» »

PS4

PS4

««
123 / 162
»»

yayo ::

več škode kot koristi z raznimi kitajskimi ventilatorji. Če imaš 10-15 cm prostora okoli konzole in, če ni zabasana v nek predal kjer zrak ne cirkulira je normalno, da od zadaj piha zrak vroč do 50 stopinj. Če se bo pregrela boš dobil error signal oziroma bo nehala delat. V takem primeru potrebuješ servisiranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

T_F_7 ::

Dokler bo izšla 5ka in bodo ji bo vsaj malo padla cena, boš ti nabijal PS4 že ene 3-4 leta.
Zdaj ko berem, tudi moja Slim oddaja dokaj toploto. Tako pač je. Nič se bat imho.

Gatsu ::

Če rata konzola preglasna je hladilnik zabit s prahom in je treba razdret konzolo, spucat hladilnik in nanovo namazat termalno pasto. Postopek ni kompliciran in avtor zgoraj linkanega videa ima zelo dobre videotutoriale za razrdret PS4 konzole. Imaš pa tud Goblin in Konzolko ki to naredita za 20€

yayo ::

kdor je naveličan klasičnih ozadij naj si skine enega od Nier Automata, classy, cool, great music.

Jerry000 ::

Mam od firewatch ki je dinamičen. Se ne morš naveličat ;)

yayo ::

grem takoj skinit ;)
EDIT
je plačljiv, no thanks.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Gregex ::

Je ni čez teme od Dark Souls 3. Dinamična, ember leti po zraku, muzika pa itak, da ti gredo kocine pokonci. Zame bolj entertaining je tema od DS3 kot polovica današnjih špilov. :)

yoco ::

Kakšna je vaša hitrost preko WiFija? Jaz imam 150mbps pa kadar prenašam igre, je hitrost dokaj porazna. Komaj kdaj pride do 10Mbs

z3ro ::

Wifi na PS4 je za en drek tako po hitrosti kot po stabilnosti. Če je le možno uporabi kabel ;)

Ghost007 ::

pa se na kablu hitro postane za en drek. Konstantno treba pauzirat pa startat ce ces videt cca 30min download 50gb igre

yoco ::

A tok zanič je WiFi? :|
Kako pa nardim glede kabla? Samo vklopim v router? moram še kaj naštimat v windowsih?

z3ro ::

Samo priklopiš in v PS4 nastavitvah povežeš/testiraš.

oo7 ::

PS4 heading into end of its life cycle, PlayStation CEO says

https://www.polygon.com/2018/5/22/17379...

Gogyto ::

Meni PS4 na WiFI dela brez problema.

z3ro ::

Gogyto je izjavil:

Meni PS4 na WiFI dela brez problema.

Če si zelo blizu routerja/imaš poln signal potem vrjamem, drugače pa deluje porazno.

_njc ::

Kdor ima US račun lahko do 25.5. z ogledom videa na https://live.playstation.com/ dobi 20% popusta pri nakupu preko PSN US.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

Gogyto ::

z3ro je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Meni PS4 na WiFI dela brez problema.

Če si zelo blizu routerja/imaš poln signal potem vrjamem, drugače pa deluje porazno.


Ja, to pa je. PS je kak meter in pol stran... Sem imel večkrat probleme z Logitechovimi slušalkami kot pa z netom:)

MisterM ::

Wifi je OK za brskanje po storu in online igranje tistih iger, ki ne zahtevajo kakšnih hitrih reakcij. Pri slednjih (dirkačine, pretepačine in podobno) je bolje uporabiti kabel, saj ima WiFi le half-duplex način in ne more hkrati pošiljati in prejemati. Zamik več kot 40ms je pri takšnih igrah že odločilnega pomena.

davvid ::

Ali se da kupt PS PLUS 1 mesc z PSC? Zato ker 12 in 3 mescou lahko dodam v kosaro in placam iz PSC pri 1 mescu mi pa napise da morm nalozit denar gor iz paypalom ali kreditno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: davvid ()

Jerry000 ::

Fantje, kakšna je razlika med Witcher 3 navadno in Witcher 3 GOTY? Je kaj razlike v grafiki ali je samo v DLCjih?

yayo ::

Witcher 3 brez dlcjev je danes nesmiselno kupovat, ker so dlcji še boljši kot osnovna igra, je poceni in doda še veliko ur igranja. Ker je novejša izdaja ima verjetno kak bolj ažuriran patch, drugače pa gre za isto igro.

Gogyto ::

Kje v Ljubljani trenutno dobim najcenejši Dualshock? Včeraj opazil, da mi levi džojstik začenja šepat, ko ga pomaknem gor (lik v špilu se premika ko zmrznjen četnik). Sicer sem nekaj gledal Youtube DIY repair in naletel na videe, kjer kaže tudi banalno foro, da z nekim sprejem spucam prah(umazanijo) ven; ampak za vsak slučaj, če bi moral ob 20.30. danes letet po nov dualshock, bi bilo dobro, da točno vem kam pičit.

Jerry000 ::

No, navadni Witcher je 15EUR na bolhi. Za DLC mi je nekako vseeno ker želim samo preigrati igro. Bom malo pogledal kaj vsebujejo DLCji. Hvala.

avtek ::

Kaj menite o tem kontrolerju?

https://www.ebay.com/itm/323268955951

Je to ponaredek, ker nikjer ne zasledim tega...20GBP se mi zdi pa precej nizka cena.

yayo ::

Jerry000 je izjavil:

No, navadni Witcher je 15EUR na bolhi. Za DLC mi je nekako vseeno ker želim samo preigrati igro. Bom malo pogledal kaj vsebujejo DLCji. Hvala.

na dober.si bovšjaku rabljeno Enhanced izdajo prodajajo za 25 evrov, morda se lahko celo zdilaš za manj. Dlcja sta v bistvu vsak še ena kompletna igra, nekaj neviđenega v današnjih časih.

avtek je izjavil:

Kaj menite o tem kontrolerju?

https://www.ebay.com/itm/323268955951

Je to ponaredek, ker nikjer ne zasledim tega...20GBP se mi zdi pa precej nizka cena.


vse zgleda legit, ampak glede na ceno je malo čudno. Kupi pa boš videl. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Jerry000 ::

yayo je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

No, navadni Witcher je 15EUR na bolhi. Za DLC mi je nekako vseeno ker želim samo preigrati igro. Bom malo pogledal kaj vsebujejo DLCji. Hvala.

na dober.si bovšjaku rabljeno Enhanced izdajo prodajajo za 25 evrov, morda se lahko celo zdilaš za manj. Dlcja sta v bistvu vsak še ena kompletna igra, nekaj neviđenega v današnjih časih.

Aa ok, sem mislil da je kakšen majhen DLC. Thx za info, bom pogledal

_njc ::

@Jerry000, kateri PSN račun pa imaš?
Če ti ni problem digitalna verzija ima trenutno PSN spet nekaj znižanj cele igre z vsemi DLC-ji in dodatki.
The Witcher 3: Wild Hunt - Game Of The Year Edition (EUR19,99)
The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition ($24,99)
The Witcher 3: Wild Hunt - Game Of The Year Edition (GBP15,99)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

Jerry000 ::

_njc je izjavil:

@Jerry000, kateri PSN račun pa imaš?
Če ti ni problem digitalna verzija ima trenutno PSN spet nekaj znižanj cele igre z vsemi DLC-ji in dodatki.
The Witcher 3: Wild Hunt - Game Of The Year Edition (EUR19,99)
The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition ($24,99)
The Witcher 3: Wild Hunt - Game Of The Year Edition (GBP15,99)

Hvala, ampak kupujem samo v fizični obliki. Drugače pa imam PSN slovenski

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Lizzy ::

YOU DIED - vikend se lahko začne
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

scipascapa ::

si že dobila? jaz še nisem :(

sivkrokar ::

Ima tu kdo, ki ima PS4 Pro v navezi s 1440p monitorjem? Je slika res popačena oziroma kakko bi ocenili izkušnjo?

davvid ::

Se da kupit PS PLUS 1 mesec iz PSC?

oo7 ::

Najbolj prodajane igre za Ps4

top 10 ( v miljonih)

1. Grand Theft Auto V - 17.84
2. Call of Duty: Black Ops 3 - 15.02
3. Call of Duty: WWII - 12.43
4. FIFA 18 2017 - 11.16
5. FIFA 17 2016 - 10.91
6. Uncharted (PS4) - 10.03
7. FIFA 16 2015 - 8.21
8. Call of Duty: Infinite Warfare - 8.20
9. Fallout 4 - 8.08
10. Star Wars Battlefront (2015) - 7.99

yoco ::

Eno glupo vprašanje imam. Digitalno lahko kupujem samo preko PS store? Se da kje kupit igre na kakšni drugi strani, pa potem vpišeš ključ, tako kot je za steam?

yayo ::

Amazon prodaja ključe, če se ne motim, pa na www.allkeyshop.com lahko pogledaš za ponudbo v raznih trgovinah s "sumljivimi" ključi, ampak ne vem če so zanesljive tako kot za Steam ključe, ki ponavadi delujejo, oziroma, če je nevarnost, da te potem PS Network bana.

Lizzy ::

imaš tole stran za digitalne downloade, preverjeno zanesljiva, hitra, je pa odvisno od tega kateri PSN account imaš, tukaj najdeš za ameriškega, UK , kanadski občasno, za slovenskega dvomim, poglej če ti odgovarja

https://www.cdkeys.com/playstation-netw...
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

Nejkoy ::

Prek cdkeys preverjeno deluje, sam sem uporabil za UK račun.

davvid ::

Ve kdo kako bi lahko priklopu DS4 na PC? Gledam po internetu ampak vse kar najdem mi ne deluje. Ali pa kje bi lahko kupu DS4 Wireless adapter?

dolenc ::

S kablom gre direkt, potem pa če špil ne podpira ds4(eni ga, eni ne), pa uporabiš kak program ds4win / inputMapper, ki simulira xbox kontroler.

Če bi rad pa brezžično pa potrebuješ bluetooth adapter, ki ima možnost spreminjat mac adresso, seznamček, pod "works", jaz mam enga iz enaa že nekaj let, ki je bil na tem seznamu in špila tko k treba.

ps.. mogoče še dodam. Nisem čist ziher, če je "mus", da je tak tip bluetoot adapterja, sem pa imel ene 2 druga, pa ni delalo, med tem ko s tem je, še ko je bil gor ds3, tko da ziher je ziher. Probej, če imaš že obstoječega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

filip007 ::

A je Wolfenstein 2 dobra igra, naj nebi bila tako uspešna?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

MisterM ::

Meni je bila kar OK, sprostitev ob klanju nacijev. Sem igral na "Do or Die" težavnosti in dve stopnji sta bili kar orenk težki (sodišče in zadnja stopnja). Nisem pa nek ekspert glede FPSjev in sem v zadnjih dveh letih preigral le to in pa Doom. Nostalgik pač.

Vazelin ::

Zadnji odlični wolfenstein je bil RTCW.

cebelar123 ::

filip007 je izjavil:

A je Wolfenstein 2 dobra igra, naj nebi bila tako uspešna?


Če misliš Wolfenstein II: The New Colossus potem je odgovor vsaj kaj se tiče igre na PCju povprečna. Fore so dobre in to je edino kar te praktično vleče naprej. Sama igralnost je za mene podpovprečna najhujše pa mi je bilo to, da nikakor ne veš da nekdo strelja na tebe in če ne gledaš konstantno koliko imaš energije sploh ne veš ali si na 1% ali 100%. To ti pokvari celotno vzdušje. Ne vem zakaj niso mogli vsaj malo zamegliti slike ali pa neke rdeče robe naredit bilo kaj... Mogoče na PS4 to deluje bolje?

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Doom 4 mi je bila bolj zanimiva od novih wolfov.

filip007 ::

Za pretežke igre mi ni, Wolf 2 je dobil 9.1 oceno na IGN, Doom pa 7.1, bom raje počakal da Detroit pade cena.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

sivkrokar ::

Wolfenstein 2 je ok igra, dolgčas ti sigurno ne bo, težka pa tudi ni. Je pa Doom meni osebno boljša. Katero koli greš igrat ne boš veliko zgrešil.

Jerry000 ::

Se vidi da se staram...včasih sem igral špile na normal ali hard, danes pa (na PS4) kr na easy.

macrotreno ::

filip007 je izjavil:

Za pretežke igre mi ni, Wolf 2 je dobil 9.1 oceno na IGN, Doom pa 7.1, bom raje počakal da Detroit pade cena.


Ker ti mediji so pa res veredostojni in ne bojo dali igri s korektnim sporočilom višje ocene samo zato ker širi sporočilo ki jim je v interesu.
Podobno kot pri FarCry 5, kjer so jim nižali oceno ker so pričakovali da bo igra imela boljše sporočilo o zlobnih rasistih.

Detroit pa je QTE, oziroma interaktivni film.

scipascapa ::

Če bi kdo kupil kako igro, ima BIG BANG 3 za 2 akcijo......je kdo iz Kranja in okolice, da si delimo?

Jerry000 ::

Ti plačaj 2 jaz pa vzamem ta tretjo :P hehe

««
123 / 162
»»