» »

PS4

PS4

««
119 / 162
»»

yayo ::

karl je izjavil:

yayo je izjavil:


Drugače se nekaj govori da so končno uspeli skrekati PS4


Playstation 4 ODKLEP

no, glede, da je zadeva že javna...
PS4 Jailbreak – the current status

wired ::

scipascapa je izjavil:

fizična ps4

https://www.365games.co.uk/ps4-games/ma...

Edino pazite, če boste kupovali kakšne DLC-je, ker to je NTSC verzija.

Jerry000 ::

Ne bo DLCjev, je brat naročil že

oberskitona ::

Pozdravljeni

Vprašanje ali bi takšne slušalke delovale na PS4 Pro
https://www.gearbest.com/headsets/pp_71...

na kaj moram bit pozoren pri nakupu brezžičnih slušalk?

MWMW ::

Ali kdo ve, kje bi lahko dobil dobro nadomestno baterijo za DS4 V1.
Neoriginalne na ebayu imajo vse zelo slabe komentarje.
//

scipascapa ::

dolenc ::

Glede baterije, pritožbe nad "ponaredki" so ponavadi bolj v smeri, da oblubljajo x3 življensko dobo, so pa tam-tam z originalom, tako, da komot neoriginalno naročiš.

Jerry000 ::

Kje dobit Minecraft za drobiž?

scipascapa ::

March is just around the corner, along with spring and some really great games. Let's see what's coming to PS Plus next week!

First up, we have the award-winning action RPG Bloodborne. Hunt your nightmares as you search for answers in the ancient city of Yharnam, now cursed with a strange endemic illness spreading through the streets like wildfire. Danger, death and madness lurk around every corner of this dark and horrific world, and you must discover its darkest secrets in order to survive.

PS Plus

Next, we have Ratchet & Clank. Get acquainted (or reacquainted) with some of the greatest heroes in PlayStation history. Based on elements from the original Ratchet & Clank (PS2), Ratchet & Clank brings Insomniac's classic, out-of-this-world-gameplay to the PS4. Join Ratchet, Clank, Captain Qwark, and their new friends as they battle to save the Solana Galaxy. Armed with an arsenal of original weapons the franchise is renowned for, including the new Pixelizer and fan-favorites like the dance-party-inducing Groovitron, you'll explore the galaxy and get a deeper look at the origin story of these two beloved characters.

This month's PlayStation Plus lineup also includes:

Legend of Kay, PS3
Mighty No. 9, PS3 (Cross Buy with PS4)
Claire: Extended Cut, PS Vita (Cross Buy with PS4)
Bombing Busters, PS Vita (Cross Buy with PS4)

For fans of Dungeon Defenders II, we also have the Dungeon Defenders PS Plus Pack available starting March 13 to April 10 for PS Plus members. This pack contains 4 Shadow Costumes, 1 Million in gold, 5 Campaign Shard Packs, 5 Defender Packs, and a Ninja Gato Pet. Get your hands on this PS Plus Pack and jump into the action.

We also have an important service update. Starting next year on March 8, 2019, the PS Plus monthly games lineup will focus on PS4 titles and no longer include PlayStation 3 and PlayStation Vita titles. This won't affect any games you've already downloaded, or will download, prior to March 8, 2019. Those games will still be part of your PS Plus games library as long as you remain a member. Your game saves and other benefits of PS Plus will also remain the same - the only change is that no new PS3 and PS Vita games will be added to the PS Plus monthly games lineup beyond March 8, 2019.

Many of our fans are playing on the PS4 platform, with the increasingly vast number of PS4s in homes around the world. We'll continue to prioritize the benefits you receive through your PS Plus membership, such as online multiplayer, online game save storage, PS4 monthly games, and exclusive PS Store discounts across content and network services. As a reminder, if you do not wish to continue your subscription, please be sure to cancel it by turning off auto-renewal in your account settings before March 8, 2019.

There are plenty of new games and exclusive PS Store discounts to come for PS Plus members, and we look forward to sharing this with you in our ongoing monthly blog posts. As always, we thank you for your continued support.

scipascapa ::

V malem tisku: od marca 2019 naprej ne bo več PS3/PS VITA iger in s tem seveda baje samo 2 PS4 igri mesečno naprej.

scipascapa ::

peezda so drage igre :))

Hidden Agenda (PS4) ?5.85 Delivered @ Shopto / Shopto eBay
?5.85

4knative ::

Ne samo da so drage, tudi zelo zanimive so. Nevem kako te ne vleče v igro?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

T_F_7 ::

Če si narediš ZDA oz Kanadski account to pomeni da igraš online na ameriškem serverju z američani in ne evropskem z našimi?

Ghost007 ::

ne. Sicer pa na us racunu samo kupujes shit. Spilas lahko še vedno na slovenskem. Le raznega deluxe in preorder contenta ne kupuj ce igras na drugem, ker se v 90% ne prenase kot razni dodatni skini ali gold.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

abyssus ::

Kaj pa pravite na tokratni PS+ lineup? :) Malce Bomberman-a in Megamana, pa še Bloodborne in Ratchet.

Vazelin ::

Bloodborne začni

Ghost007 ::

Na US imate trenutno spend 100$ get 15$ back.
81EUR - 12EUR = 69EUR
Toliko stane igra na EU računu. :D

Velja tudi na preorderih like God of War ter neki mini sell imajo.
As long ko placas iz walleta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

pol3ni ::

Pozdravljeni
Kolega si je nabavil PS4 in ga zanima če je možno na njega inštalirat Kodi.
Hvala

hojnikb ::

ne.
#brezpodpisa

Dpool ::

Damn, ze nekaj casa ni nekih dobrih novih iger za PS4. Assassin's Creed Origins me ni preprical.

Imam pa dosedasnje top klasike kot so Batman, Last of Us, Bloodborne, FC: Primal, Until Dawn, Syndicate, Life is Strange,...

Dajte mi prosim priporocati kaksno: iscem nekaj kar je osredotoceno na Story line in ni treba da je tezko a odigrat. Ne iscem nekega Open World concept (Horizon Zero Dawn, FC: Primal,..).. ampak nekaj v smislu Last of Us, torej kot da bi film odigral.

A je Uncharted na nivoju Last of Us, glede na to da je isti game studio?

Jerry000 ::

Da, vsaj meni je. Gre pa tko, enka OK, dvojka bolša, trojka super štirica super awesome. Stopnjuje se...vsaj meni :). Priporočam vse uncharted!

T_F_7 ::

Dpool je izjavil:

A je Uncharted na nivoju Last of Us, glede na to da je isti game studio?

Ti si na istem kot jaz, moraš si nabaviti Uncharted: The Nathan Drake Collection. Če dobiš kje novega za ugodno ceno, mi prosim javi. Če pa rabiš zadnjega Uncharted: The Lost Legacy, imam še zapakiranega doma. Ko sem rekel, da moram predribljati The Last of Us in Unchartede, mi je sodelavec svetoval naj se prvo lotim The Last of Us, ker so Unchartedi zabavnejši z boljšo igralnostjo.

Ghost007 ::

meni je last of us dosti bolsi kot uncharted 1-3. Za 4ko se ne vem.

Igre z storijo so pa nedvomno vse te od Telltale Games

T_F_7 ::

Ghost007 je izjavil:

meni je last of us dosti bolsi kot uncharted 1-3. Za 4ko se ne vem.

Imam to srečo, da nisem igral ne eno ne drugo :)

Jerry000 ::

Rabim neko stran, kjer lahko brskam po najcenejših igrah. Torej primer: nabavil bi neko igro do 10€ vendar ne vem katero, rad bi malo pobrskal po najcenejšem ponudniku. Obstaja kaj takega? Katera spletna trgovina nudi najcenejše igre? Iščem samo za fizične kopije

scipascapa ::

yayo ::

Jerry000 ::

Odlično, hvala :)

Bencc ::

Osmoza ::

Psprices je samo za PSN. Stran je zelo uporabna in lahko nastaviš, da ti pošljejo email, ko je priljubljena igra na razprodaji.

Bencc ::

Je že kdo menjal / upgradal disk na večjo kapaciteto na PS4?
je kej specialnega na kar je treba pazit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bencc ()

Bencc ::

Osmoza je izjavil:

Psprices je samo za PSN. Stran je zelo uporabna in lahko nastaviš, da ti pošljejo email, ko je priljubljena igra na razprodaji.


povečini je za PSN ampak imaš pa tudi retail department kjer so tudi druge online trgovine... jest večinoma samo za PSN rabim...

abyssus ::

Bencc je izjavil:

Je že kdo menjal / upgradal disk na večjo kapaciteto na PS4?
je kej specialnega na kar je treba pazit?



Jaz sem. Na USB-ju moraš imeti "perajt" datoteke za namestitev zadnjega firmwarea (https://www.playstation.com/en-us/suppo..., potem pa vstaviš oboje in ti uredi vse. Za backup poskrbi, da ne boš prenašal celi dan vsega, pa predvsem za savegame fajle, če nimaš PS+.

Bencc ::

wtf je pa perjat? ;)

abyssus ::

Pripravljeno. Se opravičujem.

Bencc ::

Aha... got ya... to bomo pa imeli ...

imel sem v mislih nekaj takega...

https://www.ideo.si/2_5_HDD_vgradni/trd...

abyssus ::

Vzami 7200 obratov, je razlika.

Vazelin ::

evo sem nekje v zadnji tretjini GTA5.:)
1. meni sistem z več liki ravno ne sede. raje bi imel en sam lik na katerem se gradi kampanja, npr. do sedaj nabolj carski mi je bil Vercetti iz Miami Vice, pardon Vice City (v nadaljevanju VC):D Osebno ne vidim neke dodane vrednosti pri menjavi likov. Par misij je sicer narejenih, da dinamično menjaš med liki ampak ok popestritev že ampak dodana vrednost ni pretirana.
2. V same misije so sicer vložili veliko energije ampak bi rekel, da je zapomnljivih misij bilo v VC veliko več.
3. Smrkci so prehudi in niso zabavni. Nasploh mi obstranske naloge in akcije niso tako zabavne kot npr. v VC. Tam sem se zabaval že z razturom po mestu, da je prišlo 5 oz. 6 zvezdic kopsi in vojska. Tule te zabave ni.
4. Mesto mi je preveliko, s premalo zapomnljivimi točkami. Osebno imam najrajši tiste misije, ki se odvijajo v mestu. Človek se tekom igre premalo naveže na lokacije (še najbolj se morda na vilo od Majkla). Meni je manjše mesto oz. ozemlje v VC veliko bolj sedlo kot ta golomaznost v petici. Enostavno je vsega preveč. :D Še sedaj, po 10 letih bi se takoj spomnil lokacij v VC saj si jih obkrožil podolgem in počez.
5. še vedno je kot v vseh 3d GTAjih občutek neke neživosti mesta izzven misij. Manjka vstop v stavbe. Se spomnim super shopping centra v VC denimo. Tule imajo še veliko prostora. Zato bi raje videl, da se fokusirajo na manjše ozemlje in tisto nekaj našponajo do konca, da bo real mesto.

Igra je še vedno tisti pravi Rockstar faktor kakovosti. Mi pa ni več tisto kar je bil VC in San Andreas ko sem dobesedno požiral igro in jo želel čimprej končati. Pri GTA5 si vzamem tudi nekaj dni premora. Ampak ok, v času VC sem bil študent in je bilo ogromno časa.:)

GTA5 ni slaba igra, nasprotno, je biser med PS4 špili, sigurno TOP3, če ne najboljša igra za PS4. Mi je pa skupnogledno razred slabša od magične VC, ki mi je bila verjetno najbolj perfekt igra kadarkoli izdana (poleg Dooma 1 in 2 in Enemy Territory). Vem da je veliko nostalgije ampak BP lahko VC še enkrat obrnem, tako je dobra :) Ko bom GTA5 preigral se bom verjetno še malo fural po mestu in potem odložil v kot.

Moja lestvica 3D GTAjev je takšna:
1. Vice City
2. San Andreas
3. GTA5
4. GTA4
5. GTA3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Letos bom sigurno kupil naslednje:
1. God of War
2. RDR2

GOW nisem ravno nek hud fan, bo pa filer do prihoda RDR2:)

Svinjsko noro bi bilo, da bi Rockstar nekaj delal tudi na Max Paynu. Se spomnim da sem trojko obrnil hipno tako je bila dobra.

Vazelin ::

Sem pa malo razmišljal, da bi se polotil Batman: Arkham Knight, ko končam GTA5

Bencc ::

abyssus je izjavil:

Vzami 7200 obratov, je razlika.


Pismo... bolj ko gledam, ga ne najdem... vse kar je, je 5400....

scipascapa ::

Bencc ::

scipascapa je izjavil:

Če ti je 1tb dovolj:

HITACHI Travelstar 7K1000 1TB 2,5" SATA3 7200obr/min (HTS721010A9E630) trdi disk


1TB imam sedaj... 2TB je min... verjetno bom kar tole: http://www.ps4storage.com/seagate-firec...

lp

scipascapa ::

Bluepoint's next game is another remake, bigger in scope than SotC

T_F_7 ::

@Vazelin: ne moreš primerjati sedaj s tistim kar je bilo 15 let nazaj. Meni je od gta style iger najbolj ostal v spominu san andreas in pa scarface: the world is yours.

Alessio983 ::

Zdravo. Sam sem nadgradil na 1Tb, sedaj mi ponovno primankuje prostora :). Če kupim prenosni disk ter ga vklopim lahko na njega tudi inštaliraš ? MIslim samo vklopiš in to je to

Jerry000 ::

Kaj je lahko narobe. Rad bi nabavil igro na ps store (6euru) in mi noce ne paypal ne kartica prijet. Napise mi pri obeh the credit/debit card information on file is not valid...preveril vse in je pravilno vneseno. A se ne da direkt preko kartice ali paypal kupovat?

scipascapa ::

je tok težko naložil vrednostno gor?

Jerry000 ::

Kaksno vrednost? Ponudi mi placat z paypal ali preko kreditne. In sem oznacil da bi rad z paypal (poskusil oboje). Torej jim ne dela to placevanje? Am nujno nakazat gor na PS wallet? Nerad to delam ker je igra 6 jaz moram pa.10 nalozit

Preko spleta tudi ne deluje...wtf

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

yayo ::

a imaš več računov? Če si kartico ali PP že uporabil na enemu potem ti ne bo dovolilo istih uporabiti na drugemu. Tudi možno, da gre za začasno težavo.
««
119 / 162
»»