» »

PS4

PS4

««
48 / 162
»»

poker93 ::

Pri meni je bila, imaš pa vrjetno možnost da podaljšaš

CULTO ::

Živjo,

odločam se za nakup novega PS4. Zanimiva je ponudba v hoferju https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba.... Kaj pravite na to? Ali je to nov model 2015?

yayo ::

Težko, da bi stare modele pakirali v bundle z novimi igrami, ker so stari že zapakirani od prej. Jaz sem nekaj bral da imajo 500GB modeli najnovejše komponente, 1TB pa v bistvu tiste od prej, ker bi s ta novimi preveč šla cena gor, oziroma se mora Sony znebiti zaloge. Tudi sam razmišljam o nakupu v Hoferju, žal pa me SW Battlefront ne zanima. Vidim, da jih na Bolhi kar nekaj prodaja to igro, novo, vzeto iz bundla, tako, da je vprašanje, če bi se je lahko znebil za kakih 40€. Z druge strani pa imam možnost kupiti mesec dni star PS4 za mogoče 20€ manj. Ne vem kako bi se odločil...

CULTO ::

Za 40e jo lahko takoj prodaš, k je itak zapakirana. Sam nov je pa le nov, saj veš kaj imaš, pri rabljenem pa nikoli neveš kaj dobiš.

L1nK ::

CULTO je izjavil:

Živjo,

odločam se za nakup novega PS4. Zanimiva je ponudba v hoferju https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba.... Kaj pravite na to? Ali je to nov model 2015?

Namen imam kupiti nov TV. Na kaj moram biti pozoren pri tv- ju glede PS4? Kakšne posebne karakteristike?

LP CULTO


da ima čim manjši input lag, sonyji so precej dobri v tem
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

scipascapa ::

pri tem hofer sw modelu dobiš še 4 kode za igre notri....za 40€ se takoj proda.

Runnagain ::

scipascapa je izjavil:

pri tem hofer sw modelu dobiš še 4 kode za igre notri....za 40€ se takoj proda.


Mogoče veš za katere igre? Ali pa samo kot popust oz. za kakšno naročnino?

Runnagain ::

Ali kdo ve, ali se lahko PSN wallet napolni tudi preko virtualne vise, ala visa entropay:
https://www.entropay.com/

Runnagain ::

Vidim, da lahko top-up-aš (v wallet naložiš denar)wallet tudi preko paypala in vise...očitno špila BP!

bojsi ::

US accounta preko paypala (ki je vezan na SLO viso) jaz ne morem polnit...

black ice ::

Ustvari vmesni PP račun na katerega ne vežeš nobene kartice. AFAIK je omejitev 500€ prometa. Največ kar lahko izgubiš je provizija in nekaj časa.

scipascapa ::

runnagain tole

*Voucher includes the following Star Wars Classics:

Super Star Wars™
Star Wars™: Racer Revenge
Star Wars™: Jedi Starfighter
Star Wars™ Bounty Hunter

Runnagain ::

scipascapa je izjavil:

runnagain tole

*Voucher includes the following Star Wars Classics:

Super Star Wars™
Star Wars™: Racer Revenge
Star Wars™: Jedi Starfighter
Star Wars™ Bounty Hunter


Haha, tele igre pa izgledajo k za nikamor ;)! Mogoče pa presenetijo z igralnostjo.

A mi lahko kdo kaj več pove o Playstation VR nagdradnji, menda so jo poimenovali Project Morpheus.
Bo to delovalo v kombinaciji z PS4? Ali pa naj si ne obetam kaj preveč?

Zgodovina sprememb…

CULTO ::

Ali je pri tej hofer ponudbi nov model PS4? V opisu piše tole: (nov model C-Chassis), je to to?

lp

yayo ::

Še tri dni pa bomo vedeli ;)

z3ro ::

Če pogledaš papirnato obliko letaka od blizu vidiš da je na sliki CUH 1216B model, kar mislim da je nov model ;)

kriko07 ::

Pozdravljeni. ALi ste mogoče kje opazili PS4, da se prodaja npr še kje v Lidlu ali pa kje? Kupil bi tega v Hofru,vendar nemaram te igrice Battlefront

abyssus ::

Kupiš in prodaš na Bolhi, pa je :) Imaš takoj PS4 za okoli 280-290 €, odvisno za koliko se zdilaš. :)

Naj pa vas vseeno spomnim, da sem jaz imel v BigBangu težave zaradi igrc, ko sem uveljavljal garancijo - ker sem jih prodal. :)

kriko07 ::

Kaj pa če bi kar ps4 kupil na bolhi,pa še prišparam?

abyssus ::

Po želji - osebno bi raje vzel novega, vsaj veš, kaj dobiš. Kolega je sicer kakšne 3-4 mesce nazaj vzel skoraj 1 leto rabljenega za 260 EUR. Takrat sma bila prepričana, da gre za dober deal, pa poglej sedaj Hoferja. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

kriko07 ::

Pa mogoče veš,če je še kje kakšna podobna akcija? :)

abyssus ::

Ponavadi ima goblin še kakšno akcijo, kjer imajo zraven ekstra kontroler (http://www.goblin.si/playstation4-igral..., ampak trenutno se bolj splača v Hoferju. Verjetno najboljši deal trenutno. Mogoče preveri tujino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

emilo ::

V Mercatorju si v petek in soboto z 20% popustom dobil 500GB novo verzijo za 280€...

Nejkoy ::

Škoda, da nisi omenil prej :)

emilo ::

Te popuste imajo skoraj vsak drugi teden. Pokličeš, rezerviraš in dobiš po najbrž najnižji ceni daleč naokrog. Ni zastonj najboljši sosed:)

B-Stard ::

emilo je izjavil:

V Mercatorju si v petek in soboto z 20% popustom dobil 500GB novo verzijo za 280€...


Navadna cena je 400Eu -20% je 320EU, kje si dobil 280? Special discount pod pultom?

emilo ::

Cena je 349.99€. Z enim polščkom in 500GB. -20% in to je 280€... Kupil sem še dodaten plošček in plačal 327.99€.

B-Stard ::

Lahko zaupaš kera verzija je?

emilo ::

1216 mislim, da A oz B.

yayo ::

A je 500GB, B je 1TB

Runnagain ::

Še ene par podrobnosti me zanima:
- igro, ki jo kupim (škatelna različica) preko spleta ali v fizižni trgovini (npr. Lego Hobbit), lahko prodam oz. podarim naprej?
- igre, ki jo kupim kot download preko PSN-ja, ne morem prodati oz. podariti naprej?
- je možno igre iz blu-ray-a prenesti na disk, da se hitreje load-ajo?

Hvala za info, runnagain!!

Zgodovina sprememb…

abyssus ::

1. DA
2. DA
3. Samodejno se zadeva instalira na trdi disk, blu-ray pa moraš vseeno vstavit.

kriko07 ::

Imam tut jaz eno vprašanje. Če igraš igro preko interneta,in jo kasneje hočem prodati,ali bo tisti ki bo kupil igro,še vedno lahko igral preko interneta?

abyssus ::

DA - igra se tukaj veže na PSN račun in ne preko kakšnega cdkey-a. Torej je igra za vse ostale enaka kot za tebe. Edina težava je, če imaš polek igre kakšen key code (recimo za ekstra mapo v COD ali kaj podobnega) - ta koda bo za naslednjega lastnika neuporabna oziroma ostane aktivirana na tvojem računu.

yayo ::

Za nakup s popustom v Mercatorju je potrebno ieti Mercator kartico?

emilo ::

Ne rabiš. Najdi nekoga, ki zbira pike, ker mislim, da na ta znesek dobiš okoli 5€ vrednosti pik...

kriko07 ::

Ali mi lahko prosim daste reklamo,kjer ste videli da se PS4 prodaja v Mercatorju? :)

St235 ::

Kako reklamo pa rabiš? PS4 je standardna ponudba merkatorja tako kot jogurti. Imajo ga v vseh hipermarketih, razen seveda kadar zmanjka zaloge.Praktično vedno je na zalogi v MErkator Tehniki.

Ima pa merkator vsake toliko akcijo kjer dobiš kupon za 20% popusta na katerkoli izdelek. In o tem je bilo tukaj govora.

yayo ::

kriko07 je izjavil:

Ali mi lahko prosim daste reklamo,kjer ste videli da se PS4 prodaja v Mercatorju? :)


KUPONČEK ZA IZDELEK PO IZBIRI

20 % CENEJE

pet 11. 12. - sob 12. 12.

V petek, 11. decembra in soboto 12. decembra , si lahko izberete svoj najljubši izdelek 20 % ceneje.

Skrij podrobnosti

20 % popusta na izbrani izdelek lahko koristite tako, da na blagajni predložite veljaven kupon. Veljaven kupon najdete v Mercatorjevem letaku z veljavnostjo od 10. decembra do 16. decembra 2015, v časopisih in na prodajnih mestih. Veljajo le kuponi, izrezani iz originalne tiskovine (kupon, natisnjen iz letaka s spletne strani, ni veljaven).

Pri enem nakupu je možno unovčiti največ 3 kupone. En kupon je možno unovčiti na en izbrani izdelek ob enkratnem nakupu.

Kupon velja v živilskih prodajalnah Mercator in v franšiznih prodajalnah Mercator, ne velja pa v Mercator spletni trgovini. Več informacij na samem kuponu.

Kuponi se med seboj ne seštevajo in se izključujejo z vsemi ostalimi kuponi za popust. Pri enem nakupu je možno unovčiti največ 3 kupone. Ob uveljavljanju kupona za 20 % popust na 1 izbrani izdelek vas prosimo, da na to opozorite blagajničarko. Popust lahko uveljavite v petek, 11. 12. 2015 ali v soboto 12.12.2015 ob predložitvi originalnega kupona.

Popust ne velja za kavcijske vrednosti embalaž, nakup cigaret oziroma drugih tobačnih izdelkov, mobi kartic mobilnih operaterjev, poštnih vrednostnic, srečk, vozovnic, vinjet, vstopnic, nakup knjig, darilnih kartic Mercator, darilnih kartic Select Box ter darilnih bonov Zvezdar in darilnih paketov Select box. Popust ne velja za izdelke iz odprodaje. Kupon ne velja za plin v jeklenkah in plinske jeklenke (UNP). Prav tako kupon ne velja za vinotoče in sladkor Agrana, beli, 25 kg. Popust pri tehtanih izdelkih velja le za količine, običajne za gospodinjstvo, za sveže postreženo meso pa do največ 10 kg iste vrste mesa. Popust ne velja za pravne osebe in samostojne podjetnike. Kupona ni mogoče uveljavljati v primeru obročnega odplačevanja, ob nakupu izdelkov iz programa zvestobe Tefal Ingenio, ob nakupu pnevmatik ter ob nakupu šolskih vadnic

yayo ::

Sem skočil do Mercator Tehnike v Kopru in jih povprašal kako je kaj s temi boni -20%. Pravijo, da boni veljajo le za trgovine z živili in da na noben kos tehike ne morem dobiti minus 20%. Tako, da ali nekdo tu trola ali pa ga je našel v trgovini z živili, oz. Hipermarketu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

CULTO ::

Ja v hipermarketu so na bon -20%, v tehniki pa ne. Tudi sam se odločam za nakup, nevem ali vzamem tega v hoferju ali vzamem tega v mercatorju?

Ali je to res da imajo novejši PS4 z 1TB staro strojno opremo, oni z 500GB pa novo???

yayo ::

Ne, zadnjih par mesecev imata modela že enak hardware. Drugače bom jaz moral vzeti v Hoferju, ker koprski Hipermarket od prenove, leto dni nazaj, ne prodaja več konzol in računalnikov.

CULTO ::

Kaj pa če imajo trgovine staro zalogo? Ali se kje na škatli zunaj vidi kateri model je? Mora biti 1200 ane?

yayo ::

Revizija konzole je napisana na škatli.

EDIT
http://www.ps3devwiki.com/ps4/CUH-12xxA...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

pia2001slo ::

tule je tudi ugodno (enako Xbox ONE) - Metro - Celovec

http://catalogues.metro-group.com/metro...

Runnagain ::

pia2001slo je izjavil:

tule je tudi ugodno (enako Xbox ONE) - Metro - Celovec

http://catalogues.metro-group.com/metro...


K**c, sedaj sem pa v dilemi...Xbox ali PS4.

[SkA] ::

bojsi je izjavil:

US accounta preko paypala (ki je vezan na SLO viso) jaz ne morem polnit...

Tudi jaz ne, tudi Abankina VISA, ki je svoje čase PS3 PSNja delovala, ne gre več čez.

Sicer pa nima veze, za USA je še najbolj preprosto kupovat PSN $10/20/50 kartice na ameriškem Amazonu, itak je digital code in dobiš instant, tam pa nimajo težave s kreditnimi karticami iz Slovenije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

scipascapa ::

pia2001slo: to je cena brez ddv.

pia2001slo ::

seveda...kupiš kot pravna oseba oz.nekdo ki ima firmo in ima Metro kartico - vsaj včasih je bilo tako

St235 ::

Normalno in potem razlagaš inšpektorju zakaj Mesarstvo Jože Tanko s.p. rabi playstation, da lahko krvavice naredi.

Drugače se za davčne utaje ne rabiš vozit v avstrijo, pač kupiš pri nas na firmo.
««
48 / 162
»»