» »

PS4

PS4

««
37 / 162
»»

D3m ::

Sam res. ;((
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

PSnow. Je ze kr lep cas zunaj (samo ne za nas v EU). :)

Jerry000 ::

To nč ne pomaga :)

abyssus ::

A ne bo imel XBOX na tak način, da boš lahko vstavil plošček od 360 pa bo šlo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

L1nK ::

sam za verifikacijo, gamedata bos dljal z xboxlive
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

abyssus ::

Pol pa ni nič drugače kot PSNow. Pa še ekxtra naročnina za to...

L1nK ::

itak ne moreš furat brez xbox live, to je že privzeto, ni isto kot Now, ker zanj moraš plačati in to precej. tle pa zastonj dljaš na disk gamedata in igraš brez laga tud brez povezave.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Tr0n ::

Ne rabis se enkrat kupit/rentat spila, ce ga ze mas. V tem je razlika. :)

L1nK ::

Jebem mater Nintendu, če ne bo uvedel enake politike za stare špile. Da si upajo prodajat robo za nes in snes gor za 5-10EUR mamicu jim milo.smb sem kupil v življenju v neštetih oblikah pa še kar me molzejo prasci
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

Dzombic ::

Mislim da emuliranje iger iz PS3 na PS4 nebo mogoče, zaradi kompliciranega procesora Cell na PS3. Še pomnite, da je moral Sony posebej dati noter čip na PS3, da je poganjal igre za PS2, zato je bila tudi visoka cena pri plasiranju, drugače kot varjanta streaminga (PSNow) se bojim, da ne bo mogoča. Ja, Microsoft je res zadal udarec..in to veliki. Mislim, da moj debelinko še nekaj časa nebo parkiran v omaro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dzombic ()

hojnikb ::

Dzombic je izjavil:

Končno je moj PS3 bližje penziji... PS4 je postal media center, ki predvaja preko DLNA in USB


PS3 že nekaj časa podpira mkv. Seveda z pomočjo homebrew-a...

Meni še vedno služi kot media center. Pa prebavi praktično vse.
#brezpodpisa

D3m ::

Dzombic je izjavil:

Mislim da emuliranje iger iz PS3 na PS4 nebo mogoče, zaradi kompliciranega procesora Cell na PS3. Še pomnite, da je moral Sony posebej dati noter čip na PS3, da je poganjal igre za PS2, zato je bila tudi visoka cena pri plasiranju, drugače kot varjanta streaminga (PSNow) se bojim, da ne bo mogoča. Ja, Microsoft je res zadal udarec..in to veliki. Mislim, da moj debelinko še nekaj časa nebo parkiran v omaro.


To vem. Imel je pa tudi software emulator pa so kanslali.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

Pri ps3 je bil grafični čip od ps2ke softwaresko emuliran (samo us/japonska varjanta je mela full ps2 vgrajen)

Btw, ps3 ima tudi kompletno emulacijo ps2 (tako emotion engine kot graphics syntizer) v softwareu, kar se da izkoristit na odklenjenih konzolah za poganjanje ps2 iger tudi, če nimaš dejanske podpore (torej ps2 čipovja).
Je pa kompatabilnost bolj tko tko; večino delajo samo igre, ki so že ble konvertane za psn...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Pesimist ::

Ali ima kdo dodano slovensko kreditno karto v tuje račune? Torej UK/US/DE?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

puginho ::

Ki so danes PC fani. PS4 trga gate na letošnjem E3. Berem malo tuje forume in so vsi nahypani, da je to najboljši E3 po dolgem času. Uncharted, Horizon, Last Guardian...

Tr0n ::

Kaj ti to pomaga, ko nic od nastetega ne izide letos. :)

puginho ::

Tr0n je izjavil:

Kaj ti to pomaga, ko nic od nastetega ne izide letos. :)


Za letos že puna kapa dobrih špilov, pa E3 še ni konec, vsako uro praktično kaj novega najavijo. Xbox1 tudi solidno.

D3m ::

Pozabil je na Final Fantasy VII remake in Shenmue III. tc tc tc tc.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

puginho je izjavil:

Ki so danes PC fani. PS4 trga gate na letošnjem E3. Berem malo tuje forume in so vsi nahypani, da je to najboljši E3 po dolgem času. Uncharted, Horizon, Last Guardian...

Tukaj smo, uživamo ob kupovanju pocen iger za par evrou :) in uživanju ob čepši grafiki :)

puginho ::

Jerry000 je izjavil:

puginho je izjavil:

Ki so danes PC fani. PS4 trga gate na letošnjem E3. Berem malo tuje forume in so vsi nahypani, da je to najboljši E3 po dolgem času. Uncharted, Horizon, Last Guardian...

Tukaj smo, uživamo ob kupovanju pocen iger za par evrou :) in uživanju ob čepši grafiki :)


Slaba tolažba če mene vprašaš.

hojnikb ::

Nič te ne ustavlja, da imaš oboje. Best of both worlds :)
#brezpodpisa

L1nK ::

Novo omarco bo treba nabavt, ker za ps4 in one ni več prostora.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Jerry000 ::

puginho je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

puginho je izjavil:

Ki so danes PC fani. PS4 trga gate na letošnjem E3. Berem malo tuje forume in so vsi nahypani, da je to najboljši E3 po dolgem času. Uncharted, Horizon, Last Guardian...

Tukaj smo, uživamo ob kupovanju pocen iger za par evrou :) in uživanju ob čepši grafiki :)


Slaba tolažba če mene vprašaš.

Sploh ni tolažba, uživam pač po svoje :). Če je teb konzola bolša than by all means, go ahead

3furious ::

In the age of information, ignorance is a choice.

Dzombic ::

Je ze komu uspelo spravit podnapise preko streaminga? Probal s Plexom in PS3 Media Serverom..neuspešno

Tr0n ::

puginho je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Kaj ti to pomaga, ko nic od nastetega ne izide letos. :)


Za letos že puna kapa dobrih špilov, pa E3 še ni konec, vsako uro praktično kaj novega najavijo. Xbox1 tudi solidno.

Sure, vecina za 2016. :)

Dzombic ::

Welcome to E3 --- We have no games :)

Pesimist ::

slovenačke kreditne karte ali paypalac u američki acuntus? yes, no?

mare92 ::

Kje največ kupujete igre oz. kje so najboljše cene? :)

chuck ::

Nove ima ponavadi Goblin najcenejše, rabljene pa bolha, dober.si ali fb. Menjave pogosto kar pri Goblinu saj mi je blizu.

Gogyto ::

Kot ponosen lastnik PS3 sem danes prvič iskreno fovš lastnikom PS4.

Izvedel sem namreč, da bo The last guardiaan, ki je bil, mimogrede, najavljen že za PS3 in potem skenslan, očitno vseeno izdan za PS4...:(



Hmmm, sedaj bom resno začel razmišljat o nabavi nove generacije. Do zdaj sem fino shajal s trojko.

D3m ::

No, kot ponosni lastnik 1,2,3 in 4. I feel ya man.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

D3m je izjavil:

No, kot ponosni lastnik 1,2,3 in 4. I feel ya man.

Uf ti maš pa lepo zbirko!!! I envy u :D

D3m ::

Dnevna soba je sacred area. 8-)
|HP EliteBook|R5 6650U|

plaz21 ::

Če ne bi bilo PS4 na vidiku, ko so TLG razvijali in ga že poganjali, potem bi igra najbrž šla v večni počitek.
Na PS3 so igro imeli, ampak se je baje kar občutno zatikala in ni šla stvar nikamor, in ravno ko so to počeli je bil na vidiku PS4.
Nekaj podobnega pač. :)

L1nK ::

saj tud tle na PS4 ne teče gladko, se je lepo vidlo zdaj na E3
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

paliskic ::

D3m ::

Po pravici povedano ne vem, če se sploh še splača COD (moje mnenje). Od Modern Warfare 2 gre vse samo še v komercialni šit.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

poker93 ::

Do nedelje torej jutri je vsaj na us psn popusti. Pa metal gear solid naj bi se dobil za đabe, vsaj jaz sem ga.

Jerry000 ::

Splača se CS:GO...period. COD je ratal velik sranje, CS ma pa ogromen comunity

hojnikb ::

CS:GO je za ps4 ?
#brezpodpisa

Jerry000 ::

Pomota :)

abyssus ::

CS:GO se splača, če maš vsaki dan 5 ur časa, da to nabijaš in se potem v kakem pol leta končno navadiš, kam moraš zgrešit, da trofiš :) COD je pa za tiste, ki mamo na teden uro, dve da malo zaigramo pa smo lahko vseeno uspešni. Pa sem igral CS 1.6, CSS in CSGO pa sem prej obupal, kot da bi kaj "skilla" dobil. :)

Sicer pa, tukaj se sploh ne splača spraševati, če se COD splača, ker ti jih bo 95% odgovorilo, da se NE. Jaz rečem da se, sploh, ker sem za igro plačal 70€, tu pa jo imaš za 30€. Pa igram jo več, kot katerokoli drugo, tu pa tam še skupaj s punco split screen in je awesome. Jaz bi sicer še polek vzel prvi DLC za zobmie mode, da lahko solo še nabijaš pa je. :)

hojnikb ::

Rabljene varjante si gledal ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

abyssus ::

Če sprašuješ mene: nisem, ker sem igro po pomoti prejel zraven konzole, ko sem le to naročil. (naročil iz bigbanga, zraven naročil še GTA5, dobil pa COD). Bi jo vrnil, pa sem videl, da ima split screen in me je popolnoma navdušilo. :)

hojnikb ::

No, sej zombie mod je res kul pr CoD. Edini razlog, zarad katerga še včas preigravam BO...
#brezpodpisa

Jerry000 ::

abyssus je izjavil:

CS:GO se splača, če maš vsaki dan 5 ur časa, da to nabijaš in se potem v kakem pol leta končno navadiš, kam moraš zgrešit, da trofiš :) COD je pa za tiste, ki mamo na teden uro, dve da malo zaigramo pa smo lahko vseeno uspešni. Pa sem igral CS 1.6, CSS in CSGO pa sem prej obupal, kot da bi kaj "skilla" dobil. :)

Sicer pa, tukaj se sploh ne splača spraševati, če se COD splača, ker ti jih bo 95% odgovorilo, da se NE. Jaz rečem da se, sploh, ker sem za igro plačal 70€, tu pa jo imaš za 30€. Pa igram jo več, kot katerokoli drugo, tu pa tam še skupaj s punco split screen in je awesome. Jaz bi sicer še polek vzel prvi DLC za zobmie mode, da lahko solo še nabijaš pa je. :)

Jaz pa ravno obratno, tudi imam na teden par urc za odigrat in sem iz COD na CSGO prešaltal...never been happier :). Zdaj vidim kaj je FPS v pravem pomenu

Tr0n ::

oo7 ::

Zame je 500gb čisto dovolj, ker itak igram samo eno igro na enkrat in jih kupujem v škatlah =)

chucki ::

In kaj je novega? No nekaj manjših popravkov...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()
««
37 / 162
»»