» »

HTC Windows Phone 8X

HTC Windows Phone 8X

mihco ::

amigo_no1 je izjavil:

Aha, tole misliš:
Cena telefona HTC Windows Phone 8S brez vezave: 280 €.


Samo zakaj potem navajajo druge cene, recimo pri Simpl 520 ?


Ker gledate dva razlicna telefona :S

8s = 339EUR pri mobitelu in 280EUR pri Simobilu
8x = mobitel nima v ponudbi, 520EUR pri simobilu
... cene brez vezave

amigo_no1 ::

Hvala, res je, napačen model gledal.

S!
http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...
Cena telefona HTC Windows Phone 8X brez vezave: 520 EUR.


ebay
http://www.amazon.de/HTC-Smartphone-Tou...
485

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

mihco ::

Uporablja kdo "high contrast" mode? Je mozno imeti ta nacin vkljucen in hkrati imeti interaktiven(app controled) lock screen?

luky ::

Mogoče kdo ve kje bi našel pomen ikon, ki se pojavijo pod vrhom zaslona na HTC WP 8X. Namreč ikono za stanje baterije, Wi-Fi, moč signala poznam. Občasno pa opazim tudi ikono kot krogec s pikoco na sredini in ikono ki je pododba ikoni za obvestilo za meglo. Za ti dve ikoni ne vem kaj pomenijo pa tudi v HTC User_Guide jih ne najdem.
luky!

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

darkolord ::

 What do the icons on my phone mean?

What do the icons on my phone mean?



Ta desna pomeni da en app uporablja tvojo lokacijo.

luky ::

@darkolord ja veliko hvala to sem iskal. Še mogoče poveš kje se za razlaga za ikone najde. Hvala.
luky!

darkolord ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

luky ::

darkolord hvala in tudi za 8WP so podobne ikone in te sem iskal.

http://www.windowsphone.com/en-us/how-t...
luky!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

luky ::

Še eno stvar ne najdem in sicer kaj narediti, da se tel. resetira in ne ugasne? Gre za HTC WP 8X.
luky!

SLO_Matej ::

luky je izjavil:

darkolord hvala in tudi za 8WP so podobne ikone in te sem iskal.

http://www.windowsphone.com/en-us/how-t...

Ja, vsi Windows Phoni imajo enake ikone, saj je operacijski sistem na vseh enak.

Stewie G ::

Če si že kdo slučajno lasti 8S, mi lagko pove, če je prisotnega kaj laga?
Name changed.

Stewie G ::

Strah me je, da bo zadeva podobna tistim nizkocenovnim androidom...
Name changed.

fireX88 ::

sj lumia 820 bo malenkost boljša, al se motim?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Stewie G ::

ne, se ne motiš, malenkost boljša, dosti dražja :|

Pa še eno vprašanje. Je mogoče kupiti nek bon, da si na svoj WP račun naložiš denar, da lahko kupiš kako plačljivo aplikacijo na marketplace-u?
Name changed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stewie G ()

mm46 ::

Nimam telefona, sem pa prepričan, da na takem hw ne bo nobenga laga... Poceni androidi imajo slabši hw na katerem teče zabloatan os.

fireX88 ::

iz mojih izkušenj wp 7.5 na lumia 610 lepo teče na 800MHz procu, kar je višje se mi zdi da samo še boljše! bom vidu ko sprobam...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

SLO_Matej ::

Stewie G je izjavil:

Če si že kdo slučajno lasti 8S, mi lagko pove, če je prisotnega kaj laga?

Sem prepričan, da ne bo nobenega lagga in bo sistem deloval enako hitro kot pri drugih Windows Phonih, kar se je izkazalo tudi pri nizkocenovni Lumii 610. Sistem je pač odlično optimiziran, da vedno deluje hitro in tekoče.

Stewie G je izjavil:

Strah me je, da bo zadeva podobna tistim nizkocenovnim androidom...

To pač ni robotek s katerim lahko vsakdo počne kar želi in ga namesti na karkoli. ;) Do sedaj zadeva nikakor ni bila podobna in verjamem, da tudi v prihodnje ne bo.

Stewie G ::

No, super. Edina stvar, ki pa me še skrbi pred nakupom je spomin. Ima vgrajenega 4GB, od tega je za uporabnika na voljo le 1.5GB. A je možno aplikacije nalagati na spominsko kartico ali kako je s tem? Aja, pa še tole: RAMi, a bodo OK za poganjat kako navigacijo itd.?
Name changed.

Tilen ::

Stewie G je izjavil:

No, super. Edina stvar, ki pa me še skrbi pred nakupom je spomin. Ima vgrajenega 4GB, od tega je za uporabnika na voljo le 1.5GB. A je možno aplikacije nalagati na spominsko kartico ali kako je s tem? Aja, pa še tole: RAMi, a bodo OK za poganjat kako navigacijo itd.?


Card slot microSD, up to 32 GB

Aja, pa še tole: RAMi, a bodo OK za poganjat kako navigacijo itd.?


Kaj so to rami? Te skrbi so odveč.



;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bor H ::

Stewie G je izjavil:

No, super. Edina stvar, ki pa me še skrbi pred nakupom je spomin. Ima vgrajenega 4GB, od tega je za uporabnika na voljo le 1.5GB. A je možno aplikacije nalagati na spominsko kartico ali kako je s tem? Aja, pa še tole: RAMi, a bodo OK za poganjat kako navigacijo itd.?


Aplikacije ne moreš inštalirat na kartico, vsaj zaenkrat ni načina, na kartico lahko daš multimedijo, na vgrajen spomin gre pa sistem, aplikacije, igre, maili itd. To osebno mislim da je največji minus.
Jaz mislim da bo za kako leto pol giga rama dovolj, tudi potem bi moralo več ali manj vse laufat, se pa zna zgodit da ne bi dobil kakega updejta. Edina resna aplikacija za katero vem, da ne laufa na low end WP7 (256MB RAM namesto 512) je Skype, sem pa sigurn da se bo prej ali slej še kakšna našla. Definitivno boš z 8S ali Lumio 620 si prej zaželel nov telefon kot če sedaj kupiš 8X ali 920. Je pa res da bi si pri 8X in 920 jaz želel še nove hlače, ker trenutne nimajo dost velikega žepa ;)
Mi je pa zanimivo da 620 poseka 8S v benchmarkih: http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_620... , če bi jih dali mal boljšo baterijo bi dejansko bila boljša opcija kot 8S.

Stewie G ::

Z veseljem bi si privoščil 8X, če bi bil kakih 100€ cenejši. Kaj pa tale prodajalec: http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa... mislite, da je realen?

Mogoče bom pa še malo počakal, da se kdo naveliča 8X :D
Name changed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stewie G ()

Jebac18 ::

Zanima me če kupim iz nemškega ebaya oz ima telefon mednarodno garancijo ? zanima me tale 8x ker je na ebayu občutno ceneje...

luky ::

V zadnjih dveh dneh sem pri svojem HTC WP 8X opazil, da se v mirovanju display ugasne nato pa ponovno prižge ter to ponavlja tako dolgo dokler telefon ne ugasnem in ponovno prižgem. Takrat pa je vse normalno. Display se ugasne in tako ostane tako dolgo dokler ga sam fizično z gumbom power ne prižgem.

Je imel oz. ima še kdo od lastnikov HTC 8X isti problem.

Hvala.
luky!

mihco ::

Verjetno ti kaka aplikacija osvezuje lock screen?

lexir ::

Kako je na teh novih WP8 v Sloveniji z integracijo XBox Live iger? Recimo Doodle Jump,ki na WP7.5 ni dostopen.
Jih je možno videti v Marketplaccu,kupiti in igrati?

Hvala

LuGi ::

lexir je izjavil:

Kako je na teh novih WP8 v Sloveniji z integracijo XBox Live iger? Recimo Doodle Jump,ki na WP7.5 ni dostopen.
Jih je možno videti v Marketplaccu,kupiti in igrati?

Hvala


Meni ga najde na 7.X ampak imam UK account - market

Na WP 8 je stvar veliko lazja sedaj. Nastavis US/UK market, poberes dol, igras..win.

http://www.wpcentral.com/ready-publish-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

lexir ::

Moj HTCMozart 7.5 je vezana na Slovenijo in dodadana slovenska MasterCard. Tako, da mi drugi UK/USA nič ne pomagajo, ker je MasterCard SLO. Zanimalo me je samo, če se na novem WP8 vidi integracija na XBox Live plačljive igre in če jih lahko iz slovenskega accounata vidim ter kupim....

Razumam jaz menjavo na druge Marketplace in uživat tiste brezplačne appse, ki niso pri nas dosegljivi, vendar dodat SLO CreditCard ne gre...

LuGi ::

lexir je izjavil:

Moj HTCMozart 7.5 je vezana na Slovenijo in dodadana slovenska MasterCard. Tako, da mi drugi UK/USA nič ne pomagajo, ker je MasterCard SLO. Zanimalo me je samo, če se na novem WP8 vidi integracija na XBox Live plačljive igre in če jih lahko iz slovenskega accounata vidim ter kupim....

Razumam jaz menjavo na druge Marketplace in uživat tiste brezplačne appse, ki niso pri nas dosegljivi, vendar dodat SLO CreditCard ne gre...


Itak da gre. Moj account je vezan na US/UK kartica pa je seveda slovenska ;) < WP 7.X. O tem sem ze pisal v WP 7 temi

Nimam (še) WP8 aparata da bi lahko probal in kupil kaksno stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Tilk ::

Opazil se en problem: Vcasih mi music player sploh ne dela oz predvaja zelo tiho,kljub najvisji glasnosti. Po resetu je problem odpravljen.
Tilk

sleby ::

a vam dela find my phone?
meni ga ne najde. account imam nastiman na uk.

a ce nastimam slo account se vidi isti market?

mihco ::

sleby je izjavil:

a vam dela find my phone?

dela

sleby ::

je zacelo tudi meni..

luky ::

Išćem programček za HTC WP 8X s katerim bi lahko iz StartScreena vklopil mobilni podatkovni prenos ko nisem v dosegu WI-FI tako, da mi ni potrebno hoditi v Nastavitve tel. in tam vklapljati podatkovni prenos. Hvala.
luky!

SLO_Matej ::

luky ::

SLO_Matej je izjavil:

Npr. Quick Settings.


Hvala lepa za pomoč. Zadeva deluje.

Imam pa še eno stvar in sicer ne vem kaj sem naredil, da se mi je med aplikacijami pojavila abeceda, katere pa ne znam ostraniti, da imam menu brez črk abecede. Prilagan sliko, kako je sedaj in to ne bi želel imeti.

luky!

LuGi ::

Dosegel si določeno število aplikacij in zato se ti je pojavila abeceda za lazje iskanje le teh..To ni mozno izklopiti

luky ::

LuGi je izjavil:

Dosegel si določeno število aplikacij in zato se ti je pojavila abeceda za lazje iskanje le teh..To ni mozno izklopiti

Hvala.
luky!

luky ::

@LuGi
Za hec sem zbrisal nekaj aplikacij, ki sem jih predhodno naložil, ampak abeceda vseeno ostane.
luky!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

flaker ::

a je kdo ze nastimu apn za mms?
ce ga je ze a bi ga lahko prosm povedu.

bdoxx ::

SLO_Matej je izjavil:

Stewie G je izjavil:

Če si že kdo slučajno lasti 8S, mi lagko pove, če je prisotnega kaj laga?

Sem prepričan, da ne bo nobenega lagga in bo sistem deloval enako hitro kot pri drugih Windows Phonih, kar se je izkazalo tudi pri nizkocenovni Lumii 610. Sistem je pač odlično optimiziran, da vedno deluje hitro in tekoče.

Stewie G je izjavil:

Strah me je, da bo zadeva podobna tistim nizkocenovnim androidom...

To pač ni robotek s katerim lahko vsakdo počne kar želi in ga namesti na karkoli. ;) Do sedaj zadeva nikakor ni bila podobna in verjamem, da tudi v prihodnje ne bo.



si prepepričan narobe =), sem kar lepo sprobal 8s skoraj frišen par dni star, lag seveda je prisoten, npr. dostikrat galerija in druge aplikacije, ko jih odpreš ,ko je telefon nekaj časa v ''standby-u'', se občuti lag, seveda ko zapreš in še ekrat odpreš delajo instanto brez laga, ene 2x je tudi totalno ''zaštekal''., sicer nič gromozanskega (vse to se dogaja tudi na robotku), ampak ta da trdiš da ni laga na fonu (ker ima pač WP), ki ga nisi sprobal je dobra.

LuGi ::

luky je izjavil:

@LuGi
Za hec sem zbrisal nekaj aplikacij, ki sem jih predhodno naložil, ampak abeceda vseeno ostane.


Ostane, ostane..žal 8-O

Bolf3nk ::

bdoxx je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

Stewie G je izjavil:

Če si že kdo slučajno lasti 8S, mi lagko pove, če je prisotnega kaj laga?

Sem prepričan, da ne bo nobenega lagga in bo sistem deloval enako hitro kot pri drugih Windows Phonih, kar se je izkazalo tudi pri nizkocenovni Lumii 610. Sistem je pač odlično optimiziran, da vedno deluje hitro in tekoče.

Stewie G je izjavil:

Strah me je, da bo zadeva podobna tistim nizkocenovnim androidom...

To pač ni robotek s katerim lahko vsakdo počne kar želi in ga namesti na karkoli. ;) Do sedaj zadeva nikakor ni bila podobna in verjamem, da tudi v prihodnje ne bo.



si prepepričan narobe =), sem kar lepo sprobal 8s skoraj frišen par dni star, lag seveda je prisoten, npr. dostikrat galerija in druge aplikacije, ko jih odpreš ,ko je telefon nekaj časa v ''standby-u'', se občuti lag, seveda ko zapreš in še ekrat odpreš delajo instanto brez laga, ene 2x je tudi totalno ''zaštekal''., sicer nič gromozanskega (vse to se dogaja tudi na robotku), ampak ta da trdiš da ni laga na fonu (ker ima pač WP), ki ga nisi sprobal je dobra.



kar je fail HTCja.

Sem imel omnio 7 in lumio 710 pa ni nikakršnega laga.

SLO_Matej ::

Enako na moji Omnii 7.

bdoxx ::

tudi moj robot ima občasen lag, pa je zato kriv prizvajalec telefona in ne andorid xD

Bolf3nk ::

vsi low androidi imajo lag, ne glede na znamko proizvajalca

kar je najbolj smeh,da tudi top androidi lagirajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

bdoxx ::

pokaži mi WP za ~100€ ki ne lagira XD

mihco ::

bdoxx je izjavil:

pokaži mi WP za ~100€ ki ne lagira XD

WP za 100eur ne obstaja.

Bolf3nk ::

bdoxx je izjavil:

pokaži mi WP za ~100€ ki ne lagira XD



http://www.ebay.de/itm/LG-OPTIMUS-7-E90...

http://www.ebay.de/itm/HTC-TROPHY-7-SMA...


Še najceneje. Androidi za 300€+ lagirajo, kaj šele jajce pod 200€

martincek1 ::

bdoxx je izjavil:

pokaži mi WP za ~100€ ki ne lagira XD


Pokaži mi Android za 200€, ki ne lagira. Noben WP telefon za 200€ namreč ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104631323 (245093) mat11
»

Predogled Windows 10 za telefone je tu

Oddelek: Novice / Windows Mobile
3314814 (11419) noraguta
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229215 (23584) traxxas
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681679 (48099) Ciklamen
»

kateri telefon kupiti

Oddelek: Mobilne tehnologije
162713 (1970) SLO_Matej

Več podobnih tem