» »

PS4

PS4

««
36 / 162
»»

L1nK ::

lol potem pa razumi to navdušenje za eno casual igrico kot je uncharted, vsi upi polagani v to. ta generacija je tak fail da boli.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

puginho ::

L1nK je izjavil:

lol potem pa razumi to navdušenje za eno casual igrico kot je uncharted, vsi upi polagani v to. ta generacija je tak fail da boli.


mamica ne da dinarčov za nakup ps4?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

abyssus ::

Kot veliki ljubitelj PC in FPS iger sem zaenkrat zelo zadovoljen s PS4. Imel sem težavo z samodejnim izmetavanjem CD-jev, ko je bila konzola ugasnjena, ampak sem rešil sam.

PS+ (za SI account) vzameš kar preko SONY STOREA, mislim, da je najceneje (50€ za eno leto).

Debata je sicer še bila, kaj se bolj splača: PC ali PS4. Vsi pravite da PC. Ste vzeli v račun, da je potrebno računalnik recimo na dve leti nadgrajevati, da lahko nadaljuješ z normalnim igranjem iger? Konzole ni potrebno in glede na to, da je bil PS3 aktiven koliko, 7-8 let, je po moje PS4 boljša naložba, če tudi so morda igre 10€ dražje.

P.S.: Na konzoli igram CoD s punco na split screen mode, nekaj, kar na PC ne morem niti sanjat. It's fun :D

Jerry000 ::

abyssus je izjavil:

Kot veliki ljubitelj PC in FPS iger sem zaenkrat zelo zadovoljen s PS4. Imel sem težavo z samodejnim izmetavanjem CD-jev, ko je bila konzola ugasnjena, ampak sem rešil sam.

PS+ (za SI account) vzameš kar preko SONY STOREA, mislim, da je najceneje (50€ za eno leto).

Debata je sicer še bila, kaj se bolj splača: PC ali PS4. Vsi pravite da PC. Ste vzeli v račun, da je potrebno računalnik recimo na dve leti nadgrajevati, da lahko nadaljuješ z normalnim igranjem iger? Konzole ni potrebno in glede na to, da je bil PS3 aktiven koliko, 7-8 let, je po moje PS4 boljša naložba, če tudi so morda igre 10€ dražje.

P.S.: Na konzoli igram CoD s punco na split screen mode, nekaj, kar na PC ne morem niti sanjat. It's fun :D

Na dve leti? Ka kaki :D. Js mam komp 7 let pa sm do 4 leta normalno igral igre novejše. Zdaj jih pa pač ne več in zato malo starejše obračam :). Morš pa vzet v račun, PS4 ne bo imel toliko poceni igre kot PC...za par evru (MK X je naprimer 11€ že bil pred mesecem!)

Tr0n ::

Jaz sem kr ogromno casa vlozil v Destiny in Last of Us, pa vsak mesec imas na PS+ odlicne indie igre za download.

Je pa res, da nekih killer aplikacij ni veliko. Tudi na PCju ne.

abyssus ::

Jerry000 je izjavil:


Na dve leti? Ka kaki :D. Js mam komp 7 let pa sm do 4 leta normalno igral igre novejše. Zdaj jih pa pač ne več in zato malo starejše obračam :). Morš pa vzet v račun, PS4 ne bo imel toliko poceni igre kot PC...za par evru (MK X je naprimer 11€ že bil pred mesecem!)


Koliko pa si dal zanj takrat, ko si ga kupil? :) Verjetno je bila ena boljših raket, a ne, kar pa je pomenilo tudi višjo ceno napram konzoli.

L1nK ::

puginho je izjavil:

L1nK je izjavil:

lol potem pa razumi to navdušenje za eno casual igrico kot je uncharted, vsi upi polagani v to. ta generacija je tak fail da boli.


mamica ne da dinarčov za nakup ps4?


kako so lahko eni tako čustveno navezani na kup plastike, da flejamjo druge uporabnike, mi ne bo nikdar jasno. sploh še imaš kaj drugega v življenju kot ta neumni ps4? (imaš vsaj ps3, ki je odlična naprava?)
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Jerry000 ::

abyssus je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Na dve leti? Ka kaki :D. Js mam komp 7 let pa sm do 4 leta normalno igral igre novejše. Zdaj jih pa pač ne več in zato malo starejše obračam :). Morš pa vzet v račun, PS4 ne bo imel toliko poceni igre kot PC...za par evru (MK X je naprimer 11€ že bil pred mesecem!)


Koliko pa si dal zanj takrat, ko si ga kupil? :) Verjetno je bila ena boljših raket, a ne, kar pa je pomenilo tudi višjo ceno napram konzoli.

Na dolgi rok prišparaš pri PC fix. Res da sem takrat dal okoli 900 in nabavil raketo ampak sem z steamom in 3rd party stranmi prišparal ogromno na igrah. Konzole majo nove igre po 50€-60€, za PC jih najdeš veliko ceneje...kot sem dal primer, MK X je bil 11€ skoraj ob izidu za steam (iz druge legit strani, ne iz steam strani). Pa tudi z PC dobiš veliko lepšo grafiko in DX 12 :). Sej ne rečem, so itq + in - pri obeh. Jaz nekako prisegam na PC ker imam veliko kolekcijo iger na steamu in mi je nekako škoda konzolo nabaulat pa igre katere so pa "drag šport" za konzolaše

D3m ::

Tako drag šport pa niso, če gledaš rabljene.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Jerry000 ::

D3m je izjavil:

Tako drag šport pa niso, če gledaš rabljene.

Vseeno dost dražji kot PC kjer igre dobiš že za par evror namesto sendviča ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

St235 ::

Tudi na konzolah imaš igre za drobiž. Samo z PSN+ dobiš za celo leto iger.

Samo je to merjenje kratkosti popolnoma brezveze.

PC ima svoje prednosti prav tako jih ima konzola in vsak zase pač ve kaj rabi.

Osebno vem, da je PC postal orodje, konzola pa zabava. Ker PC pač ne omogoča, da se skupaj z kolegi zavalimo na kavč in na 60 colski televiziji nabijamo recimo Diablo.
Podobno enkrat na mesec iz omare privlečemo še Rock Band in ga ni čez I am the wallarus po šestih pivih in dveh đolah.

Je pa konzola definitivno dražja opcija. Samo za pivo gre več kot za igre na PC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

L1nK ::

Postrezi jim vodo.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Jerry000 ::

Ne pijem ne piva ne alkohola, tko da prišparam :D. Ampak ja se strinjam z tabo. Veliko bolše je konzola ko pridejo frendi. Najbolše je imeti PC in konzolo...win win :). Je pa zame PC tudi zabava...na PS4 ni League of Legends :P

issak ::

abyssus je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Na dve leti? Ka kaki :D. Js mam komp 7 let pa sm do 4 leta normalno igral igre novejše. Zdaj jih pa pač ne več in zato malo starejše obračam :). Morš pa vzet v račun, PS4 ne bo imel toliko poceni igre kot PC...za par evru (MK X je naprimer 11€ že bil pred mesecem!)


Koliko pa si dal zanj takrat, ko si ga kupil? :) Verjetno je bila ena boljših raket, a ne, kar pa je pomenilo tudi višjo ceno napram konzoli.


Če pogledaš iz drugega kota, in sicer da nek računalnik itak rabiš za faks, šolo, delo, surfanje, karkoli pač že, in recimo da imaš nek laptop za 400€, kar ni nek presežek, pomeni da imaš poleg PS4 še ta laptop. Skupaj to pride že 700€, kar je pa že cena gaming računalnika, ki ti nadomesti oboje. Res je, monitorja ni zraven v ceni vključenega, ampak niti ga ni pri playstationu, za igranje rabiš TV, ki je spet 200€ nek majhen. Če že imaš TV je to seveda super in prav, če ga pa nimaš, ga je treba pa kupit. S tem da lahko tudi PC priklopiš na TV.
Če želiš, lahko po dveh letih prodaš grafično in kupiš rabljeno za 100€ več, kot si svojo prodal, in imaš spet za 2 leti mir, zapravil si pa toliko, kot za 2 leti naročnine na PS+. Se pravi si na istem. Potem ti pa res ostane samo še razlika v ceni iger, ki so pa tudi do 20€ v redkih primerih, večinoma pa vsaj 10€.

Kjer ima konzola veliko prednost je to, da jo lahko prižgeš s kavča preko kontrolerja, PCja ne moreš. Cenovno pa ni razlike če upoštevaš vse zgoraj napisano. Ne poznam nikogar, ki ima konzolo, pa nima nekega računalnika vsaj za internet in torrente za vsaj 300€.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

hojnikb ::

St235 je izjavil:

Tudi na konzolah imaš igre za drobiž. Samo z PSN+ dobiš za celo leto iger.

Samo je to merjenje kratkosti popolnoma brezveze.

PC ima svoje prednosti prav tako jih ima konzola in vsak zase pač ve kaj rabi.

Osebno vem, da je PC postal orodje, konzola pa zabava. Ker PC pač ne omogoča, da se skupaj z kolegi zavalimo na kavč in na 60 colski televiziji nabijamo recimo Diablo.
Podobno enkrat na mesec iz omare privlečemo še Rock Band in ga ni čez I am the wallarus po šestih pivih in dveh đolah.

Je pa konzola definitivno dražja opcija. Samo za pivo gre več kot za igre na PC.

pravniki ocitno ne znate prklopit pc na tv in povezat xbox/ps ploscek z pc...
oh well.
#brezpodpisa

Jerry000 ::

issak je izjavil:

abyssus je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Na dve leti? Ka kaki :D. Js mam komp 7 let pa sm do 4 leta normalno igral igre novejše. Zdaj jih pa pač ne več in zato malo starejše obračam :). Morš pa vzet v račun, PS4 ne bo imel toliko poceni igre kot PC...za par evru (MK X je naprimer 11€ že bil pred mesecem!)


Koliko pa si dal zanj takrat, ko si ga kupil? :) Verjetno je bila ena boljših raket, a ne, kar pa je pomenilo tudi višjo ceno napram konzoli.


Če pogledaš iz drugega kota, in sicer da nek računalnik itak rabiš za faks, šolo, delo, surfanje, karkoli pač že, in recimo da imaš nek laptop za 400€, kar ni nek presežek, pomeni da imaš poleg PS4 še ta laptop. Skupaj to pride že 700€, kar je pa že cena gaming računalnika, ki ti nadomesti oboje. Res je, monitorja ni zraven v ceni vključenega, ampak niti ga ni pri playstationu, za igranje rabiš TV, ki je spet 200€ nek majhen. Če že imaš TV je to seveda super in prav, če ga pa nimaš, ga je treba pa kupit. S tem da lahko tudi PC priklopiš na TV.
Če želiš, lahko po dveh letih prodaš grafično in kupiš rabljeno za 100€ več, kot si svojo prodal, in imaš spet za 2 leti mir, zapravil si pa toliko, kot za 2 leti naročnine na PS+. Se pravi si na istem. Potem ti pa res ostane samo še razlika v ceni iger, ki so pa tudi do 20€ v redkih primerih, večinoma pa vsaj 10€.

Kjer ima konzola veliko prednost je to, da jo lahko prižgeš s kavča preko kontrolerja, PCja ne moreš. Cenovno pa ni razlike če upoštevaš vse zgoraj napisano. Ne poznam nikogar, ki ima konzolo, pa nima nekega računalnika vsaj za internet in torrente za vsaj 300€.

Malo se motiš, PC lahko prav lepo in elegantno kontroliraš iz kavča preko kontrolerja...pa še steam ima big picture...PC se lahko zlahka obnaša kot konzola, samo priklopit moraš pa malo nastavit stvari :).

issak ::

Jerry000 je izjavil:


Malo se motiš, PC lahko prav lepo in elegantno kontroliraš iz kavča preko kontrolerja...pa še steam ima big picture...PC se lahko zlahka obnaša kot konzola, samo priklopit moraš pa malo nastavit stvari :).


Kako ga prižgeš, ko je čisto ugasnjen, s kontrolerjem? Ne v spanju ali pa idle.
Samo to je, ostalo lahko vse delaš, boot direktno v steam big picture in vse, igre so pa itak vse optimizirane za Xbox360 kontroler že nekaj časa.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Jerry000 ::

Joj no en gumb boš pa ja prtisnu ko greš mimgrede do kavča :D. Al pa pustiš prižgan komp pa v stanju pripravljenosti če je problem 1 gumb it prtisnit

Trupl0 ::

Če kdo ni zadovoljen s PS4 ali pa je njegov PS4 v okvari mu ga odkupim za 150€.
Torej PS4 izven garancije ali pa v okvari -> 150€

PC =/= PS4
In nima smisla izgubljati besed...
If you are going through Hell, keep going !

St235 ::

hojnikb je izjavil:

St235 je izjavil:

Tudi na konzolah imaš igre za drobiž. Samo z PSN+ dobiš za celo leto iger.

Samo je to merjenje kratkosti popolnoma brezveze.

PC ima svoje prednosti prav tako jih ima konzola in vsak zase pač ve kaj rabi.

Osebno vem, da je PC postal orodje, konzola pa zabava. Ker PC pač ne omogoča, da se skupaj z kolegi zavalimo na kavč in na 60 colski televiziji nabijamo recimo Diablo.
Podobno enkrat na mesec iz omare privlečemo še Rock Band in ga ni čez I am the wallarus po šestih pivih in dveh đolah.

Je pa konzola definitivno dražja opcija. Samo za pivo gre več kot za igre na PC.

pravniki ocitno ne znate prklopit pc na tv in povezat xbox/ps ploscek z pc...
oh well.


Takoj ko bi spraviš Diablo co-op za 4 ljudi na enem TVju preko PCja, se lahko oglasiš. Do takrat pa lahko svoje slaboumne komentarje prihraniš za naslednje srečanje gimnazijskih maturantov.

Berserker ::

Nevem čemu PC vs ps4 debata. Postavil sem vprašanje smiselnosti trenutne generacije konzol. Sicer pa Valve že dalj časa dela na tem, da bi spremenil pc v konzolo.

Tr0n ::

Saj prvi nekje dve leti vsem konzolam primankuje software-a. Pac nova platforma in rabi svoj cajt, da se razvije igro.

Ni zdaj to nekaj novega to generacijo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

issak ::

Jerry000 je izjavil:

Joj no en gumb boš pa ja prtisnu ko greš mimgrede do kavča :D. Al pa pustiš prižgan komp pa v stanju pripravljenosti če je problem 1 gumb it prtisnit


Meni to ni problem, ampak je pa praktično edini argument za ultra lenuhe :D
Ko si že enkrat vgrajen v kavč in gledaš TV, samo vzameš gamepad in prižgeš konzolo, do PCja bi se mogu pa sprehodit :P
Nisem mislil nič provocirati, sem samo mislil če dejansko poznaš način kako preko gamepada prižgat PC. Seveda je tu tudi wake-on-lan, ga lahko prižgeš s telefonom :P
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Jerry000 ::

Edino kar se zdaj spomnem je da ga daš na sleep pa potem prižgeš. Drugače pa ne vem, se nisem nikoli s tem ubadal ker je večinoma kr prižgan :)

hodor ::

Moj pogled:

- kupil PS4 z GTA5: cena 400€
- preigral GTA5 in jo prodal za 40€
- kupil FarCry4 za 37€, jo preigral ter prodal za 35€
- itd...

Vsak mesec nabavim novo(rabljeno) igro, ki pa jo potem prodam za enako ceno(?5€).
Torej na mesec porabim cca 5€ za igro in 5€ za naročnino (PS+).

Sem zadovoljen in se ne obremenjujem s specifikacijami računalnika, ki ga uporabljam samo že za internet in za službene namene.
Vsako stvar lahko narediš še boljše!

Jerry000 ::

Pa so te igre takšne da rabijo kakšen account? Nisem še imel konzole in ne vem kako je tam. Na primer če želim posoditi igro v škatli za PC je težko ker vsaka rabi al uplay, origin ali steam...

hodor ::

@Jerry000
Igre za ps4 niso vezane na nič. Edina omejitev je multiplayer za katerega pa potrebuješ PS+ naročnino.

Na spodnji povezavi imaš navodila :D
Povezava do posnetka
Vsako stvar lahko narediš še boljše!

scipascapa ::

točno tako, rabljene igre so ugodne, preigraš in prodaš skoraj za isti denar naprej ali malenkost ceneje. vse igre na pcju so digitalne, ki jih ne moreš prodati.

Jerry000 ::

Ja pa jih hitro prodaš? Mislim gredo hitro al se jajcaš z prodajanjem? To jih kar preko bolhe al je kak portal prav za to?

scipascapa ::

dober.si
konzolko
bolha

TOP ::

Zanimivo igro preigraš ja kot Singel player,sam multiplyer ne in jo imaš ker jo igraš še lep čas.Kdo pa sploh igra singel player.

Jerry000 ::

TOP je izjavil:

Zanimivo igro preigraš ja kot Singel player,sam multiplyer ne in jo imaš ker jo igraš še lep čas.Kdo pa sploh igra singel player.

Js kr je dost bol zanimiu

kitl76 ::

Če je dobra zgodba valda igraš singel. Tako, da jaz tudi dosti igram singel.

L1nK ::

SIngle > 9000000k
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

hojnikb ::

St235 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

St235 je izjavil:

Tudi na konzolah imaš igre za drobiž. Samo z PSN+ dobiš za celo leto iger.

Samo je to merjenje kratkosti popolnoma brezveze.

PC ima svoje prednosti prav tako jih ima konzola in vsak zase pač ve kaj rabi.

Osebno vem, da je PC postal orodje, konzola pa zabava. Ker PC pač ne omogoča, da se skupaj z kolegi zavalimo na kavč in na 60 colski televiziji nabijamo recimo Diablo.
Podobno enkrat na mesec iz omare privlečemo še Rock Band in ga ni čez I am the wallarus po šestih pivih in dveh đolah.

Je pa konzola definitivno dražja opcija. Samo za pivo gre več kot za igre na PC.

pravniki ocitno ne znate prklopit pc na tv in povezat xbox/ps ploscek z pc...
oh well.

Takoj ko bi spraviš Diablo co-op za 4 ljudi na enem TVju preko PCja, se lahko oglasiš. Do takrat pa lahko svoje slaboumne komentarje prihraniš za naslednje srečanje gimnazijskih maturantov
.

Bravo, najdu si en primer, kjer¸debilni razvijalec odj*be pc igralce.

Upam, da lahko sedaj dobro spiš in se hkrati pripravljaš za naslednji meeting pravnikov.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

St235 ::

Trenutno se ravno odpravljam na zasedanje funkcionalno pismenih. Kar očitno nisi glede na to, da sem DIABLO navedel že v postu nad katerim si se usajal. Lahko pa me tokrat razveseliš še s tem kako se na primer lotim Army of two, ali pa Rock banda na PCju? Lahko pa že končno utihneš, priznaš, da si PC fanboy in greš naprej masturbirat nad rezultati 3dmarku.

Kot sem v osnovnem postu zapisal, pač vsakemu svoje in res ne vem zakaj se potem najde butelj, ki v življenju ni imel koga poklicat, da bi lahko z njim spil pivo med igranjem splitscreena, ki pametuje od o priklapljanju PCja na TV. Dejstvo je, da je PC izjemno podhranjen pri kakršnikoli obliki splitscreena in se lahko fanboyčki tipa hlodnik še tako napihujejo se to ne bo spremenilo.

Jerry000 ::

Ja PCju split screen res primankuje. Ampak mas pa coop igre tudi, ali pa pretepacine kot je MKX. No z prijatli se vseeno da igrati...vsak na svoji masini :). Konzole so bolj usmerjene za split screen, to ni kej. Najbols je pac oboje met :)

Berserker ::

No ja vsak čast da vam uspe prodat rabljene igre, ker jih je danes večina vezanih na account random platforme: steam, origin, uplay in gog, se pravi prenosni mediji so bolj kot ne relikvije prejšnega desetletja. Pa trend online iger se zgolj veča , recimo f2p igre so en tak korak).

diNero ::

To kar nekateri pišete, da pridete skozi z igranjem rabljenih iger..povem iz prve roke, da je to možno le če igrate vsako igro maximalno 14 dni. Torej kupiš na datum izida igre, preigraš 14 dni in prodaš dalje, dokler je stvar "vroča"..vse drugo so buče. 3 mesece po izidu Destiny-ja nemogoče prodati rabljeno igro, ravnotako COD Advance Warfare.. Ponujal obe med drugim tudi na ST..na koncu že za sixpack, zanimanje 0..zero, kot tudi na bolhi.

paliskic ::

@diNero, če imaš še vedno cod AW, ti ponudim jaz sixpack. =)

Trololololol ::

Slo-Tech, Fanboy War, June 2015
Sam imam spodoben PC a bi si za določene igre raje nabavil konzolo, ker mi jih ni za igrati na miški. Ker pa ni keša, bo trebalo izkoristiti priliko, kupiti Steam Controller in preigrati ostalih sto iger, ki se še jih v življenju nisem taknil.

Jerry000 ::

Trololololol je izjavil:

Slo-Tech, Fanboy War, June 2015
Sam imam spodoben PC a bi si za določene igre raje nabavil konzolo, ker mi jih ni za igrati na miški. Ker pa ni keša, bo trebalo izkoristiti priliko, kupiti Steam Controller in preigrati ostalih sto iger, ki se še jih v življenju nisem taknil.

This! Konzolo bi jaz nabavil večinoma da bi z frendi igrali ko pridejo na obisk...pa jaz bi kako ekskluzivo odigral. Drugo pa raje PC na TV zvežem, steam controller in piči :)

Pesimist ::

Kak so kaj uncharted igre 1-3? Je premikanje spodobno ali bolj leseno? Studiram da bi si jih na Psnow sposodo.

Tr0n ::

Enka je bolj tak, pac prva igra v seriji. Dvojka je fenomenalna, trojka malo manj. Pocakaj na remastered izdaje. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Horizon Zero Dawn - E3 2015 Trailer | PS4


PS4 exkluziva 2016 :)

L1nK ::

The last guardian je zgledal, kot bi tekel na 23 fps, drugače pa impresivno, tudi Horizon povzroča prekomerno izločanje sline.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Dzombic ::

The PS4 Now Supports MKV Files!!!

Video
MKV

Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
Audio: MP3, AAC LC, AC-3(Dolby Digital)

AVI

Visual: MPEG4 ASP, H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
Audio: MP3, AAC LC, AC-3(Dolby Digital)

MP4

Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
Audio: AAC LC, AC-3(Dolby Digital)

MPEG-2 TS

Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2, MPEG2 Visual
Audio: MP2(MPEG2 Audio Layer 2), AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
AVCHD: (.m2ts, .mts)

Photo

JPEG (based on DCF 2.0/Exif 2.21)
BMP
PNG

Music

MP3
AAC (M4A)

D3m ::

Uffff nice.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dzombic ::

Končno je moj PS3 bližje penziji... PS4 je postal media center, ki predvaja preko DLNA in USB

Jerry000 ::

Kje je back compatibility :((? Če to dobi PS4 potem bo pa res za nabavit

««
36 / 162
»»