» »

PS4

PS4

««
118 / 162
»»

4knative ::

Vprašam, če si v tehnološkem zaostanku. :)
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

vse do sedaj je ok laufalo. upam da ne bo kak RDR2 trokiral.

koliso29 ::

Katero igro kan priporočate? Poizkusil sem že ucharted in Gta V pa mi ni nobena potegnila predvsen zaradi 30fps.

Vazelin ::

kaj a 30fps se ti zatikajo al kako??

koliso29 ::

Preprosto so mi neprebavljive, ker igra ne poteka cisto smooth oziroma dejansko vseskozi malo steka.

hojnikb ::

presaltaj na pc then
#brezpodpisa

4knative ::

koliso29 je izjavil:

Preprosto so mi neprebavljive, ker igra ne poteka cisto smooth oziroma dejansko vseskozi malo steka.

Znižaj svoja pričakovanja ali pa kot pravi hojnik, 2 komada 1080Ti in piči miki.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

a filmi tudi trokirajo, ko jih kažejo s 24 slik na sekundo?:D

Upam da od sedaj še mene ne bo to motilo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

scipascapa ::

sameone ::

Zdravo
Kje kupiti najcenje PS4 igre ?

4knative ::

Zdravo!
Verjetno na shopto.net zdaj ko je FREE SHIPPING.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Vazelin ::

Evo gta5 bom dal še eno šanso da me prepriča:) to, doom in bloodborne moram obrnit do rdr2

4knative ::

Dobro si se odločil. Jaz ga še tudi nisem obrnil, ker sem mislil da pride 4K patch.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

Vceraj sem probal demo evil within 2. Kaj je to sedaj en trend da je igre bolj interaktivni film kot igra. To me odvrača. Isto uncharted.
Bloodborne me spominja po drugi strani na kakšne zajebane nes igre kjer si takoj sredi dogajanja kjer ti prvi ki pride mimo lahko j*** mater:D

scipascapa ::

dej ne nor, obe super igri....

Vazelin ::

Raje imam bolj skill igre:D oldschool

4knative ::

Vazelin ma prav, ampak Uncharted zgleda zelo lepo, je pa malo preveč po špuri. Nimaš neke izbire, zdi se mi da samo držiš kontroler in nemočno opazuješ dogajanje.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

Ja saj to. Preveč je linearno zapečateno kako igraš. Mene so naravnost šokirale sicer zelo zelo lepe animacije v Uncharted, ampak s premalo dejanske igre. Vsakemu svoje.:)

Evo še 15%, da se namesti GTA5:D8-) Če mi ne bo pritegnilo, si bom namestil še enkrat Vice City

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

yayo ::

ja, saj je originalna zamisel bila, da bi gameplay v Uncharted 4 precej spremenili napram predhodnikom pa se je vse skupaj tako končalo, da je art direktorica dala odpoved, ker je firma bolj zaupala golden boyu Druckmanu. Ta je skupaj z onim drugim prevzel vajeti in v zgodbo vstavil vse svoje emo štose, mehaniko igre pa pustil enako kot v prejšnjih treh nadaljevanjih. Zaradi klavzole o zaupnosti nihče od razvijalcev ne sme povedati kaj se je točno dogajalo, oziroma ne sme dati firmo v slabo luč, tako, da nikoli ne bomo za prav vedeli... Natocujejo, da Amy Hennig, "izumitejica" franšize, ni bila kos štirki, vendar jaz temu ne verjamem.

Vazelin ::

Damn par bombončkov GTA5
1. utripanje rdeče modro joypada ko so kifeljci
2. po telefonu sogovornika slišiš kar preko zvočnika v joypadu.

hude ideje imajo tile rockstarovci:D

Še zemljevid je v škatli sem vidu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Pazi da ne dehidriraš. Bojda je na ta način umrlo precej korejcev ko so evforično igrali igrice. :))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

scipascapa ::

Rogue Trooper Redux (PS4/XO) ?9.85 Delivered @ Shopto
https://www.shopto.net/video-games/ps4/...

odkar ima shopto gratis ptt, je to moja primarna trgovina :)

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Vazelin je izjavil:

Ja saj to. Preveč je linearno zapečateno kako igraš. Mene so naravnost šokirale sicer zelo zelo lepe animacije v Uncharted, ampak s premalo dejanske igre. Vsakemu svoje.:)

Evo še 15%, da se namesti GTA5:D8-) Če mi ne bo pritegnilo, si bom namestil še enkrat Vice City


HZD mi je bil zato kul špil, kr je imel mešanico obojega, gameplay in filmskega dogajanja.

koliso29 je izjavil:

Preprosto so mi neprebavljive, ker igra ne poteka cisto smooth oziroma dejansko vseskozi malo steka.


To je iskanje pozornosti ali pa si preveč razvajen. Tekočih 30 fps je čisto dovolj za non-competitive špil.

Zgodovina sprememb…

T_F_7 ::

springfield je izjavil:

Ker?

4knative je izjavil:

Ker ima eno ekskluzivo za dirkanje? Xbox je gotof!

Vazelin je izjavil:

đabe ti je xbox, če ne moreš GTja igrat a ne:D

Xbox je gotof, ampak če so tvoj najljubši žanr dirkalne igre, potem je Xbox izbira zate. Malo poguglajte, primer: https://www.gamespot.com/forums/system-... Če je govora o dirkačinah, je PS4 tisti 'ta gotov'.
GT Sport je povprečen, vendar če uživaš ob igranju, ti je to bistvo. Tako kot tistemu, ki se požvižga na vse dirkačine in priseže na Mario Kart. Stvar okusa.

opeter ::

Moj problem z novo generacijo konzol je, da so skoraj v celoti izginile arkadne dirkačine (Flatout, Burnout ipd.). Razen Redout, kakšen Wipeout (sicer je ta prekleto zahtevna), Super Toy Cars, Trackmania Turbo in Mario Kart drugih iger skorajda ni.

No, na Steamu se najde tu pa tam kakšna neodvisna dirkačina, a na konzolah je bolj suša.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

Obrnil nekje 15 misij v GTA5.
Overall sem še vedno istega mnenja ... Vice City je bila stopnička višje. 80s vibe, raztur z orožjem, zabavnost, manjši nabor vozil a bolj premišljen in ločen, po misijah je bilo več tistega "fuck yea" faktorja :) GTA5 bom obrnil ampak je na moji lestvici stopničko nižje kot Vice City, ki bo zgleda top GTA za veke vekov :P

V 6ki naj spet nastopa Vercetii nekje v letu 1987 in to je to :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

T_F_7 ::

opeter je izjavil:

Moj problem z novo generacijo konzol je, da so skoraj v celoti izginile arkadne dirkačine (Flatout, Burnout ipd.). Razen Redout, kakšen Wipeout (sicer je ta prekleto zahtevna), Super Toy Cars, Trackmania Turbo in Mario Kart drugih iger skorajda ni.

No, na Steamu se najde tu pa tam kakšna neodvisna dirkačina, a na konzolah je bolj suša.

V najlepšem spominu mi je ostala Mashed Fully Loaded. Preprosta, hinavska in v 3-4 pred TV, ki se smejejo/živcirajo ter iz minute v minuto gradijo/razdirajo zavezništva, nepozabna.

springfield ::

T_F_7 je izjavil:

springfield je izjavil:

Ker?

4knative je izjavil:

Ker ima eno ekskluzivo za dirkanje? Xbox je gotof!

Vazelin je izjavil:

đabe ti je xbox, če ne moreš GTja igrat a ne:D

Xbox je gotof, ampak če so tvoj najljubši žanr dirkalne igre, potem je Xbox izbira zate. Malo poguglajte, primer: https://www.gamespot.com/forums/system-... Če je govora o dirkačinah, je PS4 tisti 'ta gotov'.
GT Sport je povprečen, vendar če uživaš ob igranju, ti je to bistvo. Tako kot tistemu, ki se požvižga na vse dirkačine in priseže na Mario Kart. Stvar okusa.

Torej na forumu Xbox fani hvalijo Forzo in to pomeni, da je Xbox bojši od PS4 kar se drikaških iger tiče? Poleg tega, da je Forza katastrofa - poizkusil z volanom na PCju in ni bilo nobenega občutka, da ne omenimo, da vozniki v Forzi niso sposobni obrnit volana za več kot 90°. Ampak vsakomur svoje.

Zgodovina sprememb…

Lujz113 ::

Moram da vprašam:D

Zanima me ena stvar o ps4 VR. VR zadeve ne poznam,ps4 pa še kar igram no.
Sedaj sem malo gledal youtube,in me zanima če je to res tako realno? Ljudje padajo iz stolev,se mečejo po hiši itd,:D
Ali je le pretvarjanje za boljši posnetek na yt?
Se splača zadevo kupiti? JE res tako dobra?

Hvala vsem za odgovore.lp

Jerry000 ::

Saj veš kako je:
https://imgur.com/a/tLaVo

:D :D

yayo ::

Lujz113 je izjavil:

Moram da vprašam:D

Zanima me ena stvar o ps4 VR. VR zadeve ne poznam,ps4 pa še kar igram no.
Sedaj sem malo gledal youtube,in me zanima če je to res tako realno? Ljudje padajo iz stolev,se mečejo po hiši itd,:D
Ali je le pretvarjanje za boljši posnetek na yt?
Se splača zadevo kupiti? JE res tako dobra?

Hvala vsem za odgovore.lp

definitivno padeš na rit, ko si prvič nadeneš VR očala, ker je to ena čisto nova izkušnja, se pa hitro privadiš in potem, kot vsaka druga stvar, postane nekaj samoumevnega. Drugače ljudje na YT snemajo mame, none in kolege, ki se hitro ustrašijo, ker je pač bolj zabavno. Fora je v temu, da izgubiš občutek za realno okolje, jaz, na primer, vsake toliko mahnem z move controlerjem po lusterju, enkrat sem uspel celo dobro počiti po monitorju od rčunalnika, ki je dva metra od moje "bojne" pozicije. Kako sem uspel priti do njega nimam pojma.:)) Drugače je VR zadeva katero bi obvezno morali posoditi na preizkušnjo, Sony to dela v ZDA, zato jih tudi veliko več proda zadnje čase. Največji problem z VR je velika možnost morske bolezni, katero se sicer s prakso da premagati, ampak, ko jo enkrat ornk dobiš zna biti precej hudo. To velja predvsem z začetnike, ki ne znajo prenehati po petnajstih minutah, oziroma, ko začutijo rahlo slabost. VR zahteva baby steps. Drugače imam PSVR le par mesecev, preigral sem tri igre (od katerih nobena garantirano ne povzroča slabosti) in mi je zadeva kul. Ampak sem nazadnje padel v enoo jrpg "ploščato" igro, tako da že tri tedne nisem uporabil očal. Žal delam pogosto popoldne in ko sem po službi utrujen raje sedim in premikam le prste po tipkovnici ali controllerju. Drugače pa bi z navdušenjem več časa prebil v VR (no, saj bom slejkoprej). Ne bom tukaj trobil kako je VR oh in sploh, ker verjamem, da marsikomu ne bi mogel nadomestiti ploščatega gejminga (statistično so lastniki VR sistemov starejši moški, ki imajo pogoje -prostor in keš - za VR), vendar definitivno VR ni gimmick, ampak potrebuje še kaka tri leta, da pride v mainstream.
edit
pisal z enim prstom na tablico, sry za napake.
PSVR Reddit je najboljši naslov za iskanje informacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

T_F_7 ::

Zame je igra (GT Sport), ki dobi ocene 7,5-8 od 10, povprečna:

springfield je izjavil:

Torej na forumu Xbox fani hvalijo Forzo in to pomeni, da je Xbox bojši od PS4 kar se drikaških iger tiče? Poleg tega, da je Forza katastrofa - poizkusil z volanom na PCju in ni bilo nobenega občutka, da ne omenimo, da vozniki v Forzi niso sposobni obrnit volana za več kot 90°. Ampak vsakomur svoje.

To je bil zgolj en primer, poguglaj in se prepričaj. Če boš šel čekirat s trdnim prepričanjem, da ni tako, potem še živ bog ne more spremeniti tvojega prepričanja. Vidim neko nastrojenost proti Xboxu. Sam sem par generacij nazaj imel PS2, potem sem prešel na X360, sedaj pa na PS4. V obdobju PS2 sploh nisem hotel slišati za xbox. To je bilo kot včasih, ko mobitelovci niso hoteli preiti na simobil. Norost pač. Kar se konzol tiče, izberem vsako generacijo boljšo konzolo nasploh in seveda upoštevam tudi lastne preference in ne samo splošne. Če bi bil totalno mahnjen na dirkačine, bi si sedaj lastil Xbox One.

@yayo: Kako se odreže PSVR z gledanjem videov? Slišal sem, da v primerjavi z drugimi VR očali, kvaliteta videa ni kaj prida. Koliko PSVR kompatibilnega materiala se sploh da dobiti na travniku? Slišal sem, da obstaja novejša različica PSVR, ki pa se da kupiti samo na Japonskem. Morda veš v čemu je boljša?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T_F_7 ()

4knative ::

GT Sport se kar lepo vozi, grafika je odlična, je pa res da je bolj zanimivo ko igraš za runde premium pirov. Takrat gre stopničko višje. Single player pa boring af.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

springfield ::

T_F_7 je izjavil:

Zame je igra (GT Sport), ki dobi ocene 7,5-8 od 10, povprečna:

Zame je vsak, ki gleda samo oceno igre, ne da jo sam proba, in potem okoli razglasa, da je slaba, tele. Ampak kaj jaz vem, jaz ne guglam za lastnim mnenjem. Da ne bo pomote, nisem fan GT Sport, ker ni tisti pravi GT, ampak tvoji argumenti so butasti.

T_F_7 je izjavil:

springfield je izjavil:

Torej na forumu Xbox fani hvalijo Forzo in to pomeni, da je Xbox bojši od PS4 kar se drikaških iger tiče? Poleg tega, da je Forza katastrofa - poizkusil z volanom na PCju in ni bilo nobenega občutka, da ne omenimo, da vozniki v Forzi niso sposobni obrnit volana za več kot 90°. Ampak vsakomur svoje.

To je bil zgolj en primer, poguglaj in se prepričaj.

Zdaj bom jaz guglal, da bom tvojo tezo potrdil?

Lujz113 ::

Hvala za odgovor:)

Lp

T_F_7 ::

springfield je izjavil:

Zdaj bom jaz guglal, da bom tvojo tezo potrdil?

Teza? Navedel sem ti dejansko stanje. Zaradi mene se lahko držiš svojega slepega prepričanja.

springfield ::

Ne, ti si prilepil en link Forza fanboyev. Jaz drugače igram dirkaške igre na PC z volanom, tako da mi je vseeno katera konzola jih ima več, še vedno me pa zanima, zakaj je po tvojem PS4 mrtev, kar se tega tiče. Pa prosim ne zopet nekega fanboy linka prilepit, ampak argumentiraj, če znaš.

fikus_ ::

Iščem igre za PS4 za 8 letnega fanta in 10 letno deklico. Nekaj primernega za ta leta. Prosim za kakšen namig za igre in kje ugodno kupiti.

Hvala.

YesMan ::

Little Big Planet 3, Rayman Legends, bilo katere LEGO igre (katerih je ogromno), Worms igre,... To so vse igre ki so vredu za otroke, dečke in deklice. Vse te igre tudi lahko igrata skupaj na enem zaslonu (in dvema kontrolerjema).

Igre je najbolje kupovat iz anglije (Base.com, Simplygames, Amazon.uk). Tam so najcenejše, rabijo pa kak teden ali dva, da prispejo. Če ne pa kupiš tu pri nas (Igabiba, Playgame.si,...) ali pa poiščeš na bolhi/LetGo kake rabljene. So pa tudi veliko krat dobre akcije na Playstation spletni trgovini (PS Store) direkt na PS4-ki.

chuck ::

Poglej pri goblin.si, imajo rabljene igre in tudi menjave iger ter izposojo iger.

SlyCrespo ::

Kaj tole je zares ali fake:

https://console-jailbreak.com/ps4-jailb...

yayo ::

SlyCrespo je izjavil:

Kaj tole je zares ali fake:

https://console-jailbreak.com/ps4-jailb...


21.02.2018 19.02.52;Dangerous URL blocked;https://coin-hive.com/lib/coinhive.min.... listed in database of malicious URLs;Firefox;02/21/2018 19:02:52

SlyCrespo ::

Kaj?

yayo ::

ko odpreš link antivirus javi, da hoče spletna stran uporabiti tvoj pc za bitcoin mining, kar pomeni, da lastniki strani niso ravno angelčki.
Drugače se nekaj govori da so končno uspeli skrekati PS4 ampak dvomim, da je to že na nekem praktičnem nivoju za povprečnega uporabnika. Sam sem zdavnaj nehal piratizirati, tako da nisem na tekočem/me ne zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

scipascapa ::

[PS4] Mass Effect Andromeda - GBP9.99 - 365Games

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

[PS4] Mass Effect Andromeda - GBP9.99 - 365Games

Fizična ali digital? Ker so tam dve narisane in vsaka ma drugačno ceno

scipascapa ::

Jerry000 ::

Tole je pa hud deal :)

Koliko majo pa poštnino? Pa dobavni rok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

scipascapa ::

piše vse, cca 1 teden-10 dni.

karl ::

yayo je izjavil:


Drugače se nekaj govori da so končno uspeli skrekati PS4


Playstation 4 ODKLEP, Cena: 49,00 €

http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...
««
118 / 162
»»