» »

PS4

PS4

««
115 / 162
»»

Gatsu ::

Maš kje kak vir al so to samo tvoje in naše pobožne želje?

4knative ::

Zdrava pamet, ne more bit drugega. Denar sveta vladar. Pričakujem da GBP še malo izgubi na vrednosti istočasno.

Morenov ::

Gatsu je izjavil:

Ja če kupuješ robo zunaj Evrospke unije potem moraš lepo plačat še naš DDV na bruto ceno (se pravi nabavljena roba z poštnino vred) in fiksne stroške carinjenja ki so cca 8EUR. Sem naročil iz playasia za Vito uno ohišje s katerim dobiš še L2/R2 in L3/R3 gumbe za 25EUR in potem mastno plačal še cca 15EUR davka in teh stroškov.

Čaki malo, kakšne fiksne stroške carinjenja so ti za 25€ računali? Od 22€ do 150€, plačaš DDV in nobene carine in storškov carine. Kvečjemu plačaš par € za njihov trud, ker so ti ubožci morali poslati pismo. Nekaj mi pravi, da so te lepo nategnili.

yayo ::

Morenov je izjavil:

Gatsu je izjavil:

Ja če kupuješ robo zunaj Evrospke unije potem moraš lepo plačat še naš DDV na bruto ceno (se pravi nabavljena roba z poštnino vred) in fiksne stroške carinjenja ki so cca 8EUR. Sem naročil iz playasia za Vito uno ohišje s katerim dobiš še L2/R2 in L3/R3 gumbe za 25EUR in potem mastno plačal še cca 15EUR davka in teh stroškov.

Čaki malo, kakšne fiksne stroške carinjenja so ti za 25€ računali? Od 22€ do 150€, plačaš DDV in nobene carine in storškov carine. Kvečjemu plačaš par € za njihov trud, ker so ti ubožci morali poslati pismo. Nekaj mi pravi, da so te lepo nategnili.


DDV na 25 eurov je koliko? Plus 8 evrov za obdelavo ? "par € za njihov trud" lahko sanjaš :))

Morenov ::

@yayo: ena stvar je, če je plačal 8€ skupaj, torej 5,5€ DDVja in ostalo njihovi stroški. To ima smisel. Če pa je plačal DDV + 8€ + ostali storški = 15€, potem so ga lepo nategnili, ampak kaj lahko človek naredi v teh primerih? Se sploh da izpodbiti napuh carine? Tipi so zmožni celo uničit robo, če se jim upreš z izgovorom, da je šlo za ponaredek.

scipascapa ::

https://www.zavvi.com/games-ps4/sniper-...

Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition PS4
EUR21.99

https://www.zavvi.com/games-ps4/battlef...

Battlefield 1 Revolution PS4
EUR21.99

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

https://www.zavvi.com/games-ps4/sniper-...

Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition PS4
EUR21.99

https://www.zavvi.com/games-ps4/battlef...

Battlefield 1 Revolution PS4
EUR21.99

Battlefield 1 Revolution PS4
EUR21.99

Kje si dobil ta podatek? 25EUR je če preračunaš. Je pa res da je to trenutno najcenejše :)

scipascapa ::

uporabi € ne funte.

scipascapa ::

Jerry000 ::

Sami super deali :). Hvala!

bojsi ::

Kje kakšna akcija za US PSN Plus?

rudmajstr ::

kateri je najugodnejši PSN store oz. na katerem kupujete?

Morenov ::

Morenov je izjavil:

Naročil pri SimplyGames, pošiljka je na poti, pride ko pride. Hvala za nasvete.

Danes je prišla navkljub veselemu decembru. 8-)

grandioso74 ::

Morenov je izjavil:

Morenov je izjavil:

Naročil pri SimplyGames, pošiljka je na poti, pride ko pride. Hvala za nasvete.

Danes je prišla navkljub veselemu decembru. 8-)
sg se do zdaj še najbolj drži rokov glede dostave, ostali počasi zgubljajo na tem področju, je pa res, da je dvd.co.uk med vsemi po cenah najboljši.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Morenov ::

grandioso74 je izjavil:

sg se do zdaj še najbolj drži rokov glede dostave, ostali počasi zgubljajo na tem področju, je pa res, da je dvd.co.uk med vsemi po cenah najboljši.

potem zgleda, da se ta pravo štacuno izbral. nekako se mi je zdela zanesljivejša od ostalih, pa še to kar sem rabil je bilo morda celo najcenejše pri njih, ne spomnem se točno. Zmaga.
Za kreiranje gamertagov, avatarjev so bolj omejeni kot Xbox.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Morenov ()

gansta ::

nabavil ps4 pro, preden kreiran account kaksen nasvet, katero drzavo izberem kanada,anglija glede na to da je potem letna narocnina ps+ dosti cenejsa?

Gatsu ::

Tist acc na katerem boš imel PS+ uporabi tudi za igranje, saj boš tako imel shranjene pozicije avtomatsko backupirane v oblak. (seveda moraš to nastavit v "power save settings")

gansta ::

ok bom pogledal na youtube za ta "mode" kater account priporocas ti? zame vse to novo in ne bi rad kaj zaj*****, vidim pa da je slo ps+ 60€/leto, uk 45€, kanadski pa celo 33€ ;)

Je se kak trik na katerega moram pazit? Mas lahko vec accountov z isti emailom(npr slo in uk ali pa slo in canada)?

Gatsu ::

Email je username, tak da mora bit unikaten za vsak acc posebej. Državo accounta določa naslov prebivališča ki ga tam navedeš. Sam bi izbral USA account, na katerem prime tudi že omenjena poceni kanadska PS+ koda. USA je zadnje čase cenejši ker so tam igre 60$ (50,2€) na kanadskem pa 80CAD (52.2) pa še 20-30% popust na eno 10$ PSN kodo ima pcgamesupply skor 1x na mesec.

Kanadsko PS+ kodo pri njih ne boš mogel kupit v prvo ampak boš moral najprej opravit nakup brez VPNja da naredijo verifikacijo accounta - mislim da preko SMSja na telefon. Potem boš pa lahko preko kanadskega VPNja kupil pri njih PS+ kodo za 33€.

gansta ::

Uff, pa dela to zihr? Da ne bom kupil (iz PCja - ce pravis da ne gre brez VPNja sploh ne bom ocitno mogel ;))pa potem ugotovil da ne gre (koda je iz pcgamesupply);

Torej fake USA naslov in bom kasneje lahk uporabljal kode za ps+; kaj pa ostale spile kipljene prek spleta, fizicna oblika ni predvidevam problem vse ostalo pa je nakup iz USA/Canada store (digitalna oblika)?

Sam naslov je dejanskomza kaj pomemben; predvidevam da ga lahk spremenim kasneje, ostale podatke dam "fake"(ime priimek...)?

gansta ::

predvsem je problem v canadski stevilki kje jo dobiti ker je potrebna potrditev preko nje...

_njc ::

Keeping the Christmas spirit alive; prvemu, ki se javi preko ZS podarim kodo za 20% popust pri nakupu preko US store-a.

_njc je izjavil:


 20% off - PSN US

20% off - PSN US

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

_njc ::

_njc je izjavil:

Keeping the Christmas spirit alive; prvemu, ki se javi preko ZS podarim kodo za 20% popust pri nakupu preko US store-a.

_njc je izjavil:


 20% off - PSN US

20% off - PSN US



Oddano uporabniku mile.

Lepe praznike!

Jerry000 ::

Je kje kakšna akcija za SLO PSN+?

gansta ::

Slo je 60€ in nič ceneje

Imaš pa CAN: http://www.pcgamesupply.com/buy/1-Year-... za 34€

Gatsu ::

Jerry000 je izjavil:

Je kje kakšna akcija za SLO PSN+?


Sej ne da je bla skor cel mesec akcija 25% dol...

Jerry000 ::

Gatsu je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Je kje kakšna akcija za SLO PSN+?


Sej ne da je bla skor cel mesec akcija 25% dol...

Saj ne da je nisem opazil ali spregledal...Dobro, bomo pa počakal naslednjo :)

gansta ::

Evo malenkost ceneje 57€: http://www.vozicek.si/index.php?route=p...

chuck ::

Vazelin ::

Evo že mesec dni nisem igral nobene igre sploh.
Verjetno bom šel v RDR2 da jo preigram

Jerry000 ::

Odlično :)

Morenov ::

Kaj enkrat ko imaš že narejen account/username/gamertag, lahko spremeniš v USA?

Gregex ::

Morenov je izjavil:

Kaj enkrat ko imaš že narejen account/username/gamertag, lahko spremeniš v USA?


Nope, ne moreš.

gansta ::

Ve kdo za poceni gta V?

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

Morenov ::

Gregex je izjavil:

Nope, ne moreš.

Ah, ker človek se ne sme preseliti po njihovi logiki.
Torej vse jovo na novo. Kaj USA se med vsemi najbolj splača, ker je letna naročnina najcenejša in ker lahko uporabiđ tudi kanadskega, ki je še cenejši?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Morenov ()

rudmajstr ::

Pri poizkusu na pcgamesupply se mi je ustavilo pri verifikaciji s kandsko številko, poizkusil sem skoraj vse "free sms verificatione" na internetu. Je komu uspelo priti čez?

Gregex ::

scipascapa je izjavil:

100$ za 86$

https://www.nokeys.com/playstation-stor...


Tole bi takoj vzel, a so zadnje čase tok bedne akcije, da glava boli. Že več kot pol leta nič pametnega in se mi digitalni prah nabira na 70$.

scipascapa ::

ja zda akcije zadnje čase niso kaj preveč hude, razen to da sem uspel dobiti life is strange before storm deluxe po 20% kodi za 13.99$
uk psn akcije so pa zelo dobre.

ravno pogledal us store:

UNCHARTED The Nathan Drake Collection PS4 ?7.47 @ US PSN (6.73 w/ PsPlus)
Mirror's Edge Catalyst ?4.48 @ US PSN

$20 PSN credit for Canadian region 10% off ?10.55 from PCGameSupply

+ ostalo

https://www.hotukdeals.com/deals/us-psn...

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

simonsimon ::

Čaki a pa dela kanadska psn kartica na US accountu?
lp
Simon

simonsimon ::

Se pravi, zanima me če dela kanadska psn kartica (ne za ps+) na US accountu? Pac ta za polnt račun.
In kje kupuje te kartice? G2A.com je preverjena zadeva?
lp
Simon

Gatsu ::

Valjda da vrednostna Kanadska kartica ne deluje na USA PSN računu če gre pa za različne valute. Deluje pa PS+ koda na obeh. Kode kupujemo na www.pcgamesupply.com in Amazonu.

cordoba ::

Na usa acc je nba live 18, 10 usd. Ali se pri nas dobi samo kartico za usa, da jo napolnim za 10 usd in potem to kupim?

gansta ::

ne kopuj nba live, ampak nba 2k18!

grandioso74 ::

tudi 2k18 se je baje slabo odrezala
Človek je sam svoj največji sovražnik.

gansta ::

od kje ti pa to? Zadnjih par let je to dalec pred vsemi..

simonsimon ::

Nba 2k18 je ista vsak let z malimi izboljsavami. Sem je ze navelican. Letos me je dejansko pozitivno presenetla nba live 18 in njegov The One single player story mode. Se kaksn let pa bo dejansko lahko konkurirala 2k-ju.Drgac pa potrgn dol oba demota pa sprobi. Je pa za dobrih 8€ to dejansko steel
lp
Simon

cordoba ::

Nba 2k16 sem kupil, 17 in 18 pa ne, samo zaradi VCjev. In pa ja, ni velikih sprememb. Za live sem bral, da je z popravki igra baje ful boljša, kot je bila na začetku. Definitivno kupim, drugače online se kaj igra?

grandioso74 ::

gansta je izjavil:

od kje ti pa to? Zadnjih par let je to dalec pred vsemi..

povzemam po eni reviji, dobila oceno 6/10, slabosti, če želiš ti lahko povzamem, glede prejšnjih sezon pa imaš prav.
Človek je sam svoj največji sovražnik.
««
115 / 162
»»