» »

tiskalnik-kateri

tiskalnik-kateri

vuki ::

Zanima me, če ma kdo mnejne med dvem A3 printerjema: Epson 1160 in HP 1125C. Hp ali Epson, to je zdaj vprašanje?

BrKo ::

Defenitivno HP!To pa bom razložil takole!Imam dva prijatelja,eden ima Epson drugi pa HP!Prvi sprinta tekst veliko počasneje kot HP!Zato si kupi HP oz.nobenega od teh in si rajši kupi CANNON BJC!

MadMax ::

BrKo: ne s canonom, pliz... Saj mu se imena ne znas napisat.
Saj ma 18 mesecev garancije (vsi ostali 1 leto), ampak glava ni pod garancijo (smatrajo potrosni material) in rada crkne.

vuki: HP je tapravi, ce mene vprasas.

AlchemY ::

med gornjo izbiro, definitivno HP!

OrlyTM ::

Čist odvisno kaj rabiš, če rabiš tiskat hitro in kvalitetno tekst, je zate HP, če pa ti je pomembna kvaliteta odtisnjenih slik in si pripravljen plačat dodatno za foto papir, je zate izbira Epson ... Canona se pa ogni če le moreš.

Epson ima precej boljšo kvaliteto tiska slik, vendar je počasen in potrebuje res dobr papir.
HP super tiska na navaden papir, tiska zelo lep in oster tekst, slike pa malo zaostajajo za Epsonom.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

vuki ::

Danes sem mal po trgovinah hodu in spraševal za predračune. Nekako sem se ogrel za HP 1220C. Cene so se po trgovinah vrtele od 154k do 130k. Če je kdo kje videl ali pa ve, kje bi ga ceneje kupil, prosim....tenx. p.s. tujina ne pride v poštev

Tomi ::

Vsekakor HP, sam imam sicer eno dosti staro zadevo ( 815C ), ampak marsikateri frend z novejšim, sicer ne HP-jem, vedno sprašuje, kakšen papir imam, pa ne more verjeti, da navaden.. Pa še HP ponavadi tala kakšne stvari, če jim pošlješ izrezke od katruš.. ( papir, programje. )
metrodusa.blogspot.com

NiggerBob ::

tudi moje mnenje je 100% enako temu, kar je napisal OrlyTM...
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

classic ::

Več ali manj so cene iste po vseh trgovinah, ker je uvoznik za EPSON-a samo eden in on določa cene.
Seveda imajo posamezne trgovine razne popuste, ampak odstopanja so majhna.
Ne glede na to, da si napisal ,da tujina odpade, se je do Trsta vsekakor vredno zapeljati. 50.000,00 je le denar(za toliko je namreč cenejši v Italiji).

SpiDEr8 ::

Ti kr HP nabav!!! Res de majo katuše drage sam pa dela use tko ke more pa še kvaliteta je dobra tko fotke kot tiskalnika!!!:D

AndrejX ::

Samo NE HP-ja!!!

Verjetno sem edini, ki ima Epsona 1160 doma. Pred enim letom sem se odločal enako kot Vuki. In sem se odločil za Epsona. Zakaj?

1. Hp-ja vsi hvalite. Tudi sam sem ga, saj sem imel od HP-ja tiskalnik in skener. Pa sta bila oba na servisih. Eden trikrat, drugi dvakrat... Servis je zanič in počasen (dvakrat niso odpravili napak). Nimam pojma, kdi je trenutno serviser. Za Epsona je Repro - zastopnik in serviser kot mora biti! Iz podobnih razlogov sem prešaltal tudi na Epsonov skener.

2. Cena kartuše je 9000:6000 za Epsona!

3. Ukvarjam se z arhitekturo in vem, kaj je boljši tiskalnik za črte in slike. Priznam, da ima HP rahlo lepše črte, ampak to skoraj ni opaziti, so pa slike s 1160 na navadni papir lepše kot na Hp-je. O foto papirju ne bom niti govoril.

4. Če tehtamo ceno kartuš (dražje pri HP) in foto papirja (oba ga poterbuejta), je Epson boljši.

5. Epson ima 18 mesecev garancije, HP samo 12.

6. Če boš tiskal samo tekst, je HP boljši. Samo potem ne rabiš A3.

7. HP ima zamenljivo glavo (s črnilom vred), Epson pa eno za celotno življenjsko dobo. Tudi sam sem mislil, da je bolje, če glavo večkrat menjam, pa ni res. Epsonova glava je tovarniško optimizirana in zdrži do konca tiskalnikove življenjske dobe... Glava, ki jo vsakič na novo kupiš pa ni take kvalitete, tudi če se do onemoglostimučiš z ročno optimizacijo!

Tisti, ki imate cenejše A4 tiskalnike, pa ne bodite preveč pametni, da je HP to, kar se (je) o njem govori(lo)! Povejte raje svoje izkušnje o A3 tiskalnikih. Sicer pa: za dve HP-jevi kartuši si lahko kupim nov Epsonov tiskalnik :-)

whatson ::

v tomesečni reviji monitor so testi brizgalnikov.. poglej si

vuki ::

rezultat testa Monitorja-----za dober nakup A3 printerjev HP 1220C

twosocks ::

Pristranska žirija...
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HPjevi inkjeti so crap...

Oddelek: Strojna oprema
392745 (2128) Brane2
»

kateri A3-tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
161928 (1734) orka
»

HP DeskJet 920c ali Epson C60?

Oddelek: Kaj kupiti
162112 (1901) Jux
»

Printer - EPSON ali HP?

Oddelek: Kaj kupiti
142348 (2156) Pisk
»

Tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
121771 (1612) andro

Več podobnih tem