» »

PS4

PS4

««
145 / 162
»»

bzp ::

quadro933: kamera je OK, včasih kaj spregleda, pa malo je občutljiva na svetlobo, ampak če nima ravno tekmovalnih ambicij bo OK :) Pazi pa če ima hči svoj account, ker ni tako kot pri ostalih PS naročninah/špilih kjer eden kupi in vsi uporabljajo. Naročnino na Just dance lahko uporablja samo tisti acc. ki jo kupi.

quadro933 ::

Ne razumem točno. PS Account imam jaz, ona ima samo svoj profil na konzoli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: quadro933 ()

less ::

St235 je izjavil:

Reaper je izjavil:

PS+ je vezan na konzolo, vsi računi na konzoli lahko koristijo PS+ primarnega računa, to po moje ne velja, če se ti s svojim računom vpišeš na drugi konzoli.


Ps+ je vezan na psn racun in ne na kozolo.

Ne vem pa kaj tocno si ti predstavljas pod koristi psn+. Ce govorimo o brezplacnih igrah so na voljo samo na tistem userju ki ima ps+. Ko jih pa enkrat snames in installiras pa jih lahko igrajo vsi userji na konzoli.


Na konzoli, kjer je moj račun (s PS+) aktiviran kot primary, bi ostali podračuni morali imeti možnost online igranje. Kar pa mi ne deluje tako...

bzp ::

quadro933: preveri preden nabaviš, ne vem če je kakšna razlika med profilom in PS accountom kar se tega tiče ... Ti pa brez kompliciranja povrnejo stroške nakupa.

quadro933 ::

Sam imam svoj profil ter nastavljen PS account. Naročil sem tudi PS+. Otroka imata samo vsak svoj profil. Zakaj se lahko Fortnite igra samo na mojem profilu?

A je že kdo probal EA Access?

less ::

quadro933: za Fortnite ne potrebuješ PS+, njima pa verjetno ne deluje mogoče zato, ker mata "otroški" račun?

oo7 ::

Sony's PlayStation 4 console has shipped 100 million units, according to the company, meaning the PS4 is outpacing other consoles when it comes to historic shipment numbers.


Sony prodal 100 miljonov Ps4 konzol.

Ezoterik ::

quadro933 je izjavil:

Sam imam svoj profil ter nastavljen PS account. Naročil sem tudi PS+. Otroka imata samo vsak svoj profil. Zakaj se lahko Fortnite igra samo na mojem profilu?

A je že kdo probal EA Access?


Jst sm naroču, dela bp.

filip007 ::

Pri nas sta dva PS4 doma, za kaj več ni potrebe. :))

No lahko bi bil samo eden in skupni račun, samo tako imamo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Shingi ::

A so kaksne tezave s ps+ ce je regija slovenija oziroma ce je boljs nastimat uk/us?

MarkZC8261 ::

Kdo we kako se pokaže sredinca v gta 5 na ps4

opeter ::

Pritisneš in držiš tipko F.

Aja, ups, to je PS4 verzija. Potem beri tole:
https://gamefaqs.gamespot.com/boards/80...

You hold in the L and R analogue sticks to do it.
Also, hold in the touchpad to change whatever action you want to do, and then you just press in the L and R sticks.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

davorin11 ::

Ezoterik je izjavil:

quadro933 je izjavil:

Sam imam svoj profil ter nastavljen PS account. Naročil sem tudi PS+. Otroka imata samo vsak svoj profil. Zakaj se lahko Fortnite igra samo na mojem profilu?

A je že kdo probal EA Access?


Jst sm naroču, dela bp.


Tud jaz sem probal Ea Access,ampak sm ugotovil,da EA nima ene pametne,dobro dodelane igre... tako da bo samo 1 mesec :)
---)-@

kitl76 ::

Jaz sem si pa ubodel playstation now top zadeva.

quadro933 ::

PS NOW - to gre direktno iz neta? Kolk časa pa nalaga igro?

lp

kitl76 ::

Direktno tam pol minute.

quadro933 ::

Sam v Sloveniji še ni tega? Vsaj jst ne najdem?

kitl76 ::

Kaj ni tam v PS meniju imaš PS Now, PS VR, PS Store itd.

bogdanstern ::

Ezoterik je izjavil:

quadro933 je izjavil:

Sam imam svoj profil ter nastavljen PS account. Naročil sem tudi PS+. Otroka imata samo vsak svoj profil. Zakaj se lahko Fortnite igra samo na mojem profilu?

A je že kdo probal EA Access?


Jst sm naroču, dela bp.


+1 tudi z moje strani

quadro933 ::

nekak mi ne rata tale PS Now. A imate slo račun ali v tujini? Jaz nimam v meniju PS Now.

kitl76 ::

Jaz imam UK račun.

davorin11 ::

quadro933 je izjavil:

nekak mi ne rata tale PS Now. A imate slo račun ali v tujini? Jaz nimam v meniju PS Now.

PlayStation Now is currently available in Austria, Belgium, Canada, France, Germany, Ireland, Japan, Luxembourg, Netherlands, Switzerland, North America, United Kingdom, Spain, Italy, Portugal, Norway, Denmark, Finland, and Sweden.
---)-@

Badwolff ::

A ea access pomeni, da igraš zadnjo fifo za 5€ na mesec?

Ghost007 ::

ne. To so ukinili. EA premier rabiš minimum.

scipascapa ::

wired ::

Hvala za tole, Days Gone naročen.

YesMan ::

To pa je res solidna cena za Days Gone. 66% popust pa je igra stara komaj kolko? 3 mesece? Bom verjetno naročil, čeprav trenutno igram Yakuzo.

scipascapa ::

tole mora vsakdo kupiti + god of war.....

drvo ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

care20 ::

A ni bla prej tema o ps5?
No bom kar tukaj... A mislite da sony zdaj trenutno izdeluje ps5 v tovarni po tekocem traku?
Oni morajo do drugega leta izdelati cca 10mio konzol,ker to bo velik hit in se bo vecina razprodala ze na dan izida...naj bo 5mio...pa tam konec leta,je to se vseeno cca 10k konzol na dan.
Js mislim, da zdaj trenutno konzole ps5 letijo po traku 24/7

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: care20 ()

quadro933 ::

Badwolff je izjavil:

A ea access pomeni, da igraš zadnjo fifo za 5EUR na mesec?


Jst sm včeraj naroču EA Access, za probo za 1 mesec. Ene igre so zastonj, dokler si naročnik. Tukaj je seznam. Po moje se zadeva kar splača. Zloadal sem že NFS, Battlefield, NBA 19, NHL 19, Plants vs Zombies...

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: quadro933 ()

Jerry000 ::

Pubeci, ma kdo crash bandicoota za prodat, za dobro ceno? Tam 10-15 EUR?

quadro933 ::

quadro933 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

A ea access pomeni, da igraš zadnjo fifo za 5EUR na mesec?


Jst sm včeraj naroču EA Access, za probo za 1 mesec. Ene igre so zastonj, dokler si naročnik. Tukaj je seznam. Po moje se zadeva kar splača. Zloadal sem že NFS, Battlefield, NBA 19, NHL 19, Plants vs Zombies...

lp


Pozabil prlepit link:

http://www.pushsquare.com/news/2019/07/...

St235 ::

care20 je izjavil:

A ni bla prej tema o ps5?
No bom kar tukaj... A mislite da sony zdaj trenutno izdeluje ps5 v tovarni po tekocem traku?
Oni morajo do drugega leta izdelati cca 10mio konzol,ker to bo velik hit in se bo vecina razprodala ze na dan izida...naj bo 5mio...pa tam konec leta,je to se vseeno cca 10k konzol na dan.
Js mislim, da zdaj trenutno konzole ps5 letijo po traku 24/7


jap, svizci jih pa zavijo v folijo.

Berserker ::

PS5 ne rabimo še vsaj naslednja tri leta, ker ni več potreben tako hud tehnični presežek da dobimo dobro igro.

Drugače pa gledam zdaj summer sales, a se splača Battlefront 1 in 2 pri teh cenah, ter WW2 battlefield? Ali je vsebina preprosto preveč okrjena brez DLC?

jijetelu ::

Berserker je izjavil:

PS5 ne rabimo še vsaj naslednja tri leta, ker ni več potreben tako hud tehnični presežek da dobimo dobro igro.

Drugače pa gledam zdaj summer sales, a se splača Battlefront 1 in 2 pri teh cenah, ter WW2 battlefield? Ali je vsebina preprosto preveč okrjena brez DLC?


omfg ????

care20 ::

Seveda rabimo,js sm mel Ps4 pro in sem ga prodal po 1 mesecu... Razlog? 30 fps 90% iger na 1080p...drugace zakon kar se tice samih iger..

Ps5 bo poganjal igre na 4k 120 fps,seveda dvomim da vse, vendar tiste najzahtevnejse bo verjetno poganjal 4k 60fps kar je vec kot solidno

Gregex ::

4k 120 fps? Kaj vse ne prebereš tule.

scipascapa ::

Berseker: kaj je s tabo? Take ven mečeš potem pa sočasno sprašuješ za jajca od BF iger, roflmao.

care20: 4k 120fps dvomim, naj jim najprej uspe 1080 60fps (4k 60 fps želje) in potem gremo naprej.

Reaper ::

BF5 vsebina je OK, ker ni več premium passa in dobiš vse dodatke brezplačno. Če se nekomu BF serija ne dopane ne pomeni, da je šrot. O tem smo že razglabljali ampak nekateri očitno ne morejo iz svoje kože. Tako da bog ne daj kupiti BF serije sploh pa ne v digitalni obliki, ker te bo scipascapa linčal pred vsemi. Če mene vprašaš vzami, meni je igra zabavna. Za SW ne morem komentirati ker sem igral SW BF1 brez dodatkov, bila je OK ampak za mene manj zabavna od Battlefield serije, pa imam zelo rad SW tematiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

care20 ::

120fps 4k sicer tudi js mocno dvomim,4k 60 fps je pa zelo mozno,saj to ni nekaj posebnega za danes, primer imas bf1 kjer ps4 pro poganja na 4k60fps...ps5 bo 4x mocnejsi od ps4,gpu je nekaj med rtx 2070 ter rtx 2080...upostevaj tudi dejstvo, da so igre na konzolah veliko boljse optimizirane kot na pc

opeter ::

care20 je izjavil:

Ps5 bo poganjal igre na 4k 120 fps,seveda dvomim da vse, vendar tiste najzahtevnejse bo verjetno poganjal 4k 60fps kar je vec kot solidno


Če bo PS5 vse 1080p igre poganjal na 60 fps in ajd, morda še 1440p bo zmaga. Nekateri pa sanjate od 4k in 120 fps. Haha. :))

care20 je izjavil:

120fps 4k sicer tudi js mocno dvomim,4k 60 fps je pa zelo mozno,saj to ni nekaj posebnega za danes, primer imas bf1 kjer ps4 pro poganja na 4k60fps...ps5 bo 4x mocnejsi od ps4,gpu je nekaj med rtx 2070 ter rtx 2080...upostevaj tudi dejstvo, da so igre na konzolah veliko boljse optimizirane kot na pc


Redka PS4 igra deluje pri native 4k ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

opeter ::

Novi, sveži video glede fpsjev:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

care20 je izjavil:

Seveda rabimo,js sm mel Ps4 pro in sem ga prodal po 1 mesecu... Razlog? 30 fps 90% iger na 1080p...drugace zakon kar se tice samih iger..

Ps5 bo poganjal igre na 4k 120 fps,seveda dvomim da vse, vendar tiste najzahtevnejse bo verjetno poganjal 4k 60fps kar je vec kot solidno


Potem je bolje, da ostaneš na pc. Ker boš težko našel hardware za 250€, ki ti bo počel vse to.

scipascapa je izjavil:

Berseker: kaj je s tabo? Take ven mečeš potem pa sočasno sprašuješ za jajca od BF iger, roflmao.

care20: 4k 120fps dvomim, naj jim najprej uspe 1080 60fps (4k 60 fps želje) in potem gremo naprej.


Pa mi napiši en dober argument, zakaj potrebujemo novo konzolo? Ker men je ravno to čaga, da lahko na istem cheap hardware igram nove igre več let, brez nadgrajevanja. Če hočeš top performance, si kupi PC.

scipascapa ::

ni ti je treba, po želji....že ko bo kaka huda eksluziva na PS5 only, jo bo folk pokupil......PS5 bo kupil vsakdo, ki si je že želel PS4 PRO, ker bo kompatibilen nazaj.

care20 ::

Berserker je izjavil:

care20 je izjavil:

Seveda rabimo,js sm mel Ps4 pro in sem ga prodal po 1 mesecu... Razlog? 30 fps 90% iger na 1080p...drugace zakon kar se tice samih iger..

Ps5 bo poganjal igre na 4k 120 fps,seveda dvomim da vse, vendar tiste najzahtevnejse bo verjetno poganjal 4k 60fps kar je vec kot solidno


Potem je bolje, da ostaneš na pc. Ker boš težko našel hardware za 250€, ki ti bo počel vse to.


Ps5 se zdalec ne bo 250e...vsaj 4k 60fps bo gnal igre s tem hardwarom

Berserker ::

care20 je izjavil:

Berserker je izjavil:

care20 je izjavil:

Seveda rabimo,js sm mel Ps4 pro in sem ga prodal po 1 mesecu... Razlog? 30 fps 90% iger na 1080p...drugace zakon kar se tice samih iger..

Ps5 bo poganjal igre na 4k 120 fps,seveda dvomim da vse, vendar tiste najzahtevnejse bo verjetno poganjal 4k 60fps kar je vec kot solidno


Potem je bolje, da ostaneš na pc. Ker boš težko našel hardware za 250€, ki ti bo počel vse to.


Ps5 se zdalec ne bo 250e...vsaj 4k 60fps bo gnal igre s tem hardwarom


Ne PS4 je bil, ko sem ga kupil.

scipascapa je izjavil:

ni ti je treba, po želji....že ko bo kaka huda eksluziva na PS5 only, jo bo folk pokupil......PS5 bo kupil vsakdo, ki si je že želel PS4 PRO, ker bo kompatibilen nazaj.


Dobro eksluzivo lahko dobimo že na PS4. Nitendo je dokazal, da ne potrebujemo tako močan hardware za kakovostno vsebino.

kitl76 ::

Res je ni vse v hardware-u.

CarRino ::

Odločam se za nakup PS4.
Priporočate PS4 PRO 1 Tb, ali je dovolj PS4 500GB
TV imam 4K
Ali je to ugodno, ali je kje ceneje?
http://www.goblin.si/playstation-4/play...
http://www.goblin.si/playstation-4/play...

Hvala

springfield ::

Ce ti ni sila, pocakaj na PS5, ki bi naj prisel naslednje leto. Drugace pa za 4k bi ti svetoval Pro verzijo.
««
145 / 162
»»