» »

PS4

PS4

««
58 / 162
»»

hojnikb ::

sn hotu kupit rabljeno varjanto ps4 za 199€.. Po nekaj klicih in mejlih sn odšel na bolho in kupo za isti keš še isti dan
#brezpodpisa

chuck ::

Konzolko je prekopiran Goblin. Če želiš originalno ponudbo, potem pojdi rajš tja, pa štiri trgovine imajo.

romex ::

dolenc je izjavil:

No jaz mam pa sam(skoraj) dobre iskušnje z playgejmom. Edino kar me nikol nazaj ne pokliče ko reče sporočim, kar pač vzameš v zakup :)



Jaz isto.. Pri playgame jemljem robo že več kot 10 let.. Do sedaj še nobenega problema.. Vedno je vse zrihtal, za redne stranke da še kej gratis, skratka jaz nimam žale besede zanj.. Enkrat sem vzel konzolo tudi pri goblinu, je crknil napajalec pa so me nategovali 2 mesca z tem.. ja se ne da dobit, uvoznik nima na zalogi, itd.. ko sem popizdil, da je 90 dni že zdavnej minilo so mi naslednji dan namesto 150w podturili 201w rabljen psu.. ker se mi ni dalo ubadat z temi opicami sem vzel napajalnik in požrl zadevo, čeprav bi lahko dobil novo zapakirani konzolo..

scipascapa ::

http://www.goblin.si/playstation-4/play...

ni slaba ponudba, dobiš bon 30€, ki ga porabiš za izposojo iger.

skol10 ::

A se že da jailbreakat PS4??

hojnikb ::

Ja in ne. Če imaš fw 1.76, se da poganjat linux in homebrew, piratov pa ne.
#brezpodpisa

skol10 ::

hojnikb je izjavil:

Ja in ne. Če imaš fw 1.76, se da poganjat linux in homebrew, piratov pa ne.



A imaš kakšna navodila? Se prav če poganjaš linux lahk igraš praktično vse igre?

hojnikb ::

ne, nemorš, zato ker ni delujočega gpu driverja. Pa tudi če bi bil, bi bil omejen samo na linux opengl igre.
#brezpodpisa

skol10 ::

hojnikb je izjavil:

ne, nemorš, zato ker ni delujočega gpu driverja. Pa tudi če bi bil, bi bil omejen samo na linux opengl igre.


Se pravi lahko igras samo original igre?

hojnikb ::

jap, kar se tiče ps4 iger, lahko samo originale.
#brezpodpisa

skol10 ::

hojnikb je izjavil:

jap, kar se tiče ps4 iger, lahko samo originale.


Hmm. Kaj pa starejse igre?

hojnikb ::

nič, od iger vse samo original
#brezpodpisa

skol10 ::

Kaj je fora pol jailbreaka?

hojnikb ::

da lahko poganjaš unsigned kodo gor. Kar se pri ps4 da v obliki linuxa
#brezpodpisa

skol10 ::

Nekje sem prebral da po jailbreaku lahko zastonj vlečeš igre iz PS stora pa je to res?

hojnikb ::

ne, ni res. Z "jailbrak" se je dalo recimo na PS3 poganjat backupe. Ta "jailbrake" je kasneje nadomestil custom firmware, ki je celo zadevo poenostavil.

Ni pa za ps4 nič takega na vidiku, tako da če hočeš piratizirat, ti je najboljša opcija odklenjen ps3
#brezpodpisa

skol10 ::

hojnikb ::

to je fake
#brezpodpisa

yayo ::

chuck je izjavil:

Konzolko je prekopiran Goblin. Če želiš originalno ponudbo, potem pojdi rajš tja, pa štiri trgovine imajo.

Konkurenca je dobra za kupce, se mi zdi. Drugače pa je, kolikor sem slišal, Konzolko delal za ali s Goblinom, preden je šel na svoje.

Runnagain ::

PS Store je že pol dneva down...se mogoče spet kaj dogaja?

hojnikb ::

multiplayer dela ?
#brezpodpisa

Runnagain ::

Kolker sem uspel prebrati na netu, ne. Sam trenutno nisem še doma.

Pesimist ::

sem spilal NBA cel dan. In dela normalno.

Runnagain ::

Evo, sedajle vse špila, tud store.

Drevesce ::

Pa kje je ta konzolko? Gledam kle po google maps pa se furam okol Bigbanga in Muelerja in nikjer ne vidim napisa Konzolko ali Vantim.

Na odpiralni čas.com piše tako : BTC (Hala 5 - Tangram) Mueller in BigBang zgradba

Ampak hala 5 : http://prntscr.com/cbtjwq je čisto druga zgradba kot Mulerjeva - stoji nasproti.

scipascapa ::

evo še ena super cena za moje pojme.

Igralna konzola PLAYSTATION 4 1TB + No Man's Sky

399,99 aka 400€.

Pesimist ::

Drevesce je izjavil:

Pa kje je ta konzolko? Gledam kle po google maps pa se furam okol Bigbanga in Muelerja in nikjer ne vidim napisa Konzolko ali Vantim.

Na odpiralni čas.com piše tako : BTC (Hala 5 - Tangram) Mueller in BigBang zgradba

Ampak hala 5 : http://prntscr.com/cbtjwq je čisto druga zgradba kot Mulerjeva - stoji nasproti.


stojnico ponavadi ma pred halo 5 pa zastavo.

McClane ::

Greš notri pri vhodu za Halo 5 kjer je en tatoo studio pa na levo do konca - ali pa greš v Mullerja in direkt skozi do konca stavbe.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Gogyto ::

Zadnjič sem imel po dooooolgem času spet malo probleme s PS3 - mi ni hotel brat diskov.. Cela procedura, da sem ga odprl, spucal lečo , nazaj uštimal, da ne govorim, da sem se zajebaval s kontakti - je že dolgo tega, kar sem menjal laser in sem določene zadeve pozabil... Vglavnem, zadeva zdaj dela, se pa bojim, da so to počasi znanila, da bo PS3 šel v franže, vsaj kar se igranja špilov s ploščkov tiče... Pa sem začel malo gledat štirko.. tu nastopi 'problem', dvom, pomislek... Namreč, sočasno mi počasi najeda tudi relativno star prenosnik. Pa sem razmišljal, ker špilov na compu praktično ne igram več, če bi si ubodel kar samo PS4. Z enim vprašanjem, ki me muči - kako se PS4 obnese za brskanje po netu? Da bi z enim udarcem ubil dve muhi... Prenosnika ne bi menjal, ker je itak vglavnem za pogledat net, kak klik, pa tvin pa stream kake tekme, filma... Bi se, recimo, dalo tvin pa film prek neta pogledat tudi na PS4? To bi bilo idealno, potem bi bil še zadnji dvom o nakupu PS4 odpravljen..:)

hojnikb ::

v star prenosnik daj ssd in friš install winsov, za igre pa ps4..
#brezpodpisa

Pesimist ::

Gogyto je izjavil:

Zadnjič sem imel po dooooolgem času spet malo probleme s PS3 - mi ni hotel brat diskov.. Cela procedura, da sem ga odprl, spucal lečo , nazaj uštimal, da ne govorim, da sem se zajebaval s kontakti - je že dolgo tega, kar sem menjal laser in sem določene zadeve pozabil... Vglavnem, zadeva zdaj dela, se pa bojim, da so to počasi znanila, da bo PS3 šel v franže, vsaj kar se igranja špilov s ploščkov tiče... Pa sem začel malo gledat štirko.. tu nastopi 'problem', dvom, pomislek... Namreč, sočasno mi počasi najeda tudi relativno star prenosnik. Pa sem razmišljal, ker špilov na compu praktično ne igram več, če bi si ubodel kar samo PS4. Z enim vprašanjem, ki me muči - kako se PS4 obnese za brskanje po netu? Da bi z enim udarcem ubil dve muhi... Prenosnika ne bi menjal, ker je itak vglavnem za pogledat net, kak klik, pa tvin pa stream kake tekme, filma... Bi se, recimo, dalo tvin pa film prek neta pogledat tudi na PS4? To bi bilo idealno, potem bi bil še zadnji dvom o nakupu PS4 odpravljen..:)


pozabi da b z ps4 browso kaj. To je neuporabno zalagano sranje. Vsak 100€ telefon dela bolše.

Pesimist ::

za kolk se dobi najceneje ps4 dans? samo box brez kontrolerov in dodatkov.

krOOokO ::

https://mtehnika.mercator.si/izdelek/17...

Kupil včeraj za 299,99€, verjetno najbolj ugodno kar se da dobiti novega.

scipascapa ::

točno tako, 25% še danes na kartici.

Drevesce ::

Bi lahko kdo priporočal kakšno stran, kjer bi se dalo dobiti ugodne nove igre? Želim preordati Fifo 17 in BF1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

scipascapa ::

hotukdeals

yayo ::

krOOokO ::

igram to igro uncharted in ko pride do streljanja ali veliko akcije igra šteka oz ne poteka vse "smooth". Sedaj pa me zanima ali sem res takšen baksuz, da vse kar kupim je že v štartu pokvarjeno?

hojnikb ::

si že kej pucal notrajnost od kar ga maš ?

jst sn na svojem cca 2 leti starem doživel kepe praha + zasušeno pasto. Po generalki dela dosti tišje :)
#brezpodpisa

krOOokO ::

Imam ga 1 DAN.

hojnikb ::

nov ?
#brezpodpisa

krOOokO ::

Da.

hojnikb ::

uncharted 4 (če to misliš) je že po defaultu cappan na 30fps, tko da če si navajen na 60fps+ iz pcja.,....
#brezpodpisa

scipascapa ::

probaj the last of us ali kako resident evil ipd....

krOOokO ::

Aha, sem ugotovil ja, sem malo poogogla. Potem je to povsem normalno? Sem pričakoval, da bodo vse igre delovale brez problema..

@sipascapa

delujejo še slabše ali?

scipascapa ::

večina iger dela dobro.

YesMan ::

Do tega ne bi smelo priti.. Uncharted 4 skoraj perfektno drži svoj frame-rate, tako, da so padci zelo redki. Težava torej ne leži na igri.

krOOokO ::

Potem je napaka na PSJU? nemorem verjeti kakšno nesrečo imam... Naj uveljavljam garancijo?

YesMan ::

Povej najprej, ali se ti res zdi da igra začne "štekat" (ne laufa gladko) samo na čase, ali se ti zdi da ves čas oz. konstantno ne laufa gladko?

Ker če se ti zdi, da konstantno ni gladka, je mogoče krivo to, da si preprosto vajen višjih sličic na sekundo (kot je že rekel hojnikb).

krOOokO ::

Bom posnel in postal.
««
58 / 162
»»