» »

PS4

PS4

««
86 / 162
»»

Jerry000 ::

Vprašanje. PS4 imam povezan z PayPal (kar se tiče nakupov). Včeraj sem malo brskal za avatarjem in našel enega za 0,25€. Ker to ni bajen denar sem rekel pa naj bo. Ampak problem je ker me ne pusti kupiti. Nek error javi. Domnevam, da je minimalna nabavna cena 5€? Ker če gledam ima top-up minimalen 5€, ampak ne razumem zakaj me čez paypal ne pusti.

hojnikb ::

maš slovenski psn račun ?
#brezpodpisa

Jerry000 ::

ne, moram preverit kaj imam, ampak SLO sigurno nimam. Ampak poanta je, da sem pred 1 tednom nabavil igro za 15EUR pa je šlo lepo skozi paypal. Hm...kje pa vidim sploh ta podatek kater PSN račun imam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

PlayGamesi ::

Prveri kero državo si izbral, če imaš starejši račun si zihr anglija, preveriš lahk na ps4 psn tvoj ali tukaj preglej katera država si.Pomoče če imaš uk heca, ker slo dela vse, lahk kupim za evro dva itd...

Jerry000 ::

Ah...potem sem se pa zmotil: Country/Region Slovenia. In kolikor vidim ne morem spreminjat tega. Ampak...zakaj sem pa potem igro brez problema kupil preko paypal, za neko ušivo ikono pa ne gre?

PlayGamesi ::

Jerry000 je izjavil:

Ah...potem sem se pa zmotil: Country/Region Slovenia. In kolikor vidim ne morem spreminjat tega. Ampak...zakaj sem pa potem igro brez problema kupil preko paypal, za neko ušivo ikono pa ne gre?


Ne vem, kaj pa če probaš mogoče prek paysafe, jaz vse tko jemljem zase...

Jerry000 ::

Paysafe se mi ne zdi smiseln in ne da se mi to kupovati če imam PayPal in Viso connectano. Sploh pa, kot sem že napisal...ne razumem zakaj sem pa potem igro lahko kupil brez problema.

Gatsu ::

Pač nalož gor 5EUR pa imaš pol za take kozlarije ipd... Itak ko kupiš igre potem najprej odtrga trenutno stanje in samo preostalo potegne dol iz paypala/kartice

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

Jerry000 ::

Saj bom, ampak zelim razumet sistem, zakaj ko z paypal placujem igre greso avatarji pa ne. Ali je res kec v minimum vrednosti nakupovanja ali ne :).

BTW koliko vas je takih da ste temo kupili? Ali obstajajo zeme ki ves pogled zamenja? Kolikor razumem se zamenja samo prvotna stran

springfield ::

Minimum je ja. Ker za par centov imajo več stroškov s PayPalom kot pa koristi. Kot so ti že rekli, nakaži več denarja in ga drugič porabi.

Jerry000 ::

Še eno vprašanje :). Kako se lahko nastavi Spotify na PS4? Ali moram imeti račun na UK ali US da se mi ta opcija pokaže? Nekaj sem po YT gledal da imajo PS Music...jaz tega nimam.

PlayGamesi ::

Ti kej pomaga klik

Jerry000 ::

PlayGamesi je izjavil:

Ti kej pomaga klik

Ja, to sem gledal in že pri prvi točki pogrnem ker nimam ne PS4 Music, ne HDCP (igram na PC monitorju).

Jerry000 ::

Ali je cena 15€/igro (fallout, dragon age inquisition, fifa 2016 in destiny) dober deal - rabljene igre? Prav tako, sam sem tu in tam igral PES na PS2, sedaj ko imam PS4 sem v dvomih, FIFA ali PES?

Excalibrus ::

Za 20EUR dobiš na ps strani fifo 17...
link

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Excalibrus je izjavil:

Za 20EUR dobiš na ps strani fifo 17...
link

Sem pozabil omeniti, to so fizične kopije :) (imam raje fizične kot digitalno)

scipascapa ::

fallout dobiš ceneje
dragon age dobiš ceneje
fifa 16 je 3-4 funte
destiny je za drobiž

HINT: WWW.GAME.CO.UK

gledaš ti kaj linke, ki sem ti jih dal?

Jerry000 ::

game.co.uk baje nosi igre po mesece (vsaj tako sem slišal)

scipascapa ::

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

https://www.gamescentre.co.uk/product/s... solidna cena
https://www.gamescentre.co.uk/product/s... malce dražja
https://www.gamescentre.co.uk/product/s... drobiž
https://www.gamescentre.co.uk/product/s... drobiž

vse skupaj in je ptt še 2 funta....relativno hitro 1-2 tedna.

Super, za to trgovino pa še nisem slišal. Hvala ti!
Še vedno pa dilema...FIFA ali PES? Kaj vi kupujete in zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

scipascapa ::

PES je tudi poceni, vzemi še to lol.

5 funtov, to je 6EUR....če ti ni všeč prodaš za več na bolhi lol.

https://www.gamescentre.co.uk/product/s...

http://www.bolha.com/iskanje?q=PES+2016...

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Zdej si me dobil z to trgovino :). Moram po pameti da ne bo kot na Steamu :D hehe

Jerry000 ::

Se vedno me zanima kako je z PS Music. Namrec jaz tega nimam sploh. Ima kdo od vas to? Poleg tega imam se eno vprasanje...namesto ID mi kaze pravo ime in priimek...se da to nastavit da mi kaze nickname in ne pravo ime?

Aphanisis ::

Že par tednov sta mi oba dualshocka na PS4 nagajala. Pojavljal se je lag, gumbi so bili neodzivni. Po resetu se je stvar popravila za par minut in potem spet ... Konzolo sem imel par milimetrov od T2 in še enega routerja. Potem sem včeraj premaknil PS4 za en meter proč in se težave ne pojavljajo več. Je možno, da sta routerja nagajala signalu od kontrolerjev ali je ta premik nepovezan z rešitvijo problema? Vprašam, ker sem imel PS4 na isti poziciji zraven istih dveh routerjev že 2 leti, pa se ta težava ni pojavila nikoli pred tem ...

Gogyto ::

Jerry000 je izjavil:

Excalibrus je izjavil:

Za 20EUR dobiš na ps strani fifo 17...
link

Sem pozabil omeniti, to so fizične kopije :) (imam raje fizične kot digitalno)


Vsaj glede FIFE je meni osebno bolje, da bom zdajle nabavil digitalno kopijo - popoldan doma naredim transakcijo. Iz osebnih izkušenj - se mi doma prah nabira na kar nekaj fizičnih kopijah raznih NHL, Madden, MLB, NBA verzijah iz prejšnjih let, pa bo tole prava mana. NBA 17, MLB16 in PES 2017 so že digitalni, zdajle pa dodam še FIFO.

KAr se tiče vprašanja PES vs FIFA. LAnsko leto sem po dolgem času nabavil PES. Bil sprva navdušen, še vedno sem, do neke mere; pa vendar, po drugi strani razočaran in zato danes kupujem FIFO. Še vedno me preveč moti manjko licenc pri PES in neka čudna logika tekem. Sama igralnost je 5x boljša kot pri FIFI, moti pa neka realnost - prekrške meni piska kot po tekočem traku dočim AI lahko z motorko seka po svojem kazenskem prostoru, pa sodnik tudi trzne ne. Licenc pa se mi ne da vsakič uvažat. Sem se matral z njimi dva dni, pa še niso bile 100% urejene. Grem na FIFO.

Aphanisis je izjavil:

Že par tednov sta mi oba dualshocka na PS4 nagajala. Pojavljal se je lag, gumbi so bili neodzivni. Po resetu se je stvar popravila za par minut in potem spet ... Konzolo sem imel par milimetrov od T2 in še enega routerja. Potem sem včeraj premaknil PS4 za en meter proč in se težave ne pojavljajo več. Je možno, da sta routerja nagajala signalu od kontrolerjev ali je ta premik nepovezan z rešitvijo problema? Vprašam, ker sem imel PS4 na isti poziciji zraven istih dveh routerjev že 2 leti, pa se ta težava ni pojavila nikoli pred tem ...


Kakor hitro googlanje pokaže, je to kar pogost pojav, in ja, lahko je kriv router. Nekateri jamrajo, da ga imajo v drugi sobi, pa očitno vseeno lahko pride do motenj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

Jerry000 ::

@Gogyto, kolikor te razumem, PES ima prednost v igralnosti, FIFA pa v logiki tekem in licenci? Namreč nisem nek velik navdušenec in fan fuzbala, ampak mi je pa užitek igrat na PS fuzbal :). Glede licenc...itq ne poznam igralcev, tako da je verjetno to zame vseeno?

Gogyto ::

Ja, nekako tako. PES je rahlo bolj realen, kar se igre tiče. Z žogo ne smeš samo naprej... Je potrebno krožit, iskat, vrnit... žogo. Zatakne se pri sodnikih, ne vedno, vendar vseeno prevečkrat. Postane moteče, ko ti prekrški odločajo tekme... Vsaj pri FIFI jaz takih problemov nisem imel - če je bil piskan prekšrek meni, je bil za isti prekšrek piskan tudi AI...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

Gogyto ::

EDIT: same licence ne bi bile moteče, če bi vsaj klube poimenovali OK. :)

McClane ::

Se strinjam, manjko licenc in posledično preimenovani klubi res potlačijo PES.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Jerry000 ::

Kje bi lahko nabavil guitar hero za ps4 (z kitaro seveda)? Gledam pri nas in je bolj boga zaloga oziroma je ni. Mogoce celo igra in 2x kitarca

4knative ::

Jerry000 ti bi rad postal rock zvezda?

springfield ::

Jerry000 se ni odkril Googla :)

Jerry000 ::

Jerry000 je googlal, a nic nasel (ni zalog). Govorim za trgovine v SLO. Iz tujine ne upam narociti da mi ne polomijo kitar.
Bi pa rad bil rock zvezda...sex drugs and rock n roll al kako ze

scipascapa ::

pozabi Slovenijo.

Jerry000 ::

Škoda, tujina it is than.

springfield ::

Jerry000 je slabo Googlal :))
Klik

Ampak bos v tujini verjetno nasel cenejse.

4knative ::

http://www.simplygames.com/p/guitar-her...

25 EUR vs 90 EUR
Odločitev je zelo težka.

Polomijo kitar? Pa saj to ni vintage stratocaster. Plastika za 20 eur - nelomljiva roba. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

PlayGamesi ::

scipascapa je izjavil:

pozabi Slovenijo.


Par dni nazaj so ble nove+špil v SLO po 39e kos...

scipascapa ::

ja big bang akcije, redkost...naj bo stalnica, pustim denar doma takoj. če je (bi bila) razlika 2-3€ kupujem takoj vse doma.

Jerry000 ::

springfield je izjavil:

Jerry000 je slabo Googlal :))
Klik

Ampak bos v tujini verjetno nasel cenejse.

Hja, glede na cene tujine sem to ignoriral. Sem pa tudi jaz našel to :)

scipascapa ::

imaš zdaj kompleten spisek uk linkov?

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

http://www.simplygames.com/p/guitar-her...

25 EUR vs 90 EUR
Odločitev je zelo težka.

Polomijo kitar? Pa saj to ni vintage stratocaster. Plastika za 20 eur - nelomljiva roba. :D

Hja, bom res tu nabavil potem...to je res drobiž če dobim kitaro + špil

springfield je izjavil:

Jerry000 je slabo Googlal :))
Klik

Ampak bos v tujini verjetno nasel cenejse.

To sem tudi jaz našel, ampak glede na ceno sem ignoriral. Vem da je tujina cenejša, imam tudi spisek trgovin. Samo vprašal sem če je mogoče kaj pri nas po nižji ceni ker pač...lahko grem direktno isti dan nabavit :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

scipascapa ::

pri simplygames dobiš 100% kitaro? kajti meni zgleda kot, da ne.

yayo ::

Jaz sem vzel tole čudo za manj kot 14 funtov na base.com

ocene so v glavnem precej dobre, pa za poletje prav pridejo kakšne bolj čudne, odštekane igre (nostalgija za časi PS1 ko sem preigral na tone japonskih iger), drugače o franšizi ne vem čisto nič. Igra obstaja tudi na Steamu ampak se mi ne ljubi skeširat dvojno ceno, plus pa mi PS4 manj greje sobo kot pc, grafika pa :))

springfield ::

scipascapa je izjavil:

pri simplygames dobiš 100% kitaro? kajti meni zgleda kot, da ne.

Guitar Hero Live - Includes Guitar Controller on PlayStation 4

Meni to deluje kot ja

Jerry000 ::

Tole je res drobiž :). Ah ja...

Aphanisis ::

4knative je izjavil:

http://www.simplygames.com/p/guitar-her...

25 EUR vs 90 EUR
Odločitev je zelo težka.

Polomijo kitar? Pa saj to ni vintage stratocaster. Plastika za 20 eur - nelomljiva roba. :D



Treba je prištet še 25 EUR stroškov poštnine.

Jerry000 ::

Kaj 25€ je postnina za tole zadevo?

Aphanisis ::

Ko sem jo dal v basket in hotel plačat je nabilo še 25€ poštnine, ja ...

Ne bom rock zvezda še nekaj časa :(

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

««
86 / 162
»»