» »

HTC Windows Phone 8X

HTC Windows Phone 8X

amigo_no1 ::

24*35 =! 0

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

luky ::

mikko je izjavil:

urosj12 je izjavil:

mikko mi lahko poveš kolko si dal za 8x in kolko maš mesečni strošek na simobilu?

je zdaj reboot odpravljen?

lp


Za telefon sem dal 0 evrov, mesečno naročnino pa imam sedaj 35eur (mislim, da se na Simobilu imenuje praznični paket).
Reboota po parih urah od 2. updejta ni zaznati, zaenkrat vse cool :)


Kdaj si pa ga dobil na Si.Mobilu? če pa stalno ponavljajo, da jih nimajo?
luky!

Bor H ::

amigo_no1 je izjavil:

24*35 =! 0


To je cena z vključeno naročnino in praktično vsem kar rabiš (900MB, 900SMS, 900MIN).

mikko ::

amigo_no1 je izjavil:

24*35 =! 0


Amigo, poglej. V vsakem primeru moraš plačati naročnino, oziroma izbereš Prepaid.
Potem si pa na 24 mesecev, tako kot si sam izračunal, preračunaš kaj je zate
sprejemljivo, racionalno in vredno.
Meni je npr. iPhone neracionalen nakup, ker mi ne bi prinesel toliko veselja,
kot bi me prišel denarja.
HTC 8X pa ni bil v planu nakupa/menjave, ampak me je preprosto navdušil,
ko sem ga dobil v roke. Niti modra barva ni bila favoritna po tem, kar sem
videl na internetu. V živo se je pa spremenilo in sem si ga kupil. Simple :)

luky je izjavil:

mikko je izjavil:

urosj12 je izjavil:

mikko mi lahko poveš kolko si dal za 8x in kolko maš mesečni strošek na simobilu?

je zdaj reboot odpravljen?

lp


Za telefon sem dal 0 evrov, mesečno naročnino pa imam sedaj 35eur (mislim, da se na Simobilu imenuje praznični paket).
Reboota po parih urah od 2. updejta ni zaznati, zaenkrat vse cool :)


Kdaj si pa ga dobil na Si.Mobilu? če pa stalno ponavljajo, da jih nimajo?


Jaz sem ga kupil v Domžalah, v istem tednu, ko so jih najavili, oz. isti dan, ko so ga v Domžalah dobili.
Dobili so samo 1 kos, imeli so ga 4 ure v trgovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikko ()

mihco ::

mikko je izjavil:


Jaz sem ga kupil v Domžalah, v istem tednu, ko so jih najavili, oz. isti dan, ko so ga v Domžalah dobili.
Dobili so samo 1 kos, imeli so ga 4 ure v trgovini.

OMG 1kos?????? V MBcenter 3kom in nobenega v ostalih poslovalnicah, nimajo tudi xperie t, desire x,...
Si resno lahko privoscijo takega zavajanja? Mislim, da so dnevi zagovarjanja Sigovna koncani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihco ()

luky ::

To kar sedaj dela Si.Mobil se mi zdi skrajno neresno. Vsepovsod oglašajo od akcij do ne vem katerih telefonov, ko pa prideš in hočeš imeti določen telefon pa dobiš odgovor nismo še dobili, nimamo itn... Ne vem kako potem lahko delajo tako močne reklame po TV itn... Neodgovorno do konca.
luky!

boro10 ::

Problem slovenskih operaterjev je tudi to da imajo še zaloge starejših wp7 telefonov - lumij 710, 800, 610
Pozdrav

jnovak ::

mihco je izjavil:

mikko je izjavil:


Jaz sem ga kupil v Domžalah, v istem tednu, ko so jih najavili, oz. isti dan, ko so ga v Domžalah dobili.
Dobili so samo 1 kos, imeli so ga 4 ure v trgovini.

OMG 1kos?????? V MBcenter 3kom in nobenega v ostalih poslovalnicah, nimajo tudi xperie t, desire x,...
Si resno lahko privoscijo takega zavajanja? Mislim, da so dnevi zagovarjanja Sigovna koncani.
Povprašaj še v BigBangu ... so edini, ki trenutno imajo "Simobilovo" Xperio T. HTC 8X pa res tudi tam še niso videli.
Sigurno pa so pri Simobilu dobro preračunali kaj se jim splača in kaj ne - seveda se bodo želeli znebiti zaloge Xperie P in S predno bodo naročali kako večjo količino Xperie T in HTC 8X. It sucks, I know ...

Pro_moted ::

Ja, in starih zalog se bodo reševali tam do sredine naslednjega leta, nato bodo imeli Xperio T na zalogi, ampak je nihče nebo hotel več imeti , ker nebo več aktualna in tako gre to on and on.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

urosj12 ::

Sem hotel počakat htc 8x pa sem ga slučajno v avstrji 2 dni nazaj držal v rokah in si premislil in zdaj fajn na bolhi kupil novo lumio 800 modre barve za smešen denar.
Enostavno s ene morem sprijaznit z velikostjo telefonov. Preveliko mi je ze vse skup pa enostavno ne potrebujem tako velikih mer, klicanje, sms, mms, pošta, tu pa tam kakšna slika in mogoče na mesec 3x kaj na hitro pogledano na internetu in to je to. Se sprašujem zakaj ljudje sploh potrebujemo čedalje večje naprave. ga niti v žep nemoreš več normalno dat.
Pa še vse skupaj je precenjeno, predrago, stanejo že kot dobri prenosni računalniki.

Vprašal bi pa tole, kdaj bo prišel uraden update na windovse 7.8 ?

lp

jnovak ::

Nisem rekel, da jaz s tem strinjam - je pa problem v tistih kupcih, ki takemu marketingu nasedejo in kupujejo starejšo generacijo mobilnikov po (pre)visokih cenah. In dokler so kupci neinformirani, bo Simobil (ter ostali) lepo nadaljevali s svojo prodajno strategijo.

Problem je tudi v "standardnih cenah.
Primer: pred to neverjetno novoletno akcijo, je bila standardna simobilova ponudba Paket L ZATE (35 EUR) z 800 enotami (klici, sms, prenos) ter Sony Xperia P za 200 EUR. Sedaj imaš za enako ceno Veliki Praznični Paket z 900 enotami vsega + Sony Xperia P brezplačno.
S tem želijo upravičiti, da se zadeva izplača, ter da je neverjetno ugodno. Že, že, a le zato, ker so bile prvotne cene tako zelo velik nateg!

V glavnem, tako kot pri prodajalcih oblačil; pred sezono popustov najprej dvignejo cene, ko se pa akcije pričnejo, pa nove izdelke skrijejo v skladišče.

darkolord ::

Se sprašujem zakaj ljudje sploh potrebujemo čedalje večje naprave
Lažje in udobnejše delo.

Bor H ::

Obstaja neka meja pri tem. Jaz si ne predstavljam imeti v žepu 4.5+" naprave, že HD2 mi je velik pa je 4.2", 8X bi mogoče potrpel sam zato ker mi je res všeč. Škoda da nam proizvajalci ne ponudijo več zmogljivih telefonov kompaktne oblike, nekej ala Razr M al pa če bi dal v Desire X mal boljši ekran pa mal več RAMa. Dejansko če hočeš zmogljiv telefon boš moral vzeti 4.5" ali večjo napravo. Pol mam pa že raj 3.5-4" telefon s tetheringom in 7" tablco.

boro10 ::

Tudi jaz sem nekdaj mislil da nikoli ne bom imel večje naprave od 3.7". No, zdaj ne grem več pod 4.3" :)
Pozdrav

bdoxx ::

Obstaja neka meja pri tem. Jaz si ne predstavljam imeti v žepu 4.5+"

jaz pa si ne predstavljam več da bi imel mobitel ko je manjši od 5.3''

Cooper ::

V hlačah je treba imet nekaj velikega. Kdor nima drugega, se mora pač zadovoljit z velikim telefonom :D

urosj12 ::

heheee cooper dobra.

maticko zakaj si ne predstavljaš? pa res potrebuješ to ?
potem takem lahko samo nekdo sklepa da nimate več računalnikov doma da vse na telefonih delate? bog pomagaj :D sem glih včeraj bral na siolu "je samsung galaxy note 2 že premajhne? " zakaj? res ne razumem kam gre ta mobilni svet pa če res ljudje to rabimo. pa zaslone z ful hd resolucijo? zakaj? ka lahko kolegu rečeš glej ka mam, pa če glih nevem zakaj.

Kak se spomim časa mobi regelj :D jouu to je bil legendarni telefon, pa še v glavo si ga lahko komu vrgel ga pobral pa je dalje delal.
potem je bilo obdobje kdo ma manjši telefon :D se spomnite tega?
zdaj pa spet vse čim večje? da nebodo telefoni že tablice izpodrinili.

lp

boro10 ::

urosj12 je izjavil:

heheee cooper dobra.

maticko zakaj si ne predstavljaš? pa res potrebuješ to ?
potem takem lahko samo nekdo sklepa da nimate več računalnikov doma da vse na telefonih delate? bog pomagaj :D sem glih včeraj bral na siolu "je samsung galaxy note 2 že premajhne? " zakaj? res ne razumem kam gre ta mobilni svet pa če res ljudje to rabimo. pa zaslone z ful hd resolucijo? zakaj? ka lahko kolegu rečeš glej ka mam, pa če glih nevem zakaj.


Potrebuje nobeden ne, tako kot televizije ne, kot pomivalnega stroja ne, radia. Je pa vsekakor bolj udobno če to imaš. Ne boš rekel da je ista izkušnja pregledovati net na 3.5" ali pa 4.5" HD zaslonu?
Pozdrav

Bor H ::

Res ni, ni pa tudi ista izkušnja imeti v žepu 5" ali 3.5"

bdoxx ::

mogoče še eni za kaj druga uporabljamo telefon kot pa za klicat im sms-je pisat in pri tem je večji zaslon lahko samo +.
sem že v 2h temah napisal za kaj vse ga uporabljam.
pa tudi ne čutim nobene razlike v žepu med S1, S2ko pa Notom.
Sicer pa čakam, kaj se bo iz tega izcimilo http://www.concept-phones.com/samsung/s... , oz še raje nekaj podobnega na WP8.

FlyingBee ::

šalo na stran ... gre se za to, da se človek navadi na marsikaj in ena izmed stvari je tudi velikost in takoj se spet lahko pošalimo, da se ženska tudi večjega enkrat navadi ter rabi še večjega ... nekaj resnice je v tem na splošno, ne samo glede mobitelov in telesnih delov ... jaz recimo ne morem več nazaj na non-IPS ali non-amoled zaslon na napravicah ter pod 250 ppi

Bor H ::

Kar se mene tiče lahko nosijo ljudje s sabo tudi iMaca če jim paše v žep. Mene samo moti, da so HW zmogljivost in inči nekako sorazmerni. Če bi mi dal 8X HW v 8S ohišje sploh ne bi razmišljal, in zadeva je izvedljiva, vsaj sodeč po ostalih telefonih.
Pomanjkanje izbire me boli, edini zmogljiv telefon normalnih mer je iPhone, šment ane.

bdoxx ::

zame je SGN normalnih mer =) oz. skoraj premajhnih

je kar več zmogljivih telefonov v tvojih normalnih merah
npr. http://www.gsmarena.com/results.php3?sN...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

koyotee ::

Jakob592 je izjavil:

Kakšna pa je glasnost zvočnika? kvaliteta mora biti dobra glede na to da je beats audio. :)

beats audio lahko vklopiš SAMO zuporabu slušalk, na zvočnik ne vliva
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hotlips ::

Mene pa zanima kolk časa rab da se telefon zadosti napolne, da ga lahko užgeš? Namreč včeraj sem ga dobil, v parih urah prvič izpraznil, nato napolnil in spet napol izpraznil ter ga danes zjutraj poustil na mizi. Sedaj pridem dam in je telefon ugasnjen, domnevam da se je baterija spraznil do konca, ampak sedaj ga ne morem užgat kljub temu, da je telefon priključen v štrom.

lp.hl

mikko ::

hotlips je izjavil:

Mene pa zanima kolk časa rab da se telefon zadosti napolne, da ga lahko užgeš? Namreč včeraj sem ga dobil, v parih urah prvič izpraznil, nato napolnil in spet napol izpraznil ter ga danes zjutraj poustil na mizi. Sedaj pridem dam in je telefon ugasnjen, domnevam da se je baterija spraznil do konca, ampak sedaj ga ne morem užgat kljub temu, da je telefon priključen v štrom.

lp.hl


Priklopi na polnilec in po 30min prižgi.

hotlips ::

No pol se bo mogu zdej kmal zbudit. Morem pa rečt da je to mal čudna "funkcija".

lp.hl

mihco ::

hotlips je izjavil:

...Namreč včeraj sem ga dobil...

Na simobilu?

jnovak ::

HTC WP 8s na voljo pri Simobilu.
Trenutno le na "orto.si" strani; ne vem, a so tako leni, da ne dajo še na uradno stran, ali pa bo na voljo le v Orto paketu.
Zgleda pa tudi, da se jim kratko malo J* za WP8 telefone; ne 8X ne 8S nista bila med "napovedanimi", plus niti se nikoli niso kaj posebi trudili z marketiranjem.

Anyways, 8S na ORTO U NULO za 210 EUR.

krneki0001 ::

Tudi na simobilovi strani ga že najdeš
http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c... Plus&package=L ZATE
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Bor H ::

Tole je 8X

hotlips ::

HTC 8S je na voljo tako v orto kot v (mali) praznični ponudbi.

lp.hl

Bor H ::

Zakaj ga ne najdem na simobilovi strani med božično ponudbo?

Stewie G ::

Tud jaz ga ne. Mi pa gre na kozl ko pogledam da ima orto le pogovore v SiMobil omrežje...
Name changed.

luky ::

Mogoče kdo ve kako uvoziti certifikat od Klika v HTC 8X?
luky!

luky ::

Naj mi nekdo pove kako uvozim melodije za zvonjenje iz trgovine, da bodo delovale. Ko kliknem uvozi mi prenese en kup melodij na tel. samo potem ne morem nobene aktivirati. Hvala.
luky!

RockyS ::

Se mi zdi zelo ugodna cena 280€ brez vezave... torej bo konec januarja na bolhi že 200 ali manj €.

Stewie G ::

Kje ga imaš za 280€?
Name changed.

Bor H ::

Stewie G ::

paket simpl, brez vezave.. 520€?
Name changed.

amigo_no1 ::

Ja, so zmešani pri S!.

One for the Price of Two !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Stewie G ::

Ja, nevem kje kdo vidi 280€ brez vezave, sliši se pa mamljivo :D

http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra... sicer pa je tudi pri mobitelu za 340€
Name changed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stewie G ()

Bor H ::

Stewie sej sm dal link od Simobila, pod "tavelko" razpredelnico je redna cena.

Stewie G ::

aha, pa res, nisem opazil :) Če kupim telefon pri simobilu, a je potem zaklenjen na njihovo omrežje?
Name changed.

amigo_no1 ::

Aha, tole misliš:
Cena telefona HTC Windows Phone 8S brez vezave: 280 €.


Samo zakaj potem navajajo druge cene, recimo pri Simpl 520 ?

Bor H ::

Načeloma je odklenjen ja, do problemov pride sam, če ti pol Simobil/Vodafone blokira kakšen update, tko kot recimo Tango na Trophyu...bastards.

Stewie G ::

Hvala za info, torej, bodo blokirali update?
Name changed.

Bor H ::

Ni nujno, lahko pa da bojo. Zaenkrat sem imel slabo izkušnjo samo s tem updejtom, ostali so šli skos, zdej čakam na 7.8. Prav tako ne vem, da bi blokirali updejte na drugih telefonih, ravno pri WPju ne vem kaj majo blokirat, glede na to da nimajo OEMi nč zravn.

Stewie G ::

aha, torej updati vseeno bodo, vendar se lahko zgodi, da kakega ne bom mogel naložiti? telefon pa bi mi torej delal pri tušu, ki ga imam sedaj?
Name changed.

Bor H ::

Tako je, Simobil in Mobitel že nekaj let ne zaklepata telefonov, lahko pa za vsak slušaj vprašaš prodajalca. Verjamem pa da bojo hekerji kmalu našli način kako spraviti updejte na WP8, če jih je ratal za WP7 jim bo tudi za osmico :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104633781 (247551) mat11
»

Predogled Windows 10 za telefone je tu

Oddelek: Novice / Windows Mobile
3314873 (11478) noraguta
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229414 (23783) traxxas
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681978 (48398) Ciklamen
»

kateri telefon kupiti

Oddelek: Mobilne tehnologije
162719 (1976) SLO_Matej

Več podobnih tem