» »

PS4

PS4

««
29 / 162
»»

človek zver ::

Sm že prodal. :)

neon21 ::

Mam kar neki plošček ki sem ga imel pred leti za računalnik. Sem naredil 2 računa in prav tako ne zazna ploščka :) očitno treba original še enega nabavit al kako.

Pesimist ::

orginale rabiš šefe ja.

IL_DIAVOLO ::

Se splača vzet ps4 z bistveno manj ekskluzivami+plačljiv multiplayer napram ps3, ki ima neprimerno več ekskluziv in free online. Vem, da je odgovor na pladnju, ampak res me zanima prednost ps4 pred ps3?

hodor ::

Prednosti PS4:
- Grafika,
- zmogljivost,
- vedno več iger,...

Slabosti PS4:
- Plačljiv online.

Za PS3 bo vedno manj iger. Recimo za PS2 več ne izdelujejo iger :)
Vsako stvar lahko narediš še boljše!

scipascapa ::

pa sej dobiš za ps+ dost solidne igre no,,2 na mesec - včasih z cross buy tudi 3, tistih 50€ letno pa nobenega ne bo pobralo.

IL_DIAVOLO ::

50 evrov naročnina, 50 evrov za igro, pa kak dodatek, pa še kakšen dodaten plošček, pa si skoraj zapravil še za en ps4...vsak si ne more privoščit.

Tr0n ::

Welcome to console gaming. To je ze od nekdaj tak. :)

abyssus ::

Pa saj se da poceni tudi igre dobit. Vzami PS4, PS3 iger bo počasi sfalilo :)

mirkuma ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Se splača vzet ps4 z bistveno manj ekskluzivami+plačljiv multiplayer napram ps3, ki ima neprimerno več ekskluziv in free online. Vem, da je odgovor na pladnju, ampak res me zanima prednost ps4 pred ps3?


Jaz bi tekel da ima PS3 zaenkrat prednost (poceni in res ogromno dobrih iger) Nabavis magari rabljen ps3 in preigras najboljših 10-20 iger zanj v tekočem letu (sploh če si to generacijo zamudil) in potem prestopil na ps4 (ki bo cenejši in končno imel vecjo zbirko dobrih iger).
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Tr0n ::

PS3 je dead zadeva, vsaj ce hoces nove zadeve spilat. Jaz sem jo prodal takoj, ko je PS4 ven prisel in je nic ne pogresam.

Pesimist ::

vceraj sem spet probal PSnow ping test na US accountu v upanju da ze UK stoji in bo dovol pametno, da me bo samo preusmerlo pa me je prvic skoz spustlo da sem ready za stream, pol sem pa se enrkat probal in je spet reko da mam prevlki ping za kvalitetno igranje.
Se je ze slucajno na UK accountah pojavlo?

abyssus ::

Je nabavil kdo Havoc DLC za COD:AW? Je za kaj? Predvsem ta zombie exo survival.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

scipascapa ::

Pesimist: kako sploho PSnow lahko uporabimo, mi v EU?

Pesimist ::

da narediš US account in kmalu UK, če že ne zaj. To lih sprašujem če ima kdo Uk account pa že vidi PSnow ponudbo. Meni se neda delat še en account.

scipascapa ::

jaz imam US in UK račun.

poker93 ::

Mogoče kdo priporoča kakšen fajn monitor za PS4 tam do 200 evrov max. Občasno bi nanj priklopil laptopa vendar primarno bi bil pa PS4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poker93 ()

Alessio983 ::

Pozdrav, ima kdo volan na PS4 da deluje 100 % . Namreč rad bi si nabavil celi komplet s sedežem a nevem kateri ima podporo. Gledam logitech g27 in nikjer ni potrjeno da deluje 100 %

ETI3n ::

poker93 je izjavil:

Mogoče kdo priporoča kakšen fajn monitor za PS4 tam do 200 evrov max. Občasno bi nanj priklopil laptopa vendar primarno bi bil pa PS4.

http://www.amazon.com/BenQ-Gaming-Monit...

Vreden vsakega centa, primeren za konzole

IL_DIAVOLO ::

Tr0n je izjavil:

PS3 je dead zadeva, vsaj ce hoces nove zadeve spilat. Jaz sem jo prodal takoj, ko je PS4 ven prisel in je nic ne pogresam.


Kje se da najbolj poceni dobit?

dukaric1991 ::

http://playgame.si/Playstation-4-konzol... al pa kaka rabljena iz bolhe :)

IL_DIAVOLO ::

Sem se ravno zmenil za 330 evrov,ker bom dal v račun oskubljen ps2 pa še nekaj poleg ;)

diNero ::

Al pa če ga že skoraj vsak vikend dobiš v mercatorju za 320EUR. Tko da nisi neki "deal" naredu.

Ne vem če je še, tudi z igro Destiny, Driveclub, GTA 5...je bil s kuponom 320EUR...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

marceb ::

350€ je bil pa res, v mercatorju s kuponom

diNero ::

Sam PS4 je 400e, minus 20% je 320e. Imas pa na vsake toliko akcije..kot sem izkoristil jaz in je z igro 400e..torej s kuponom 320e. Rabis sliko racuna za dokazilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

marceb ::

z igro so bili običajno več kot 400€, ko sem jaz okoli božiča dva meseca nazaj kupoval, je bil cca 440€ z gta5

IL_DIAVOLO ::

Nisem nikjer omenil da gre za ne vem kak deal, znizana cena to pa je to. Ps2 mi je itak samo v napoto.

PS: kje kupujete rabljene igre?

Zgodovina sprememb…

ETI3n ::

dukaric1991 je izjavil:

http://playgame.si/Playstation-4-konzol... al pa kaka rabljena iz bolhe :)

Sam ne PlayGame, tip je pravi klosar and mutic tezki.Kako je lahko folk naiven, lol.Drugace pa se na bolhi najdejo po 300€, seveda novi, rabljeni

IL_DIAVOLO ::

ETI3n je izjavil:

dukaric1991 je izjavil:

http://playgame.si/Playstation-4-konzol... al pa kaka rabljena iz bolhe :)

Sam ne PlayGame, tip je pravi klosar and mutic tezki.Kako je lahko folk naiven, lol.Drugace pa se na bolhi najdejo po 300€, seveda novi, rabljeni


Ker?

hojnikb ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

50 evrov naročnina, 50 evrov za igro, pa kak dodatek, pa še kakšen dodaten plošček, pa si skoraj zapravil še za en ps4...vsak si ne more privoščit.

prešaltaj na "masterrace" platformo. Začetni vložek bo večji, se ti bo pa izplačalo po nekaj časa, ker je free online in velik cenej igre :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

IL_DIAVOLO ::

masterrace?

hojnikb ::

PC....
#brezpodpisa

scipascapa ::

IL DIAVOLO: UK, EBAY, BOLHA.

opeter ::

Tr0n je izjavil:

PS3 je dead zadeva, vsaj ce hoces nove zadeve spilat. Jaz sem jo prodal takoj, ko je PS4 ven prisel in je nic ne pogresam.


Zaenkrat še ne. Pride nanj še nekaj iger letost ter naslednje leto. Recimo Far Cry 4, pa Mortal Kombat 4 ...
http://www.ign.com/games/upcoming/ps3

Ni to tako mrtva platforma, kot se na prvo morda zdi.
Sicer pa bo Sony proizvajal/prodajal PS3 konzole (po mojem) še do konca tega desetletja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

IL_DIAVOLO ::

hojnikb je izjavil:

PC....


Pes 2009 je bila edina igra v katero sem res not padel...seveda na ps2. Na pc-ju preprosto ni takega feelinga, vsaj za mene.

hojnikb ::

kupi si kontroler, pa bo isti efekt.

lahko uporabiš tudi od xbox-a, ps3ja, z adapterjem pa tudi od ps2
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

IL_DIAVOLO ::

Pa ni samo kontroler no.

Mam kontroler, pa ni takega feelinga.

Zviko ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pa ni samo kontroler no.

Mam kontroler, pa ni takega feelinga.


Se strinjam. :)

petrus ::

Kot prvo konzolo se trenutno res bolj splača vzet še trojko, za pol cene PS4 dobiš PS3 z vsemi "must play" igrami!

Na playgame recimo ima okrog 300 PS3 iger po smešno nizkih cenah... price/performance je "žal" PS3 zmagovalec.
stati inu obstati

IL_DIAVOLO ::

Zdajle gledam ekskluzive ps3...uncharted(1,2,3), heavy rain, the last of us, metal gear >:D

Pesimist ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pa ni samo kontroler no.

Mam kontroler, pa ni takega feelinga.


kompletno strinjam. Sicer ne zarad PESa, prej zarad Fife, raznih tekmovanj in cummonitija ki na pcju enostavno ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

IL_DIAVOLO ::

Pesimist je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pa ni samo kontroler no.

Mam kontroler, pa ni takega feelinga.


kompletno strinjam. Sicer ne zarad PESa, prej zarad Fife, raznih tekmovanj in cummonitija ki na pcju enostavno ne obstaja.


kaj si lastiš?

Pesimist ::

oboje, ps4/x1 in še pc bo treba nadgradit letos na i7 6core.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Zviko ::

Pesimist je izjavil:

oboje, ps4/x1 in še pc bo treba nadgradit letos na i7 6core.


Čemu? ;)

Seljak ::

Ps4 nima tako dobre grafike,da bi šel zaradi tega prodajati PS3. Dokler bo online za PS3 aktiven in dokler bodo še izdelovali igre bom definitivno ostal na PS3. Kar pa za Xbox 360 ne morem trditi,saj sem jo kupil samo zaradi Forza Motosport. Tudi mene zelo moti,da moraš še plačevati za online igranje. Igre so itak svinjsko drage,konzole tudi niso ravno poceni potem pa še to. Jaz sem za te konzole in igre že zmetal cca 1500€,če ne več,vsi pa vemo,da si tega vsak ne more privoščiti. Prvotno pa je konzola namenjena za igranje iger. Otrok je ne želi zaradi tega,ker je to dejansko multimedijska naprava v dnevni sobi,ampak zaradi iger. Kje pa so še vsi dodatki,kot so HDMI kabli,dodatni gamepadi,razne tipkovnice in slušalke. Seveda,bog ne daj,da bi bilo že kaj serijsko kompatibilno z konkurenco,ker to bi že bilo preveč in mora imeti vsaka konzola svojo periferijo. Skratka,teh nekaj grafičnih bonbončkov me ne prepriča v nakup PS4,morda kasneje v PS5,če jih ne bodo prej hakerji spravli na kolena :D

MaticKregar ::

Če si neki hardocre gajmer, pol mogoče se splača vzeti nek rabljen ps3, ker je res poceni. AMpak sam ga imam, pa se samo prah nabira, medtem ko ps4, pa mi je prebudil otroka v meni, pa ne samo zaradi iger, tudi zaradi hitrosti menijev, plex-a, netflix itd. Všeč mi je share play in pa tudi grafika. Špile kupujem v akcijah preko usa psn, fizično pa res kakšne 5 na leto.

scipascapa ::

kako uredite netflix in plex?

kitl76 ::

Tudi mene to zanima :)

McClane ::

Netflix na PS4 čisto lepo dela preko unblock-us.com
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Pesimist ::

Zviko je izjavil:

Pesimist je izjavil:

oboje, ps4/x1 in še pc bo treba nadgradit letos na i7 6core.


Čemu? ;)


ker je trenutni q9300@3Ghz že prepočasni za internet kajšele za ostalo stvari. Remote desktop z videom. 100% cpu nabija če youtube ali twich poženem skozi teamviwer, malo lažje deluje z RDP ker ima gpu support samo vseeno relativno švoh že vse. Igre na PC me sploh ne zanimajo.

scipascapa je izjavil:

kako uredite netflix in plex?


slovenska kreditna, ameriški naslov nekega hotela, unblockus.
Btw. Pravkar sem odjavo netflix in unblock us, ker nisem več uporabljal nekaj mesecev in bom teh 15$ investiro drugam. Če ne druga je naročnina za telefon I guess.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()
««
29 / 162
»»