» »

Merlin

Merlin

shadeX ::

Gleda kdo? Men je zlo huda še posebno zato ker je postavljena v starejši čas ( vitezi, gradovi, konji ... ) in za nameček še magija. Ena najboljših serij kar sem jih gledal do sedaj. Imdb


Izi ::

Si pa pozen. Serijo smo zvesto spremljali celih 5 let, potem pa se je dobrih 14 dni nazaj nepričakovano in na žalost končala.
V teh 5. letih smo serijo precejkrat omenili na tem forumu in tudi povedali, da gre za eno boljših serij.
Odločitev o končanju serije je bila sprejeta na hitro, kar se v zadnjem delu tudi vidi, ko so kar po hitrem postopku "pospravili" vse glavne igralce in dodali še en kontroverzen moderen zaključek.
Kakorkoli že, Merlina je sedaj konec, mi pa gremo naprej. Serija "Game of Thrones" je še vedno tu in še boljša je od Merlina :P

Če ti brez Merlina ni živeti si obvezno poglej še serijo "Camelot", ki je sicer dolga samo 10 delov ene same sezone, ampak se gre o istem kralju Arturju, samo na malo bolj "odrasel" način, ki pa se ni obnesel tako dobro, kot "otročji" način v Merlinu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

rawlit ::

Gledal Merlina, ostalo mi je še nekaj delov zadnje sezone. Škoda, da so zaključili, res dobra serija.

Tudi jaz pa sedaj gledam Game of Thrones, upam da se ne bo tako hitro končala :)

shadeX ::

Izi je izjavil:

Si pa pozen. Serijo smo zvesto spremljali celih 5 let, potem pa se je dobrih 14 dni nazaj nepričakovano in na žalost končala.
V teh 5. letih smo serijo precejkrat omenili na tem forumu in tudi povedali, da gre za eno boljših serij.
Odločitev o končanju serije je bila sprejeta na hitro, kar se v zadnjem delu tudi vidi, ko so kar po hitrem postopku "pospravili" vse glavne igralce in dodali še en kontroverzen moderen zaključek.
Kakorkoli že, Merlina je sedaj konec, mi pa gremo naprej. Serija "Game of Thrones" je še vedno tu in še boljša je od Merlina :P

Če ti brez Merlina ni živeti si obvezno poglej še serijo "Camelot", ki je sicer dolga samo 10 delov ene same sezone, ampak se gre o istem kralju Arturju, samo na malo bolj "odrasel" način, ki pa se ni obnesel tako dobro, kot "otročji" način v Merlinu.



Ja vem da sem malo pozen, ampak ta serija še nima svoje teme na slo-techu zato se mi je zdelo zelo pomembno odpreti novo, ker si jo zasluži.

Odločitev o končanju serije je bila sprejeta na hitro, kar se v zadnjem delu tudi vidi, ko so kar po hitrem postopku "pospravili" vse glavne igralce in dodali še en kontroverzen moderen zaključek.


Se mogoče ve zakaj so na hitro končali snemat?

Kakorkoli že, Merlina je sedaj konec, mi pa gremo naprej. Serija "Game of Thrones" je še vedno tu in še boljša je od Merlina


Sm že pogledal GOT, ampak po pravici povedano me merlin bolj potegne ( čeprav efekti, zmaji so v GOT nepredstavljivo boljši ).

Če ti brez Merlina ni živeti si obvezno poglej še serijo "Camelot"

Aja? Nisem vedel. Bom pogledal tudi tole. Hvala ti ;)

Izi ::

shadeX je izjavil:

Se mogoče ve zakaj so na hitro končali snemat?
Ne, razlog ni znan. Ve se, da igralci niso imeli nič pri tem.
Dva izvršna producenta Johnny Capps in Julian Murphy sta se odločila, da je serijo najbolje zaključiti ko je ta na svojem vrhuncu. Razlogov pa nista navedla. Pravita, da serija ni ukinjena, ampak zaključena.
Čeprav je zaključek narejen preveč na hitro ta vsaj obstaja, medtem ko je večina ostalih serij ukinjena nekje na cliffhangerju in nikoli zaključena.

Aston_11 ::

Ja, ga je kar škoda. Lepo zastavljena zadeva. Bi jo lahko še dolgo pacali.

krOOokO ::

V 2. tednih sem pogledal 4 sezone, ostala mi je samo še 5.
Res škoda, da so zaključili, ker serija je vrhunska, ob nobeni se še nisem toliko nasmejal.

draciel ::

Ok imam eno vprašanje za tiste , KI SO SI ŽE POGLEDALI VSEH 5 SEZON. NE beri dalje če nisi pogledal vsega :)

.
.
.
.
.
.
.
.


Uglavnem zanima me v čem je bila fora zadnjega prizora (Tovornjak pelje po cesti, nato se prikaže star merlin )?

Pa še to: Razočaran sem nad koncem. Ne pokaže niti Gwen noseče in Artur je premalo časa vedel da je Merlin čarovnik. V 20minutah se je zaključilo praktično vse.

Slišal sem da so 3 dele pred koncem sezone izvedeli da niso dobili pogodbe za 6. sezono, tako da so morali snemanje na hitro zaključit.

Izi ::

draciel je izjavil:

Uglavnem zanima me v čem je bila fora zadnjega prizora?

SPOILER
Zadnji prizor je bil vezan na predzadnji prizor v katerem Zmaj reče: "For when Albion’s need is greatest, Arthur will rise again".
Kdor ne pozna zgodovine naj omenim, da je Albion staro ime za otočje Velike Britanije.
Se pravi zgodba še ni končana. Ko bo nekoč prišel čas, da bo otočje spet potrebovalo najboljše junake bo Artur zopet vstal od mrtvih. Taka je prerokba.
Zadnji prizor pa je pokazal, da ta čas trenutno še ni prišel, ampak da se nesmrtni čarovnik Merlin že več stoletij potika tam okoli jezera iz katerega naj bi vstal Artur in čaka dan vstajenja.

draciel ::

aaaa, zdej je pa že malo bolj smiselno :)) Hvala :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deadwood: The Movie

Oddelek: Sedem umetnosti
121309 (836) Kurzweil
»

Film ali serija podobna Game of thrones

Oddelek: Sedem umetnosti
151787 (1599) Kurzweil

Več podobnih tem