» »

Vse o LCD od A-Ž

Vse o LCD od A-Ž

««
158 / 168
»»

Sba ::

MrStein je izjavil:

Sba je izjavil:

Potem so LED in 16:9 samo marketinške fore. Na adapterje sem pa čisto pozabil. Staram se, ni kaj. Presenetilo in tudi zmedlo me je, da dobiš 1920×1080 že v 22", kar spusti ceno pod 200 EUR.

Glede vidnih kotov moram pa res še preveriti. Trenutno sem navajen na 178/178,

178/178 je šele marketinška fora. Te številke praktično nimajo veze z realnostjo.
Gremo tak: Kaj ti misliš, da pomenijo?


Hja, ne vem kaj pomenijo, me niti ne zanima tako zelo. Tu imaš eno kratko primerjavo, dlje se mi pa ni dalo iskati. Vem pa, da je razlika opazna in da bi me motilo. Mene, koga drugega pač ne.

Rekel sem, da je 16:9 marketinška fora, ker je je zadeva znana predvsem iz TV sveta in je tako potrošnikom tudi bolj domača. Skratka ena alineja več pri naštevanju specifikacij. In nekdo bo vzel tak monitor ravno zaradi tega, ker mu bo to znano. Pa čeprav to pomeni tudi manjšo površino samega zaslona, na kar tak potrošnik sploh ne bo pomislil.

Jaz pa bom z nakupom raje počakal dokler ne bom pripravljen dati 400 € za zaslon.

To je z moje strani vse, še enkrat hvala PIPIju za nasvet.

LP
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Lonsarg ::

16:9 je marketinška fora, z katero so pridobili 1 palec. Pol bom pa še tko jaz rekel.

16:10 je tud huda marketinška fora, tam so pa pridobili kar ene 3 palce, napravm 4:5. Ne kupit 16:10, nateg! Kupte 4:5, dobite več pri istih palcih.


Mislim kake joke pokate eni. Na trgu nima kaj biti več kot en razmerje za ekrane, manj komplikacij, predvsem za uporabnike! Če je trg izbral 16:9, nimate zdej nič za pokat ali 16:10 fani, ali pa 4:5 fani.

PrimozR ::

Trg seveda ni izbral 16:9, izbrali so ga proizvajalci panelov, ker imajo tako manj odpadka ob proizvodnji za TVje.

Če bi bilo po moje bi itak imeli samo 16:10. Na 16:10 imaš spodobno vertikalo in obenem dovolj horizontale za dve okni side by side. Na 1920 x 1200 še gre (dva browserja) ampak TBH se ne bi branil še par pik v širino (ob enakem razmerju!).

16:9 je enostavno prenizko/preširoko, sploh za web content, ki je itak že ves čas vertikalno naravnan.

Lonsarg ::

Razlika 16:9 proti 16:10 je tako majhna, da za sam content nima nobene veze. Važn da je standard. Sam rad bi, da bi končno en standard se naredil, pa ostal 50 let, tako kot je 3:4. Menim da v svetu je vse premalo standardno. Recimo IM protokol bi moral biti samo en... Pa VOIP, itd itd. Aleluje proizvajalcem, da so se vsa za 16:9 strinjal, vsaj na približno.

PrimozR ::

10% višine, 120 pik na ~24'' ti je malo? Poglej kdaj 16:10 24'' monitor, ki ti lepo zapolni vidno polje, in TV, ki deluje kot ena razvlečena palica. Za filme gledat je 16:9 super, za internet pač ne.

Lonsarg ::

Ma 10% se men en slisi neka pretirana stevilka. Tak da ja 16:10 je bolj primeren za internet, za 10% bolj primeren, pozabis pa se sprijaznis:) Jaz itak zdaj vec browsam na mobitelu hehe.

PrimozR ::

Em, 9/10 je enako koliko? 0,9 oz. 90%. Preostane ti še 10%. Z druge strani, 1/10 je 10%. 120/1200 (pike, ki jih izgubiš proti 1920 x 1200) je 10%. Številke ne lažejo.

Super zate, jaz imam pa praktično ves čas odprt internet. Pa tudi v Solidworksu tistih 120 pik pride prav.

MrStein ::

PrimozR je izjavil:


16:9 je enostavno prenizko/preširoko, sploh za web content, ki je itak že ves čas vertikalno naravnan.

Ja, zgleda včasih prav bizarno, posebej na kakih manjših ekranih ala netbook:
- zgoraj je window bar
- potem menu bar
- potem toolbar (Firefox)
- bookmark bar
- kaki custom toolbar
- bari od tabov
Potem spodaj:
- task bar
- status bar
- mogoče še kaj, kar sem pozabil


In potem ostane nekje 7 pikslov za dejansko vsebino... :P
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lonsarg ::

Ja sej to je ful lame. Jaz 16:9 ne bi rinil na manjše ekrane od vsaj 22". Najbolje shekat, pa statusbar dati na stran:)

katrinka ::

Pozdravljeni vsi skupaj,

oglaša se vam nepoznavalka, ki rabi vašo pomoč...
In sicer kupujem LCD, odločla sem se za SONYA, sedaj pa se je zataknilo pri dimenziji...namreč ne morem se odločit med 37 (diagonala 94 cm) ali 40 (diagonala 102). Razdalja do enega kavča je nekje 3,20 m do drugega pa 4,30 m...stanovanje ni ogromno, prej manjše. Sama se bolj nagibam k nakupu 37, prodajalci pa me prepričujejo 40...


Kaj torej kupiti...

LP

destiny ::

Če imaš dovolj financ kupi še večjega od 40''. Za te razdalje, ki jih navajaš, bi bil 50'' ravno pravšnji. Veliko je takih kupcev kot si ti. Mislijo da bo 46 ali 50'' prevelik, čez kak mesec ali dva uporabe jim je pa žel da niso kupili večjega. Sicer boš pa več informacij dobila v temi Plazma vs LCD. Ta tema tu je namenjena lcd monitorjem. Naslov je sicer res nekoliko ponesrečen, izvira pa še iz časov, ko še ni bilo lcd televizorjev in so se v potrošniškem računalništvu začeli uveljavljati lcd monitorji.

matej_jack ::

Ima kdo kakšne izkušnje s serijo Benq monitorjev s PVA matrikami (EW2420, VW2420H ali BL2400T)? Cena je kar ugodna (Avstrija), resno razmišljam, da bi vzel enega.

kmetek ::

Imaš na 2 forumih debato o njih.

matej_jack ::

Sem prebral tistih 15 strani, največji problemi so z neenakomerno osvetljenostjo (hud primer).

Kaj je torej best buy do 250EUR? Se sploh splača dati ~100EUR več za ne-TN matriko?
Namen je vse: od nekaj malega grafičnega oblikovanja, par filmov, zelo malo iger, največ pa pisarniška in vsakodnevna opravila. Rad bi imel koliko-toliko dober vidni kot (na trenutnem monitorju težko razločim med svetlomodrimi in belimi posti na tem forumu v spodnjem delu ekrana) in lepše, izrazitejše barve, ki tu delujejo "sprano".

Pozabil sem napisati, imel bi vsaj 23" in FHD (1200 pik vertikale verjetno ne bom dobil za ta denar).

Še to, čeprav je offtopic, imajo naši severni sosedje kaj podobnega slovenskemu zakonu, da lahko blago, kupljeno preko spletne trgovine brez problema vrneš nazaj v nekaj dneh?

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Jah za 270 EUR imaš 2443BW, ki je TBH glede na ponujeno drag. Ampak je pa mat, ima mat ohišje pa 1200 pik višine. Po drufi strani je pa DVI in VGA only. TBH bi jest na tako velikem monitorju močno razmišljal o TN. Problem je, da so 1200 višine tam okrog 500 EUR.

TN na 24'' se že hudo razbarva v primerjavi spodaj-zgoraj (ravno to, kot si rekel, da ne ločiš med posti), sploh je pa ne-TN praktično nujen za grafiko.

http://geizhals.at/?cat=monlcd19wide&xf...

*270 EUR pri nas, če se še prodaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Bias ::

Torej v ponudbi SIOLA je LCD televizor Philips 32PFL5405H/12 pa je izredno ugoden.

Vaše mnenje je ok zadeva? (velikost diag.mi ustreza)

MrStein ::

matej_jack je izjavil:


Še to, čeprav je offtopic, imajo naši severni sosedje kaj podobnega slovenskemu zakonu, da lahko blago, kupljeno preko spletne trgovine brez problema vrneš nazaj v nekaj dneh?

99%. Piše v AGB.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

matej_jack ::

MrStein je izjavil:

matej_jack je izjavil:


Še to, čeprav je offtopic, imajo naši severni sosedje kaj podobnega slovenskemu zakonu, da lahko blago, kupljeno preko spletne trgovine brez problema vrneš nazaj v nekaj dneh?

99%. Piše v AGB.

Sem našel ja, hvala vseeno. Če kdo glede tega potrebuje več informacij, naj išče pod Konsumentenschutzgesetz oziroma KSchG.
Sem si pa danes malo pogledal 24" monitorje s TN matriko in res nisem preveč zadovoljen, sploh vertikalno se barve precej porazgubijo. S fullhd (1080) pa recimo, da bi se sprijaznil in navadil.
Opazil sem tudi Samsung SyncMaster 2333T, ki ima PVA matriko in se dobi za smešnih 150€ pri sosedih. Uporabnih review-jev nisem našel, je to ista matrika kot pri dobirh 100€ dražjim F2380 (ki naj bi imel težave s prikazom senc)?
Sicer se še vedno nagibam k EW2420, ampak me je strah, da bi dobil "pokvarjeno" enoto (omenjeno zgoraj)...

PrimozR ::

Ma fullHD mora biti isto sr**je... (nisem še videl v živo). Takšne velikosti so žal enostavno prevelike/previsoke za TN, zato pa so LCD televizije drug tip panelov (ne vem pa kater).

Problem je, da dbiš 23'' FHD s PVA matriko za toliko oz. manj, kot 1920 x 1200 24'' s TN-om. Kar je IMO kriminal... :(

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kmetek ::

Groove ::

LCD, 22", recimo do 150€. Kaj bi blo pametno vzet? :O
Hvala :)

gruntfürmich ::

jst sem rabil (pa ne zase, pač pa za domače) nek monitor, pa sem uzel kar enega izmed najcenejših, mislim da AOC E2041S 51cm WIDE LCD. kar na slepo, prek neta.
če hočeš tko zelo pocen monitor, potem ni veliko izbire; slika ne bo vrhunska, vseeno pa bo sprejemljiva.
najbolje je res kaka mnenja poslušat, še boljše je iti gledat ga v živo, hočem pa povedat da tudi če boš na slepo kupil, pri takih nizkih cenah ne boš imel veliko razlike v kvaliteti in kar boš kupil ti bo dokaj ok služilo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Zasekamoz ::

Ali je v cenovnem razredu do 1200EUR katri televizor boljši od Sony Bravia KLD EX710? Ekran naj bi bil velik 46''.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Brat (na moje priporočilo) kupil Dell 2209WA.

Padec kontrasta na vogalih je katastrofalen (predvsem pri temni/črni sliki). Jaz tega nebi kupil, pa če stane 100 EUR. Žal pri nakupu nisem bil zraven, da bi videl.

Več pozneje...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

LordTado ::

Mene pa zanima katere kljuičke se lahko uporabi na teh lcdjih ki imajo usb vhod in omogočajo predvajanje divx-ov?
recimo lgle5300

Gugie ::

LordTado je izjavil:

Mene pa zanima katere kljuičke se lahko uporabi na teh lcdjih ki imajo usb vhod in omogočajo predvajanje divx-ov?
recimo lgle5300


TV podpira USB naprave s standardom 2.0. Potem vse naprave do vključno 2.0 standarda bi moralo zaznat prebrat, tudi zunanji disk. Verjetno bi zaznal tudi naprave z USB 3.0 ampak bi deloval na 2.0.
poglej pod tehnične specifikacije če bo kaj pomagalo.
http://www.mediaplanet.si/led-tv-lg-42l...

Sam kupujem monitor 24" po sistemu seveda največ za najmanj denarja. gledal sem tale model in mi zgleda da je to nekako to kar iščem http://www.mediaplanet.si/lcd-monitor-l... Ima kdo mogoče kakšne izkušnje s tem monitorjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gugie ()

Mare3 ::

Kateri LED LCD TV 107cm do okrog 700EUR priporočate?

jazst1 ::

Pozdravljeni!

Sem prelistal nekaj strani topica vendar ni specifičnih informacij, ki jih iščem. Do sedaj LCDja nisem še imel in nimam z njimi nič izkušenj.

Prosil bi za nasvet in predloge:
Moj CRT monitor se je pokvaril, kupiti nameravam novega in me zanima katere so dobre opcije LCD monitorjev za igranje FPS iger. Namenjem bo samo igranju FPS iger.

- velikost " ni pomembna
- cena ni pomembna
Pomembno je da FPS igre delajo OK, kajti stestiral sem 2 navadna LCDja od prijateljev in opazil trokiranje, zaostajanje v FPS igrah. Kolikor sem gledal po internetu imenujejo to ghosting oziroma nekakšen lag.

Kaj je pomembno oziroma na kaj moram gledati, odzivnost, snyc rate?
Nimam opcije "odnesti" laptopa v trgovino da bi tam sprobal zadevo v trgovini.

Najlepša hvala v naprej za pomoč.

Djz3l3 ::

zdravo vsi zanimam se za nakup tvja. Ogledana imam dva Tv-ja. Sicer je serija 5300 cenejša in naj NEBI podpirala lan povezave in s tem file sharing, kar pa je prioriteta pri nakupu.. Torej zanima me ali se da to software-sko uredit, da bi na seriji 5310 uporabljal lan povezavo in s tem file sharing? Tako je zatrdil prodajalec in po njegovi besedah naj bi slo za ista tv-ja samo različnih serij... In v čem je razlika? :D

LG 42LE5310
http://www.moj-tv.com/home.php?sortiraj...


LG 42LE5500
http://www.moj-tv.com/home.php?sortiraj...

barakus ::

Ali bi znal kdo priporočit en 32" TV od poplave teh po ~350EUR, kaj se splača?

mailer ::

Kater lcd monitor priporočate do nekje 200EUR +- 20EUR. Kupljen bo v BB zaradi darilnega bona, naj ima tudi HDMI velikost od 22" do 24", uporaba za internet, dokumente, pregledovanje slik,... Bolj kot ne se nagibam k Samsungu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

MrStein ::

Dell 2209WA (22") 240 EUR

Neki poceni tip IPS matrike, še vedno boljše kot TN. V večini kriterijev.
Sicer imajo v BB razstavljeno, tako da lahko sam pogledaš:
- vidni koti
- zunanjost (barva, oblika, razpored tipk, lučke...)

Aja, ta Dell nima HDMI, ampak DVI-HDMI adapterji so tam 5 EUR.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MajstrZvasi ::

Lep pozdrav odločam se za nakup 27col monitorja. Trenutno imam 22col samsunga 16:10 tega bom imel potem za sekundaren monitor predvsem internet 27col za igre filme.
Gledal pa sem tole
http://www.mimovrste.com/artikel/265007... - tip matrike TFT TN Active Matrix
http://www.mimovrste.com/artikel/265008... - tip zaslona LCD 16:9

A mi zna kdo pojasnit te tipe zaslona-matrike zanima me kater izmed teh monitorjev je boljši nakup ali mogoče kakšen drug.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

bluefish ::

Oba sta TN, torej OK za povprečno vsakodnevno uporabo.

Sodeč po podatkih ima LG malce boljši vidni kot, kar je pri tej velikosti in matriki dobro gledati. Na splošno pa nekih razlik ni.

MrStein ::

Je bilo že N krat napisano, da tiste navedbe nimajo veze z realnostjo.
Ali pogledaš pravo meritev ( primer )
Ali sam pogledaš (razstavljen primerek v trgovini...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimozR ::

Za 27'' NUJNO nekaj, kar ni TN. Torej glej za koliko, 500+ EUR? Že na 24'' 16:10 s TN matriko se hudo pozna barvna razlika na dnu in na vrhu ekrana (enostavno zaradi kota pogleda).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

MrStein ::

Pozna se tudi na 15 " ekranu.
Odvisno s kakega kota gledaš, in kako zanič, err... poceni, je bil ekran.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lonsarg ::

In kdaj je bil kupljen:)
Uporabljam začasno(in bo zgleda ta začasno kar dolgo) en zelo star 15"LCD, še bolj iz začetkov. Vsak najcenejši LCD zdaj kupljen je neprimerljivo boljši v vseh pogledih. Svetlost zgoraj/spodaj je kot noč in dan hehe. Ampak dokler niste tega omenili v tej temi, nisem opazil, pa uporabljam že več mesecev. Da ne omenjam ghostinga and stuff.

In če me tak star šrot v bistvu nič ne moti(pa imam za primerjat bratov neprimerno boljši ekran občasno, da ne bo kdo rekel, da sem se pač navadil), potem je katerkoli najcenejši nov LCD, ki bi ga jaz zdajle kupil že presežek zame.

Sam tok, da ne bo kir običajen, ki kupuje nov monitor dal ful denarja zarad izgleda preežno monitor ekspertov v tejle temi.

PrimozR ::

Jah okej, če te barve ne motijo vredu. Ampak recimo tukaj na Slo-Techu se na TN-u komaj loči med temno modrimi ter belimi posti/temami, če so na dnu ekrana, na vrhu ekrana je pa razlika kot dan in noč. Sicer je res da nisem najbolj vešč poimenovanja/označevanja barv, ampak nisem edini, ki je opazil ta problem.

Da ne omenjam da je zelo pomembna višina sedenja pri gledanju filmov - če sediš prenizko so pogosto enostavno pretemni, kar se reši z višjim položajem. Drugi tipi matrik (LCD TV npr. ali pa AMOLED na telefonu, če smo nekoliko ekstremni) teh problemov nimajo.

MajstrZvasi ::

http://www.mojmikro.si/pod_lupo/strojna...
Tukej tud jamrajo za tega LG da se od bliz švoh vid.
Najbolš da si zadevo pogledam v živo v big bangu ali kje drugje pa da vidim kako je s temi cenejšimi 27colci.
Definitivno bom nekaj nabavu v dnevu ali dveh pa magari mal napišem če se stvar obnese.
Ta monitor se mi zdi zanimiv 2ms http://www.mimovrste.com/artikel/265008...
Kakšno mnenje pa imate o ledicah. Cene so znosne.
http://www.mimovrste.com/artikel/265009...
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

še tole imaš

Monitor LG M2780DF TV LED (M2780DF-PZ)


zalson: 68,5 cm (27") LED LCD + TV monitor
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9)
priklop: VGA, 2xHDMI, SCART, Komponentni, TV, USB
odzivni čas: 5 ms
kontrast: 5 000 000 : 1
ostalo: TV tuner (DVB T/C), USB (Divx, MP3)
garancija: 3 leta
---
velikost zaslona: 68,5 cm (27")
maksimalna ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD
vidni kot: 170/170
dinamični kontrast: 5 000 000 : 1
svetilnost: 250 cd/m2
št.barv: 16,7 mio
odzivni čas: 5 ms
digitalni TV TUNER DVB-T/C (MPEG 4 AVC)
priložen daljinski upravljalnik
priklop: analogni D-Sub, SCART, 2x HDMI (HDCP),
komponentni, TV, RS232, PC Audio, Chinch Audio,
CI Slot
USB player - Quick View HD Play (Divx, JPEG, MP3)
posebne opcije: Teletext, EPG, OSD, AutoBright,
vgrajeni zvočniki 2x 5W (SRS Tru Surrond Sound HD)
vgrajen 7W nizkotonec
stojalo: pregibno
možnost stenske montaže
barva: sijajno črna
garancija: 3 leta
Formati, ki jih podpira USB predvajalnik:
Movie(*.dat / *.mpg / *.mpeg / *.ts / *.trp /
*.tp / *.vob/ *.mp4 / *.mkv / *.avi / *.divx)
Video format :DivX3.11, DivX4.12, DivX5.x,
DivX6, Xvid1.00, Xvid1.01, Xvid1.02, Xvid1.03,
Xvid 1.10- beta-1/beta-2, Mpeg-1, Mpeg-2,
Mpeg-4, H.264/AVC

MrStein ::

MajstrZvasi je izjavil:

http://www.mojmikro.si/pod_lupo/strojna...
Tukej tud jamrajo za tega LG da se od bliz švoh vid.


Matrika zaslona je le TFT, in čeravno višje kvalitete, še vedno sliko pesti slab vidni kot. Ta se morda res približuje 170 stopinjam

Huh?
Zgleda, da se bom še dalje izogibal Moj Mikro.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

BALAST ::

Imam ta monitor, pa se na 170° še razločno vidi in bere črke, res pa ni pa to IPS... Saj ne da bi to pričakoval?

MrStein ::

To je en podobno trdil na drugem forumu.
Sem mu rekel, naj posname.
Kar je naredil.

Najprej je rekel, da sploh ni opaziti odvisnost od kota, na posnetku pa se je potem videlo, da je že pri 45 stopinj (od pravokotnice) slika v negativu.

Marsikaj človek spregleda...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Med0 ::

Dober Dan.
jaz si tudi nameravam v kratkem kupiti TV za v sobo.

In zanima me naslednje:
Koliko velik tv rabim če ga bom gledal iz razdalje 2m (pojstelje) oz. 2,5 (stola) bo 32" dovolj?
Bi bilo pametno kupiti Led TV?
Rad bi da TV vsebuje HDMI/ DVB T/C (MPEG-4),USB in pa Full HD.
Ogledal sem si že enega Philipsa za okoli 370EUR ,ki to vsebuje.
Za nakup bi pa odštel do 400 EUR.
Tako da če ima kdo predloge naj jih kar pove.

MajstrZvasi ::

http://www.mimovrste.com/artikel/265007...

No jest sm si nabavu tega lgja ker pač niso imel samsunga na zalogi in sem z njim zadovoljen za špile se mi zdi bomba in barve so mi zelo všeč ker niso premočne je pa težava v kotih ko ga gledaš pravokotno je kull ampak že ob manjših premikih glave se pozna na svetlosti in barvah meni se to ne zdi preveč moteče ker za igre ga itak gledam pravokotno iz 50-1m filmi se tudi vidijo super in televizija dela ko šus priklopil sem navadno sobno anteno in mi lovi 10kanalov brez težav. Sem pa gledal samsunga razstavljenega v big bangu in ima isto bolezen kotov.
Če se kgo odloča za nakup 27col pa lahko tud posnamem monitor v akciji.

philips96 jest 82 televizije nebi kupoval je premajhna vsaj za moj okus. Pa ni važn iz kolk delč jo gledam je mejhna. Če gledam da je samo televizija če bi bil še rač monitor 32col bi blo kul hehe.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Če se samo malo v kotih vidi, imaš še srečo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

robotek87 ::

Ima morda kdo kaksne izkusnje s Samsung UE32C6500?

oz. kaksen drug predlog (32" pa tja do 700eur)?

Hvala

Garfield505 ::

S tem modelom nimam izkušenj, sem pa sam uporabnik tega Philips 32PFL7605H .... Odlična slika, Ambilight, Net TV, USB priključek, ki predvaja tudi filme....

Pomoje je ta trenutek ta LED najboljša izbira....
««
158 / 168
»»