» »

PS4

PS4

««
47 / 162
»»

puginho ::

Mamljivo dobra cena, samo kaj ko sem vse unchartede že preigral.

abyssus ::

Tole ste videli? http://www.neowin.net/news/an-unofficia...
Kaj mislite, kako se bo odzval Sony?

Pesimist ::

Že čakam zelo dolgo. Kako se bi moral odzvati? dovoliti brezpogojno. Sej mogoče celo bi če nebi ovi bedak prodajal tega. Donacije bi lahko acceptal.

Vsaki drugi dan gejmam Fifo in Fallout 4 skozi opticno povezavo na Windows 10 pcju 5km stran od orginalne skatle in roxa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::



Austrija Metro 318EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

witchera 3 se da dobit za 25$ na storu zaj za black friday.
Jaz bom sicer pocako ce ga za Xbox raje dobim. Ravno zarad uradnega remote playa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

poker93 ::

Pesimist je izjavil:

Že čakam zelo dolgo. Kako se bi moral odzvati? dovoliti brezpogojno. Sej mogoče celo bi če nebi ovi bedak prodajal tega. Donacije bi lahko acceptal.

Vsaki drugi dan gejmam Fifo in Fallout 4 skozi opticno povezavo na Windows 10 pcju 5km stran od orginalne skatle in roxa.


https://twitter.com/yosp/status/6700773... tole :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poker93 ()

abyssus ::

The question is: when?

scipascapa ::

enkrat :)

abyssus ::

Drži. Pa seveda še, kakšna bo podpora za tipkovnico/miško ter kakšen bo kaj lag/delay.

Pesimist ::

aha cool.

KlemenL ::

Kje se trenutno dobi najcenejši PS4 v Sloveniji? Nažalost sem zamudil BigBang-ovo akcijo za 300 €...

Hvala vnaprej za odgovore:)

z3ro ::

KlemenL je izjavil:

Kje se trenutno dobi najcenejši PS4 v Sloveniji? Nažalost sem zamudil BigBang-ovo akcijo za 300 €...

Hvala vnaprej za odgovore:)

Vrjetno v Leclercu s tem, da ti gre 20% na kartico..gre za nov 1TB model z dvema kontrolerjema. Cena je 320€ (plačaš 400€, ampak 80€ dobiš nazaj na kartico). Tam sem ga vzel tudi sam.

chuck ::

Leclerc tudi nima več, poglej pri Goblinu za 329€:
http://www.goblin.si/playstation-4/igra...

springfield ::

Jaz sem se v petek kupil v Leclercu MB 1gb model s tem, da je bil zraven Star Wars Battlefront namesto dodatnega kontrolerja. 400€ pa 20% na kartico.

z3ro ::

Na letaku od Leclerca piše, da je akcija do 6.12. Kako je pa z zalogami pa ne vem.

tomaxxx ::

Potreboval bi kakšen nasvet, namreč ko kupim (nov) PS4, kako je z registracijo, je potrebno biti na kaj pozoren (mislim glede regij itd...)? Kje kupovati igre (ali kode) po "pametnih" cenah?

scipascapa ::

po želji

eu
uk
us
kanada - imaš najnižje cene

če misliš retail igre, je čisto vseeno.

abyssus ::

Sem danes ugotovil eno zelo nezanimivo foro: na svojem PSju sem imel več računov, le eden pa je bil PS+. In samo na tem se je seveda uploadal save samo na tem računu in sem na drugem računu ostal brez saveov. :D Ne vem, če sem edini bedak bil na tak način ampak pazite :D

pia2001slo ::

kaj pa tale v Hofru od 10.12. dalje ? 333 EUR

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

z3ro ::

Meni se zdi super cena. Še posebej če velja 3 letna garancija.

scipascapa ::

zelo dobra cena za novi 1TB model in igro, tole se zelo splača kupiti.

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

Old news is old. :)

D3m ::

Fuck moram doma probati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

Nimas kaj za probat, tole je bilo samo za ene Star Wars igre. Pa pozabi, da bos fizicen PS2 disk not dal. :)

TejoTT ::

Malo si ogledujem kako in kaj je s plačilom PSN.Še nimam ps4. Če recimo odprem račun in ga registriram na US področje. Ali lahko plačam z paypalom?
Gledal sem pri GOBLINu , tam imajo kartice za recimo 10 US$ katero moram plačati 12,99€.Isto je na ebayu. Ta matematika mi ni čisto jasna (10USD = 9,38€)

Kje je smiselno kupiti oz. polniti ta PSN račun?


Hvala!

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

scipascapa ::

us in kanadski račun se najboljše nafila preko spletne strani, ki ima te psn kartice.... goblin ima predrago.

St235 ::

TejoTT je izjavil:

Malo si ogledujem kako in kaj je s plačilom PSN.Še nimam ps4. Če recimo odprem račun in ga registriram na US področje. Ali lahko plačam z paypalom?
Gledal sem pri GOBLINu , tam imajo kartice za recimo 10 US$ katero moram plačati 12,99EUR.Isto je na ebayu. Ta matematika mi ni čisto jasna (10USD = 9,38EUR)

Kje je smiselno kupiti oz. polniti ta PSN račun?


Hvala!


US kartice se splača kupit na amazon.com. Jih dobiš po nominativni vrednosti. Goblin kar pošteno skubi s temi karticami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

yayo ::

Je že kaj govora o kakšni novi reviziji PS4? Razmišljam o nakupu ampak se mi ne mudi, verjetno, ko bo bundle z Uncharted 4. So že upgrejdali 1TB model na CUH-1200 ali višjega?

TejoTT ::

US kartice se splača kupit na amazon.com. Jih dobiš po nominativni vrednosti. Goblin kar pošteno skubi s temi karticami.

se pravi bi bilo tole primerno??

href="http://www.amazon.com/1-Year-PlayStatio...>

ali

href="http://www.gamecarddelivery.com/buy-gam...>


Hvala,

poker93 ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba... če kdo kupuje baje od naslednjega četrka dalje. Malček mi je žal, da nisem še kakšno leto počakal z to zadevo.

chucki ::

For what? Ste tud silly no, da rabte vedno najnovejše stvari, da ste zadovoljni.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

katimm ::

Nove, stare verzije ubistvu je isti šmoren.. :)

St235 ::

TejoTT je izjavil:

US kartice se splača kupit na amazon.com. Jih dobiš po nominativni vrednosti. Goblin kar pošteno skubi s temi karticami.

se pravi bi bilo tole primerno??

href="http://www.amazon.com/1-Year-PlayStatio...>

ali

href="http://www.gamecarddelivery.com/buy-gam...>


Hvala,



Gamecard delivery ne poznam, so pa par centov cenejši in kot nov kupec dobiš še 1$ dol. Zna pa bit pri teh ponudnikih kak hided charge za paypal itd...
Amazon je pa to to, če rabiš celoletno naročnino. Osebno ponavadi kupim $50 kartico in podaljšam naročnino takrat ko imajo kako akcijo tipa podarimo 10$, če porabite več kot 40$.

Je pa tako, da amazon ne sprejema paypala.

TejoTT ::

TejoTT je včeraj ob 18:34:37 izjavil:
US kartice se splača kupit na amazon.com. Jih dobiš po nominativni vrednosti. Goblin kar pošteno skubi s temi karticami.
se pravi bi bilo tole primerno??
href="http://www.amazon.com/1-Year-PlayStatio...>
ali
href="http://www.gamecarddelivery.com/buy-gam...>
Hvala,
Gamecard delivery ne poznam, so pa par centov cenejši in kot nov kupec dobiš še 1$ dol. Zna pa bit pri teh ponudnikih kak hided charge za paypal itd...
Amazon je pa to to, če rabiš celoletno naročnino. Osebno ponavadi kupim $50 kartico in podaljšam naročnino takrat ko imajo kako akcijo tipa podarimo 10$, če porabite več kot 40$.

Je pa tako, da amazon ne sprejema paypala

Hvala!!

za amazon imam eno predplačniško kartico in zadeva deluje... bom moral v bodoče bolj spremljat akcije na amazonu. Tako to je bil zadnji minus pri nakupu PS4... sedaj nimam več izgovora...

St235 ::

KReditne na amazonu delajo brez težav. Edino naslov za dostavo moraš imet ameriški. Dejanska dostava je tako ali tako digitalna.

TejoTT ::

Ameriški naslov.. to pa zna biti problem, ali paš napišeš neki naslov v USA in si rešil zadevo. Samo če nato nato nekaj naročiš moraš pač popravit naslov.
A se nič ne preverja naslov kartice in naslov dostve ?

poker93 ::

chucki je izjavil:

For what? Ste tud silly no, da rabte vedno najnovejše stvari, da ste zadovoljni.


Niti ne, fajn je če je kkšna stvar nova, ni mi pa to življenskega pomena ali pa da bi mi ta zadeva kratila spanec

TejoTT je izjavil:

Ameriški naslov.. to pa zna biti problem, ali paš napišeš neki naslov v USA in si rešil zadevo. Samo če nato nato nekaj naročiš moraš pač popravit naslov.
A se nič ne preverja naslov kartice in naslov dostve ?


borderlinx ali podobna stvar je rešitev. Preden kkdo pomisli, da delam reklamo, je edina stran, ki jo poznam in jo uporabljam. Brez težav do sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poker93 ()

Runnagain ::

Pozdravljeni,
mika me, da bi vzel PS4 bundle z SW: battlefront, pa imam še en kup neznank. Sem si prebral že kar nekaj teme, pa me zanima, ali so moje ugotovitve pravilne, vmes je pa še nekaj vprašanj, če se bo komu dalo dogovarjati:
- SW battlefront ima single player kot multiplayer?
- ali ima SW: battlefront samo FPS mode, ali pa lahko furaš tud tie fihterja, X-winga ipd?
- če želiš igrati katerokoli igro preko neta, potrebuješ PS+ naročnino, ki se prodaja kot mesečna, 3 mesečna oz. letna
- igre lahko kupiš v trgovini, kot škatelno različico, ali pa jo kupiš preko spletnega portala (download)
- za kupovanje preko spleta, spet potrebuješ PS+ account?
- registracija v PS+ account: če izbereš drugo regijo, kot je npr. US ali Kanada, lahko prideš do cenejših iger kot v EU?

To se mi je porodilo zaenkrat, hvaležen bom za vsak odgovor na vprašanje oz. potrditev oz. ovržbo moje trditve.

Hvala, runnagaim!!

poker93 ::

Če želiš igrati preko interneta torej multipalyer, potrebuješ PS+ naročnino. Igre lahko kupiš digitalno (si ustvariš psn račun, gor naložiš denar ali vpišeš kreditno kartico in potem kupiš igro, kolikor mi je znano za to ne rabiš nobene ps+ naročnine). Pri regiji je tako. US je cenejši od EU, mapak mislim, da je bilo ravno tu nekaj govora da je v primeru, da izbereš Kanado zadeva še cenejša (preberi par postov nazaj). Sam imam US, pazi le če boš kupil igro pri nas dlc pa na US accountu, ti slednji ne bodo delovali (lastne izskušnje), razen če so kaj spreminjali. Zadnje čase nisem na tekočem z to zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poker93 ()

Dzombic ::

Eight PS2 Games Are Coming To PS4 Tomorrow--And They're Pricey

Starting tomorrow, you'll be able to download and play PS2 games like Dark Cloud, Rogue Galaxy, and Grand Theft Auto III on PlayStation 4. If you're willing to pay.

Continuing the grand tradition they started with PlayStation Now, Sony's decided to charge a whole lot of money for these PS2 classics, which they say are "uprendered" in 1080p resolution and will support live broadcasts and remote play among other PS4 features. All the PS2 games in this program will get trophy support, too.

Via Sony, here's the list of games that'll be out tomorrow:

Dark Cloud -- $14.99
Grand Theft Auto III -- $14.99
Grand Theft Auto: Vice City -- $14.99
Grand Theft Auto: San Andreas -- $14.99
Rogue Galaxy -- $14.99
The Mark of Kri -- $14.99
Twisted Metal: Black -- $9.99
War of the Monsters -- $9.99

Runnagain ::

poker93 je izjavil:

Če želiš igrati preko interneta torej multipalyer, potrebuješ PS+ naročnino. Igre lahko kupiš digitalno (si ustvariš psn račun, gor naložiš denar ali vpišeš kreditno kartico in potem kupiš igro, kolikor mi je znano za to ne rabiš nobene ps+ naročnine). Pri regiji je tako. US je cenejši od EU, mapak mislim, da je bilo ravno tu nekaj govora da je v primeru, da izbereš Kanado zadeva še cenejša (preberi par postov nazaj). Sam imam US, pazi le če boš kupil igro pri nas dlc pa na US accountu, ti slednji ne bodo delovali (lastne izskušnje), razen če so kaj spreminjali. Zadnje čase nisem na tekočem z to zadevo.


@poker93, najlepša hvala za informacije.
Kako pa lahko naložiš denar na PSN account? Kreditna, paypal? Mogoče tudi kakšen paysafe ipd?
DLC je download content? Dodatki za original igro?
Za Kanado sem prbral, ja, da je menda najcenejša. Potrebuješ pri registraciji kakšen kanadski naslov, ali je dovolj, da izbereš samo regijo?

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

PlayStation Experience 2015 keynote cez eno urco. Pricakuje se kr nekaj novih najav in VR info.

http://www.twitch.tv/playstation











Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::



























Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

CULTO ::

Živjo,

odločam se za nakup novega PS4. Zanimiva je ponudba v hoferju https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba.... Kaj pravite na to? Ali je to nov model 2015?

Namen imam kupiti nov TV. Na kaj moram biti pozoren pri tv- ju glede PS4? Kakšne posebne karakteristike?

LP CULTO

Pesimist ::

vec ali majn porazne igre iz mojega vidika.

Tr0n ::

Uncharted 4, Final 7 remake in Ni No Kuni 2. Ostalo je pa bolj meh ja. :)

McClane ::

Runnagain je izjavil:

Pozdravljeni,
mika me, da bi vzel PS4 bundle z SW: battlefront, pa imam še en kup neznank. Sem si prebral že kar nekaj teme, pa me zanima, ali so moje ugotovitve pravilne, vmes je pa še nekaj vprašanj, če se bo komu dalo dogovarjati:

- SW battlefront ima single player kot multiplayer?
Samo multiplayer, singleplayer je samo par trening načinov.

- ali ima SW: battlefront samo FPS mode, ali pa lahko furaš tud tie fihterja, X-winga ipd?
Lahko furaš x-winga v določenem načinu, vendar igra nima vesoljskih bitk

- če želiš igrati katerokoli igro preko neta, potrebuješ PS+ naročnino, ki se prodaja kot mesečna, 3 mesečna oz. letna
Da, razen Free2Play igre mislim da ne zahtevajo ps+

- igre lahko kupiš v trgovini, kot škatelno različico, ali pa jo kupiš preko spletnega portala (download)
Da

- za kupovanje preko spleta, spet potrebuješ PS+ account?
Ne, registriraš se v eni ali več regijah PS stora in nabavljaš, PS+ je za multiplayer, vsak mesec par zastonj iger in backup savegameov v cloud.

- registracija v PS+ account: če izbereš drugo regijo, kot je npr. US ali Kanada, lahko prideš do cenejših iger kot v EU?
Da, odvisno od akcij. Enkrat je en špil cenejši v eni regiji, drugič v drugi, Ali pa je ena akcija v eni regiji, druga pa v npr. naši. Itak to preveriš v minutki.

To se mi je porodilo zaenkrat, hvaležen bom za vsak odgovor na vprašanje oz. potrditev oz. ovržbo moje trditve.

Hvala, runnagaim!!
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

yayo ::

ej, kaj je res, d je garancija zs PS4 samo eno leto?
««
47 / 162
»»