» »

PS4

PS4

««
85 / 162
»»

4knative ::

Cene mamljive, vreme tudi. Oktobra spet začnemo cufat igrce. :)

grandioso74 ::

Niti ne, kuj železo dokler je vroče oz. kupuj dokler so cene nizke, heh.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

PlayGamesi ::

Gatsu je izjavil:

dodatni DS4 je praktično nuja zaradi kratkega trajanja baterije (6-8ur)... jaz vedno enega polnim z drugim pa igram :)


Ti ne pametujem...vzem si en dan org oem polnilc za ps4 ploščka, boš zelo presenečen, igraš, enga imaš gor, in imaš zmer mir, nobene žice, hitr fila ploščka, jaz sicer ko neham igrat poknem oba gor, drug dan oba polna, brez skrbi, ker mene te žice itd čist morijo...

4knative ::

Bigbang ma akcijo za PRO+dodatni kontroler - 349 eur. Kontroler komot prodaš za 50, tako da ni slab deal 299 eur za PS4 PRO.

KuntaKinte ::

merkator več nima 25% popusta na ps4? pro je že pred skoraj pol leta bil 300

4knative ::

Pro je bil s pika kartico 300 že od začetka prodaje. Zaloge so bile omejene in da si prišel do konzole si rabil precej sreče.
Zdaj je zgodba drugačna.

Jerry000 ::

Evo, koncal z GTA5 (res hud spil), zdaj grem pa na doom (deal je bil, oziroma je se za 15EUR pa sem kar vzel digitalno).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

scipascapa ::

15EUR digitalno ni deal....15EUR je retail deal.

http://www.game.co.uk/en/doom-301328#pr...

Zgodovina sprememb…

Crossfire ::

Ne bluzi, za 15 EUR je super deal.

scipascapa ::

kakor želite, jaz dobim retail ceneje, preigram in prodam za isto ceno, strošek 0....vaš pa 15€ ker ne morete prodati :D

hojnikb ::

no ja, lahko daš na posebi account in prodaš account :))
#brezpodpisa

scipascapa ::

sure da :)

hojnikb ::

ali se pa ne ukvarjaš z prodajo in uživaš v igranju. Potem pa ko platforma umre, prodaš v kompletu.
#brezpodpisa

Crossfire ::

take kot je scipascapa Sony nima preveč rad :D

Jerry000 ::

No, se strinjam da je boljse v skatli, ampak ker sem bil malo nestrpen sem rekel f*** it in nabavil digitalno (zavedal sem se da se veze na account) da lahko ze danes uzivam :)

yayo ::

taki kot scipa so mikroskopske ribe, plankton v bistvu, v primerjavi z mednarodnimi verigami trgovin z rabljenimi igrami, ki parazitirajo na račun na Xbox, Playstation in Nintendo platform. Prineseš staro igro in ti jo ocenijo na 10EUR za kar dobiš dobropis, da lahko potem vzameš drugo rabljeno igro, oni pa tvojo prodajo naprej za 20-30EUR. Sicer nisem na tekočem, če se je kaj spremenilo, ker se spomnem, da so proizvajalci konzol zahtevali zakon, ki bi jim dal procente od vsake preprodane igre, pa ne vem kako se je končalo. Živeti v mikrodržavici kot je naša ima svoje prednosti, ker preprodaja v lastni režiji nekako bolje deluje, je več zaupanja in manj verjetnosti za nateg če prodajaš/kupuješ na daljavo. Ko skočim čez mejo v Italijo vidim absurdne cene v trgovinah za rabljene igre, 100% višje kot na Bolhi ali kakem igričarskem portalu.

EDIT
in te trgovine obrtujejo s profitom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

4knative ::

Igre se res hitro prodajo pri nas. Do zdaj sem še vsako igro prodal za vsaj 5 eur več kot sem dal za novo. #retailbiznis
Torej igro preigraš zastonj, na koncu pa še nazdraviš s kakšnim pirom na račun novega lastnika. Carsko! :)

scipascapa ::

če so pri nas po 60-70 nove, v uk pa 50 ali manj....hehe

yayo ::

Me prav zanima kako bo po Brexitu ;)

grandioso74 ::

Brexit je še daleč, osebno se ne obremenjujem s tem, špile kupujem itak komaj, ko cena pade na znosnih 20 eurov. Drugo kar pa je, verjetno bo sklenjen kak trg. sporazum in se kaj dosti ne bo spremenilo imam pa filing, da bo eu kot taka prej razpadla kot pa se bo zgodil bre, ok, dajmo dalje o gejmih, heh.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Crossfire ::

Jerry000 je izjavil:

No, se strinjam da je boljse v skatli, ampak ker sem bil malo nestrpen sem rekel f*** it in nabavil digitalno (zavedal sem se da se veze na account) da lahko ze danes uzivam :)

Jaz sem v aprilskem sale-e kupil na isti način tako Dirt kot Ufc2...instant fun pač nekaj stane, itak pa to ni nek denar, ki bi ga pogrešal konec meseca.

Jerry000 ::

Crossfire je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

No, se strinjam da je boljse v skatli, ampak ker sem bil malo nestrpen sem rekel f*** it in nabavil digitalno (zavedal sem se da se veze na account) da lahko ze danes uzivam :)

Jaz sem v aprilskem sale-e kupil na isti način tako Dirt kot Ufc2...instant fun pač nekaj stane, itak pa to ni nek denar, ki bi ga pogrešal konec meseca.

Tocno tako. Seveda mi je malo zal ker doom bom 1x obrnil in konec ampak instant je pa bilo...denar pa tudi ni zdaj pretirano velik

Crossfire ::

Jerry000 je izjavil:

Crossfire je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

No, se strinjam da je boljse v skatli, ampak ker sem bil malo nestrpen sem rekel f*** it in nabavil digitalno (zavedal sem se da se veze na account) da lahko ze danes uzivam :)

Jaz sem v aprilskem sale-e kupil na isti način tako Dirt kot Ufc2...instant fun pač nekaj stane, itak pa to ni nek denar, ki bi ga pogrešal konec meseca.

Tocno tako. Seveda mi je malo zal ker doom bom 1x obrnil in konec ampak instant je pa bilo...denar pa tudi ni zdaj pretirano velik

Exactly. Ko imaš čas in voljo želiš igrat...in to je bolj kot ne takoj. Ker če bom čakal na igro teden ali dva, me vmes mine in ko zadeva pride, je verjetno sploh ne bi pognal. :)
Spoiled brats, a ipak, time = money :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Crossfire ()

Jerry000 ::

Da me ne boste naslednjic obsojal, se vedno imam raje fizicno kupiti igro (rabljeno ali novo). Pride pa kdaj moment ko je igra cenejsa in to samo digitalno pa e takoj jo dobim. Ker je bila trenutno zelja po doom, sem pa dal 15€ in wala :). Prisegam pa se vedno na fizicno obliko.

By the way, doom igram na easy, tole iz miske na gamepad it je kar izziv, ampak gre pocasi :)

abyssus ::

Tvoja prva controller FPS igra? :) Verjetno si si izbral eno najtežjih. Sam sem igro nabavil že pred par meseci pa še nisem prav igral ker me controller pri tej igri vedno odvrne. Pa sicer veliko igram COD/TF s controllerjem.

Crossfire ::

Jerry000 je izjavil:

Da me ne boste naslednjic obsojal, se vedno imam raje fizicno kupiti igro (rabljeno ali novo). Pride pa kdaj moment ko je igra cenejsa in to samo digitalno pa e takoj jo dobim. Ker je bila trenutno zelja po doom, sem pa dal 15€ in wala :). Prisegam pa se vedno na fizicno obliko.

By the way, doom igram na easy, tole iz miske na gamepad it je kar izziv, ampak gre pocasi :)

Who cares, ded. Delaš kar ti paše, it's your money. :)
Zakaj se opravičuješ? :D

Dooma na kontroler je j**a...sploh ker je hiter tempo in gobice safrajo :)

PlayGamesi ::

Crossfire je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Da me ne boste naslednjic obsojal, se vedno imam raje fizicno kupiti igro (rabljeno ali novo). Pride pa kdaj moment ko je igra cenejsa in to samo digitalno pa e takoj jo dobim. Ker je bila trenutno zelja po doom, sem pa dal 15€ in wala :). Prisegam pa se vedno na fizicno obliko.

By the way, doom igram na easy, tole iz miske na gamepad it je kar izziv, ampak gre pocasi :)

Who cares, ded. Delaš kar ti paše, it's your money. :)
Zakaj se opravičuješ? :D

Dooma na kontroler je j**a...sploh ker je hiter tempo in gobice safrajo :)


Ja samo je psn skrajno se posvetil že skor leto dni, da totalno forsira že nove igre v akciji, kaj šele 2,3 mesece star naslov, dajejo v akcijah v podn cene,res nore cene, pač dobro za njih, zelo slabo za nas ki probamo sploh še kak špil prodat, upam da ne bo zamera glede moje razlage:

psn špil cel ali poceni ali ne, meni osebno se splača nabavit psn cel špil nekaj noveješega, če špil igram dlje, se pravi vsaj let dni oz 2let dni, primer bf hd nabijam prek 1,4k ur, uničil dva dvdja, tko da če bi v prvi rundi nabavil dig psn bf hd, bi imel mmir, zapravil namest 59e špil, za 69e in bi imel mir, tko pa sem si naabvil še enga, in le za bf hd zapravil cca 80eur, ampak če bi vedel da bom ta špil igral prek 1k ur, bi ga 101% nabavil prek psnja...
Recimo Gt sport si bom tko nabavil, ker vem da bo v igral vsaj 2leti, oz do novga GTja...

Mogoče bom nesramen, ne kapiram folka, ki kupi špil za 40 do 60eur ali več, in da ga obrne igra mogoče 30 do 80h, ali mesec dni, nato si resno ob 40e ali več, razen če ta špil en igraš dlje ali vsaj še kdaj,, večina ne...rečem lahko takemu le ali si povn keša, ali ne vem..., ker tak folk akteri kupi cel špil na pnsju, in da ga odigra v 30h in da nato ta špil ne povoha nikol več, je vseen bolje nabava novega cca 59e kos, če je star 1mesec dni , če je OK špil naslov, se ga proda za 35 do 40e, na koncu imaš dosti manjši minus...

Ker je pač sony psn ratal prokleto agresiven z akcijami, je logiga ta se vsak odloča za špil od 5 do 30eur, če ga le mal igra, dejmo rečt mesec dva, da si ga kupšiš na psnju, niti ne iščeč rabljenega za mal večjo ceno, razen če nisi majhjen na verzije škatlic, in tukaj sony psn dela res orto in reklamo in dobre cene, posledično je ratal tko da se niti rabljeni špili ne prodajajo več, za ps3 se 15x bolje!
In ja logika veli, zakaj bi nabavil od enga rabljen špil za 30eur dvd verzijo, če dobim na psnju za 20eur, potgenem in igram tkoj, ne plačujem poštnin, in sem 100% da dobim ok špil, ker pri rabljenih je večina vse OK, je pa skrb le ta da špil ali pride uničen prek pošte, ali mogoče kakšna večja praska, lahk da nevidna in vseen špil zašteka ali kasnje ali hitr bla bla..riziko je, to vemo vsi.


Vem da bo spet en pametoal, kaj hudiča pametujem, ampak bojim se, da se VSI novi špili selijo v roku 2 let dni vse na psn, folk bo bore mal kupoval dvd verzije,(če nardijo še psn,live,steem, combo, so zmagal po polni črti, praktično dvd verzij ne bo več...), oz raje čakal na psn akcije, tudi od nih je zelo grda, na zadnje je bil en hud špil prodajan dvd 59e, nabavna cca 54e kos, oni na psnju akcija 39e kos..., se pravi skor 15e pod nabavno ceno dvd verzijer, in nato se mariskdo ki prodaja nove špile, čudi zakaj se ne proda kaj več iger, vse kaže da nas bo še psn fino pobasal glede tega, sama prodajna niša se lepo vidi že dle časa, da je narjena tko, da gre vse direkt v njihovga pujsa,ne pa mal okrog, in moje menje je, da se zgodba glede novih iger zaključuje vsaj v roku 3 do 5 let,(smešno a podobno kot dvd filmi, videoteke in pdoobne zgodbe...) če bi le psn spremenil le to da se da profil urediti, spremenit ime in meil in bi bila reč spet zanimiva, dokler to ne naredijo, jaz močno dvomim da bodo, je kr mal tema, oz se dela tema.

Vem da spet serjem, a vseen dal sem moje mnenje glede psn špilov, kaj se splača kaj ne, oz vsak ve sam pri sebi, koliko ima, kaj lahk naredi itd...

Gatsu ::

Jao kero pretiravanje. Praktično nikoli ni igra cenejša na PSN kot je disk na amazonu in ostalih velikih prodajalcih iger. Pa nič ne forsira Sony teh akcij, ker jih morajo itak založniki dovolit in oni postavijo cene.

grandioso74 ::

Retejl je retejl, že x imel možnost ceneje kupiti digitalno edicijo pa sem raje kupil retejl. Četudi nekoliko dražje- ponavadi ni, digitalno kzupujem samo, če ni v retejl obliki, heh.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

digitalno jaz osebno kupim:
1. če je res igra samo digitalna in
2. če je igra dobra
3. da bi dajal full ceno pa nisem neumen.

4knative ::

Jaz pa kupujem samo pri playgamesi, ker podpiram slovensko - domače. Plačam sicer 69 namesto 19, ampak je vsaj slovenska roba.

scipascapa ::

rofl

Deadpool (PS4) ?9.99 Delivered @ The Game Collectio
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands PS4 with The Peruvian Connection DLC ?28.99 - 365games
Dishonored 2 (PS4) ?9.85 @ Shopto

grandioso74 ::

4k, ni slovenska roba, ni šans da dam 70 eurov tu, raje v uk in dobim za ta money 2 mogoče celo 3 gejme in to nove. Potrebno je samo vedet od koga.........primer, ds3 goty v uk 44 s poštnino in nov, pri nas okrog 60. Mislim, da to vse pove, heh.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

scipascapa je izjavil:

rofl

Deadpool (PS4) ?9.99 Delivered @ The Game Collectio
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands PS4 with The Peruvian Connection DLC ?28.99 - 365games
Dishonored 2 (PS4) ?9.85 @ Shopto


Dishonored 2 sem moral vzeti, ker sem mel še nekaj točk zvestobe in je naneslo s poštnino okoli 10 eur.

Jerry000 ::

abyssus je izjavil:

Tvoja prva controller FPS igra? :) Verjetno si si izbral eno najtežjih. Sam sem igro nabavil že pred par meseci pa še nisem prav igral ker me controller pri tej igri vedno odvrne. Pa sicer veliko igram COD/TF s controllerjem.

Prva ja, pa kar gre, sicer igram na easy ampak je fun :). Par iger bom tko moral na easy.da.se navadim

scipascapa ::

Yakuza 0 Ps4 ?24.85 @ SimplyGames
http://deals.simplygames.com/p/yakuza-0...

[PS4] Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration - ?19.85 - SimplyGames
http://deals.simplygames.com/p/rise-of-...

Hitman: The Complete First Season Steelbook Edition XB1 & PS4 ?19.85 @Simplygames - ni več zaloge
http://deals.simplygames.com/p/hitman-p...

[PS4/Xbox One] Watch Dogs 2: Deluxe Edition - ?17.99 (Game)
http://www.game.co.uk/en/watch-dogs-2-d...

[PS4] Nier Automata - ?29.75 - Base
https://www.base.com/buy/product/nier-a...

Mafia III Deluxe Edition (Game + Season Pass) ?14.99 @ GAME (PS4/XB1)
http://www.game.co.uk/en/mafia-iii-delu...

Dirt Rally PS4/XBOX ONE - ?16.85 - Simply Games
http://deals.simplygames.com/p/dirt-ral...

Jerry000 ::

A je kdo iz LJ in prodaja kake igre za PS4?

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Gatsu ::

Kje se to dobi?

Jerry000 ::

PSN

abyssus ::

Jaz iskreno ne najdem nikjer. :/

Jerry000 ::

Pojdi v store, in se pomikaj dol dokler ne bo pisalo PSN plus ali nekaj takega. Tam ko narocis psn plus, tam je to.

scipascapa ::

ej tega ob 1 zjutraj piše :)

Gatsu ::

A se to pokaže samo tistim ki nimajo PS+ al kaj? Ker jaz tega ne najdem.

Gregex ::

Jp, samo za nove memberje je ta deal.

abyssus ::

Ah, zato pa ni. Jaz sem obstoječ member. :) Hvala za pomoč. :)

Jerry000 ::

Kak pa sploh je ta Battlefront? Je za kaj (sprašujem za Singleplayer)

abyssus ::

Single playerja sploh ni, kolko jaz vem.

Jerry000 ::

Ah, to so me pa kar razocarali :/

««
85 / 162
»»