» »

Kaj kupiti punci za Božič?

Kaj kupiti punci za Božič?

Temo vidijo: vsi

Torressinjo ::

Potrebujem en nasvet! Žal ne vem kaj kupiti punci, ampak imam eno idejo;

Doma imam eno veliko škatlo, ki bi jo lepo ovil z papirjem in nalepil najine skupne slike. Škatla je velika cirka meter krat meter, noter pa bi potem dajal posamične stvari npr. (puder, ogledalo, male čokoladice) ... v škatlo pa bi dal stiropor na malo narezan .. al bi vi tu izbrali kaj drugega? Pa še prosim par stvari ki bi jih kupili punci in dodali v to škatlo prosim! :)

marvin42 ::

Če že praviš, da praznuješ Božič - pojdita skupaj k polnočnici in ne rabiš nobenih daril.
Mostly Harmless

Torressinjo ::

Sam dobro veš da bi rad obdaroval punco/ženo ... Tako da .. ima še kdo kakšno idejo?

marvin42 ::

Kupiš ji baklo, s katero si bo svetila na poti k polnočnici. Če bo taka zima, kot kaže da bo, bo ta pešpot z baklo huda romantika.
Mostly Harmless

@nny ::

Kaj pa laterno z lepo svečko?

Lahko pa narediš eno brošuro z boni, npr. 20 minut masaže stopal, 1 sprehod s psom, 1 izlet v neznano, kuhanje romantične večerje ipd.

http://familycrafts.about.com/od/coupon...
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Torressinjo ::

@nny je izjavil:

Kaj pa laterno z lepo svečko?

Lahko pa narediš eno brošuro z boni, npr. 20 minut masaže stopal, 1 sprehod s psom, 1 izlet v neznano, kuhanje romantične večerje ipd.

http://familycrafts.about.com/od/coupon...


Zelo zanimivo .. Ampak jo že dodobra poznam kaj ji je všeč in kaj ne .. in zelo obožuje fore .. zato ravno ta škatla z stvarmi notri, da se lahko smeje .. :)

@nny ::

Če jo poznaš - čemu sprašuješ?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Torressinjo ::

Poglej moj prvi post in boš videl da imam vse preštudirano .. samo vprašam za nasvet če bi kdo kaj dodal, da bi se punca še bolj nasmejala!

fosil ::

Namesto stiroporja lahko uporabiš kokice
Tako je!

oemdzi ::

Rokavice in lopato za sneg

jype ::

Torressinjo> samo vprašam za nasvet če bi kdo kaj dodal, da bi se punca še bolj nasmejala!

Mesečno avtobusno vozovnico za mestni promet v Noumea, Nova Kaledonija.

Zgodovina sprememb…

Torressinjo ::

fosil je izjavil:

Namesto stiroporja lahko uporabiš kokice


Zelo dobro, hvala .. bom uporabil .. :) ima še kdo kaj?

Slowenc ::

Ne dajat preveč stvari noter, ker drugače izgubi ves čar.

PS: božič se piše z malo začetnico.
Skiny gate.

ABX ::

Novi sesalnik.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Aston_11 ::

Valjček za beljenje in kanto jupola.

Torressinjo ::

Imate eni debilne odgovore ..

ABX ::

Malo smeha ti ne bo naredilo slabo
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Aston_11 ::

Torressinjo je izjavil:

Imate eni debilne odgovore ..


Torej so meje....

Unknown_001 ::

Za finale lahko na dno škatle da voščilnico s kako lepo izvirno mislijo.
(to vedno zažiga v večini primerov)

Phantomeye ::

Nov racunalnik. pa upaj, da ga ne mara :P

Dve muhi na en mah. Ti bos dobil novo racunalo, hkrati pa izpolnil 'dolznost'. Ce ji kaj ne bo vsec, ji pa povej, da je sebicna, ker v resnici ni pomebno kaj kupis, ampak vazna je gesta.

Mipe ::

Sam menda bolje poznaš punco kot mi. Zakaj sprašuješ nas? Ali v resnici sploh nimaš pojma, kaj hoče ta tvoja punca?

Zgodovina sprememb…

xCore ::

.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

draciel ::

Ko berem odgovore na tvoje vprašanje mi postaja kar slabo. Očitno je res tukaj 98% slo-techovcev brez partnerja pa so ti sedaj nevoščljivi lol.

Ideje sicer nimam ..sam me je pa zmotila rahla stvar, ki si jo omenil in sicer da boš noter dal puder. Lepa punca ne rabi pudra.. moja ga nikoli ne da nase. In večina punc ima to v mislih, da mora imeti puder.

Kremce pa take fore za obraz, to pa itak..

Mipe ::

Zaboga, kako ste nesposobni.

Če ne veš, kaj bi kupil punci (sram te bodi, ker ne poznaš želja lastne partnerice!), ji kupi darilne bone. Za D&M, sploh polovico štacun, ki kaj dajo nase. Samo za fitnes ne, bo to razumela kot pripombo na račun njene povečane maščobe. Raje pojdita skupaj v fitnes pa še kam drugam.

jype ::

Potem pa v škadlo da puder in ogledalo, zraven pa še napiše, da je moj predlog bolan.

Dekletu želi povedat, da "naj se malo bolj uredi", noče ji pa povedat, da bi šel z njo na avanturo na drugo stran planeta.

Želim vama veliko sreče in zadovoljstva ob praznovanju božiča.

mihec87 ::

Masažno olje pa jo še malo pomasiraš vrat itd...

BigWhale ::

Ce bo uporabil kokice potem naj bo se pravilo, da jih mora pojesti! :>

Jaz bi tal v skatlo se tri YTONG kvadre, da bi blo vse skupaj malo tezje.

DeeJay ::

darilo za mojo ženo bo Flaška. Neopren bo customized prov zanjo, da bo vse skupej unikatno.

vorantz ::

Mipe je izjavil:

Zaboga, kako ste nesposobni.

Če ne veš, kaj bi kupil punci (sram te bodi, ker ne poznaš želja lastne partnerice!), ji kupi darilne bone. Za D&M, sploh polovico štacun, ki kaj dajo nase. Samo za fitnes ne, bo to razumela kot pripombo na račun njene povečane maščobe. Raje pojdita skupaj v fitnes pa še kam drugam.


si sploh prebral prvi post?

RockyS ::

DeeJay je izjavil:

darilo za mojo ženo bo Flaška. Neopren bo customized prov zanjo, da bo vse skupej unikatno.


Kje to dobit?

jype ::

BigWhale> YTONG kvadre, da bi blo vse skupaj malo tezje.

YTONG je itak narjen zato da je lahek. Pol že bolš dat not par 30x173 DU nabojev.

DeeJay ::

RockyS je izjavil:

DeeJay je izjavil:

darilo za mojo ženo bo Flaška. Neopren bo customized prov zanjo, da bo vse skupej unikatno.


Kje to dobit?


http://www.flaška.si
maš en kup dizajnov, pol pa lahko po želji tut barve prilagajaš in pa napišeš kej gor. Se vse zmeniš po emailu.
jaz sem naprimer vzel en že prirejen vzorec, sam drugo barvo (doplačilo 5,60EUR). Lahko pa pomojem tut svoj vzorec daš gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

gslo ::

Kakšno knjigo.. Vidu sem, da je zadnje čase pr ženskah (ne vseh) kar popularna tista "Fifty shades of grey", al nekaj tazga.. To je sicer bolj plehko branje, lahko pa kupiš nekaj za kar veš, da bo z veseljem prebrala. Če bere. Upam, da.

jype ::

gslo> Vidu sem, da je zadnje čase pr ženskah (ne vseh) kar popularna tista "Fifty shades of grey", al nekaj tazga..

Two hundred and fifty-five shades of grey.

http://www.theregister.co.uk/2012/08/21...

TechBoy ::

Kaj pa če našteješ par hobijev tvoje punce? Bo veliko lažje.

Robi :P ::

not lahk daš kej za nego las ( razni seti teh šamponov,deodoratnov in pa gelov...) majo zdej tega so ponavad kr vesele... tist s kokicam se mi zdi mal preveč "mastno" glede na to da se delajo na olju ( razn če misliš tiste iz mikrovalovke dat not) pa še hladne niso dobre. izrež srčke iz papirja in jih nafilaj za celo škatlo ( začni kr delat ker za m2 maš zlo mal cajta ) ;)

Torressinjo ::

TechBoy je izjavil:

Kaj pa če našteješ par hobijev tvoje punce? Bo veliko lažje.


Meni se zdi tista idejo z kokicami odlična. Sedaj imam novo idejo .. ko bo odprla škatlo, bo notr še ena manjša .. :) potem pa med kokicami razna taka darila ... Rekla je da noče nič resnega, tako da hočem naret malo zajebancije iz tega da si bo za božič zapomnla!

Gladi ::

Valda da je ideja s kokicami odlična. Od kokic bodo stvari tok mastne, da tvoja punca še lubrikanta ne bo rabila.Win win situacija.

Meizu ::

jst bi ji dal noter eno flašo finega domačega šnopca/vina/pelinkovca/smrekovca, zraven pa še cd z romantično glasbo in zemljevid do postle.

Gigahertz ::

cd od murkota
"670#2500#8"

Invictus ::

Ma pojdi v red shop in kupi nekaj kar bi veselilo tudi tebe.

Punce pač niso sramežljive. Smo bolj fantje ...

Razen seveda če boš kako S/M opremo privlekel domov :)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BigWhale ::

Invictus je izjavil:

Razen seveda če boš kako S/M opremo privlekel domov :)


Zakaj bi blo pa to kej drugac kot karkoli drugega iz sex shopa?

driver_x ::

Slišal sem za neoga, ki je ženi za darilo kupil parcelo na pokopališču. Naslednje leto ji ni dal ničesar, ker še lanskega darila ni izkoristila.

BigWhale ::

driver_x je izjavil:

Slišal sem za neoga, ki je ženi za darilo kupil parcelo na pokopališču. Naslednje leto ji ni dal ničesar, ker še lanskega darila ni izkoristila.


Jaz bi bil tega kr vesel. Parcele so drage.

Torressinjo ::

Hvala za nekatere odgovore! :)

Ganon ::

Sveto pismo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Darila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110696 (9071) Pika na i
»

Fifty shades of Grey (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
549616 (5270) vostok_1
»

King Arthur: Legend of the Sword (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7111936 (9880) bambam20
»

Kaj ste dobili za bozic? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19618542 (7047) D3m
»

Kaj kupiti punci za rojstni dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8134341 (26990) syti

Več podobnih tem