» »

Ocena spletne strani webmojstri.com

Ocena spletne strani webmojstri.com

webmojsterrr ::

Pozdravljeni,

zanima me vaše mnenje o spletni strani www.webmojstri.com. Prosim vas, da si jo ogledate ter oceniti. Če najdete kakšno napako, mi jo sporočite v tej temi.

Heisenberg ::

meni osebno deluje kot windows XP staro in prezvečeno...s tem mislim na barve

Zgodovina sprememb…

webmojsterrr ::

Hvala za mnenje. Design bom verjetno čez čas malo spremenil, da bo bolj sodoben. Nobenega drugega mnenje? Sm malo presenečen. Nihče ne služi preko spleta?

Zgodovina sprememb…

TehDucky ::

Saj služimo preko spleta, ampak ne več preko teh pizdarij ko more bit ne vem kok folka še pod tabo da ti kaj zaslužiš. Tisto je so old school.
Zdaj je in da postaviš svojo spletno trgovino in na bolho objaviš kaj prodajaš. Stvar deluje ;)

misek ::

Tekst pri gumbih bi lahko bil centriran.

webmojsterrr ::

TehDucky je izjavil:

Saj služimo preko spleta, ampak ne več preko teh pizdarij ko more bit ne vem kok folka še pod tabo da ti kaj zaslužiš. Tisto je so old school.
Zdaj je in da postaviš svojo spletno trgovino in na bolho objaviš kaj prodajaš. Stvar deluje ;)


Saj ta forum in namenjem tem pizdarijam oz. deloma je - zato boš na koncu našel forum "Smeti" :D Na forumu želim, da poteka resna debata o spletnem zaslužku torej PPC, Affiliate, spletne trgovine, Adsense ipd. nikakor pa ne sistemi, kjer moraš sam klikati na oglase in ostale bedarije.

misek je izjavil:

Tekst pri gumbih bi lahko bil centriran.


Katerih gumbih to misliš?

Zgodovina sprememb…

misek ::

webmojsterrr je izjavil:

Katerih gumbih to misliš?
VIDEO, SEO ORODJA, ...

webmojsterrr ::

te gumbe bom verjetno tako ali tako popravil oz. spremenil

webmojsterrr ::

Se bom še enkrat javil (verjetno zadnjič). Na strani je kar nekaj novosti. Dodal sem nove forume, dodana je beležka (v profilu), dodan je seznam spletnih imenikov ter imenik člankov (če veste še za kakšne, mi jih sporočite), urejeno je email obveščanje, polni se pa tudi video arhiv. V posameznih videjih je tudi kazalo (scrollite dol) - PHP primer. Ker sem opazil, da si je dosti uporabnikov stran le bežno ogledalo naj omenim, da to ni le "forum". Kot sem omenil stran vsebuje še video arhiv pa tudi profil je malo bolj obširen in lahko v njem v predstaviti dodate linke, opise, slike oz. kar pač želite. Primer.

Spletno stran bom počasi vpisal v imenik v parih dneh pa začnem nov projek tako da če želite kakšne izboljšave ipd. bi vas prosil, da mi jih čimprej sporočite, ker potem ne bo več toliko časa.

Hvala vam za mnenja in komentarje.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako začeti s prodajo? Kje iskati dobavitelje?

Oddelek: Loža
51133 (1034) zee
»

Izdelava spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
135942 (3947) Netrunner
»

Ocena Moje Spletne Strani www.lap-stand.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9015252 (9227) ...:TOMI:...
»

Vracilo izdelka kupljenega v spletni trgovini

Oddelek: Loža
152927 (2513) St235

HDMI - naknadna vgraditev v prenosni računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
331621 (1300) KoMar-

Več podobnih tem