» »

PS4

PS4

««
30 / 162
»»

hojnikb ::

>ker je trenutni q9300@3Ghz že prepočasni za internet kajšele za ostalo stvari.

tole smrdi po zapacanem sistemu :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()

Pesimist ::

hojnikb je izjavil:

>ker je trenutni q9300@3Ghz že prepočasni za internet kajšele za ostalo stvari.

tole smrdi po zapacanem sistemu :)


Se ne more zgodit pri meni. Menjavam windowse installe ko spodne gate. 1x na 2 meseca povprečno.

Reči mi. Idi na twitch TV. Pozeni en 1080p 60FPS stream pa poročaj kolko cpu ti žere v chromu, in nato v Internet Exploreru kater ima gpu support.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()

hojnikb ::

Če menjavaš winse tako pogosto, potem delaš nekaj hudo narobe :)

Priporočam deepfriz al pa vsaj kak sandboxie. Nekaterim nam zdržijo inštalacije po par let in delajo kot prvi dan :)

> Reči mi. Idi na twitch TV. Pozeni en 1080p 60FPS stream pa poročaj kolko cpu ti žere v chromu, in nato v Internet Exploreru kater ima gpu support.

tole zgleda bol problem v twitchu ali web browserju, kot pa prešvoh hardwareu.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()

Pesimist ::

flash pač. html5 verzija je dosti bolj prijazna ampak ne podprta na windowsih. Apple in mobilci only.

Anyway sem ze htel deepfriz probat pa se nisem zram spravo. Maybe bom next install. Oz cez 30 dni ko mi demo verzije nekega softwera poteče.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()

scipascapa ::

A lahko temo PCja poberete kam drugam? Tema je PS4.

dukaric1991 ::

šr kr nič novega glede ps+ iger za marec?

Tr0n ::

Ne se.

opeter ::

Kdaj so drugače akcije? Ker recimo trenutno je aktualnih February Price Cuts, ki velja do 5 ali 6. marca 2015. Kaj pa potem? Bo že tako naslednja akcija ali pa je treba en čas čakati?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Kak si Sony zmisli. :)

opeter ::

Tr0n je izjavil:

Kak si Sony zmisli. :)

Hvala. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dukaric1991 ::

dolenc ::

Vav cel dolar popusta ti zrihtajo, spring feveerrrr!!!

IL_DIAVOLO ::

Je dovolj drugih tem za pc-je.

Zviko ::

5 komentarjev o pc-jih pa že vsi tečni...

Pesimist ::

ja pa zbrište. I dont even give a shit kaj si kdo misli in kaka pravila kje veljajo.

Tr0n ::

scipascapa ::

Super izbor res. Zadnje 2 meseca sta zelo dobra:

Leaving PS Plus:
4th March: Apotheon
4th March: Transistor
4th March: Thief
4th March: Yakuza 4
4th March: Rogue Legacy (PS4/PS3/PS Vita)
4th March: Kick and Fennick

Entering PS Plus:
4th March: Oddworld: New 'n' Tasty
4th March: Valiant Hearts
4th March: Papo and Yo
4th March: Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
4th March: OlliOlli 2: Welcome to Olliwood (PS4/PS Vita)
4th March: CounterSpy (PS4/PS3/PS Vita)

IL_DIAVOLO ::

In katera je sploh ekskluziva iz tega seznama, če sploh katera?

Tr0n ::

Zakaj je pa to vazno, ce je exkluziva? Vazno, da je free dokler imas PS+. :)

abyssus ::

Neki presežek te igre niso, čeprav so free? Zgleda so vse indy ali pač? Gledam malce po drugih straneh pa so mnenja precej deljena, kakšne igre davle sony na ps4 instant collection.

Tr0n ::

Indie ja. Valiant Hearts, OlliOlli 2 in CounterSpy so zelo dobre igre.

altek90x ::

Pozdravljeni. Zanima me malo kakšne slušalke uporabljate? s katerimi mate dobre izkušnje? Če je možno razen ps4 gold, kajti tam je kvaliteta mikrofona zelo slaba.

IL_DIAVOLO ::

Tr0n je izjavil:

Indie ja. Valiant Hearts, OlliOlli 2 in CounterSpy so zelo dobre igre.


Da nekako opeavicis nakup, pol bo ze moglo bit.

Tr0n ::

Zakaj bi moral opravicit nakup? PS+ nucas za multiplayer, da pa zraven se spile dobis je pa samo bonus. :)

wired ::

Zanimivo, da meni Papo & Yo sploh ne pokaže, če grem na PC-ju na Store->Playstation Plus->Free Games. Tam imam izpisanih osem iger, a Papo&Yo ni med njimi. Za ga dodati moram uporabiti search, ki mi ga najde kot free..

Tr0n ::

Papa je za PS3.

scipascapa ::

Čisto vse so dobre igre za PS4....tudi Oddworld.....letna naročnina je cena za 1 igro takorekoč.

Seljak ::

Tr0n je izjavil:

Zakaj bi moral opravicit nakup? PS+ nucas za multiplayer, da pa zraven se spile dobis je pa samo bonus. :)

Pogledi so različni. Za mene bi bil bonus,da kupim konzolo in lahko potem igram multi za đabe. V teh fintah pa jaz ne vidim nobenega "bonusa". Morda bi bil bonus,če bi talali igre,ki so morda kakšne pol leta ven prišli in po možnosti še kakšna exluziva,ne pa neke indy špile,ki jih igra 10% ljudi na tej obli (oprostite,nisem hater in je lepo,da uživate v tej zvrsti igre). Skratka zelo so se mi zamerili z tem plačevanjem online igranja.

Tr0n ::

Jah, MP serverji so dragi. Sony hosta vse te serverje pri sebi, jih vzdrzuje, upgrejda etc. To ni nic zastonj. Cudno, da se folk nad 360 gold narocnino ni toliko pritozeval, ki si jo rabil za online igranje, kjer na zacetku se niti spilov nisi dobil. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

abyssus ::

Seljak je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Zakaj bi moral opravicit nakup? PS+ nucas za multiplayer, da pa zraven se spile dobis je pa samo bonus. :)

Pogledi so različni. Za mene bi bil bonus,da kupim konzolo in lahko potem igram multi za đabe. V teh fintah pa jaz ne vidim nobenega "bonusa". Morda bi bil bonus,če bi talali igre,ki so morda kakšne pol leta ven prišli in po možnosti še kakšna exluziva,ne pa neke indy špile,ki jih igra 10% ljudi na tej obli (oprostite,nisem hater in je lepo,da uživate v tej zvrsti igre). Skratka zelo so se mi zamerili z tem plačevanjem online igranja.


Jaz se kar pod to podpišem.

Zakaj je MULTI bil free na ps3? Pa verjetno prav lepo deluje in nekakšne zgube s tem verjetno niso pridelali. So videli priložnost za večji zaslužek in to je to.

Te indie igre verjetno tudi niso 60€ kot večina dobrih iger ali pač? Na pamet govorim, nisem nič preverjal na store-u.

wired ::

Tr0n je izjavil:

Papa je za PS3.

Seveda je za PS3. Saj druge, ki so za PS3, so tam vidne..

A drugi imate Papa&Yo tam vidno?

Tr0n ::

abyssus je izjavil:

Zakaj je MULTI bil free na ps3? Pa verjetno prav lepo deluje in nekakšne zgube s tem verjetno niso pridelali. So videli priložnost za večji zaslužek in to je to.

Te indie igre verjetno tudi niso 60€ kot večina dobrih iger ali pač? Na pamet govorim, nisem nič preverjal na store-u.

Zato, ker je infrastruktura in ponudba drugacna. Sedaj imas se game streaming, pa cloud saves, game servers za vse igre itd. :)

Omenjene PS4 indie igre pa skupaj stanejo cca. 65 EUR.

abyssus ::

Tr0n je izjavil:


Zato, ker je infrastruktura in ponudba drugacna. Sedaj imas se game streaming, pa cloud saves, game servers za vse igre itd. :)

Omenjene PS4 indie igre pa skupaj stanejo cca. 65 EUR.


You got the point :)

Sem preveril cene in je res. Vseeno so to verjetno igre, ki se prodajo v zelo malem številu in jih zato dajajo zastonj v PSPLUS. Sem pa tudi videl, da imajo PS+ memberji cenejšo The Lords of the fallen (nekaj v tem smislu) in sicer je znižana iz 60 ali celo 70 evrov za celih 40 evrov, kar je tudi nekaj :) Sem mislil, da znižajo vse igre bolj za 2 ali 3 evre, kot je večina, tako da načeloma se splača, če je več takih akcij v letu. Sicer pa močno upam, da bodo v prihodnosti boljše igre v tej IGC, ker trenutno tudi ni nekega velikega izbora. Vseeno bi pasal kakšen Tomb Raider, Worms Battlegrounds ali kaj podobnega :)

Mene bo en mesec z dobrimi igrami na PS+ zagotovo pritegnil do nakupa, ker multiplayer-ja ne igram tako veliko (sem vzel 14dnevni free pa je bolj malo letel). Zaenkrat še pa strpno čakam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

oo7 ::

Final Fantasy XV


9 let naj bi delali tole igro.

Nisem še nikoli igral Final Fantasy iger a so zakej?

dolenc ::

Če rad gledaš cinematike, in si navdušen nad turn-based bojevanjem potem ja :)

Tale na trailerju bo zgleda prva bolj "evropejska".

scipascapa ::

-10% do polnoči PSN STORE UK

L5MFCEP358

LIFE IS STRANGE
HELLDIVERS
RESIDENT EVIL REVELATIONS 2

ipd.

Tr0n ::

HELLDIVERS so cool.

človek zver ::

Tr0n je izjavil:

HELLDIVERS so cool.


Res so ja! Supr špil!

scipascapa ::

17,99 $ vzamem potem?

L1nK ::

kako je pa funt šel gor, sploh se ne splača več iz GB naročat, pa še dolar je že skoraj 1:1, včasih pa je bil 0.68€
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Pesimist ::

dollar bo euro prehitel dokonca leta. Grcija kar fajn pomaga k temu.

scipascapa ::

€ je v totalni "peezdi".

opeter ::

Zato pa sem zdaj na hitrico še kupil neke zadeve, zdaj pa se bo vse ustavilo.
Recimo Apple je cene računalnikov marsikje dvignil (preračunano) za 250-300 dolarjev oz. evrov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Bo kdo igral Bloodborne?
Sem našel za 59 eur je še kje ceneje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Koncno dobimo suspend/resume z updejtom 2.50. :)

http://blog.us.playstation.com/2015/03/...

človek zver ::

oo7 je izjavil:

Bo kdo igral Bloodborne?
Sem našel za 59 eur je še kje ceneje?


Kje ai to najdu? Tok je na psn storu....

oo7 ::

človek zver je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bo kdo igral Bloodborne?
Sem našel za 59 eur je še kje ceneje?


Kje ai to najdu? Tok je na psn storu....



http://playgame.si/BLOODBOURNE-PS4

scipascapa ::

ceneje ni nikjer, anglija zaradi funta ni več ugodna.

dolenc ::

Mislem da sem to probov na enmu sejmu, pa ni blo neki, raj počakte na kak demo preden skeširate 70eur

človek zver ::

Če vm je bil dark souls ql vm bo tole še bolš....jest nevem kje bi dobu tole day one na dom za ceno mi je cist vseen...mislem d bom na konc kr digitalno kupu če bo preload. Itak bosta še vsaj dva dodatka pršla letos čene trije
««
30 / 162
»»