma digitalne igre. Ampak ti si ocitno special kind of retard, da me razglasis za preprodajalca.
In jaz izgubim, ce ne updatam konzole, ker ne morem it online. To razumes? Da obstajamo ljudje, ki uporabljamo konzole se za kaj drugega kot piratiziranje?

winterriver ::

O ja, seveda, jaz jo imam za laufat linux. Skratka ljudje uporabljajo konzole tudi za kaj drugega kot igranje ps4 igric, to je malo, kako si ze rekel, "special kind of retard"? PS4 za biti online je pa se bolj "special kind of retard", nabavi za 50 eurov raspberrya, pa bos imel vec od njega.

Nekaj slikic nasel na reditu:







Pa retroarch tudi dela:


UganiKdo je izjavil:

lazem, si izmisljujem, nakladam in projeciram kaj bi sam rad pocel, pa ne morem ker sem na firmwaru 7+


Oh ja, saj bos splezal iz svojega domisljiskega sveta.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

UganiKdo ::

O ja, seveda, jaz jo imam za laufat linux.


Zakaj potem nakladaš o "brezplačnem" igranju iger, ki po tvoji logiki niso vredne denarja?

Tako, da se ne rabiš sedaj finega delat, ko smo ugotovili da si pomilovanja vreden kurji tat.

In kaj misliš, da boš dosegel s tem, da mi slaboumno podtikaš izjave? Mislim, da je že vsem jasno da si pač narcisoiden najstnik, ki v življenju ni nič naredil in misliš, da si boga za jajca prijel, ko ukradeš pest bombonov in skopiraš tri igre? Zdaj pa pojdi raje dnevno sobo posesat, da zaslužiš tistih 5EUR mesečne žepnine.

Oh ja, special kind of retard, saj bos splezal iz svojega domišljijskega sveta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

winterriver ::

UganiKdo je izjavil:

bla bla bla bla...


Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

UganiKdo ::

Zmanjkalo argumentov, pa si samo še užaljen? Pa še mamice ni doma, da bi te potolažila, ker so počitnice. Bogi..

winterriver ::

UganiKdo je izjavil:

Zmanjkalo argumentov, pa si samo še užaljen? Pa še mamice ni doma, da bi te potolažila, ker so počitnice. Bogi..


Matr, res me zanima, kako si prezivel do osnovne sole, glede na to kaksne kvasis, bi moral umreti od sestradanosti malo po rojstvu, ker si preneumen, da bi nasel mamino bradavicko. :))

Ne bi se vec s tabo ukvarjal, grem homebrew sprobat, da bom lahko dal tule kaksen relevanten nasvet za vse tiste, ki bi radi kaj vec od ps4 potegnili kot igrice. Pa jailbreak bom tudi v podrobnosti razlozil, da bo cimvec ljudi lahko piratiziralo spile. Ti kar nakladaj, jaz ti bom pa biznis hebal :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

springfield ::

Torej ti bi PS4 uporabljal kot PC. En nasvet, kupi si PC.

UganiKdo ::

winterriver je izjavil:

Ker slucajno skatlo imam jo uporabljam, kupil je pa ne bi. In tudi iger po 50+ eurov ne bi nikoli placeval. Ko pride ven naslednji jailbreak preigram karkoli se mi da in to zastonj. Ce ne bi bilo te moznosti, bi ps4 ze zdavnaj senkal kaksnemu sosedovemu mulcu, zdaj pa ima neko zabavno vrednost.


Homebrew? daj ne delaj še večjega bedaka iz sebe kot si že. Za razliko od tebe, si ne rabim izmišljat tvojih izjav, pa je vsem jasno, da drugega kot lagat ne znaš. Pomilovanja vredno.

Kar s mene tiče nimam nobenih težav z jailbreak, homebrew, pa tudi piratiziranjem. Vsak se odloči sam. Sam ne pričakovat, da bomo hvalili razvajene mamime sinčke, ki v življenju niso nič naredili, kako se hvalijo s tem, da lahko "brezplačno" preigravajo igre, ker so bolj pametni od celega planeta. Ste pač samo pomilovanja vreden kurji tatovi, ki boste celo življenje preživeli zafrustrirani v mamini kleti. Zraven pa vas bo grizlo, kako niste nič dosegli, ker tudi krast si več od bombonom pač ne upaš, niti ti tvoj omejen intelekt tega ne dopušča.

Kurji tatovi ste pač gnoj od človeka, kako pa naj drugače gledaš na nekoga, ki mu priratiziranje iger, ki stanejo 15-20EUR predstavlja smisel življenja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

springfield ::

Razumi ga. Sem je prisel in mislil, da ga bomo castili kot boga, ker nam je pokazal moznost piratiziranja na PS4. Ni vedel, da se je situacija v zadnjih 10 letih spremenila in piratizirajo vecinoma samo otroci, ki jim mamice nocejo kupit vsega kar si zmislijo.

svecka ::

springfield je izjavil:

Razumi ga. Sem je prisel in mislil, da ga bomo castili kot boga, ker nam je pokazal moznost piratiziranja na PS4. Ni vedel, da se je situacija v zadnjih 10 letih spremenila in piratizirajo vecinoma samo otroci, ki jim mamice nocejo kupit vsega kar si zmislijo.


Se strinjam...digitalne igre so postale na razprodajah zelo poceni in dostopne. Piratiziranja je mnogo manj na področju iger, ker večina iger je online ali free to play. Že dolgo nisem videl poročanja o piratiziranju iger. Preprosto folk kupuje igre, tudi sam sem med njimi (razprodaje večina ali bundli).

winterriver ::

UganiKdo je izjavil:

Spet se petelinim....


Ha ha, si spet prevec soli pojedel revcek z obcutkom vecvrednosti? Malo vode popij :)) Ti grejo pa kokosi in gnoj kar precej po glavi danes, si se kaj pogledal v ogledalo?

springfield je izjavil:

Razumi ga. Sem je prisel in mislil, da ga bomo castili kot boga, ker nam je pokazal moznost piratiziranja na PS4. Ni vedel, da se je situacija v zadnjih 10 letih spremenila in piratizirajo vecinoma samo otroci, ki jim mamice nocejo kupit vsega kar si zmislijo.


Ne, sem je prisel iskati spetir, zanimivo, da cela Slovenija piratizira filme, ampak iger pa glede na vas tri nihce. Ker tega se ne dela in se nikoli ni delalo. Imate malo prevec komolca v marmeladi, zato se pa tako razburjate :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

UganiKdo ::

Da ti niti osnove avtorskega prava niso jasne, je bilo povsem jasno že v prvem postu, tako da ne rabiš svojega neznanja prodajat v vsakem postu. Saj razumem, da v svoji omejenosti pač rabiš iskat še tako banalne razloge, da sam pred sabo opravičiš svoje pomilovanja vredno obnašanje. Če bi imel jaz tako zavoženo življenje, da bi moral za 10€-20€ na mesec kršit zakone bi se verjetno tudi obnašal kot prizadeta kokoš. Pa saj bo bolje, pride nakazilo socialne čez dan dva, pa bo spet svet lepši. Pa tudi mamica bo kmalu doma in bo potem mir pred tabo, ko te bo nagnala iz kleti na svež zrak.

winterriver ::

UganiKdo je izjavil:

Da ti niti osnove avtorskega prava niso jasne, je bilo povsem jasno že v prvem postu, tako da ne rabiš svojega neznanja prodajat v vsakem postu. Saj razumem, da v svoji omejenosti pač rabiš iskat še tako banalne razloge, da sam pred sabo opravičiš svoje pomilovanja vredno obnašanje. Če bi imel jaz tako zavoženo življenje, da bi moral za 10EUR-20EUR na mesec kršit zakone bi se verjetno tudi obnašal kot prizadeta kokoš. Pa saj bo bolje, pride nakazilo socialne čez dan dva, pa bo spet svet lepši. Pa tudi mamica bo kmalu doma in bo potem mir pred tabo, ko te bo nagnala iz kleti na svež zrak.


UganiKdo? Danyeve zvezde. Si se mi zdel od nekje znan, se slogas? :)) Nekaj si izmisli in potem vztraja... :)):)) Si ze vzel nitroglicerin, baje je za starcke precej nevarno po bolnisnicah zadnje case... sploh taksne s psihicnimi motnjami, videvanjem stvari, ki ne obstajajo ipd.

O avtorskem pravu pa sploh ne nakladaj, ker o njem nimas blage veze. Mimogrede, kolega mi je prisepnil, da je najvecji slovenski tracker poln ps4 iger za firmware 6.72., tako bi rekel, da je vasa ideja o ne piratiziranju iger na precej trhlih nogah. Samo omenim :)):)):)) Fantje, bo treba spet starse fehtat za zepnino...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

svecka ::

winterriver je izjavil:



Ne, sem je prisel iskati spetir, zanimivo, da cela Slovenija piratizira filme, ampak iger pa glede na vas tri nihce. Ker tega se ne dela in se nikoli ni delalo. Imate malo prevec komolca v marmeladi, zato se pa tako razburjate :))


tudi svet filmov je se spremenil, ne vem kje ti živiš, samo streaming tehnologija danes za male pare dostopna vsakomur (netflix deljen račun recimo)

winterriver ::

svecka je izjavil:

tudi svet filmov je se spremenil, ne vem kje ti živiš, samo streaming tehnologija danes za male pare dostopna vsakomur (netflix deljen račun recimo)


Aja, to je tisto, kjer ti serije in filme rolajo, ki so jih pred enim letom ali vec v ZDA, podobno kot HBO? Mhm. Uzivaj v nategovanju tretjerazrednih potrosnikov v tretjerazredni drzavi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

winterriver ::

Pa mimogrede, zakaj se je svet filmov "spremenil"? Ker so jim pirati taksno konkurenco naredili, da so morali spremeniti tako model distribucije kot cene, sicer bi filme se vedno gledal na plosckih, ki bi jih lahko fizicno kupil v big bangu.

No ocitno jih pirati ne bolijo se toliko, da bi umaknili regijske omejitve in casovno zamaknjeno predvajanje vsebin. In ker "ne ves kje jaz zivim" ti si pa huda faca, ne bo konkurence dovolj, da bi kadarkoli dobil posteno predvajanje online (VPNja seveda tudi ne bos uporabljal, ker ni posteno, mar ne?).

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

Gregex ::

And not a single f*** was given.

Model čist vesel, ko ma jailbreakan ps4. Haha, ne morš verjet. :)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregex ()

Jerry000 ::

A lahko vi kekci še bolj neuporabno temo naredite? Dej no....

winterriver ::

Gregex je izjavil:

And not a single f*** was given.

Model čist vesel, ko ma jailbreakan ps4. Haha, ne morš verjet. :)):))


Ne. Ves cesa sem vesel? Da se mi je vmes javilo na PM nekaj oseb, da jim pomagam.

Kar pomeni, da vendarle obstaja ne tem svetu se nekaj ljudi, ki niso gumbci in bi radi nekaj naredili sami namesto kupili, kar pa ni tako slabo. Sploh, ce omenim, da so te ljudje izjeme in razlicni od xerox kopij dolgocasnih povprecnezev, ki jih redno srecujem na slo-techu in izven njega.

Meni osebno, to niti ne bi bilo tako zelo smesno ampak ja, ce se bos hahljal, se bojo ostali povprecnezi hahljali zraven in ne bos osamljen, kar pa tudi nekaj velja.

Upam vsaj.

Racunalnistvo v Sloveniji se je zacelo z rabijanjem zascit in ko smo sesuvali custom loaderje na c64 in spectrumu in fotokopirali za konkretne denarce disassemblye romov, je bilo zadovoljstvo vecje od igre, ki si jo dobil. Samo povprecni smrkavci tega pac ne razumete. Kakor tudi ne podpovprecni prodajalci tipa "uganikdo".

Jerry000 je izjavil:

A lahko vi kekci še bolj neuporabno temo naredite? Dej no....


Tema bi bolj neuporabna kot je, ze tezko bila.

Tema o potrosnistvu.

Sem vsaj malo zivljenja pripeljal vanjo.

Brezveznezi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

UganiKdo ::

Rofl, ti si c64 videl edino v muzeju med ekskuzijo v osnovni šoli, glede na to kake idiotizme serješ. Kako napreduje priročnik o kraji bombonov?
««
155 / 162
»»