Forum » Problemi človeštva » Izrael : Palestina že n-tič
Izrael : Palestina že n-tič
Temo vidijo: vsi
fur80 ::
PovemVfaco je izjavil:
Pa kako lahko pri pič*** materni, vsak strel, ki leti na vozilo, zadene v svetem mestu kristjanov, muslimanov in judov, dojenčka ali otroka Palestinca vedno točno v glavo
Ja, lepo. Kristjanov tm praktično ni, židje so ubermenschi k so najbolj varni ravno sred arabcev/muslimanov in jim hezbolah, iran pa hamas nič ne more (razn če je 7. oktober), ostanejo samo palestinci.
Itak, če jih je Saladin tam okoli 1200 vse nagnal iz Jeruzalema in jih pustil žive, ce se nikoli vec ne vrnejo. ;)
Ni mi pa jasno, da so pri vsaki pizdariji vedno otroci zraven, zaj že 7 mesečni, ko so metali bombe je bilo vedno 20 otrok zraven. In smo potem šteli tja do 20 000 vsaki dan.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: fur80 ()
Legon ::
PovemVfaco je izjavil:
Pa kako lahko pri pič*** materni, vsak strel, ki leti na vozilo, zadene v svetem mestu kristjanov, muslimanov in judov, dojenčka ali otroka Palestinca vedno točno v glavo
Ja, lepo. Kristjanov tm praktično ni, židje so ubermenschi k so najbolj varni ravno sred arabcev/muslimanov in jim hezbolah, iran pa hamas nič ne more (razn če je 7. oktober), ostanejo samo palestinci.
Itak, če jih je Saladin tam okoli 1200 vse nagnal iz Jeruzalema in jih pustil žive, ce se nikoli vec ne vrnejo. ;)
Ni mi pa jasno, da so pri vsaki pizdariji vedno otroci zraven, zaj že 7 mesečni, ko so metali bombe je bilo vedno 20 otrok zraven. In smo potem šteli tja do 20 000 vsaki dan.
Kdo, razen najvecjega psihopata, se cudi dejstvu, da ravno najbolj ranljivi, najbolj najebejejo? Na zahodnem bregu je bilo v zadnjih letih pobitihbze vec kot 1000 civilistov, in ja priblizno normalne ljudi smrt dojencka prizadane, zato to postane novica. Ampak zate oba veva da to ne velja in si se pripravljen naslajat na smrtjo par mesecev starega otrokam, zato da gonis eno najbolj nemoralnih in gnilih agend na tem planetu.
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Legon ()
fur80 ::
PovemVfaco je izjavil:
Pa kako lahko pri pič*** materni, vsak strel, ki leti na vozilo, zadene v svetem mestu kristjanov, muslimanov in judov, dojenčka ali otroka Palestinca vedno točno v glavo
Ja, lepo. Kristjanov tm praktično ni, židje so ubermenschi k so najbolj varni ravno sred arabcev/muslimanov in jim hezbolah, iran pa hamas nič ne more (razn če je 7. oktober), ostanejo samo palestinci.
Itak, če jih je Saladin tam okoli 1200 vse nagnal iz Jeruzalema in jih pustil žive, ce se nikoli vec ne vrnejo. ;)
Ni mi pa jasno, da so pri vsaki pizdariji vedno otroci zraven, zaj že 7 mesečni, ko so metali bombe je bilo vedno 20 otrok zraven. In smo potem šteli tja do 20 000 vsaki dan.
Kdo, razen najvecjega psihopata, se cudi dejstvu, da ravno najbolj ranljivi, najbolj najebejejo? Na zahodnem bregu je bilo v zadnjih letih pobitihbze vec kot 1000 civilistov, in ja priblizno normalne ljudi smrt dojencka prizadane, zato to postane novica. Ampak zate oba veva da to ne velja in si se pripravljen naslajat na smrtjo par mesecev starega otrokam, zato da gonis eno najbolj nemoralnih in gnilih agend na tem planetu.
Dihaj stari, ker ravno zaradi tega ker me je šokiralo sem šel brati. Ti prilepim:
Po besedah dečkove babice Firyal je družina ustavila avtomobil, ko je v območju Tel Rumeida južno od Hebrona opazila izraelske vojake. Nato so bili izstreljeni streli, pri čemer je ena krogla prebila vozilo, ubila dojenčka ter ranila njegova starša.
"Vojak, ki je streljal na nas, je bil oddaljen približno deset metrov. Krogla je prebila vetrobransko steklo, šla skozi mojo roko, nato pa zadela mojega sina v glavo in mojo ženo v obraz," je pojasnil.
Vetrobransko steklo najbrž veš kje je, se pravi je streljal od spredaj. Iz 10 m je izraelski profi vojak samo 1x zadel avto, ko je streljal na njih, ostali metki so šli mimo? Najbrž veš, da na 10m vojaki vadijo in zadanejo precej manjšo tarčo od avta. Moški je moral sedeti spredaj, ker je ga je zadelo v roke, na sovoznikovem sedežu, kjer jih je peljal šofer, ženska v tem primeru na sredini zadaj z dojenčkom v naročju ker levo desno bi kroglo fasala spredaj in potem iz glave, je še ona krglo dobila v obraz, ali si je zaščitila obraz z dojenčkom. Zakaj hudiča sediš na sredini. Ko začne pokat, zaščitiš svojega otroka. Ne vem no, pa ravno froca v glavo. To je bilo v Jeruzalemu na Zahodnem bregu, mislim, da tam živi v mestu ene 700 000 Palestincev.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: fur80 ()
Legon ::
Na zalost govorimo o resnicnem zivljenju, ne o holivudskih filmih. Ampak za psihipate je znacilno, da mesate fikscijo in realnost.
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Legon ()
fur80 ::
Na zalost govorimo o resnicnem zivljenju, ne o holivudskih filmih. Ampak za psihipate je znacilno, da mesate fikscijo in realnost.
Tnx, mogoče kdaj še tudi tebe zamešam malo. ;)
Takole gre uradna verzija, jebeno.
An Israeli soldier shot and killed a seven-month-old Palestinian baby boy, identified as Sam Fahd Abu Haikal, and wounded his parents on Friday evening, June 5, 2026, in the Tel Rumeida area of Hebron in the occupied West Bank.
The Incident
The shooting occurred as the family was driving home from Bethlehem and approached an Israeli military checkpoint near their home. According to accounts from the baby’s father, Fahd Abu Haikal, and grandmother, Feryal, who was also in the car, they saw military vehicles in the distance and brought their vehicle to a complete stop. The father stated he raised his hands, but soldiers opened fire from roughly 10 meters away. One bullet penetrated the front windshield, passed through the father’s hand, hit the infant in the face, and struck the mother.
The infant died from his injuries after being rushed to the hospital. The mother remains in critical condition with shrapnel located near her heart, while the father sustained moderate hand injuries.
Še obvezen intervju.
kunigunda ::
PovemVfaco je izjavil:
Pa kako lahko pri pič*** materni, vsak strel, ki leti na vozilo, zadene v svetem mestu kristjanov, muslimanov in judov, dojenčka ali otroka Palestinca vedno točno v glavo
Ja, lepo. Kristjanov tm praktično ni, židje so ubermenschi k so najbolj varni ravno sred arabcev/muslimanov in jim hezbolah, iran pa hamas nič ne more (razn če je 7. oktober), ostanejo samo palestinci.
Itak, če jih je Saladin tam okoli 1200 vse nagnal iz Jeruzalema in jih pustil žive, ce se nikoli vec ne vrnejo. ;)
Ni mi pa jasno, da so pri vsaki pizdariji vedno otroci zraven, zaj že 7 mesečni, ko so metali bombe je bilo vedno 20 otrok zraven. In smo potem šteli tja do 20 000 vsaki dan.
Za razliko od krizarjev, ki so vsakic vse pobili, tud ce so se predal...
fur80 ::
PovemVfaco je izjavil:
Pa kako lahko pri pič*** materni, vsak strel, ki leti na vozilo, zadene v svetem mestu kristjanov, muslimanov in judov, dojenčka ali otroka Palestinca vedno točno v glavo
Ja, lepo. Kristjanov tm praktično ni, židje so ubermenschi k so najbolj varni ravno sred arabcev/muslimanov in jim hezbolah, iran pa hamas nič ne more (razn če je 7. oktober), ostanejo samo palestinci.
Itak, če jih je Saladin tam okoli 1200 vse nagnal iz Jeruzalema in jih pustil žive, ce se nikoli vec ne vrnejo. ;)
Ni mi pa jasno, da so pri vsaki pizdariji vedno otroci zraven, zaj že 7 mesečni, ko so metali bombe je bilo vedno 20 otrok zraven. In smo potem šteli tja do 20 000 vsaki dan.
Za razliko od krizarjev, ki so vsakic vse pobili, tud ce so se predal...
Tudi pobijanje je delo in potem pospravljanje tega sploh na vročini in z sabljo in to več deset tisoč ljudi na kupu, pa tudi je promoviral drugo vero, takrat mlajšo in modernejšo.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: fur80 ()
PovemVfaco ::
PovemVfaco je izjavil:
Nekk se mi zdi, d iz tega ne bo nč:
Izrael je kljub temu izvedel nove napade.
Tk ko ponavad![]()
Izvedel je napade na stran, ki ni zraven pogajanj in jo hočeta obe strani ali uničiti ali razorožiti...
Če že par dni nazaj ni blo jasn, d bo premirje uspešno, pa je zj definitivn jasno:
Izraelska vojska izvaja nove napade na Libanon. Med drugim je bombardirala južno predmestje Bejruta, na jugu Libanona pa so izraelske okupacijske sile ubile več ljudi, tudi generala libanonske vojske, čeprav ta ni vpletena v spopade z Izraelom.
res majo žilico za premirja in pogajanja
Geho ::
Kako Libanona ni zraven pogajanj, če se Iran zavzema in pogojuje mir v Libanonu z uspešnim koncem pogajanj!
Je hudo biti funkcionlano nepismen... evo hezbolaha ni blo zraven. Happy? /facepalm
PovemVfaco je izjavil:
PovemVfaco je izjavil:
Nekk se mi zdi, d iz tega ne bo nč:
Izrael je kljub temu izvedel nove napade.
Tk ko ponavad![]()
Izvedel je napade na stran, ki ni zraven pogajanj in jo hočeta obe strani ali uničiti ali razorožiti...
Če že par dni nazaj ni blo jasn, d bo premirje uspešno, pa je zj definitivn jasno:
Izraelska vojska izvaja nove napade na Libanon. Med drugim je bombardirala južno predmestje Bejruta, na jugu Libanona pa so izraelske okupacijske sile ubile več ljudi, tudi generala libanonske vojske, čeprav ta ni vpletena v spopade z Izraelom.
res majo žilico za premirja in pogajanja![]()
Ampak noben pa ne pove, da so napadli, ker so hezbolah isti dan prej napadli izrael... to je bil samo povračilni napad.
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Geho ()
PovemVfaco ::
Super, de so zarad hezbolaha, k ga baje ni blo na pogajanjih, izraelski mirovniki napadli one, k so bli.
Geho ::
PovemVfaco je izjavil:
Super, de so zarad hezbolaha, k ga baje ni blo na pogajanjih, izraelski mirovniki napadli one, k so bli.![]()
/facepalm trd k zid.
fikus_ ::
Geho, kar sam sebi pripiši bralno nepismenost, nikjer nisem omenil , da je Hezbolah bil zraven na pogajanjih , ampak da je Iran zahteval mir na J Libanona!
Tako, da daj kar sebi "triple facepalm"., lahko tudi " trd k zid"
Tako, da daj kar sebi "triple facepalm"., lahko tudi " trd k zid"
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PovemVfaco ::
PovemVfaco je izjavil:
Super, de so zarad hezbolaha, k ga baje ni blo na pogajanjih, izraelski mirovniki napadli one, k so bli.![]()
/facepalm trd k zid.
Bo držal, jst sm trd k zid, tis pa upogljiv k en sluzast ligenj.
PovemVfaco ::
Pa nič, pizda, k da te je kdo prosu, itk samo retardirano propagando pišeš za genocidne teroriste.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: PovemVfaco ()
Geho ::
PovemVfaco je izjavil:
Pa nič, pizda, k da te je kdo prosu, itk samo retardirano propagando pišeš za genocidne teroriste.
Prosim samo ne razmnožuj se in ne hodi več volit!
Zgodovina sprememb…
- predlagalo izbris: jest10 ()
PovemVfaco ::
Prepozn, sm že tvoji mtki ustregu, k me je prosla, nej se razmnožujem z jo, da bo mela vsaj enga otroka, k ni retardiran
Zgodovina sprememb…
- spremenil: PovemVfaco ()

mtosev ::
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
Geho ::
PovemVfaco je izjavil:
Prepozn, sm že tvoji mtki ustregu, k me je prosla, nej se razmnožujem z jo, da bo mela vsaj enga otroka, k ni retardiran
Ti pa si retard 1. klase...
Zgodovina sprememb…
- predlagalo izbris: jest10 ()
enavlaka ::
https://www.rtvslo.si/svet/bliznji-vzho...
Upam, da bodo slovenska sodišča hitro začela odstranjevati zanikovalce genocida po KZ
ššš ::
https://www.rtvslo.si/svet/bliznji-vzho...
Upam, da bodo slovenska sodišča hitro začela odstranjevati zanikovalce genocida po KZ
Model. Kot fact si linkal člank, podpisan z B.V..
Manjka samo še pripis; predvsem žensk in otrok.
fikus_ ::
Zanimiv povzetek stanja na bliznjem vzhodu:
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
enavlaka ::
noben pakt in podpis ni izraela ustavil in ga tudi ne bo
Sanja svinja kokuruz. Dokler ostajajo dol eni in drugi bo tam vojna večno.
Sanja svinja kokuruz. Dokler ostajajo dol eni in drugi bo tam vojna večno.
PovemVfaco ::
Nacisti so baje ciljal na 1:100 razmerje, israhellci kr 1:1000
Ok, če jim še lastn premje pove, da so huj k Hitler, poj bo že mogoč neki na tem:
Ok, če jim še lastn premje pove, da so huj k Hitler, poj bo že mogoč neki na tem:
PovemVfaco je izjavil:
https://www.rtvslo.si/svet/bliznji-vzho...
Tudi v četrtek je množica ljudi pod nadzorom izraelske policije vzklikala "Smrt Arabcem!" in "Naj vaše vasi pogorijo!".
Antisemitski vzkliki s stani izraelcv, kdo bi si mislu. Po kriterijih satanyahuta so izraelci huj k hitler:
Benjamin Netanyahu says Hitler didn’t even say “Death to America, death to Britain.” I think he might have planned it, but he didn’t say it.
enavlaka ::
Verjetno izhajajo iz tega razmišljanja
"One million Arabs are not worth a Jewish fingernail," said Rabbi Yaacov Perrin in his eulogy of Dr. Baruch Goldstein
"One million Arabs are not worth a Jewish fingernail," said Rabbi Yaacov Perrin in his eulogy of Dr. Baruch Goldstein
Geho ::
Danes že zelo lep spis od njihovga ministra. Take nekateri zagovarjajo
In kaj bi naredila katerakoli druga država, ki je napadena? Resno vprašanje, če nas napade kaka država, gremo isto nazaj tolčt in cilj je vedno narediti več škode, kot jo dobiti. Kaj je tu novega?
War is hell, ampak islamisti nebi rabli začenjat delat bedarij. Če mislijo, da bodo rožice nazaj dobli so pa malo morgen.
fikus_ ::
Geho podpornik IL genocidno aparthajd režima zagovarja pobijanje, če to delajo njegovi.
Nekako se v svetu zagovarja, da mora biti vsak odgovor sorazmeren vprašanju, ne pa da pobijaš kar vse povprek, rušiš cele vasi (pa ne spet pisati o rovih), širiš svoja naselja na zasedenih ozemljih,....
Nekako se v svetu zagovarja, da mora biti vsak odgovor sorazmeren vprašanju, ne pa da pobijaš kar vse povprek, rušiš cele vasi (pa ne spet pisati o rovih), širiš svoja naselja na zasedenih ozemljih,....
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
enavlaka ::
Danes že zelo lep spis od njihovga ministra. Take nekateri zagovarjajo
In kaj bi naredila katerakoli druga država, ki je napadena? Resno vprašanje, če nas napade kaka država, gremo isto nazaj tolčt in cilj je vedno narediti več škode, kot jo dobiti. Kaj je tu novega?
War is hell, ampak islamisti nebi rabli začenjat delat bedarij. Če mislijo, da bodo rožice nazaj dobli so pa malo morgen.
In kaj bi naredila katerakoli druga država, ki je napadena? Resno vprašanje, če nas napade kaka država, gremo isto nazaj tolčt in cilj je vedno narediti več škode, kot jo dobiti. Kaj je tu novega?
War is hell, ampak izraelisti nebi rabli začenjat delat bedarij. Če mislijo, da bodo rožice nazaj dobli so pa malo morgen.
Geho ::
Geho podpornik IL genocidno aparthajd režima zagovarja pobijanje, če to delajo njegovi.
Nekako se v svetu zagovarja, da mora biti vsak odgovor sorazmeren vprašanju, ne pa da pobijaš kar vse povprek, rušiš cele vasi (pa ne spet pisati o rovih), širiš svoja naselja na zasedenih ozemljih,....
Ne podpiram genocida, podpiram pa čiščenje islamistov ne glede na ceno. Lahko smo hvaležni za vsakega islamista, ki ga ni več, smo po celem svetu bolj varni.
fikus_ ::
To je podobno, kot bi napisal, da podpiraš čiščenje zionistov. Torej pobijanje=čiščenje ljudi, ki ti niso povšeči, ki nasprotujejo tvojim idejam,...
Ena stran pravi drugi teroristi, sami sebi borci za svobodo in obratno, odvisno s katere strani gledaš.
Ena stran pravi drugi teroristi, sami sebi borci za svobodo in obratno, odvisno s katere strani gledaš.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: fikus_ ()
fikus_ ::
ZN so končno lahko objavili poročilo o genocidu v Gazi z dovoljenjem Zda.
https://x.com/Reuters/status/2069340948...
https://x.com/DropSiteNews/status/20694...
Sedaj pa čakam odgovore ST "avtoritet" (kow, Geho,...), ki skoz trdijo, da IL režim ne izvaja genocida v Gazi.
Naj dokažejo, da so bolj kompetentni kot ZN, da imajo boljše argumente za kontra trditev,....
https://x.com/Reuters/status/2069340948...
https://x.com/DropSiteNews/status/20694...
Sedaj pa čakam odgovore ST "avtoritet" (kow, Geho,...), ki skoz trdijo, da IL režim ne izvaja genocida v Gazi.
Naj dokažejo, da so bolj kompetentni kot ZN, da imajo boljše argumente za kontra trditev,....
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
Geho ::
To je podobno, kot bi napisal, da podpiraš čiščenje zionistov. Torej pobijanje=čiščenje ljudi, ki ti niso povšeči, ki nasprotujejo tvojim idejam,...
Ena stran pravi drugi teroristi, sami sebi borci za svobodo in obratno, odvisno s katere strani gledaš.
Sam obračaš, da delaš virtue signaling, ampak ko bi imel pa islamiste tu, bi pa hitro spizdil kot največja pičkica.
Tip je bolj radikalen od islamistov
Kdo je začel? Oni so začel. S teroristi se ne pogaja...
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Geho ()
jest10 ::
fikus_ ::
Kaj je Geho, te boli, ker so ZN spoznali IL rezim kot genociden?! Sprijazni se.
Islamisti, kakor jih si jih poimenoval, se pojavljajo najvec tam, kjer jih tvoji tepejo. Ti in tebi podobni jih imenujete tudi teroristi, za drugo stran so pa borci za svobodo.
Islamisti, kakor jih si jih poimenoval, se pojavljajo najvec tam, kjer jih tvoji tepejo. Ti in tebi podobni jih imenujete tudi teroristi, za drugo stran so pa borci za svobodo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
enavlaka ::
Kdo je začel? Oni so začel. S teroristi se ne pogaja...
Imaš prav. Tam so vrata in se ne vračaj
Geho ::
Kaj je Geho, te boli, ker so ZN spoznali IL rezim kot genociden?! Sprijazni se.
Islamisti, kakor jih si jih poimenoval, se pojavljajo najvec tam, kjer jih tvoji tepejo. Ti in tebi podobni jih imenujete tudi teroristi, za drugo stran so pa borci za svobodo.
Mene nič ne boli, ker me boli kita za njih. Najbolj mi je všeč, da islamiste brišejo oz. pošiljajo k svojim 70 devicam. Manj kot jih, manj nas vse ogrožajo!
Tebe boli, ker so tvoji borci teroristi. Bogi.
Kdo je začel? Oni so začel. S teroristi se ne pogaja...
Imaš prav. Tam so vrata in se ne vračaj
Lahko zrihtamo enosmerno vozovnico za tja, boš šel pomagat?
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Geho ()
fikus_ ::
Geho, ocitno ni tako, kot piseš, da " ker me boli kita za njih. "
Ti tvoji islamisti so odgovor na IL genocidni aparthajd režim.
Delno je vezano na to temo:
Ti tvoji islamisti so odgovor na IL genocidni aparthajd režim.
Delno je vezano na to temo:
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
PS Ne odgovarjam trolom in provokatorjem!
enavlaka ::
Tok ga boli kita, da ne more požrt, da je aparheidni režim obtožen zločinov.
Zraven bi šel pobijat neke nedolžne civiliste, ker mu tako paše. Menda, da so muslimani, pol je pa v redu.
To je za sterat na zaprt oddelek psihiatrije, preden tak človek naredi kakšen school shooting.
Zraven bi šel pobijat neke nedolžne civiliste, ker mu tako paše. Menda, da so muslimani, pol je pa v redu.
To je za sterat na zaprt oddelek psihiatrije, preden tak človek naredi kakšen school shooting.
