» »

PS4

PS4

««
87 / 162
»»

abyssus ::

Ta PS+ lahko uporabim na računu, kjer imam slovenski naslov? Ker cena je neverjetna.

4knative ::

Je kdo probal Dirt 4? Je vredna nakupa ali ni glih nekaj wow?

scipascapa ::

abyssus: ne

4knative ::

http://www.shopto.net/video-games/ps4/P...

BLOODBORNE GOTY 22 funtov :)

Ne kupujte pri zavvi ker hodi roba dlje kot pri kitajcih - 1 mesec.

scipascapa ::

Jerry000 ::

Sorry...glede tega PS+ mi še ni jasno. Kje lahko UGODNO kupim PS+, imam pa SLO naslov registriran (žal)

scipascapa ::

nikjer....si zajebal v štartu. mercator 25% morda ta vikend?

Excalibrus ::

Sam premišljujem v bližnji prihodnosti za nakup PS4. Kakšni so kej catchi pri registraciji? Glede na to, da berem da so problemi če imaš naštimano napačno državo.

Reaper ::

Saj imaš lahko več različnih računov za različne države, jaz imam na US računu PS+, nastavljen kot primarni račun, uporabljam UK račun še iz časov PS3 kjer imam vse frende. Dela brez problema.

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

nikjer....si zajebal v štartu. mercator 25% morda ta vikend?

A je kakšna fora da imam lahko 2 profila različna gor? če ne, si bom pa ustvaril nov profil pa tega zbrisal.

Reaper je izjavil:

Saj imaš lahko več različnih računov za različne države, jaz imam na US računu PS+, nastavljen kot primarni račun, uporabljam UK račun še iz časov PS3 kjer imam vse frende. Dela brez problema.

A, ql. Torej si naredim nov račun in nastavim kot primarnega. Verjetno bom moral še 1x skozi proces za ID in naslov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Excalibrus ::

A igre, ki jih online kupiš se vežejo na posamezen profil najbrž?
Torej če kupiš fifo in jo applyaš na profilu 1, je ni mogoče pol kasneje dat na drug račun...?

scipascapa ::

ne moreš, imaš lahko več psn računov, igraš kjerkoli....edino sejvi so nekompatibilni med sabo.

PlayGamesi ::

Se kaj dogaja na tem, da bo možno en dan spremeniti svoje psn ime, profil, državo ali ne, ostaja vse enak kot do zdej?

Gatsu ::

PS+ je 35€ na PSN storu!

PlayGamesi ::

Gatsu je izjavil:

PS+ je 35€ na PSN storu!


Da ne boš spet jezn name, kje ga v fizični obliki dobiš ceneje, ko si mi 3 dni nazaj prbu, da se dvd špil dobi mogoče mal dražje od psn špilov, ko sem omneil da psn dela v podn akcije za igre in jih bo še na polno...in logika je vsa ta da se špil do 10e do 30e rabljen ne prodaja, in se tudi ne bodo...tko da kdor bo zalogo ps4 iger si delal v svoji trgovini, si mesečno dela le še večji minus...

Pomoje veš sam da mi trgovci kupujemo uradno slo psn za 46,6e kos, prodajamo za 49e kos, na psnju pa 35e v akciji zdej, logika pa je?

Gatsu ::

Obrni se na slovenkega Playstation uvoznika, ki očitno ni nič naredil zato, da bi tudi v sloveniji imeli retail days of play akcije, ali pa smo enostavno premajhni.

Pa PS+ je praktično edina stvar ki se jo v tej akciji splača kupit na PSN. Ostale je ceneje retail oz je bilo že ceneje tudi akcijah na PSN.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

Jerry000 ::

Madona res bom mogu novi račun ustvarit...kaj save file lahko prenesem na drug račun?

Gatsu ::

Jerry000 je izjavil:

Madona res bom mogu novi račun ustvarit...kaj save file lahko prenesem na drug račun?


Pa sej maš SLO PSN account. Zlogiraj se gor in nabav celoletno naročnino za samo 35€ pa je...

abyssus ::

Trenutno imam še aktivno naročnino - če nabavim sedaj novo, kako se zadeva podaljša: od danes za 1 leto ali se najprej izteče obstoječa in potem 1 leto?

EDIT: Naj bi se stackali, če informacije držijo (tako pravi folk na drugih forumih).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

Jerry000 ::

Gatsu je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Madona res bom mogu novi račun ustvarit...kaj save file lahko prenesem na drug račun?


Pa sej maš SLO PSN account. Zlogiraj se gor in nabav celoletno naročnino za samo 35€ pa je...

Kaj je sploh fora teh Region PS+? A je tu fora sam o vsebini (discount iger, discount PS+,...) ali kaj drugega? Če prav razumem jaz ko imam SLO PSN ne bom deležen tolikšnih popustov kot drugje?

Gregex ::

abyssus je izjavil:

Trenutno imam še aktivno naročnino - če nabavim sedaj novo, kako se zadeva podaljša: od danes za 1 leto ali se najprej izteče obstoječa in potem 1 leto?

EDIT: Naj bi se stackali, če informacije držijo (tako pravi folk na drugih forumih).


Enostavno se ti k sedanji prsteje 365 dni.

Jerry000 je izjavil:

Gatsu je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Madona res bom mogu novi račun ustvarit...kaj save file lahko prenesem na drug račun?


Pa sej maš SLO PSN account. Zlogiraj se gor in nabav celoletno naročnino za samo 35€ pa je...

Kaj je sploh fora teh Region PS+? A je tu fora sam o vsebini (discount iger, discount PS+,...) ali kaj drugega? Če prav razumem jaz ko imam SLO PSN ne bom deležen tolikšnih popustov kot drugje?


Najbolj se ti splaca met ps plus na kanadskem/us racunu, ker imajo najboljse deale in psplus ti se da 10% off na deale in potem kupujes na tem racunu, igras pa normalno na slovenskem naprej. Tako imam jaz in je zakon, najbolje cez prides.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregex ()

YesMan ::

Jaz imam en račun, navaden SLO, brez kakršne zajebancije z večimi računi, pa sem čist zadovoljen :P. Akcije so pač enkrat boljše na EU store-u, enkrat na US. Trenutno, na primer, je PS Plus naročnina na EU store-u 35€ (kar je 39$), na US pa 50$ z akcijo (redna cena pa je tam 60$, pri nas pa 50€).

Jerry000 ::

Kaj pa kake 3rd strani? Ja, tole je kar lep deal, ampak kolikokrat je akcija na ps+? Se to splaca zdaj vzet al kamot se pocaka (se ne mislim MP igrat v roku 1-2 meseca

scipascapa ::

ko je akcija, kot je sedaj se vzame .....ni pogosto. sploh za eu. preko psnja lahko samo 1x, preko retail trgovin pa stackaš za več let.
za uk ni panike me pride vedno cca 40€.

PlayGamesi ::

Gatsu je izjavil:

Obrni se na slovenkega Playstation uvoznika, ki očitno ni nič naredil zato, da bi tudi v sloveniji imeli retail days of play akcije, ali pa smo enostavno premajhni.

Pa PS+ je praktično edina stvar ki se jo v tej akciji splača kupit na PSN. Ostale je ceneje retail oz je bilo že ceneje tudi akcijah na PSN.


Hmmm dokler nam bodo hrvati rihtal 90% robe, vrjemi da bo žalostno,sej vidiš pri špilih ala BB druge trg, špil star skor leto dni ali več mesecev je v SLO vsaj še 39 do 69e, tujina pa 15 do 20 flik...kaj čmo...premajhni smo!

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

ko je akcija, kot je sedaj se vzame .....ni pogosto. sploh za eu. preko psnja lahko samo 1x, preko retail trgovin pa stackaš za več let.
za uk ni panike me pride vedno cca 40€.

Katere retail trgovine pa imajo za EU PS+? Da vidim ce se res splaca narediti nov racun ali ne. 1x na leto placat 40€ se mi zdi dost lustna cena

scipascapa ::

shopto

scipascapa ::

Jerry000 ::

Ampak to je za UK ali narobe gledam?

scipascapa ::

ja.

Jerry000 ::

Mogoce sem malo zmede ampak, vprasanje moje je bil kje lahko za EU (SLO) racun dobim se kaksen PS+ poleg tega uradnega ko ima bol redko akcijo za EU. Je kaksna 3rd party stran? Se to da dobiti po vseh teh straneh ko imajo igre? Kje kupujete PS+ tisti ko ste na SLO EU?

scipascapa ::

mercator, big bang.

L1nK ::

goblin.si si ima tudi občasno mal znižano
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Jerry000 ::

Kakšne tuje trgovine (tujina) pa itq nimajo ne? Moram pri nas to gledat.

Tr0n ::

PSN E3 Sale ki bo trajal en teden.

Days of Play

Horizon za $39.59

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

scipascapa ::

amazon uk ga ima ceneje.

scipascapa ::

The Witcher 3 Wild Hunt - Game of the Year Edition (PS4/Xbox One) ?18.69 Delivered @ Base

4knative ::

scipascapa je izjavil:

The Witcher 3 Wild Hunt - Game of the Year Edition (PS4/Xbox One) ?18.69 Delivered @ Base


24 eur s poštnino. Tu mač!

Jerry000 ::

Tr0n je izjavil:

PSN E3 Sale ki bo trajal en teden.

Days of Play

Horizon za $39.59

Ta pa je SLO ne?

scipascapa ::

še ena taka, pa ti ne pomagamo več.

google.

Tr0n ::

Jerry000 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

PSN E3 Sale ki bo trajal en teden.

Days of Play

Horizon za $39.59

Ta pa je SLO ne?

Slo PSN Deals

grandioso74 ::

Retail imaš za 35 s poštnino.....in The Witcher Goty s poštnino 25 eu cekinov več kot ugodna.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

Aphanisis ::

Odličean deal za Nioh na Amazon FR (25EUR + 5 EUR poštnine = 30 EUR): link.

Jerry000 ::

Obstaja kakšna stran kjer vidim št. igralcev glede na MP igre? Naprimer kot ima steam stats? Zanima me katere igre so manj katere več igrane

Tr0n ::

Ne.

Marix ::

Zdravo zanimam se za nakup igre Bloodborne GOTY in sem zasledil jo ne tej strani, da je dokaj poceni: https://edigital.si/ps4-igralni-softwar...
A je kdo od vas že kupoval kaj na tej strani, mislite, da se da igro nastaviti na nemški jezik?

scipascapa ::

v redu so.

scipascapa ::

Jerry000 ::

Uf, same hude stvari prihajajo

Tr0n ::



Also.



:D
««
87 / 162
»»