» »

PS4

PS4

««
126 / 162
»»

Berserker ::

A je kdo igral kingdom come deliverance na navadnem ps4? A je grobi framerate drop? Je bolje da jo kupim za pc?

splatman ::

A kdo mogoče ve, zakaj spletna stran dober.si še zmeraj ne obratuje?

edi45 ::

splatman je izjavil:

A kdo mogoče ve, zakaj spletna stran dober.si še zmeraj ne obratuje?


zaradi nove politike zasebnosti. Počasi bo spet stran delovala.

scipascapa ::

Jerry000 ::

Ve kdo kje za mali denar dobiti Minecraft ali Crash Bandicoot? Lahko je tudi rabljeno (prodaja kdo?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Trupl0 ::

crasha mam zapakiranga, 20 €
If you are going through Hell, keep going !

Jerry000 ::

Trupl0 je izjavil:

crasha mam zapakiranga, 20 €

Bi menal za nathan drake.collection (uncharted 1,2,3)? Ali samo prodas?

scipascapa ::

Lbobo ::

Zdravo. Ima kdo za prodati uncharted 4? Imam Assetto Corsa ter Battlefiled Hardline če koga zanima menjava?
Berem poste in sem zasledil da je pro omejen na 30 fts. Nimam še 4k tv-ja ampak bo treba tud to nabavit.

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

na https://www.365games.co.uk/

imam ?5 Player Points voucher za min spend ?30 če kdo rabi, seveda če bo sploh delal, da ni vezan na moj račun....drugače mi nakažete in naročim......čas do
28-07-2018
23:59:59

euagrus ::

https://github.com/Al-Azif/ps4-exploit-...

(pa na routerju dostop do interneta konzoli ne pozabite izklopit)

Tr0n ::

5.05 firmware pa ze dolgo nimam vec. :)

Jerry000 ::

Mene zanima, zakaj se mi PS4 ne poveže takoj na WIFI? WIFI oddajnik je 3m stran v istem prostoru. Ko prižgem PS4 ni povezan na WIFI čeprav imam nastavljeno naj se poveže avtomatsko. Tako moram vedno ko prižgem PS4 ročno it v nastavitve in se povezat ter testirat če je povezan. Malo nadležno. Včasih (redko) se pa kar poveže sam. Ampak res redko. Se še komu to dogaja?

euagrus ::

Tr0n je izjavil:

5.05 firmware pa ze dolgo nimam vec. :)


Eni ga bojo pa se dolgo imeli ;)

Gregex ::

euagrus je izjavil:

Tr0n je izjavil:

5.05 firmware pa ze dolgo nimam vec. :)


Eni ga bojo pa se dolgo imeli ;)


Ah daj no. Igre se dobi tako poceni, da se bom zdej s tistim dolgim postopkom zajebaval? Pa še online ne moreš nič. Brez veze.

Tr0n ::

Jerry000 je izjavil:

Mene zanima, zakaj se mi PS4 ne poveže takoj na WIFI? WIFI oddajnik je 3m stran v istem prostoru. Ko prižgem PS4 ni povezan na WIFI čeprav imam nastavljeno naj se poveže avtomatsko. Tako moram vedno ko prižgem PS4 ročno it v nastavitve in se povezat ter testirat če je povezan. Malo nadležno. Včasih (redko) se pa kar poveže sam. Ampak res redko. Se še komu to dogaja?

Ne, se sam poveze. Mogoce je preslab signal.

Jerry000 ::

Ne vem kako je lahko slab signal če je v istem prostoru (3m oddaljen) kot oddajnik. Ko se poveže na net je pa OK. No, saj ni taka huda reč, itak nimam PSN+ :)

euagrus ::

Gregex je izjavil:

euagrus je izjavil:

Tr0n je izjavil:

5.05 firmware pa ze dolgo nimam vec. :)


Eni ga bojo pa se dolgo imeli ;)


Ah daj no. Igre se dobi tako poceni, da se bom zdej s tistim dolgim postopkom zajebaval? Pa še online ne moreš nič. Brez veze.


DNS zamenjat dolg postopek? :)) :)) :)) Uf, izgleda, da sem na med.over.net po pomoti zajadral.

scipascapa ::

igre so iz UK tako poceni, rabljene ipd da glava boli.

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

igre so iz UK tako poceni, rabljene ipd da glava boli.

Mogoče sem že vprašal ampak, iz kje? Mislim iz katere trgovine so rabljene poceni v UK? Se da narediti kak sticky post, da bo to vedno vidno :)?

Gregex ::

euagrus je izjavil:

Gregex je izjavil:

euagrus je izjavil:

Tr0n je izjavil:

5.05 firmware pa ze dolgo nimam vec. :)


Eni ga bojo pa se dolgo imeli ;)


Ah daj no. Igre se dobi tako poceni, da se bom zdej s tistim dolgim postopkom zajebaval? Pa še online ne moreš nič. Brez veze.


DNS zamenjat dolg postopek? :)) :)) :)) Uf, izgleda, da sem na med.over.net po pomoti zajadral.


Ja, kar zajadraj drugam, ker tale forum ne podpira piratstva.

euagrus ::

Gregex je izjavil:

euagrus je izjavil:

Gregex je izjavil:

euagrus je izjavil:

Tr0n je izjavil:

5.05 firmware pa ze dolgo nimam vec. :)


Eni ga bojo pa se dolgo imeli ;)


Ah daj no. Igre se dobi tako poceni, da se bom zdej s tistim dolgim postopkom zajebaval? Pa še online ne moreš nič. Brez veze.


DNS zamenjat dolg postopek? :)) :)) :)) Uf, izgleda, da sem na med.over.net po pomoti zajadral.


Ja, kar zajadraj drugam, ker tale forum ne podpira piratstva.


Kaksno piratstvo? O.o Saj o piratstvu ves cas sami razpravljate, jaz sem samo omenil kako instalirati linux na ps4.

scipascapa ::

scipascapa ::

Drevesce ::

Tale PS4 mi bo vse živce požru. Vse skupaj se je začelo, ko sem ga nesel h kolegu, kjer smo ga priključili na njegov TV. Delovalo je vse normalno. Ko sem prišel domov, mi najprej ni deloval na LCD monitorju, pa mi ga je uspelo usposobiti preko svojega TV (zamenjal resolucijo) in je začel iz prve čudežno delovati tudi na monitorju.

Danes sem že normalno igral igro, pa sem ga potem želel restartati in sedaj ne da praktično nič iz sebe. Začne utripati modra lučka, ki se nato spremeni v belo (naprava je popolnoma tiha, kot da ne dela). Kot prejšnjič, sem ga priklopil še na TV, vendar tam ista napaka. Do safe moda pa sploh ne morem dostopati.

Drevesce ::

Če ima kdo podoben primer, sem ga vsaj pri meni razrešil. Najprej sem downloadal update in ga dal na ključek (porazdelil po mapcah po navodilih), vendar tudi to ni pomagalo. Enostavno ni zaznalo USB-ja. Nekako mi je uspelo priti v safe mode in tam izbral "initialize ps4", sicer je izbrisalo vse podatke in igre, vendar sedaj vsaj deluje tako na TV-ju kot tudi na monitorju.

V primeru, da imaš PS plus, dobiš ob prijavi vse igre nazaj v library.

Lujz113 ::

Zdravo!

Bi mi lahko prosim povedali,katere igre so podobne far cry 5,far cry primal,fallout... Iščem takšne igre,da imaš v igri prijatelja... Kot v igrah:primal-živali,far cry 5,-lahko pokličeš letala,helikopter,itd...
Najboljši način igranja je bil v far cry 5.


Mogoče lahko kdo našteje identične igre?

Hvala vsem,lp

filip007 ::

Uncharted, The Last of us, God of War, tam imaš vedno prijatelje okoli sebe.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Lujz113 ::

Hvala za odgovor.
Če kdo ve še za več takšnih iger,naj pove.

Hvala,lp

Smerc7 ::

A kdo ve ce se da kje v Sloveniji prednarocit COD BO4 Digital Deluxe al pa Pro edition?

St235 ::

Lujz113 je izjavil:

Hvala za odgovor.
Če kdo ve še za več takšnih iger,naj pove.

Hvala,lp


Poglej se Just Cause, mislim, da je trojka za PS4.

cordoba ::

Slušalke za ps4, je kaj dobrega v ponudbi? Pomembno mi je samo, da je dober zvok, da lahko uporabljam mikrofon, medtem ko igram.Rad bi jih uporabljal za stream, da je mikrofon tudi ok, pa da je vse brezžično.

faryl ::

Obstaja opcija za slovensko tipkovnico? Sm povezala svojo tipkovnco s konzolo in mi defaulta na britansko, slovenščine ni med možnimi izbirami, nism pa najdla kakšnga "add language"

yayo ::

faryl je izjavil:

Obstaja opcija za slovensko tipkovnico? Sm povezala svojo tipkovnco s konzolo in mi defaulta na britansko, slovenščine ni med možnimi izbirami, nism pa najdla kakšnga "add language"

kolikor vidim PS4 ne podpira južnoslovanske tipkovnice, Google ne najde nobene informacije, verjetno je to to.

scipascapa ::

Destiny 2 inc Exotic Weapon DLC (PS4/Xbox One) ?8.86 Delivered @ Shopto

oo7 ::

Today, Sony said it has officially sold more than 525 million PlayStation systems including everything from PlayStation VR to the PlayStation Vita.

scipascapa ::

scipascapa ::

https://www.hotukdeals.com/deals/playst...

PlayStation Plus - 15 Month Subscription (UK) ?37.80 / ?39.79 @ CdKeys ?37.80 CDKeys Deals

Gogyto ::

Imam SLO račun na PS4, pa bi nabavil kodo za špil na Amazonu. Presenečen, da piše 'Deliver to Slovenia' (pustimo to, da je koda, ki jo dobim na mail) me zanima, če mi bo špil deloval? Glede na tiste region fore? Je le razlika 60$ oz 70€...

Reaper ::

Če kupuješ na Amazon US boš moral ustvariti US PSN račun preko katerega boš potem aktiviral kodo in prenesel igro. Igro boš potem, ko bo enkrat nameščena na PS4, lahko igral s SLO računom.

Gogyto ::

Hvala

Reaper ::

Ni za kaj. Tudi jaz kupujem večino zadev iz US, ker se pozna na ceni.

St235 ::

Pozoren bodi edino potem pri morebitnih dodatkih, ker praviloma morajo bit kupljeni v isti regiji/storu. Tako, da če boš vzel igro v US storu, moraš tam tudi dodatke.

Gogyto ::

Tnx Lakotnik, tole glede DLC sem videl, ko ste debatirali kako stran, dve nazaj...
Sem se potem odločil za nabavo preko špila samega, ker so nudili 10% popusta, tako da sem prišel na 63€. Malce dražje kot na Amazonu. Se mi ne da z ukvarjanjem računa zafrkavat. :)

scipascapa ::

zdaj pa še povej katera igra digitalna te je prišla 63€?

Gogyto ::

Madden 19.

scipascapa ::

Gogyto ::

pri moji opciji pa hitreje. :)

staher ::

Uprašanje
Kje odstranim krditno kartico iz ps4??


hvala
««
126 / 162
»»