» »

Lg Tv in internet

Lg Tv in internet

simnov ::

Kupil sem si tale tv in nima wifi http://www.lg.com/hr/televizori/lg-42LM... in če kupim lg wifi usb adapter ali bi internet deloval če sploh imam kakšno podporo za internet
  • spremenil: simnov ()

shinko ::

Seveda, če imaš doma wifi omrežje kupi lg wifi usb adapter in dostopal boš do interneta. Youtube, google, facebook.... Če misliš uporabljat za brskanje dokupi še tipkovnico. K400 je ql....
http://www.bigbang.si/tipkovnice/k400-b...

ps.: če ima tv DLNA lahko preko wifija streamaš filme ki jih imaš na kompu ali mrežnem disku.

ttommy ::

Ne. Ima samo DLNA. Sam sem se pred nakupom pri spletnem prodajalcu pozanimal, če dela internet (Youtube..) in mi je sporočil, da dela. Vendar je bilo razočaranje. Za opravičilo so mi poslali paket dodatnih 3D očal, tako da jih imam zdaj 9. TV je super, če pa hočeš internet, je pa LM 620 prava stvar.
Gamer

simnov ::

Pa za internet mi je popolnoma vseeno če bi pa bil bi pa poskusil.Zanima me pa še če recimo obstaja kakšen custom firmware , da bi bil boljši od originala.

ttommy ::

To bi bilo fajn, če bi obstajal. Namreč, kolikor sem bral, ima LM620s (ki je SMART TV) enako osnovno ploščo kot najin LM615s.
Če se mi bo dalo bom brskal in javil tu, ti pa tudi...
Gamer

simnov ::

Morda je tole kaj sam ne vem http://openlgtv.org.ru/wiki/index.php/W...

simnov ::

Sem pa danes opazil zelo nadležno slabost tega tvja okno se vidi v tvju in nič ne moreš gledat.

AvtoR ::

Tudi jaz imam LM615s. Vidim da obstaja nov uradni firmware. Se splača nadgradit?
Bi bil pa zainteresiran,za kakšen custom rom, ki bi na tem TVju omogočil npr. snemanje na USB.
Dvomim, da kaj takega obstaja, ker gre v bistvu za bolj bazičen TV in ne Smart TV.
LM620s ima po mojem drugo osnovo, tako da se ga ne da enostavno nadgradit...

simnov ::

Ali sploh obstaja angleška stran za ta tv ja samo hrvaško dobim.

rok111 ::

pozdravljeni,

Nameravam nabaviti LM620S, pa vidim da imata precej podoben movel (LM615S)..
a je ta glossy panel res tok problematicen.. al je to samo če imas okno direkt zadaj?
kaksna je pa slika pa to? ga nisem imel namrec v zivo nikjer videti razstavljenega.
Thx.

ttommy ::

simnov je izjavil:

Sem pa danes opazil zelo nadležno slabost tega tvja okno se vidi v tvju in nič ne moreš gledat.


Izklopi Economy mode, da bo slika svetlejša.
Gamer

robsta ::

Tudi jaz imam Lg TV 47LW470S in sem potegnil kabel od računalnika do TV-ja za uporabo interneta na televiziji. Za pisanje z daljincem je res zoprno ,ko pa sem se zanimal če obstaja kakšna tipkovnica za TV, so mi svetovali pa tako kot ,pravi Shinko K-400. To sem tudi kupil , ampak problem je v tem ko vstavim usb enoto v tv , mi javlja ,da USB ne podpira enote.Ali je mogoče treba še kaj posebej inštalirat ali kaj.Prosim za pomoč , če kdo obvlada te zadeve ,na servisu jih ne obvladajo ker nihče ni znal nič povedat.

simnov ::

rok111 je izjavil:

pozdravljeni,

Nameravam nabaviti LM620S, pa vidim da imata precej podoben movel (LM615S)..
a je ta glossy panel res tok problematicen.. al je to samo če imas okno direkt zadaj?
kaksna je pa slika pa to? ga nisem imel namrec v zivo nikjer videti razstavljenega.
Thx.


Ja je meni gre zelo na živce sredi dneva ko je zujan svetlo se mi okno vidi v tvju.Je pa zelo enostavno to rešit z roleto ampak tako ki res ne prepušča svetlobe.

AvtoR ::

LM615s mislim, da nima internet TV.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV izbrati

Oddelek: Zvok in slika
163257 (2151) kmetek
»

Kateri TV za do 1000€ kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13226820 (24422) djordjevic
»

LG LM615S

Oddelek: Zvok in slika
161593 (1219) ttommy
»

Kateri Led tv?

Oddelek: Zvok in slika
213332 (2884) ...:TOMI:...
»

Nakup 3D TV

Oddelek: Kaj kupiti
101884 (1666) ttommy

Več podobnih tem