» »

PS4

PS4

««
114 / 162
»»

scipascapa ::

navadni črni pro za 300€ ali beli z gt sports 350€?

Morenov ::

yayo je izjavil:

base.com
game.co.uk
365games
shopto.net
thegamecollection.net
gameseek.co.uk
simplygames.com
zavvi.com
pri vsaki zgornji trgovini sem že kaj kupil in vakič je bilo vse brez problema. Base.com mi je recimo Uncharted The Lost Legacy poslal dan pred uradnim izidom. Ampak bolje, da se oborožiš s potrpežljivostjo, če boš iz UK naročal, včasih pride v treh dneh, včasih v treh tednih, ko je enkrat paket v prometu veliko faktorjev vpliva na hitrost dostave.


katera od teh štacun se najbolj drži dostavnih rokov?

4knative ::

Mislim, da je shopto.net najhitrejši.

Morenov ::

ne pride v poštev shopto.net, ker to kar kupujem prodajajo samo rabljeno.

Morenov ::

Nagibam se k thegamecollection.net, kjer obljubljajo dostavo 3-5 delovnih dni. Ima kdo izkušnje s to trgovino? Se držijo dostavnih rokov?

grandioso74 ::

pozabi, omenjene šttacune so postale vse nekam počasne. še posebej zdaj, ko bo prazn. čas, če imajo to kar kupuješ, kupi pri simplygames.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

grandioso74 ::

nazadnje sem od thgc čakal 10 dni, tudi pri base alias dvd.co.uk se čakanje vedno bolj podaljšuje, še nekako najbolj se rokov dostave drži simply-vedno dobil v roku 7ih dni, pri ostalih pa več ne veš, ali boš dobil hitro ali ne, še posebej zavvi odsvetujem, če hočeš še igrati v decembru.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Mislim, da ima shopto avtomatizirano skladišče, tako da naprej gre vse takoj. Kar se zgodi potem je pa odvisno od pošte - royal mail.

grandioso74 ::

4knative je izjavil:

Mislim, da ima shopto avtomatizirano skladišče, tako da naprej gre vse takoj. Kar se zgodi potem je pa odvisno od pošte - royal mail.

vprašanje je kje se že vse ne zatika, pri dvd so mi zadnje orderje procesuirali najprej 24 ur, nato pa še skoraj 1x tako dolgo, da so sploh odposlali, niso več tako hitri. game.co.uk pa odpošlje zelo hitro a traja ponavadi 14 dni, nazadnje celo 50 dni, gameseek pa je rekorder, 52 dni.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

yayo ::

bah, jaz gledam v glavnem kje bom najcenje prišel skozi, v nekaj letih se mi še ni zgodilo, da se kaka pošiljka zgubila, pa nikoli nisem čakal več kot 2 tedna; drugače pa rad vzamem rabljeno igro, če je dober deal, na Amazon.uk marketplace se včasih kaj najde zelo ugodno. Še ena trgovina pri kateri sem nazadnje kupoval je graingergames.co.uk, roba prišla v desetih dnevih, imajo relativno drago poštnino (4GBP) a se v kakšnem primeru izplača - dobil Farpoint VR + Aim controller za 59 evrov in rabljeno Robinson: The Journey VR za 17.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Morenov ::

To kar iščem, Dishonored 2, je na SimplyGames še cenejše kot drugod, čeprav se mi ne gre za tiste 3-4€ gor ali dol, važno da dobim v roku 10 dni do petka 22., če naročim danes. Štacuna thegamecollection ima sicer boljši review na www.trustpilot.com, ampak bom poslušal vaš nasvet. Hvala.

yayo ::

iz izkušenj vem, da znajo biti težave, ko naročaš pred decembrskimi prazniki, pogosto je roba dostavljena šele drugi teden januarja...

grandioso74 ::

ja, zdaj bo kaos.sicer pa ta mesec osebno ne naročam nič, verjetno tudi ne drugi, iger za preigrati imam več kot časa za igranja.......končujem re7,sgw3 čaka že, diviniti sem začel, wot nabijam redno...ehhhhhhhh.potrebe po novih skoraj nimam.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

jaka23 ::

če koga zanima mam PlayStation VR za prodat, več info preko PM.

4knative ::

Kaj ni VR nekaj najboljšega?

scipascapa ::

grandioso: ko preigraš sw3 mi posodiš ali prodaš? nisem še dobil iz gameplaya.

Tr0n ::

scipascapa ::

US?

Morenov ::

Naročil pri SimplyGames, pošiljka je na poti, pride ko pride. Hvala za nasvete.

grandioso74 ::

scipascapa je izjavil:

grandioso: ko preigraš sw3 mi posodiš ali prodaš? nisem še dobil iz gameplaya.

če ti bo delalo na plejki, če ne boš poklical ti niti ne bodo poslali. v pošiljanju so malo bolj tako.....
Človek je sam svoj največji sovražnik.

taddeo ::

4knative je izjavil:

Kaj ni VR nekaj najboljšega?



Seveda je...ampak izkušnja na PC (Oculus/Vive)

scipascapa ::

scipascapa ::

4knative ::

scipascapa a boš vzel za božička enga proja in OLED 65 televizor za zraven? En ledrni počivalnik še pa si na konju. :D

scipascapa ::

proja sem že odpakiral in delam transfer....tv drugo leto, treba kako banko obiskat potihom v stealth mode ala bishop :D

4knative ::

Mojstri, kateri Playstation Plus račun se najbolj splača imeti? UK, Canada, US, SLO?

Gatsu ::

usa in kanada sta po 40$, sam rabiš nabavit preko kanadskega VPNja in imet že preverjen account na pcgamesupply.com (kanadska PS+ koda prime na USA in Kanadskem PSN računu)

4knative ::

Gatsu je izjavil:

usa in kanada sta po 40$, sam rabiš nabavit preko kanadskega VPNja in imet že preverjen account na pcgamesupply.com (kanadska PS+ koda prime na USA in Kanadskem PSN računu)


Kaj pa tole reč:
https://www.amazon.co.uk/PlayStation-Pl...

Lahko to v SLO račun vpišeš ali rabiš spremenit regijo ali rabiš nov račun?

Vazelin ::

A boš online špilal?

bojsi ::

Gatsu je izjavil:

usa in kanada sta po 40$, sam rabiš nabavit preko kanadskega VPNja in imet že preverjen account na pcgamesupply.com (kanadska PS+ koda prime na USA in Kanadskem PSN računu)

Kako pa izgleda preverjanje accounta?

4knative ::

Vazelin je izjavil:

A boš online špilal?


Zdaj bom mel dosti časa ker je XRP šel skozi. Končno je nekaj dalo ane?

Berserker ::

taddeo je izjavil:

4knative je izjavil:

Kaj ni VR nekaj najboljšega?



Seveda je...ampak izkušnja na PC (Oculus/Vive)


Ne pa ni. VR je scam kot 3D televizorji in kinect.

_njc ::

Tisti, ki imate PSN US račun, 20% off koda v zadnjem mail-u.

 20% off - PSN US

20% off - PSN US

scipascapa ::

https://www.shopto.net/video-games/ps4/...

For Honor 12,85 funta + 3 ptt

Kje hudimana dobiti beli ps4 pro vertical stand?

Zgodovina sprememb…

4knative ::

beli stand = črni stand + beli sprej

grandioso74 ::

scipascapa je izjavil:

https://www.shopto.net/video-games/ps4/...

For Honor 12,85 funta + 3 ptt

Kje hudimana dobiti beli ps4 pro vertical stand?
ne vem ravno, če so ti v standi dobra zadeva......
Človek je sam svoj največji sovražnik.

scipascapa ::

kdaj si fasl PNG? :D

tole sem gledal

https://www.aliexpress.com/wholesale?ca...

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

A je še vedno tko da do 20€ ni carine? Kar je čez 20€ ti pa carino še nabijejo?

scipascapa ::

Znotraj EU ni nobene carine.

Jerry000 ::

Torej če iz SLO naročim bodo avtomatsko iz EU poslali? Ker kolikor sem nazadnje videl je folk kupoval tu in dobival iz kitajske robo, pa po več dni je trajala poštnina in do 20€ (zaradi carine). Zgleda da so razširili se?

St235 ::

Jerry000 je izjavil:

A je še vedno tko da do 20EUR ni carine? Kar je čez 20EUR ti pa carino še nabijejo?


carine ni do 150EUR, če je roba izven EU. To se že več kot 10 let ni nič spremenilo.

Jerry000 je izjavil:

Torej če iz SLO naročim bodo avtomatsko iz EU poslali? Ker kolikor sem nazadnje videl je folk kupoval tu in dobival iz kitajske robo, pa po več dni je trajala poštnina in do 20EUR (zaradi carine). Zgleda da so razširili se?


Absolutno, ko vidijo, da si iz slovenije, se kitajci vsedejo na posebno letalo, priletijo v maribor in potem pošljejo pošiljko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

grandioso74 ::

St235 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

A je še vedno tko da do 20EUR ni carine? Kar je čez 20EUR ti pa carino še nabijejo?


carine ni do 150EUR, če je roba izven EU. To se že več kot 10 let ni nič spremenilo.

Jerry000 je izjavil:

Torej če iz SLO naročim bodo avtomatsko iz EU poslali? Ker kolikor sem nazadnje videl je folk kupoval tu in dobival iz kitajske robo, pa po več dni je trajala poštnina in do 20EUR (zaradi carine). Zgleda da so razširili se?


Absolutno, ko vidijo, da si iz slovenije, se kitajci vsedejo na posebno letalo, priletijo v maribor in potem pošljejo pošiljko.

mogoče si se zmotil pri 150e iz tretjih držav?
Človek je sam svoj največji sovražnik.

bastadu ::

Ni se zmotil, od 22-150€ te čaka DDV + stroški carinjenja, od 150€ dalje pa DDV + carina + stroški carinjenja ...

opeter ::

bastadu je izjavil:

Ni se zmotil, od 22-150€ te čaka DDV + stroški carinjenja, od 150€ dalje pa DDV + carina + stroški carinjenja ...


Tako je in velja izven EU.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bastadu ::

Aja pa tudi za pakete pod 22€ včasih fašeš stroške postopka (ca. 5€), če se cariniki tako odločijo :P

scipascapa ::

jerry000: kaj pa kupuješ ne?

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

jerry000: kaj pa kupuješ ne?

Nič (trenutno), samo zanimam se kako je :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

grandioso74 ::

opeter je izjavil:

bastadu je izjavil:

Ni se zmotil, od 22-150EUR te čaka DDV + stroški carinjenja, od 150EUR dalje pa DDV + carina + stroški carinjenja ...


Tako je in velja izven EU.
zz
razumem, a, če se ne motim se vsem nam gre, da pridemo sploh brez vseh stroškov skozi, zato tudi od upor. Lakotnik malo dvoumno napisano in posledično tudi vprašanje. mi pa se še poraja potem dodatno vprašanje, a ne kupujem kot fizikalec že z davkom? je potrebno potem še plačati kak extra davek? govorim samo za znesek do 150 eurov....
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

Gatsu ::

Ja če kupuješ robo zunaj Evrospke unije potem moraš lepo plačat še naš DDV na bruto ceno (se pravi nabavljena roba z poštnino vred) in fiksne stroške carinjenja ki so cca 8EUR. Sem naročil iz playasia za Vito uno ohišje s katerim dobiš še L2/R2 in L3/R3 gumbe za 25EUR in potem mastno plačal še cca 15EUR davka in teh stroškov.

Ko bo Brexit končan bo pa še vsa roba iz UK šla čez to in bo konec poceni iger :(

bojsi je izjavil:

Gatsu je izjavil:

usa in kanada sta po 40$, sam rabiš nabavit preko kanadskega VPNja in imet že preverjen account na pcgamesupply.com (kanadska PS+ koda prime na USA in Kanadskem PSN računu)

Kako pa izgleda preverjanje accounta?


Ko prvič kupuješ prek njih ti pošljejo na sms neko kodo al neki podobnega (sem že dolgo njihova stranka pa sem pozabil). In če prvič hočeš kupit Kanadski PS+, ki se ga lahko kupi samo iz Kanade - oz preko VPNja bo transakcija razveljavljena. Če pa si že kupoval pri njih pa brez problemov kupiš te PS+ kode preko VPNja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

4knative ::

Gatsu je izjavil:

Ko bo Brexit končan bo pa še vsa roba iz UK šla čez to in bo konec poceni iger :(


Ne se bat, to se ne bo zgodilo. Sporazum o prosti trgovini se bo zgodil, tako da bo vse isto kot je bilo.
««
114 / 162
»»