» »

PS4

PS4

««
28 / 162
»»

Lowboost ::

Zdravo :)

Ce kdo igra GTA V, Driveclub, lahko doda: Turbo_Buddy

Kmalu pa se Dying Light.

kratos ::

se že norca delajo haha

scipascapa ::

človek zver ::

Fak jest nam nabavu. Tole je pa res preslabo. Bom mel rajš Far cry 4 za cez vikend.:))

scipascapa ::

dej meni posod, s kje si? :P

Tr0n ::

kratos je izjavil:

se že norca delajo haha


Moralo bi pisat The Do not Order until $18.86. :)

sdavid99 ::

Mene pe zanima kje bi se najceneje dobila naročnina za ps+ za uk account

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sdavid99 ()

scipascapa ::

cdkeys.com

Zviko ::

sdavid99 je izjavil:

Mene pe zanima kje bi se najceneje dobila naročnina za ps+ za uk account


https://www.g2a.com

kratos ::

evo da nebom samo v xbox one temo limal hudih dealov, je tukaj še nekaj za vas; 50$ Network Card za 40$, pretty good deal (razen če imajo res kako blokado in je nakup možen samo preko US kartic)

http://www.ebay.com/itm/50-Sony-Playsta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

scipascapa ::

samo preko us kartic, tudi preko paypala ne moreš.

neon21 ::

Se da kako zakleniti ps4? Namreč , da ko ga vklopiš moraš vpisat kodo , če želiš karkoli delat z ps4?

Sem že zrihtal starševski nadzor :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neon21 ()

človek zver ::

Se da ja....tm pod settings ...log in options misl da

Zviko ::

Kako se vam kaj zdi The Last of Us? Razmišljam da bi kupil glede na to da je le 20€.

oo7 ::

Zviko je izjavil:

Kako se vam kaj zdi The Last of Us? Razmišljam da bi kupil glede na to da je le 20€.


10/10

Zviko ::

Vidim da ima dobre ocene in veliko game of the year nagrad itd...Kaj pa multiplayer? Zanimivo? :)

kratos ::

Zviko to je igra ki upravičuje nakup playstationa, mogoče ne štirice vendar trojke vsekakor. Ena najboljših iger ki sem jih igral, 20$ za tak masterpiece ni nič.

Zviko ::

Dobro. Potem vsekakor nabavim. Hvala.

scipascapa ::

abyssus ::

Mene pa igra ni pritegnila in je bila v moji konzoli mogoče pol ure. :)

Tr0n ::

Obstaja kak agregator UK trgovin? Vcasih je bil gamestracker, ampak ni vec aktualen.

poker93 ::

Mogoče kdo ve, bi se dalo shranjene igre prenesti iz psn uk računa na us račun, da bi imel vse na enem računu ?

neon21 ::

Mi lahko kdo pove oz . da linke od spletnih strani , kjer kupiti ugodno nove in rabljene igre za ps4 ? Eu območje.

abyssus ::

ge ::

Zviko je izjavil:

Kako se vam kaj zdi The Last of Us? Razmišljam da bi kupil glede na to da je le 20€.


Mi lahko zaupaš kje jo dobiš za 20€ ?
(nimam USA PSN accounta)
Ge

človek zver ::

Jest sm jo prodajov :)

poker93 ::

Lowboost je izjavil:

Zdravo :)

Ce kdo igra GTA V, Driveclub, lahko doda: Turbo_Buddy

Kmalu pa se Dying Light.



same here id : interista1993710

Zviko ::

ge je izjavil:

Zviko je izjavil:

Kako se vam kaj zdi The Last of Us? Razmišljam da bi kupil glede na to da je le 20EUR.


https://www.g2a.com

Mi lahko zaupaš kje jo dobiš za 20EUR ?
(nimam USA PSN accounta)


https://www.g2a.com/the-last-of-us-rema...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zviko ()

IL_DIAVOLO ::

Se ze splaca kupit ps4?

poker93 ::

Sej je pri igrah tako, naprimer da je igra kupljena pri nas moraš dodatke za igro kupiti na evropskem ps storu ali jih lahko tudi na ameriškem ?

St235 ::

Odvisno od igre. Ponavadi je tako so odatki vezani na regijo. Tako, da dokler kupuješ v različnih storih znotraj EU ni težav, med celinami pa pogosto so.

poker93 ::

Noja js sm v evropi kupil gta 5 v us storu pa cash card, stem da se mi ne prikaže v igri nič. Mislim da se lahko mirno poslovim od 10 dolarjev -.-

scipascapa ::

igraj na us računu pa je hehe.

poker93 ::

No saj od danes naprej igram na us računu saj sem uk zbrisal, vendar je pa igra kupljena v pri nas in ko sem nazadnje pogledal ni nič kazalo da bi ta denar v gta online sploh dobil. Mogoče traja kaj dlje ampak dvomim. Mislim če že igre regijsko ne "zaklepajo" ne vem zakaj z dodatki tako delajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poker93 ()

Zviko ::

Kako je pa z psn karticami za slo account recimo. Nikjer ne najdem slo psn kartice zato domnevam da sploh ne obstajajo. Ali bi nemška ali pa katerakoli druga iz eu regije delovala na slo accountu ali ne? Jaz naprimer igram na us accountu zato mi ni problem kupiti psn card v vrednosti naprimer 50$ z paysafom na g2a. Sprašujem za tiste, ki imajo slo account in nimajo paypala/kreditne kartice, ali pa preprosto nočejo kupovati s kreditno kartico. Kako/kje kupiti psn kartice za slo account?

poker93 ::

Mislim da par slovenskih trgovin prodaja te kartice sam so malček dražje, mislim pa da nebi smelo biti problema. Sem za foro pri fifi15 kupil unih par paketkov in mi je delovalo (fifa kupljena pri nas, igral pa sem na uk računu). Sem pa tudi malo sam brskal za ta moj problem in je dejansko tako, igra in dodatek za igro morata biti iz iste regije

poker93 ::

Aja mogoče kdo ve bi se dalo BF4 za PS4 igrati na tipkovnici in miški.

Tr0n ::

Dalo se bi verjetno ze, ampak ni glih to to. :)

McClane ::

Da se preko VenomX vmesnika kamor priklopiš tipkovnico in miš. Delajo tudi Destiny, COD in ostale FPS igre.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Tr0n ::

Pa dela dejansko vredu in je zadeva odzivna al je vse skupaj bolj janky?

poker93 ::

gta online mi še nekako gre z kontolerjam od ps4 sam pri BF4 pa pogorim na celi črti (največ pik dobim če igram medica pa mogoče kakšen assist )

Zviko ::

Saj se hitro navadiš. :D Malo se poigraj z nastavitvami občutljivosti kontrolerja v igri da vidiš kaj ti najbolj paše.

neon21 ::

Kaj ps4 podpira tudi druge gamepade al samo original njihove? Namreč igral bi fifo14 na 2 playerja pa mi drugi gampad ne zazna. Al je treba kje nastavit?

McClane ::

Preko Venoma deluje čisto ok, odzivnost si lahko nastavljaš po želji, imaš različne profile za različne igre in si lahko vsako prilagodiš po svoje. Lahko si priklopiš tudi svojo miš in tipkovnico, če ti tista v paketu ni ok. Tam dobiš zraven miš in remote kot pri npr. wii-ju.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

poker93 ::

Zviko je izjavil:

Saj se hitro navadiš. :D Malo se poigraj z nastavitvami občutljivosti kontrolerja v igri da vidiš kaj ti najbolj paše.


imaš mogoče kakšne nasvete glede tega :D bi bilo dobrodošli predvsem za bf4 pomožnosti :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poker93 ()

človek zver ::

Prodam The Order 1886 cena 35eu. Lahko po pošti ali prevzem v Kranju.

hunter01 ::

neon21 je izjavil:

Kaj ps4 podpira tudi druge gamepade al samo original njihove? Namreč igral bi fifo14 na 2 playerja pa mi drugi gampad ne zazna. Al je treba kje nastavit?


A imajo že kopije kontrolerjev? Al kak je ta drugi kontroler? Meni drugače z dvema original deluje brez problema.

Tr0n ::

človek zver je izjavil:

Prodam The Order 1886 cena 35eu. Lahko po pošti ali prevzem v Kranju.

20 eur ti dam s postnino.

Alessio983 ::

hunter01 je izjavil:

neon21 je izjavil:

Kaj ps4 podpira tudi druge gamepade al samo original njihove? Namreč igral bi fifo14 na 2 playerja pa mi drugi gampad ne zazna. Al je treba kje nastavit?


A imajo že kopije kontrolerjev? Al kak je ta drugi kontroler? Meni drugače z dvema original deluje brez problema.



Narediti si moraš še 1 account ali pa igrati z drugo ročko kot guest. V vsakem primeru moraš imeti 2 accounta

scipascapa ::

Tr0n je izjavil:

človek zver je izjavil:

Prodam The Order 1886 cena 35eu. Lahko po pošti ali prevzem v Kranju.

20 eur ti dam s postnino.


ne delaj se norca.
««
28 / 162
»»