» »

PS4

PS4

««
59 / 162
»»

scipascapa ::

pa sprobaj več iger, daj si še kako gratis igro dol

newerwinter ipd....

krOOokO ::

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?

Drevesce ::

Osebno se mi ne zdi, da bi kaj štekalo. Verjetno si pač samo navajen na res gladko igro v nasprotju z mano :)

hojnikb ::

#brezpodpisa

oo7 ::

PS4 Pro 4K Games - Playstation 4 Pro

Pesimist ::

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?


to je pac 30fps.

hojnikb ::

boš kupo ps4 pro pa bo 60fps :)
#brezpodpisa

Pesimist ::

yes we need commodore back now.

abyssus ::

Ali lahko pričakujemo, da bo PS4PRO poganjal igre s 60FPS-ji? 4K me ne gane, več mi je 60FPS.

Pesimist ::

odvisno kolko bo jim sony plačo za tak poseg ki je cisto trivialen ali pa si sami zelijo. Vec ali majn je bila prikazana in omenjena samo povecava grafičnih nastavitev iz normal na high.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

kolko sem razbral bos lahko izbiral 4k ali 1080p z stable framerate. Igre ki imajo multiplayer bodo pa imele enak fps na vseh treh konzolah zaradi fair play in ce je to 30fps, bo pač taki lock. Mislim da to ze danes prakticirajo v uncharted 4 da je singleplayer 30, multi pa 60fps.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

pomoje je full mouse support se samo vprasanje časa.

abyssus ::

Torej razen 4K nič takšnega. Škoda, sem upal na 60FPS. Načeloma se nadgradnja potemtakem ne izplača, razen da nabaviš še 4K monitor/TV.

YesMan ::

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?


Nep, meni se zdi, da dela vse tako kot mora, ampak to je pač 30 fps. Moralo pa bi bit konstantno 30, se pravi da mora vedno isto laufat :P

Drugače pa sprobaj multiplayer, kateri je 60 fps in javi, če se ti zdi bolje kaj se gladkosti tiče.

Pesimist ::

abyssus je izjavil:

Torej razen 4K nič takšnega. Škoda, sem upal na 60FPS. Načeloma se nadgradnja potemtakem ne izplača, razen da nabaviš še 4K monitor/TV.


vse odvisno od developerjev za kaj se bodo odlocli kako izkoristit to dodatno moc. Ampak kot receno vec kaze na to da bodo izkoristli za povecane detasjlje kot pa za vec framrate ali 8xAA, 16AF. Kaj se fairplaya tice se nekako stirnjam da ni fer imeti 30 vs 60fps igralcev, po drugi strani pa to PC ze prakticira odkar smo revni in drugi bogati na svetu. Tako da ne vem.

Vem samo da jaz ko se napijem kupim PS4 pro mimogrede. Zato bom probal piti malo majn te mesece. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

scipascapa ::

torej imamo predobro plačo, da kar tako od drinki plačaš 400e ;)

Pesimist ::

ne to nisem reko. Sej pa ves ko si pijan ne delas trezne stvari. Prej nasprotno. Plača tak niska da se v sluzbi ne morem trezni ostat ce se nocem lih fuknit pod vlak :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ETI3n ::

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?

Haha, kaksno stekanje? Tvoje oko enostavno ni navajeno "30" fpsjev, 100 ljudi, 100 cudi...
Treba je nastaviti nastavitve na TV-ju, kateri model imas? LCD, Oled, Plazma, etc? Tako ugotovis kaksen input lag ima tvoj TV, kar je vedno krivec za lag (kakrsnega ti imas v mislih)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

YesMan ::

ETI3n je izjavil:

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?

Haha, kaksno stekanje? Tvoje oko enostavno ni navajeno "30" fpsjev, 100 ljudi, 100 cudi...
Treba je nastaviti nastavitve na TV-ju, kateri model imas? LCD, Oled, Plazma, etc? Tako ugotovis kaksen input lag ima tvoj TV, kar je vedno krivec za lag (kakrsnega ti imas v mislih)


No, to pa je tudi res. Preveri kakšen odzivni čas ima tvoj TV, če je več kot 10ms bi že to znalo biti problem. Pravtako pa vključi PC način (oz. kaj podobnega) na TV-ju, saj to namreč izklopi večina kurčevega post-processinga od TV-ja, s tem se zniža odzivni čas ter ponavadi v igrah izboljša sliko (TV potem deluje približno kot navaden monitor).

Alien123 ::

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?


Človek pa ti si slep ali kaj? Ne vidiš da imaš vklopljen ambilight, ki nenormalno poveča input lag? Zakaj bi kdo sploh to imel?

YesMan je izjavil:

ETI3n je izjavil:

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?

Haha, kaksno stekanje? Tvoje oko enostavno ni navajeno "30" fpsjev, 100 ljudi, 100 cudi...
Treba je nastaviti nastavitve na TV-ju, kateri model imas? LCD, Oled, Plazma, etc? Tako ugotovis kaksen input lag ima tvoj TV, kar je vedno krivec za lag (kakrsnega ti imas v mislih)


No, to pa je tudi res. Preveri kakšen odzivni čas ima tvoj TV, če je več kot 10ms bi že to znalo biti problem. Pravtako pa vključi PC način (oz. kaj podobnega) na TV-ju, saj to namreč izklopi večina kurčevega post-processinga od TV-ja, s tem se zniža odzivni čas ter ponavadi v igrah izboljša sliko (TV potem deluje približno kot navaden monitor).


Tvji imajo vsi preko 10ms..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

YesMan ::

Alien123 je izjavil:

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?


Človek pa ti si slep ali kaj? Ne vidiš da imaš vklopljen ambilight, ki nenormalno poveča input lag? Zakaj bi kdo sploh to imel?

YesMan je izjavil:

ETI3n je izjavil:

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?

Haha, kaksno stekanje? Tvoje oko enostavno ni navajeno "30" fpsjev, 100 ljudi, 100 cudi...
Treba je nastaviti nastavitve na TV-ju, kateri model imas? LCD, Oled, Plazma, etc? Tako ugotovis kaksen input lag ima tvoj TV, kar je vedno krivec za lag (kakrsnega ti imas v mislih)


No, to pa je tudi res. Preveri kakšen odzivni čas ima tvoj TV, če je več kot 10ms bi že to znalo biti problem. Pravtako pa vključi PC način (oz. kaj podobnega) na TV-ju, saj to namreč izklopi večina kurčevega post-processinga od TV-ja, s tem se zniža odzivni čas ter ponavadi v igrah izboljša sliko (TV potem deluje približno kot navaden monitor).


Tvji imajo vsi preko 10ms..


Nep, ni res :P S PC načinom (lahko je tudi gaming način na nekaterih TV-jih, ipd.) se da odzivni čas znižat, kar pa ponavadi ne piše na tistem "čist osnovnem" specifikacijskem listu TV-ja. Moj ima na primer 5ms (Philips 32PFL5604).

next3steps ::

PS4 Pro bi znal te FPS drope odpraviti, ni pa nujno, da bo zvišal MAX FPS limit.
Nekaj takega, kot se je zgodilo na Xboxu:
http://www.gamespot.com/articles/xbox-o...

Alien123 ::

YesMan je izjavil:

Alien123 je izjavil:

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?


Človek pa ti si slep ali kaj? Ne vidiš da imaš vklopljen ambilight, ki nenormalno poveča input lag? Zakaj bi kdo sploh to imel?

YesMan je izjavil:

ETI3n je izjavil:

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?

Haha, kaksno stekanje? Tvoje oko enostavno ni navajeno "30" fpsjev, 100 ljudi, 100 cudi...
Treba je nastaviti nastavitve na TV-ju, kateri model imas? LCD, Oled, Plazma, etc? Tako ugotovis kaksen input lag ima tvoj TV, kar je vedno krivec za lag (kakrsnega ti imas v mislih)


No, to pa je tudi res. Preveri kakšen odzivni čas ima tvoj TV, če je več kot 10ms bi že to znalo biti problem. Pravtako pa vključi PC način (oz. kaj podobnega) na TV-ju, saj to namreč izklopi večina kurčevega post-processinga od TV-ja, s tem se zniža odzivni čas ter ponavadi v igrah izboljša sliko (TV potem deluje približno kot navaden monitor).


Tvji imajo vsi preko 10ms..


Nep, ni res :P S PC načinom (lahko je tudi gaming način na nekaterih TV-jih, ipd.) se da odzivni čas znižat, kar pa ponavadi ne piše na tistem "čist osnovnem" specifikacijskem listu TV-ja. Moj ima na primer 5ms (Philips 32PFL5604).


nwm kdo te je napizdil, ampak tvoj philipsov nima in nikdar ne bo imel 5ms input laga, prej 50ms.. Če moj sony serije w8 ima input lag nekje v game modu med 24-28ms in je eden boljših tvjev glede low input laga..
http://www.flatpanelshd.com/review.php?...
"and W8 has excellent console game performance based on one of the lowest input lag measurements we have seen."
pa moj je z leta 2014, tvoj pa 2010..
še nekateri monitorji ki imajo v specifikacijah po 4ms, lahko pride input lag tudi preko 20.. malo si idi tftcentral kdaj prebrat

puginho ::

YesMan je izjavil:

Alien123 je izjavil:

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?


Človek pa ti si slep ali kaj? Ne vidiš da imaš vklopljen ambilight, ki nenormalno poveča input lag? Zakaj bi kdo sploh to imel?

YesMan je izjavil:

ETI3n je izjavil:

krOOokO je izjavil:

No sedaj pa povejte, ali se mi samo zdi ali res šteka?

Haha, kaksno stekanje? Tvoje oko enostavno ni navajeno "30" fpsjev, 100 ljudi, 100 cudi...
Treba je nastaviti nastavitve na TV-ju, kateri model imas? LCD, Oled, Plazma, etc? Tako ugotovis kaksen input lag ima tvoj TV, kar je vedno krivec za lag (kakrsnega ti imas v mislih)


No, to pa je tudi res. Preveri kakšen odzivni čas ima tvoj TV, če je več kot 10ms bi že to znalo biti problem. Pravtako pa vključi PC način (oz. kaj podobnega) na TV-ju, saj to namreč izklopi večina kurčevega post-processinga od TV-ja, s tem se zniža odzivni čas ter ponavadi v igrah izboljša sliko (TV potem deluje približno kot navaden monitor).


Tvji imajo vsi preko 10ms..


Nep, ni res :P S PC načinom (lahko je tudi gaming način na nekaterih TV-jih, ipd.) se da odzivni čas znižat, kar pa ponavadi ne piše na tistem "čist osnovnem" specifikacijskem listu TV-ja. Moj ima na primer 5ms (Philips 32PFL5604).


Čestitam, uradno imaš najhitrejši tv na svetu!

Pesimist ::

jah zau je res. Cim manj efektov na TVju majnsi input delay je. Zato jaz ko spilam preko remote paly na drugi lokaciji na gaming monitoru prakticno ne zaznavam delaya. Povezava je pa prek optike ki zvisa za 4ms. Prekodianje slike v idealnih pogojih pa okrog 25ms na 720p. Vsej to so podatki iz steam inhome gaming prekodiranja. 1080p pa poveca za nekje 8-10ms ampak to tak ps4 ne podpria.

Moj Samsung ima celo vec nastavitev. Gaming in PC. Gaming se vedno foura dolocene filtre za polepsanje ostrine in barv slike, medtem ko PC pa izgleda kot da je slika prevec blurasta. Zato raje gaming uporablam, ceprav je PC verjetno se hitrejsi ampak ne zaznam dobenega speed bosta ko primerjam ob boku drugega TV. Monitorja nimam vec doma. Tak da mi je PC mode prej minus ko plus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

D3m ::

Aj s res. TV ima tudi opcijo gaming slike.

Bom doma probal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pesimist ::

To majo vecinoma toti TVji ko so bli promovirani z naprednimi funkcijami kot 200+ nevem kolko Hz sliko. To so razne softwarske interpolacije in to poveca delay skoraj v celo sekundo. Neuporabno ne samo za gaming, tudi za Windows delo. Tudi ce interpolacijo izklopis se vedno z misko zacutis gumi efekt kazalca. Gaming ali PC, metem je na samsungu najmajn efektov vkloplenih na PC modu. Medtem ko je meni osebno ok na gmaing ali pc modu je delay se verjetno vedno v +-30ms rangu. Z gamepadom to tako ali tkao ni mozno izmerit ali obcutit. Prej se ti bo v death scoru v igrah poznalo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

yayo ::

YesMan ::

Ima mogoče kdo tukaj izkušnje s kupovanjem konzolnih iger na Zavvi.com? 30. avgusta sem naročil igro pri njih, 31. so mi že odpisali, da so jo odposlali in dodali, da bo igra prišla prej ali NAJKASNEJE 13.9., ampak še je do zdaj ni bilo..

opeter ::

YesMan je izjavil:

Ima mogoče kdo tukaj izkušnje s kupovanjem konzolnih iger na Zavvi.com? 30. avgusta sem naročil igro pri njih, 31. so mi že odpisali, da so jo odposlali in dodali, da bo igra prišla prej ali NAJKASNEJE 13.9., ampak še je do zdaj ni bilo..


Včasih pri Zavviju traja celo več tednov. Pred leti sem čakal skoraj dva meseca, da je prispelo (nazaj iz Indije).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

YesMan ::

Sranje.. Če ne bo do 21. (treh tednov) se lahko začnem "pritoževat", tako vsaj piše. Upam, da bom lahko dobil denar nazaj..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

yayo ::

Ne skrbi, bo prišlo v par dnevih, je ponavadi tako s pošiljkami iz VB. Meni osebno Zavvi še ni nikoli zatajil.

YesMan ::

yayo je izjavil:

Ne skrbi, bo prišlo v par dnevih, je ponavadi tako s pošiljkami iz VB. Meni osebno Zavvi še ni nikoli zatajil.


Dobro slišat, upam da res.. Hvala za pomiritev :P

Gogyto ::

Tudi jaz lahko za Zavvi potrdim, da je vse OK.

yxiz ::

kaj bo ps4 slim kaj tišji od navadne različice? je kak info kje?

Trupl0 ::

 Glasnost in poraba PS4 Slim

Glasnost in poraba PS4 Slim

If you are going through Hell, keep going !

Gregex ::

YesMan je izjavil:

Ima mogoče kdo tukaj izkušnje s kupovanjem konzolnih iger na Zavvi.com? 30. avgusta sem naročil igro pri njih, 31. so mi že odpisali, da so jo odposlali in dodali, da bo igra prišla prej ali NAJKASNEJE 13.9., ampak še je do zdaj ni bilo..


2 tedna že čakaš in še nisi dobil? Vau, predolgo. Poleg tega, da imajo oderuške cene napram drugim štacuamn iz UK, se še dolgo čaka? Iz nekaterih drugih štacun iz UK dobim ponavadi v 4-5 dneh, rekord je pa bil 3 dni! Torej zavvi odsvetujem.

dolenc ::

Če bo komu prav prišlo :)

Kot nekateri veste ima ps4 gamepad precej slabe fukročke, poleg tega, da drsijo če nimaš čisto suhih palcev se ob, niti ne ,pretirani uporabi še znucajo.

No jaz sem predkratkim zamenjal svoje z xbox one ročkami, s poštnino vred je prišlo švoh 3eur, menjava ni pretežka.
Sedaj ne drsijo več, prsti so zasidrani, ker so malo višje imam sedaj več vzvoda in je samo igranje mehkejše(primeljivo s ps3 gamepadom), vglavnem odlično.

Link katere sem naročil
http://www.ebay.co.uk/itm/321617359772

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

yayo ::

Jaz sem rešil še malce enostavneje

dolenc ::

Tud o tem sem razmišlov, sam eni hvaljo eni pa ne, pa ni blo za tvegat teh celih par eur :)

YesMan ::

Gregex je izjavil:

YesMan je izjavil:

Ima mogoče kdo tukaj izkušnje s kupovanjem konzolnih iger na Zavvi.com? 30. avgusta sem naročil igro pri njih, 31. so mi že odpisali, da so jo odposlali in dodali, da bo igra prišla prej ali NAJKASNEJE 13.9., ampak še je do zdaj ni bilo..


2 tedna že čakaš in še nisi dobil? Vau, predolgo. Poleg tega, da imajo oderuške cene napram drugim štacuamn iz UK, se še dolgo čaka? Iz nekaterih drugih štacun iz UK dobim ponavadi v 4-5 dneh, rekord je pa bil 3 dni! Torej zavvi odsvetujem.


Danes je vbistvu že 17. dan čakanja.. Cena igre (The Witcher 3 GOTY Edition) se mi je zdela solidna, saj je bla enaka kot na Base.com in Shopto.net, ampak brez poštnine. Samo glede na čakalno dobo, bi definitivno raje plačal to ~3€ poštnino, če bi zato dobil, tako kot si ti rekel, v 4-5-ih dneh.

Runnagain ::

Ali kdo ve, ali se pesmi pri Just Dance Unlimited (letni zakup) razlikujejo glede na digitalni nakup (US, UK, CA, EU??).
Ali pa so bolj ali manj povsod enaki komadi? Cene se glede na valutna razmerja kar močno razlikujejo.

krOOokO ::

Kdo ve če majo v Mullerj ali Leclercu NBA2K17? Na telefon se ne javi noben ali pa prekinejo.

Gogyto ::

V Mullerju BTC sem bil v petek, pa je nisem videl.

krOOokO ::

So se javili v Mullerju. Danes so dobili cena pa je 55€, že letim.

Gogyto ::

Odlična cena, mater.. Mogoče mi je zdaj žal, da sem nabavljal Madden 17 za ta denar...:|

scipascapa ::

nemška verzija, težko boš prodal tole naprej.

http://www.base.com/buy/product/nba-2k1...
http://www.thegamecollection.net/nba-2k...

49EUR s ptt.

Zgodovina sprememb…

krOOokO ::

Niti nimam namena. In v čem je razlika oz. problem?

scipascapa ::

manjšo vrednost imajo pri prodaji zaradi nemškega ovitka.

avtek ::

Jaz sem Far Cry Primal v Mullerju kupil za 39,99€ in po dveh odigranih tednih brez težav (v dveh dneh) na bolhi prodal za 40€. Sicer je bil plošček res kot nov, ker ga niti nisem jemal vn, pa vseeno. Imel je nemški ovitek.
««
59 / 162
»»