» »

katero verzijo gtx680 naj vzamem na hoh.de

katero verzijo gtx680 naj vzamem na hoh.de

Gapi182 ::

Pozdravljen forum. Zanima me katero verzijo te grafične naj na hoh.de vzamem. Izbiram samo med 4GB verzijami. Dodal bi tudi da jo bom navil kolkr bo šlo.

Riff ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

freesty ::

Asusova zasede samo 2 slota in ima zraven se backplate. Gigabytova bo verjetno tisja in hladnejsa, vendar zasede vec slotov pa nima backplate-a.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Gapi182 ::

nekak se nagiban gigabytovi, say ima 3 ventilatorje. Ampak ali ni kar se tiče performance asusova malce boljša? Sam problem je da ne vejo ali je dobavljiva. Sem jim ravnokar napisal kdaj jo lahko dobijo. Hvala za pomoč.
EDIT: zanima me kakšen pomen ima ta backplate še? Razn lepšega izgleda ali ima kakšno funkcijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gapi182 ()

poiuz ::

Živjo,

sam mam 2 gtx660ti...en je asus, en pa gigabyte in je asus model hladnejši za 4 stopinje celzija in s tem, da so asussovi ventilatorji na 10% delovanje gigabyte pa na 40% delovanja

naj te videz ne prevara...vzami asusko!

LP

stock ::

@LS si ti te temp gledal z eno pa po eno kartico, ker drugače že variacija zaradi postavitve SLIa daje drugačne temp.

Backplate je tam da odvaja toploto od PCBja, verjetno se malce pozna, na kakšni kritični točki mogoče malce razporedi..

Gapi182 ::

aha... torej bom najbrž šol po asus. Upam da čimprej odpišejo ali jo lahko dobijo

mokasin ::

Če pogledaš HD 7870 recimo Gigabyte s tremi venti hladi veliko bolje kot Asus. Niso vsi coolerju enaki, čeprav so DC2.

Gapi182 ::

men se zdi da hoh samo mene ignorira. Spet nočejo odpisat glede te asus 680 :/

mailer ::

Pri njih traja 3 do 5 dni, da odgovorijo. Pa vzemi katero drugo, mogoče 670 ali pa drugega proizvajalca 680.

Gapi182 ::

so mi odpisali da ne vejo... matr so nesposobni. Je res tko težko približno povedat kdaj dobijo?

Gapi182 ::

zakaj je pa tista gainward dražja od vseh? Nism še nikol slišu za to podjetje. Sem bolj seznanjen z evga, msi, gigabyte, itd. Ima kdo kakšne izkušnje z njihovimi karticami?

boogie_xlr ::

Mene so razočarali gainwardovi ventilatorji in hlajenje. Evga so top, ASUS DC2 tud niso slabe.

vaščan ::

High end grafe imajo večni problem s temperaturo. Bolje vzeti dve 660ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Halfdead987 ::

Ki bosta greli ena drugo in dosti več porabili.

Gapi182 ::

ne nameravam vzet SLI od slabših kartic saj morda v prihodnosti upim še dodatno gtx680 za SLI. Drgače pa kdo ve če je ta Palit GeForce GTX680 Jetstream 4GB dobra?

stock ::

Ma sej je to en in isti čip, če ti je 680 kul cenovno uzameš prvo, ki je.. Tisti, ki šparajo majo dileme kaj uzet ampak tisti že v osnovi iščejo 670, če pa gledaš za 680 pa sam vzami pa je.. Sej boš verjetno menjal še v garancijskem roku kartice?

Gapi182 ::

kolko let garancije pa imajo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
293226 (2802) Mordecai

660Ti vs 670 ?

Oddelek: Kaj kupiti
223240 (2992) bluefish
»

Nov računalnik [Gaming, Video editiranje] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18627424 (25626) lololmaker

Več podobnih tem