» »

LG OPTIMUS 4X (P880)

LG OPTIMUS 4X (P880)

zoolander ::

Pozdravljeni,

imam že dober mesec omenjeni telefon. V splošnem sem zelo zadovoljen edino kar me moti je, da nikakor ne morem povezati telefona s računalnikom preko USb kabla...naložil driverje od LG-ja, PC suite,...pa vendar se ne poveže na nobenem računalniku (preizkusi na 4 različnih)!

Ali mi lahko kdo po korakih razloži kako to urediti?

Še kakšen uporaben nasvet glede konfiguracije in uporabnosti telefona?




Naprošam za pomoč!

helsing ::

Sam imam ta telefon v ožjem izboru, pa bi te prosil za par informacij (sorry za off).
Kakšen se ti zdi fotoaparat proti drugim telefonom (če si imel možnost primerjat) ter kakšna je (subjektivno) kvaltiteta slik? Vedno takoj sfkokusira v pravo točko, al je potrebnih dosti poiskusov?
Se ti pri snemanju videa slučajno pojavlja tole "dihanje" focusa:


Sicer je je to baje bilo popravljeno z enim firmware updateom, vendar ne vem če drži.

Pač to so bile zadeve, ki so se pri prvih reviewih pojavljale pod minusi, pa me mal skrbi.

Hvala.

Bavec87 ::

zoolander je izjavil:

Pozdravljeni,

imam že dober mesec omenjeni telefon. V splošnem sem zelo zadovoljen edino kar me moti je, da nikakor ne morem povezati telefona s računalnikom preko USb kabla...naložil driverje od LG-ja, PC suite,...pa vendar se ne poveže na nobenem računalniku (preizkusi na 4 različnih)!

Ali mi lahko kdo po korakih razloži kako to urediti?

Še kakšen uporaben nasvet glede konfiguracije in uporabnosti telefona?




Naprošam za pomoč!


Vem, da je tema nekoliko stara, vendar imam isti problem, rešitev pa ni opisana. Ve kdo kako se to zrihta?

LP Blaž

Invictus ::

Nastavi PC Connection na Media Sync

Pa dela ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Uporabnik-1 ::

Živjo,

zanima me, kako popolnoma formatiram 4x HD in na njega namestim jelly bean oz. najnovejši android za ta model. Na to foro kot Odin pri Samsungu. Želim narediti vse skupaj preko USBja, trdi disk pa mora biti popolnoma formatiran.

Uporabnik-1 ::

No kje ste zdaj ...


Skratka prišel sem do tistega KDZ_FW_UPD programa za updatanje... dam notri usb in pritisnem "down" tipko ... USBja mi ne zaznava v kompu :( Kaj naj storim?

Pa ne mi napisat, da je usb pokvarjen oz. če to ne dela, ker dela brez problema ko je telefon prižgan (ICS 4.0.3 je trenutno gor)

Zgodovina sprememb…

s1m0n ::

Imaš nameščen LG Suite in gonilnike za telefon ?
Posodobitev lepo opraviš s LG Suitom in to je to!

Uporabnik-1 ::

Najlepša hvala, stvar deluje :)

Še nekaj; Kako izklopim tisto samodejno izkaplanje ekrana ko nekoga pokličem? Ker je zelo moteče... Pri S2 je zadeva delovala (ko si odmaknil stran se je ekran priklopil, tukaj se pa noče).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ovi maps download kart preko telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
183650 (3058) mojsterleo
»

Nokia SW: Ovi suite, Nokia PC suite - kaj od tega???

Oddelek: Mobilne tehnologije
92901 (2578) js osebno
»

Kako do interneta preko mobilnega telefona!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
95351 (5034) x rade
»

Nokia pc suite problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
61176 (1109) zee
»

nokia 6610 povezava z pcjem

Oddelek: Mobilne tehnologije
51323 (1280) fifi23

Več podobnih tem