» »

PS4

PS4

««
142 / 162
»»

Reaper ::

Ko berem poste vedno posiljuješ ljudi s fizičnimi kopijami iger. Enim pašejo drugim pa ne, lahko počasi preboliš že. Jaz v večini kupim digitalno verzijo, ker ko se spravim kupiti igro jo hočem v roku nekaj ur. Fizične kopije kupim samo rabljene.

Recimo BF5, dal 50 € za digitalno in jo imam za celo leto dovolj, drugih iger ne planiram kupiti letos recimo. Jaz bom letos za igre zapravil 50 € + 30 € za PS+, ti boš pri prodaji vseh iger, ki jih boš kupil in potem prodal pušnil večkratnik mojega zneska + čas.

kitl76 ::

Seveda bo pušnil večkratnik tvojega zneska, če pa igraš eno igro eno leto boring.

springfield ::

Zakaj boring? Ce uziva v igri, je to boljse, kot pa preigrat 10 iger z muko. Eni imamo raje kvaliteto kot kvantiteto.

kitl76 ::

OK imaš prov samo nisem pa še nobene igre preigral z muko, ker če je muka je enostavno ne igram.

Mato989 ::

Haahahahahah bf 5 in kvaliteta... V isti povedi.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bfranklin ()

Reaper ::

Če se tebi ali komur koli ne dopade še ne pomeni da špil ni OK. Meni je za sprostitev čisto OK. Osebno mi ne pašejo te japonske zadeve, ki so mi totalno brezvezne pa še vseeno ne šinfam čez njih, igrajte kar vam paše. Lahko bi za vsako omembo japonske igre v tej temi začel na dolgo in široko pisat brezvezne komentarje samo zato, ker mi niso všeč kot to nekateri počnejo / počnete za zadeve, ki se vam ne dopadejo ali zdijo smiselne.

@Mato989: Dokler v igri ni napak, ki bi me med igranjem živcirale se ne sekiram preveč. Raje vidim da na vsake toliko časa kakega soldata odnese po luftu kot pa da se matram 3 ure z nekim bossom in ga zaradi glitcha ne morem fentat. Vsakemu svoje.

kokpa ::

https://www.thegamecollection.net/far-c...
Je kje ceneje v fizicni verziji?

kitl76 ::

scipascapa ::

kitl: digitalna koda.

https://www.365games.co.uk/ps4-games/fa...

je pa res da je ptt 5 funtov

Items (1) ?20.99
Postage: ?4.99
Order Total: ?25.98

jaz imam kupon še ?2.50 Player Points voucher nad ?20.00 nakup in me pride total

Items (1) ?20.99
Promotion: -?2.50
Postage: ?4.99
Order Total: ?23.48

če si v Kranju in okolici mi daš keš pa ti naročim.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

opeter ::

springfield je izjavil:

Zakaj boring? Ce uziva v igri, je to boljse, kot pa preigrat 10 iger z muko. Eni imamo raje kvaliteto kot kvantiteto.


Točno tako. Imam znanca, ki že blizu dvajset let igra Heroes of Might and Magic III ... po mojem ima že več tisoč odigranih ur. Zdaj si je predlani privoščil še HD varianto na Steamu, da ima kao boljšo grafiko. Čeprav je bentil, da tukaj ni dodatkov.

In ja, verjamem, da imajo nekateri konzolo, npr. PS4 samo za to, da na njem igrajo samo nekaj iger, ali celo eno, recimo FIFO 2019.
Ker jih več ne rabijo, niti ne igrajo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kitl76 ::

Ta je dobra si je v 20 letih privoščil HD verzijo. :))

Jerry000 ::

Js kr mal zavidam takim ki tolk časa igrajo eno igro....prišparajo in na PCju in na igrah in na vsem :). No sam sicer sem se trenutno vrgel na stare igre, battle royale mi je beden mod oziroma način igre, od novejših me nič ne pritegne...CSGO imam za MP, to je pa to zaenkrat...Diablo1 razmišljam da nabavim na GOG in igram :)

GregiB ::

opeter je izjavil:


In ja, verjamem, da imajo nekateri konzolo, npr. PS4 samo za to, da na njem igrajo samo nekaj iger, ali celo eno, recimo FIFO 2019.


Yup... FIFO 2019 in.... Gran Turismo Sport, vse ostalo je.... balast ;)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

yayo ::

:)) zame pa tisti, ki igrajo samo vožnje in igre z žogo sploh niso gejmerji ampak neka fuzbalsko-avtomobilistična publika, katero je reklamna mašina sproti naplavila v gaming. Sto ljudi sto čudi, ne bomo se pobili zaradi tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kitl76 ::

Haha a ti ki pa iz sekiro okoli letaš si pa gamer.

scipascapa ::

yayo ::

čisti off topic
glejte kaj bo na Hrvaškem čez par tednov...
THE BOUTIQUE GAME DEVELOPERS AND GAMES INDUSTRY CONFERENCE OF EUROPE 11th-13th APRIL 2019, DUBROVNIK, CROATIA

še offtopic.
Sem bral interview z Deanom Sharpom, direktorjem (ali nekaj podobnega) razvijalske hiše 4A. Dean Sharpe je kalifornijec katerega je svoj čas ameriški založnik THQ poslal v Ukrajino, da prisili tipe iz GSC Game World, da nekako dokončajo S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl. Ukrajinci so od američanov dobivali denarne injekcije, rezulatata pa ni bilo nikjer, zato je Sharpe dobil nalogo, da reši problem. Takrat je spoznal razvijalca, ki sta kasneje odprla studio 4A, znan po Metro franšizi. Tadva sta ga kasneje povabila, da prevzame vajeti studija, ker sta se očitno zavedala, da ne bosta kos izzivom mednarodnega trga. In tako je Sharpe postal direktor. Ko se je začela vojna z Rusijo je tip skapiral, da če hoče 4A preživeti, mora zaposlene spraviti iz Ukrajine. Iskal je državo, ki bi jim dala dobre pogoje za delo, najprej so nameravali se preselti v Črno Goro, a je ta odpadla zaradi nikakve interntene infrastrukture. potem so pristali na Malti.

scipascapa ::

Lahko bi prišli k nam, internet imamo dober.

Reaper ::

Jerry000 je izjavil:

Js kr mal zavidam takim ki tolk časa igrajo eno igro....prišparajo in na PCju in na igrah in na vsem :). No sam sicer sem se trenutno vrgel na stare igre, battle royale mi je beden mod oziroma način igre, od novejših me nič ne pritegne...CSGO imam za MP, to je pa to zaenkrat...Diablo1 razmišljam da nabavim na GOG in igram :)


Meni se praktično ne splača kupovati drugih iger kot BF frnašizo, ker vem, da takrat, ko bom imel čas, bom igral ta špil. Redki so primeri da zeženem kaj drugega. Iger imam drugače veliko, večino dobljenih preko PS+ nekaj pa fizičnih kopij ala Metro Redux, Fallout 4, GTA V, NBA 2k18 itd., ki pa počivajo v predalu, nekatere še sploh niso bile v konzoli. Vem da sem Metro nabavil 3-4 leta nazaj, tisti dan ko sem jo dobil sem jo dal v konzolo, da se je namestila in to je bilo to. Enostavno ni časa. Ko pa za vikend pozno zvečer odigram 2 ali 3 urice pa itak za sprostitev paše malo tekanja po fronti v BF x.

yayo ::

scipascapa je izjavil:

Lahko bi prišli k nam, internet imamo dober.

sem s sporočilom na nekaj takega ciljal, ampak razvijalci verjetno iščejo države, ki so investicijam v digitalno industrijo prijazne, ki nudijo incentive in olajšave. Domnevam, da je zunaj EU več maneverskega prostora za dogovore in je življenje cenejše.

EDIT
zdaj je pozvonil poštar: prinsel mi je Sekirota za 47,5 evrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

scipascapa ::

zegnar teški jaz tudi dobil steelbooka :)

kokpa ::

V aprilu grem v UK pa me zanima ce kdo za kaksno fizicno trgovino z dobrimi popusti :)

MATiCEK ::

kokpa je izjavil:

V aprilu grem v UK pa me zanima ce kdo za kaksno fizicno trgovino z dobrimi popusti :)

https://storefinder.game.co.uk/game/sto...
Poišči kar tukaj.

davorin11 ::

Ima kdo izkušnje z PS4 Strikepack F.P.S Dominatorjem?

Ga kdo prodaja slučajno? :p
---)-@

scipascapa ::

kitl76 ::

Kupi ga pa začni uživat. Prihajajo res TOP igre za VR.

filip007 ::

A potem ne rabiš TV, če imaš VR?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Qrctegleda ::

Rabiš pa en škaf za bruhanje.
IQ 180 (ni moj)

yayo ::

filip007 je izjavil:

A potem ne rabiš TV, če imaš VR?


tv v bistvu potrebuješ samo, če želiš, da drugi vidijo kaj se tebi "dogaja" medtem, ko imaš na sebi VR očala. Ti imaš ekran v očalih, več pa ne ptrebuješ, za zvok imaš slušalke.

McClane ::

A je tale VR iz Harveya v1 ali v2?
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

kitl76 ::

V2. Nobenega škafa za bruhanje ne rabiš tega se tako lepo navadiš, da igraš kot normalne igre. Jaz VR igram lahko po 3 ure skupaj brez problema. TV-ja v bistvu ne rabiš.

_0\WA6m7Uzc ::

GregiB ::

yayo je izjavil:

zame pa tisti, ki igrajo samo vožnje in igre z žogo sploh niso gejmerji
Sicer o tem sploh nisem razmišljal, sem gamer ali ne, mi je ravno... ampak, obstaja definicija?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

yayo ::

yup
: a person who plays games
especially : a person who regularly plays computer or video games

opeter ::

Ampak virtualna vožnja z avtomobili in igre z žogo spadajo tudi "computer or video games".
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

A ma kdo PS4 in PC v istem prostoru in ima zvezan PC in PS4 na en zvočnik? Nekaj bi potreboval nek razdelilec ali switch za male pare, pozna kdo?

opeter je izjavil:

Ampak virtualna vožnja z avtomobili in igre z žogo spadajo tudi "computer or video games".

Gamer si ko igraš video igre...naj bo to športne igre, fps, rts,...on regular basis. Sicer pa, nevem zakaj bi se označevali, če rad igraš rad igraš, a si gamer al ne boli te, nvem zakaj je to postalo to tak tagging :D. Po eni strani če tko gledaš je slabo če si gamer :D (opeter ne leti to nate)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

opeter ::

Jaz žal nisem (pravi) gamer, ker enostavno (pre)malo igram ... pa tudi ne spremljam več tako aktivno področje iger.

Nekako me novi naslovi ne pritegnejo, razen redkih izjem. Ampak to praviloma potem pogledam kakšen krajši video ali stream na twitch/YT in adijo. Niti ne rabim več igrat.

Glede povezave na skupni zvočnik:
To sprašuješ preko HDMI izhoda ali misliš kako drugače povezat? Oziroma kakšne vhode ima zvočnih (poleg standardne "banane")?

Ena od najenostavnejših možnosti je, da imaš skupni ekran (ali TV) in potem samo preklapljaš med HDMI vhodi.
Zvočnik pa priklopiš na ekran/TV, če ta možnost seveda obstaja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

opeter je izjavil:

Jaz žal nisem (pravi) gamer, ker enostavno (pre)malo igram ... pa tudi ne spremljam več tako aktivno področje iger.

Nekako me novi naslovi ne pritegnejo, razen redkih izjem. Ampak to praviloma potem pogledam kakšen krajši video ali stream na twitch/YT in adijo. Niti ne rabim več igrat.

Glede povezave na skupni zvočnik:
To sprašuješ preko HDMI izhoda ali misliš kako drugače povezat? Oziroma kakšne vhode ima zvočnih (poleg standardne "banane")?

Ena od najenostavnejših možnosti je, da imaš skupni ekran (ali TV) in potem samo preklapljaš med HDMI vhodi.
Zvočnik pa priklopiš na ekran/TV, če ta možnost seveda obstaja.

Hm...bom malo preveril tole, mislim da more imeti ekran priklop za zvočnike. HDMI switch pa že imam.

scipascapa ::

Reaper ::

Jp, ne bojo rabl čakat do vlke noči, da bojo lahko igral...lol...

Jerry000 ::

Lahko pa menjajo za drugo igro potem. Jaz sem že ful iger preigral, kupil pa le 3 za ne velike denarje. Zato so mi konzole všeč :)

Reaper ::

Drži, če jim je to v interesu. Odvisno kaj ti je preferenca igrati prej ali ceneje :)

springfield ::

Jerry000 je izjavil:

Lahko pa menjajo za drugo igro potem. Jaz sem že ful iger preigral, kupil pa le 3 za ne velike denarje. Zato so mi konzole všeč :)

Torej konzole so ti vsec, ker lahko poceni igras? Bos na PCju vrjetno ceneje skozi prisel >:D
Ima to menjavanje iger tudi slabo stran, jaz rad kupim bundle, torej da dobim igro + season pass, kar je pri fizicni veziji key, ki ga lahko samo prvi uporabi. Pri digitalni ni teh tezav. Je pa res, da se potem ne mores po forumih hvalit, koliko si prisparal, ker menjavas igre.

Jerry000 ::

springfield je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Lahko pa menjajo za drugo igro potem. Jaz sem že ful iger preigral, kupil pa le 3 za ne velike denarje. Zato so mi konzole všeč :)

Torej konzole so ti vsec, ker lahko poceni igras? Bos na PCju vrjetno ceneje skozi prisel >:D
Ima to menjavanje iger tudi slabo stran, jaz rad kupim bundle, torej da dobim igro + season pass, kar je pri fizicni veziji key, ki ga lahko samo prvi uporabi. Pri digitalni ni teh tezav. Je pa res, da se potem ne mores po forumih hvalit, koliko si prisparal, ker menjavas igre.

Pri PCju se mi dogaja da sem kupoval poceni igre, imam na steamu napisano 300 iger, preigral jih pa pomoje ne bom nikoli oziroma ne še prav kmalu :D. Tako da suma me je konzola ceneje prišla, ker na PC sem toliko poceni iger kupoval da na koncu ko pogledam je bilo drago :D. Sier pa tako ali tako gejmam na obojem...PS4 mam raje za singleplayer igre, PC pa za LOL, CSGO, WOW. Čeprav zadnje pol leta je bolj samo CSGO za kakšno urco zvečer, za drugo ni časa.

kitl76 ::

PC gaming nikoli ne pride ceneje že zaradi samega gaming PC-ja za katerega daš 3x toliko kot za najmočnejšo konzolo.

Mato989 ::

kitl76 je izjavil:

PC gaming nikoli ne pride ceneje že zaradi samega gaming PC-ja za katerega daš 3x toliko kot za najmočnejšo konzolo.


To se zmeraj bolj nagiba v prid PCjem... ker konzole prihajajo ven prehitro in če hočeš met vedno zadnjo konzolo, boš skeširal kr lep kupček denarja, da ne omenjam da je mesečna naročnina na PS play itd... medtem tega na PCju ni, net pa za oba rabiš... Gaming PCji pa tudi če si ga kupil pred PROjem, pa si dal 1k za kišto ti še dans podpira vse igre... da ne omenjam CENO dobrega 4k TVja napram monitorju =) Ker če maš konzolo ne boš na 27tki igral, boš kar lepo mel 49 ali več =) Cene dobrih 4k na tej velikosti + 100Hz panel pa niso glih enake ceni 1080p 27tke =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kitl76 ::

1500 sem dal zanj 2 leti nazaj plus monitor še 350 EUR. Pa naslednji bo zopet 1500 EUR medtem ko bom za Ps5 dal max 500 EUR. PS+ pa ne rabiš imet, če ne igraš online.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Jerry000 ::

To je zlo tko...sam sem dal za konzolo 230EUR (PS4 slim 500GB), ekran je bil tam malo čez 250EUR. PC prejšnji sem ga imel 10 let, potem kupil refurbished za 400EUR da mi lepo poganja igre ki jih preko interneta igram. Na PS4 naj si (zaenkrat) pa subscription v rit vtaknejo. Iger na PC sem kupoval preveč, igral premalo. Na PS4 pa preigram vsako. To je zelo relativna tema kaj je ceneje in kaj dražje. Jaz ne menjam PC na vsake 4 leta, konzola pa pride nova na vsake...7 let? Tko da je tm tm pr men. Pr nekaterih od vas pa verjamem da ni tko ko upgrejdate veliko.

scipascapa ::

Dajmo prenehati smetiti temo, pa jo pustimo za PS4. Vojno PS4 & PC pa preusmerimo drugam.
««
142 / 162
»»