» »

PS4

PS4

««
148 / 162
»»

Aphanisis ::

Imam kakšnih 30 iger za PS4. Rad bi jih prodal v paketu. Ker verjetno noben posameznik tega ne bi kupil v enem kosu, me zanima, če obstaja kakšna trgovina, ki to odkupuje masivno in ti da denar ne pa dobroimetja?

opeter ::

Mogoče tukaj:
https://hop.si/2019/09/16/goblin-nova-i...
http://www.goblin.si/

Vprašaj jih, če odkupujejo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

scipascapa ::

sativabretha ::

Pozdravljeni zanima me če je gdo za shere da izmenjama malo igre kot npr jas bom nabavo fifo zaj 20 iščem pa nekoga ko bi Mel nba 20

Klemen13 ::

Lahko nekdo razlozi kako poteka ta share digitalnih iger in kaksen vpliv ima na tistega, ki je to igro kupil? Ali lahko potem to igro oba naenkrat igrata? Recimo, da kolega shara nba 2k20, lahko grema potem oba naenkrat online skupaj igrat?

scipascapa ::

da komot oba

jijetelu ::

kako to sharanje dig. iger deluje, a je to kej novega, ker nazadnje ko smo probal ni šlo ?

less ::

Ti se moraš prijaviti s svojim profilom na njegov PS4 in nastaviti račun kot primary in enako on na tvojem ps4. Koliko zaupaš neznancu s svojim loginom je pa drugo vprašanje.
Račun, ki je nastavljen primary, deli svoje igre z vsemi ostalimi računi na tem PS4.
Kolikor sem opazil, jih moraš na primarnem računu najprej namestiti, da so vidne ostalim.

gansta ::

A kdo ve kakšen je max disk katerega podpira PS4 Pro ?

Kaj se splača kupiti hibrid 2TB interni? Npr. Seagate FireCuda ST2000LX001 ?

jijetelu ::

tko sharanje ne deluje več, smo probal lansko leto s fifo, ja tist trenutek ko daš na primary lahko igraš, samo moreta met oba na primary, kar pomeni, da če bi hotel redno tko igrat, bi morala oba skoz nastavljat na primary, pa menda dobiš zelo hitro opozorilo oz. ban.

less ::

Če imaš prijatelja, ki mu zaupaš, potem enkrat nastaviš svoj račun na primary na njegovem PS4 in pustiš tako. Jaz imam nastavljeno trenutno tako in deluje. Tako si delima stroške digitalnih iger in PS+.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: less ()

jijetelu ::

less je izjavil:

Če imaš prijatelja, ki mu zaupaš, potem enkrat nastaviš svoj račun na primary na njegovem PS4 in pustiš tako. Jaz imam nastavljeno trenutno tako in deluje. Tako si delima stroške digitalnih iger in PS+.


sej ti pravim, da ne gre, sva probala s kolegom s FIFO lansko leto, sem dal njegov račun, ki je imel kupljeno digital FIFO, na svojem PS4 na primary, pa on ni mogel potem več igrat in je moral dat na svojem PS4 na primary, če je hotel igrat in pol jst nisem mogel več igrat in sem mogel spet dat na svojem PS4 njegov račun na primary ipd ....

kokpa ::

Mislim da podpira tudi 8TB, bolj si omejen z fizicno obliki ki mora biti 2,5palca kot v prenosnikih. Lahko pa uporabljas zunanji disk za storage. Druga opcija ssd za samo hitrost(ga sam uporabljam in je loading veliko boljsi, vsaj 20-50%, odvisno od igre)..

gansta je izjavil:

A kdo ve kakšen je max disk katerega podpira PS4 Pro ?

Kaj se splača kupiti hibrid 2TB interni? Npr. Seagate FireCuda ST2000LX001 ?

Ghost007 ::

jijetelu je izjavil:

less je izjavil:

Če imaš prijatelja, ki mu zaupaš, potem enkrat nastaviš svoj račun na primary na njegovem PS4 in pustiš tako. Jaz imam nastavljeno trenutno tako in deluje. Tako si delima stroške digitalnih iger in PS+.


sej ti pravim, da ne gre, sva probala s kolegom s FIFO lansko leto, sem dal njegov račun, ki je imel kupljeno digital FIFO, na svojem PS4 na primary, pa on ni mogel potem več igrat in je moral dat na svojem PS4 na primary, če je hotel igrat in pol jst nisem mogel več igrat in sem mogel spet dat na svojem PS4 njegov račun na primary ipd ....



Ce si lastnik računa na katerem imaš digitalne igre ne rabiš istega računa na primary dat. Moraš pa drugi/prijatlov račun vedno na primary dat in instalirat njegovo igro. Pol lahko logouta on.
Ostalo je neumnost. Je pa možno, da oba računa iste igre, istočasno ne morata igrati, kar je vse po pravilih iz stališča share library.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

tony1 ::

gansta je izjavil:

A kdo ve kakšen je max disk katerega podpira PS4 Pro ?

Kaj se splača kupiti hibrid 2TB interni? Npr. Seagate FireCuda ST2000LX001 ?


Po moje ja. Glede na cene SSDjev, pa poglej še ceno najcenejšega 2 TB SSDja (kakšna amazonova akcija za BX500)... Morda bi lahko vzel celo kakšnega še bolj kitajskega (kakšne povsem neznane firme), saj imaš bekap PS4 "sistema" na starem disku za vsak primer...

gansta ::

kokpa je izjavil:

Mislim da podpira tudi 8TB, bolj si omejen z fizicno obliki ki mora biti 2,5palca kot v prenosnikih. Lahko pa uporabljas zunanji disk za storage. Druga opcija ssd za samo hitrost(ga sam uporabljam in je loading veliko boljsi, vsaj 20-50%, odvisno od igre)..

gansta je izjavil:

A kdo ve kakšen je max disk katerega podpira PS4 Pro ?

Kaj se splača kupiti hibrid 2TB interni? Npr. Seagate FireCuda ST2000LX001 ?


tony1 je izjavil:

gansta je izjavil:

A kdo ve kakšen je max disk katerega podpira PS4 Pro ?

Kaj se splača kupiti hibrid 2TB interni? Npr. Seagate FireCuda ST2000LX001 ?


Po moje ja. Glede na cene SSDjev, pa poglej še ceno najcenejšega 2 TB SSDja (kakšna amazonova akcija za BX500)... Morda bi lahko vzel celo kakšnega še bolj kitajskega (kakšne povsem neznane firme), saj imaš bekap PS4 "sistema" na starem disku za vsak primer...



Hmm trenutno imam internega 1TB, se pravi bi moral vzeti da kaj povečam 2TB SSD, kar je predrago.

Opcija je potem zgolj interni 2TB hibrid, ali pa da ostane interni 1TB in dodam zunanjega 4TB

hibrid bi vzel npr.: FIRECUDA 2TB 5400 6.35CM (2.5) 128MB SEAGATE https://www.bigbang.si/trdi-diski/firec...

zunanji: MY PASSPORT 4TB ČRN WD https://www.bigbang.si/zunanji-trdi-dis...

Super je to, da če se vse skupaj naveličam, zbrišem podatke in uporalbjam 4TB kot eksterni, tist interni hibrid bi bil pa pomoje sam za v koš (ker so že SSD). Ali razmišljam napačno, kaka druga rešitev? Za 120€ že tudi dobim kar nekaj špilov...

tony1 ::

Kako točno se uporablja zunanji disk na PS4 ne vem, ker ga nimam.

Čeprav se uporaba hibridnega diska bo nekaj poznala, bo SSD vseeno veliko boljši.

Kaj pa če bi imel obstoječi 1 TB HDD za zunanjega (rabiš samo ohišje za par evrov), pa kupiš 1 TB SSD? Je to smiselno glede na način uporabe zunanjega diska na PS4?

Če ni, potem pa vzemi hibridnega...

gansta ::

Na tem video je razloženo; samo priklopiš external disk, ga formatiraš, nato pa urejaš pod storage; lahko instaliraš na external, lahko premikaš itd...


Uff težka odločitev : /

Kle pa še primerjava External SSD vs INternal HDD (ravno kontra), razlika je očitna v hitrosti:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

scipascapa ::

PlayStation Plus for October (The Last of Us Remastered / MLB 19)

less ::

jijetelu je izjavil:

less je izjavil:

Če imaš prijatelja, ki mu zaupaš, potem enkrat nastaviš svoj račun na primary na njegovem PS4 in pustiš tako. Jaz imam nastavljeno trenutno tako in deluje. Tako si delima stroške digitalnih iger in PS+.


sej ti pravim, da ne gre, sva probala s kolegom s FIFO lansko leto, sem dal njegov račun, ki je imel kupljeno digital FIFO, na svojem PS4 na primary, pa on ni mogel potem več igrat in je moral dat na svojem PS4 na primary, če je hotel igrat in pol jst nisem mogel več igrat in sem mogel spet dat na svojem PS4 njegov račun na primary ipd ....


Ne vem zakaj ti ne gre, s kolegom igrama skupaj online multiplayer isto igro, ki je bila kupljena samo na mojem profilu.
Pa si za samo igranje Fife uporabljal drug račun kot njegov?
Možno, da je tudi odvisno od igre.

Trocki ::

Kje je trenutno best buy za nov PS4 pro? Na bolhi so cene rabljenih pretirano visoke...

scipascapa ::

FB skupine....

puginho ::

V leclercu 320 z fifo po odštetem bonusu

scipascapa ::

or this.

Gregex ::

Trocki je izjavil:

Kje je trenutno best buy za nov PS4 pro? Na bolhi so cene rabljenih pretirano visoke...


Počakaš na black friday, so vsako leto kul akcije, letos morda že pod 300e novi, glede na to, da naslednje leto pride petka.

scipascapa ::

EU: €9.99 - monthly / €24.99 - quarterly / €59.99 - yearly (from 14.99/ (N/A)/ 99.99)
UK: GBP8.99 - monthly / GBP22.99 - quarterly / GBP49.99 - yearly (from 12.99 / (N/A) / 84.99)

https://www.prnewswire.com/news-release...

opeter ::

Ampak Playstation NOW zaekrat še ne deluje pri nas.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kitl76 ::

Seveda deluje jaz ga imam že pol leta. Samo račun UK rabiš.

springfield ::

Torej ne deluje v Sloveniji, krsit moras pogoje uporabe, da ti deluje.

edi45 ::

Mene nekaj zanima. Zdaj na cetrtem ps4, sem si naredil usa acc, ker je cenejsa narocnina in cenejse igre. Vem da ps4 ni vec region locked, kot je bil ps3. Igro lahko tudi kupim za EU store in jo redeemam in bi mogla delat, ampak dlcji morajo biti ameriski v mojem primeru. Je prav ali se motim? Tako sem vsaj prebral na enem forumu, mislim da od Sonya. Rad bi se preprical preden kupim igro za eu store, jo redeemam in mi na koncu nebo ki delala.

kitl76 ::

springfield je izjavil:

Torej ne deluje v Sloveniji, krsit moras pogoje uporabe, da ti deluje.


Kakšne pogoje uporabe kršim?

Ghost007 ::

Ne. Igra in dlcji morajo biti kupljeni na istem računu, vendar potem delajo na USA in EU. To velja samo za downloadable DLC kar so klasični dodatki k igram.
Če je pa DLC v obliki virtualne valute, kot so FIFA point, NBA2k Coins pa pa so v 99.9% vezani na regijo in in-game račun. Kar pomeni, da igro kupljeno na USA, lahko sicer igras na EU. Ne moreš pa kupiti virtualne valute za EU račun.

Še eno opozorilo.
Da igre niso več region locked tudi ni res. Ene so ene niso, ene so delno, v primeru igranja na USA ali EU serverjih. Lep primer je Konamijev PES 2020, če boš to kupil na USA, boš lahko igral samo z brazilci in američani.
Č boš kupil GTSports na USA, boš sicer lahko igral na EU, multiplayer lobby in tvoji lasten hosted games ti pa bo defaultalo v US zono.

To sta dve igri ki ne morem priporočati, kupiti na US računu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

St235 ::

kitl76 je izjavil:

springfield je izjavil:

Torej ne deluje v Sloveniji, krsit moras pogoje uporabe, da ti deluje.


Kakšne pogoje uporabe kršim?

Navajanje neresnicnih podatkov kot je na primer naslov je krsitev pogojev uporabe.

Sicer se s tem nihce ne obremenjuje.

scipascapa ::

opeter ::

kitl76 je izjavil:

springfield je izjavil:

Torej ne deluje v Sloveniji, krsit moras pogoje uporabe, da ti deluje.


Kakšne pogoje uporabe kršim?


Uradno v Sloveniji torej ni. Točno na to sem mislil. Ker si navedel lažni naslov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

chucki ::

Gregex je izjavil:

Trocki je izjavil:

Kje je trenutno best buy za nov PS4 pro? Na bolhi so cene rabljenih pretirano visoke...


Počakaš na black friday, so vsako leto kul akcije, letos morda že pod 300e novi, glede na to, da naslednje leto pride petka.


To je slaba 2 meseca cakanja
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

krco77 ::

Lep pozdrav.

Mam vprašanje glede (Video output
settings) za PS4 PRO, na tv-ju Sony KD-55XF9005 kaj je najboljš za resolucijo da maš 10 bit HDR:
- 2160p RGB
- 2160p YUV420
Vse ostalo mam na avtomatic. Hvala. ?

edi45 ::

krco77 je izjavil:

Lep pozdrav.

Mam vprašanje glede (Video output
settings) za PS4 PRO, na tv-ju Sony KD-55XF9005 kaj je najboljš za resolucijo da maš 10 bit HDR:
- 2160p RGB
- 2160p YUV420
Vse ostalo mam na avtomatic. Hvala. ?


Za najboljšo kvaliteto uporabi sledeče nastavitve:
Resolution: 2160p - RGB
RGB Range: Full
HDR: Automatic
Deep color output Automatic

V glavnem meniju od nastavitev, še greš pod System in vklopiš Boost mode, za višje frejme.

scipascapa ::

še enemu UK retailerju se strgalo, ste opazili poštnino pri SHOPTO?

wired ::

Ups, pa res, 7,5 funta ali pa 15 za DPD.
Škoda, meni je bil ShopTo super.

kitl76 ::

Poštnina je šla v EU gor- Tudi meni nemec računa po starem 12 EUR po novem je 17 EUR.

scipascapa ::

potem so časi ugodnih akcij skoraj konec.

ok je še THEGAMECOLLECTION in BASE.

Zgodovina sprememb…

davvid ::

Katere slušalke uporabljate na PS4? Pa da imajo mikrofon.

kitl76 ::

V Mercatorju kupljene za 10 EUR.

Jerry000 ::

Preko česa pa potem govorite? A je kak app ki teče v ozadju al preko igre? Ker če preko igre si omejen samo na igro

avtek ::

Je že kdo naredil pre-order za Grid? :)

Reaper ::

V glavnem imaš party, kjer je omejeno število oseb, ki se med seboj pogovarjajo. Imaš potem tudi v igrah ločen chat ponekod, recimo BF serija omogoča, da se člani istega squada slišijo med seboj. Meni osebno je party najboljša zadeva, neodvisna od igre.

kitl76 ::

avtek je izjavil:

Je že kdo naredil pre-order za Grid? :)


Ravno ga inštaliram.

Jerry000 ::

A je player base za COD večji na PS4 kot PC? Bo kdo kupil nov COD?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

z3ro ::

Jerry000 je izjavil:

A je player base za COD večji na PS4 kot PC? Bo kdo kupil nov COD?

Player base bo ziher večji na PS, ampak letošnji COD bo itak omogočal crossplay tako da je vseeno. Jaz imam prednaročeno, ja.
««
148 / 162
»»