» »

PS4

PS4

««
91 / 162
»»

Crossfire ::

4knative, pri tebi se pa že pozna :)

4knative ::

Za kaki pirček ali dva pa res bo... :))

scipascapa ::

http://www.game.co.uk/en/uncharted-4-a-...

15 + 3 ptt = 18 = dobrih 20€

:)

4knative ::

Treba pazit, ker je PREOWNED.

scipascapa ::

ja ker dobiš disketo notr.

4knative ::

Ne to. Ni tistega pravega vonja po novem disku, ovitku ali karkoli. Filing je drugi.

scipascapa ::

Ja, pa še konzola te opozori, da bo igra delala v slabši resoluciji, ker ni nova :P

opeter ::

Game.co.uk je kar se rabljenih zadev tiče v špici. V preteklosti sem pri njih kupoval rabljene izdelke in nisem imel probleme. Vse je delovalo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

scipascapa ::

Ne morem da ga verjamem, igre iz GAME prišle v enem weeku :)

Gregex ::

Aja, no pol pa mogoce spet pr njih vzamem kaj. Btw, kaj si nabavu? :D

scipascapa ::

The Last of Us (PlayStation 3) Sold and Fulfilled by GAME.co.uk Preowned 1 GBP7.99 GBP7.99 - naročil navadno dobil GOTY :)
Killzone Shadow Fall (PlayStation 4) Sold and Fulfilled by GAME.co.uk Preowned 1 GBP3.49 GBP3.49
The Witcher 3: Wild Hunt (PlayStation 4) Sold and Fulfilled by GAME.co.uk Preowned 1 GBP16.99 GBP16.99
FIFA 16 (PlayStation 4) Sold and Fulfilled by GAME.co.uk Preowned 1 GBP1.99 GBP1.99
Delivery: International Delivery (3-6 working days) GBP2.95
Discounts -GBP3.49
Total GBP29.92
on PayPal GBP29.92

3 za 2 imaš kar nekaj solidnih iger za super ceno :)

FALLOUT 4 5,99
SW BATTLEFRONT 4,99
DOOM 7,99

itd mislim LOL.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Fallout 4 za 5,99?? Najs :D.
A je kdo od vas že igral novega Crash Bandicoota? Ali pa če se splača preigrat destiny?

EDIT: hm...meni pa kaže fallout 4 za 8GBP, ostalče so tudi dražje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

4knative ::

Kako najdeš toliko časa v tej moderni družbi, ko je čas = denar? Medtem ko ti drkaš igrce tvoj kolega dela čisti profit...

Ghost007 ::

ali pa izgubo kar je bolj verjetno. :))

djabi ::

Mogoče pa "štepa" otroke. Tudi to je nekaj. Dobro za nataliteto in statistiko.

note3 ::

Zanima me kateri poceni 4k tv je najboljši za ps4 pro trenutno.
Trenutno gledam samsung UE40MU6172
Kaj pravite?
https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn...

YesMan ::

Dober TV za to ceno. Ima zelo dobro kvaliteto slike v tem cenovnem rangu, pa odzivni čas je precej majhen. HDR ni zdaj najboljše implmentiran (kar se za to ceno ne more pričakovat), boš pa še vedno videl razliko, če boš primerjal z SDR vsebino. Važno je tudi, da se odzivni čas z vklopom HDR sploh bistveno ne zviša, tako da je to en velik plus, če boš napravo uporabljal za gaming na PRO-ju.

Jerry000 ::

Rabim nasvet...vidim da je Rocket League v popustu (GOTY za 12€). Glede na to da že imam RL za PC, me zanima če se splača kupiti na PS4? Ima igra 30FPS na PS4? Nekateri govorijo da če imaš PC verzijo se ne splača za PS4 kupovati ker je slabši performance. Kupil bi za local multiplayer, ko pride kdo na obisk :). Kasneje bi mogoče tudi multiplayer igral (ko nabavim PS+)

Ghost007 ::

ni ta game cross multiplayer?

abyssus ::

Naj bi bil, ampak v zelo omejeni obliki. Najpomembneje: ni možno ustvari partya v cross-platform obliki.

Jerry000 ::

abyssus je izjavil:

Naj bi bil, ampak v zelo omejeni obliki. Najpomembneje: ni možno ustvari partya v cross-platform obliki.

Are you sure? Sem igral 1vs1 z frendom, on na PS4, jaz na PC. Je pa bilo to 1 leto nazaj.

abyssus ::

Nazadnje načeloma še ni šlo, v tem trenutku ne znam povedat. In to je načeloma bilo kakšno leto nazaj. Tako da, ne, nisem več prepričan. :D Bom pa vsekakor danes doma probal.

EDIT: Vprašal frenda, ki veliko igra in pravi, da še vedno ni možnost narediti party cross-platform. Predvidevam, da ni možno narediti oziroma najti steam user-ja oziroma obratno. Ne vem, nisem se nikoli s tem preveč ukvarjal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

Sno0py ::

Kje se mi najbolj splaca kupit ps4? Kaksne so se realne cene za nove oz rabljene?
Trenutno imam ponudbe: na letgo mi en ponuja ps4 500gb zapakiran 220EUR, druga zadeva je pa http://www.goblin.si/playstation4-igral... na goblinu prva 2 bele barve, ki sta SLIM (245EUR 1 kontroler, 295EUR z 2 kontrolerjema..

Mogoce kaksen nasvet kje kupiti igre?

Hocem pa imeti 2 kontrolerja, ker bi rad igral multiplayer igre doma. Se splaca dati malo vec za SLIM varjanto?

Igral pa bi za enkrat na 29' monitorju, dokler ne kupim tvja v sobi. Ali je monitor preslab oz slabsa izkusnja?
Upam da bo kdo delil svoje izkusnje z menoj. Do sedaj sem bil PC-gamer in bi mi pasalo, da se vlezem v posteljo zvecer in odigram kaksno igro.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sno0py ()

Jerry000 ::

Sno0py je izjavil:

Kje se mi najbolj splaca kupit ps4? Kaksne so se realne cene za nove oz rabljene?
Trenutno imam ponudbe: na letgo mi en ponuja ps4 500gb zapakiran 220EUR, druga zadeva je pa http://www.goblin.si/playstation4-igral... na goblinu prva 2 bele barve, ki sta SLIM (245EUR 1 kontroler, 295EUR z 2 kontrolerjema..

Mogoce kaksen nasvet kje kupiti igre?

Hocem pa imeti 2 kontrolerja, ker bi rad igral multiplayer igre doma. Se splaca dati malo vec za SLIM varjanto?

Igral pa bi za enkrat na 29' monitorju, dokler ne kupim tvja v sobi. Ali je monitor preslab oz slabsa izkusnja?
Upam da bo kdo delil svoje izkusnje z menoj. Do sedaj sem bil PC-gamer in bi mi pasalo, da se vlezem v posteljo zvecer in odigram kaksno igro.

lp

Na istem sem bil jaz (PC user nabavil PS4 zaradi udobja in da ne zapravim 1000€ za nov PC). Igram na PC monitorju 23" in je the best (nimam TV še). Dati malo več za slim...slim in navadni sta enaka, le v velikosti se razlikujeta. V review pravijo celo da je slim tišji. Razlika je PS4/PS4slim in PS4 Pro (ta podpira 4k, in malenkost izboljšana grafika).
Rabljeno to nebi jaz kupoval (čeprav sem s prva mislil). Raje kupim novo in imam garancijo in vem da je to v prvih rokah.

Glede iger, goblin, konzolko, big bang, harvy norman, game.co.uk, base.com,...

Sno0py ::

No tocno to kot si napisal. Predvsem zaradi udobja in igranja multiplayer (fifa,tekken..) s kom, ki ti pride na obisk.
No to me je zanimalo, se pravi normalno deluje tudi na monitorjih. Mogoce kaksen problem ker je 21:9?

Aha pol je pa vseeno katerega vzamem, saj mi velikost ne igra velike uloge.


Hvala za te trgovine, bom pregledal!

Kaj pa ps4, kje kupiti nov? Kontroler in igrice bom itak moral kupovati posebaj.

Jerry000 ::

Glede ekrana je tko, PS4 podpira 16:9 razmerje (1920x1080) ostalo baje ne podpira (naj me nekdo popravi če se motim).
Nov PS4 pa kupi kjer najdeš ceneje: mimovrste, big bang, harvy norman, goblin, konzolko, mindfactory (ne vem kako je z garancijo), ceneje.si,...
Če velikost ne igra vloge malo poglej review če te zvok moti (kot sem napisal PS4 je glasnejši od PS4 slim). Malo poglej po youtube

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Sno0py ::

Kupil zadevo, deluje super. Igral sem na 29' monitorju z 21:9 in ni bilo problema.

Zdaj pa samo se kaksno igro dokupiti :)

Jerry000 ::

Sno0py je izjavil:

Kupil zadevo, deluje super. Igral sem na 29' monitorju z 21:9 in ni bilo problema.

Zdaj pa samo se kaksno igro dokupiti :)

Dela? Zanimivo in super da deluje :). Igro za frende pa priporočam Rocket League (trenutno je akcija na Playstation Store - 12€ za game of the year edicijo)

Sno0py ::

Ali je mozno igrati to igro 1v1 offline?
Ce jo kupim ali bom lahko igral online tudi z ljudmi, ki jo imajo na pcju?

PS: Sem ze nasel, zgleda da se da 1v1 offine.. Kako pa je z online in ps4-Pc igro?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sno0py ()

Jerry000 ::

Da, ima 1vs1 offline, tudi 3vs3 je se mi zdi. PC-PS4 pa nisem več siguren, pred 1 letom sem igral z frendom PC-PS4 tukaj pa nekaj pravijo da se ne da. Glede na to da je crossplatform bi rekel da se da :).

Sno0py ::

Ah ja pa smo spet tam.. ce hocem multiplayer je treba spet kupit ps+ :D Trenutno nimam namena kupovati narocnine. Imam Pc za multiplayer trenutno.

Jerry000 ::

Sno0py je izjavil:

Ah ja pa smo spet tam.. ce hocem multiplayer je treba spet kupit ps+ :D Trenutno nimam namena kupovati narocnine. Imam Pc za multiplayer trenutno.

Tudi jaz sem na istem :). ps+ še ne nameravam kupiti ker imam PC za to. Ampak za Rocket League če želiš igrat z prijateji doma lokalno, ne rabiš ps+ ;). Res pa je da ps+ plačaš letno, kar tudi ni nek bau bau, ampak ja, še vseeno gre 50€ :D

Sno0py ::

No saj ce bi igral redno multiplayer ni 50e letno nic, bi kupil 100%. Ampak ce se vsak dan za 2h pred spanjem ulezes da odigras kak spil, se ne splaca kupovat :)

Ima kdo kaksno igrico, ki jo je preigral za prodati oz menjati?
Dobil sem for honor zraven psja.

Vzel sem si malo casa in prebral zadnje 10-15 strani foruma in me je kar stisnilo ko ste pisali koliko ste dali za ps4 z dodatki itd. :O
Da je pro verzija 350e? :O

Kupil sem ps4 + for honor igra za 330EUR v comshopu. Sem pa gledal in mi ni bilo jasno, pise da je ps4 ampak je mali, tanek, tih tako kot slim. Je to novejsa verzija ps4 navadnega ali kako?
Ali sem res tak bedak, da sem kupil tako "drago" in bi lahko dobil dosti ceneje???

EDIT: Aja pa 1TB prostora je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sno0py ()

Gregex ::

330€ za slima in for honor? Če je samo en gamepad v kompletu si preplačal zadevo, in to kr konkretno.

Jerry000 ::

Ja, verjetno si kupil slim. 1TB je pa kar dosti ;). Mogoče je mal preveč ampak ne sekiraj se, boš itq igral in ti ne bo žal ;).

Verjetno bom jaz imel igro za menjat/prodat ko jo končam (Dragon Age Inquisition), če te bo zanimalo.

For Honor je verjetno multiplayer only špil ali ima singleplayer tudi?

Sno0py ::

Ja dobil sem konzolo,1 gamepad in for honor igro. No mogoce pa je cena taka zaradi 1TB?? ah :(
No se bova zmenila, tudi jaz moram koncati story mode v for honor.
Imas multiplayer in story mode oz campaign.. Izberes med 3 bojevniki in imas story mode.. Najbolj podobna witcher 2ki (si vitez in pomagas svojim vitezom v bitki, imas bosse itd., witcher 3ke se nisem igral tako da ne morem primerjati z njo.

No kaj vec ne morem povedati, ker sem vceraj kupil in igral kaksne 3-4h.

Gledam pa da si kupim kaksne dirke (nekaj podobnega NFS), mogoce kaksen bf1, verjetno rocket league in kaksen fight kot je mortal combat, tekken 7 ali kaj podobnega..
Tudi kaksna igra z dobrim story mode, bi prisla prav. Iscem pa se kje bi dobil najceneje, tako da preigram in menjam naprej oz prodam.. Novo/rabljeno ni vazno.
Spremljam bolho :)

Jerry000 ::

Super, nisem vedel da je For Honor singleplayer. Če iščeš dober story mode in dober singleplayer ti toplo priporočam Uncharted (1, 2, 3, 4). Dragon Age Inquisition je tudi super (čeprav sem na istem kot ti z 3h igranja).

Sno0py ::

Ali je story povezan Uncharted? Ali je vseeno ce priletim direkt na Uncharted 4?
Mogoce se kaksena dobra story, advanture igra?

yayo ::

Unch. nima direktno povezane zgodbe ampak se skozi igre razvijajo liki in odnosi med njimi. Igre so precej kratke, tako, da se ti splača začeti s prvo, v mesecu ali dveh boš končal vse štiri, še bolje, če vmes preigravaš tudi kaj drugega. Je res škoda začeti s štirko, ki poda epilog Nathanovim avanturam.

Jerry000 ::

Priporočam da začneš z 1 (in kot je yayo rekel).
Še ena dobra (katero moram še nabavit in odigrat) je The Last Of Us. Baje tudi top špil.

PlayGamesi ::

Realna cena za slima tera in špil nek novejši je cca 250 do 260e, slim 500gb cca 200 flik, sicer jaz imam take cene in celo 3letno garancijo...

Sno0py ::

Uf no zdaj je ze itak prepozno :(
Dobra sola za naslednje nakupe, da se prej pozanimam o realnih cenah.

Bom probal, hvala vsem za info.

Gatsu ::

Comshop mora tud žvet od nečesa :D

scipascapa ::

na konzolah ni veliko marže, tam 5-10% max.

yayo ::

pred kakimi štirimi meseci je imel Comtron kar ugodno akcijo za slim in za pro. Pro je bil 400€ z dodatnim kontrollerjem, posebej pakiranim. Sem vzel komplet in takoj prodal plošček za 45€. Mesec dni kasneje je Mercator reklamiral pro za 300€ in sem se hotel ustrelit, ampak je hvalabogu izpadlo, da je napaka na flyerjih. 8-)

scipascapa ::

comtrona ni 100 let.

yayo ::

:)) right, comtron, comshop...

4knative ::

Obrnil kdo tu že hitmana? Baje je čez 100 ur igranja in vrhunska izkušja. Koliko je res?

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

Gatsu ::

Če narediš nov account na zavvi in uporabiš kodo welcome je še 10% dodatnega popusta. Samo igro boste pač dobili čez 14 dni najhitreje. Men banda sploh še ni poslala Surge ki sem ga naročil čez vikend lol...
««
91 / 162
»»