» »

Izrael : Palestina že n-tič

Izrael : Palestina že n-tič

Temo vidijo: vsi
««
153 / 238
»»

49106 ::

No, Toše, vsaj nekje se strinjava. Upajmo na čim manj civilnih žrtev, a za kaj takšnega bodo morali Hamasu zrasti jajca ali pa se predati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

papasmrk ::

mtosev je izjavil:

Vidim, da so podaljšali premirje. Vsaj nekaj dobrega.
Upam, da bodo uspešni pri uničenju Hamasa.

Premirje in uničenje hamasa pa ne gresta ravno skupaj...
Za komentiranje se moraš prijaviti

mtosev ::

Vem. Jaz bi želel, da so že do sedaj uničili dovolj Hamasa, da bo mir od njih.
Za civiliste, ki trpijo tam mi je žal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bajsibajsi ::

Ni vam pa zal, da civilisti trpijo ze desetletja.

mtosev ::

Mi je tudi tistih žal. Rabile bi biti dve državi tam, ki živita v miru. Izrael in Palestina.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Fritz ::

49106 je izjavil:

Replike na moj odgovor ne boš podal in ali misliš, da ni Palestinca, ki pravi nasprotno (zagovarja izrael), da lepiš nekega random Izraelca?

Gabor Mate ni nek random Jud, sicer ne bi bil povabljen na TV oddajo. Verjetno pa ga več ne bodo vabili.

Podatke je objavil New York Times, po podatkih oblasti iz Gaze. Kolikor vem, tam štejejo dejansko potrjeno mrtve kot ubite in ne ljudi, ki so zasuti pod ruševinami, ker nihče ne ve ali so ostali v ruševinah ali pa morda pobegnili pred bombardiranjem.

https://twitter.com/clashreport/status/...

Pod črto je dejstvo, da so Izraelci v manj kot dveh mesecih pobili več civilistov in neprimerno več žensk in otrok kot Rusi in Ukrajinci skupaj v nekaj manj kot dveh letih zelo resne vojne. Če ti to ni jasno, ti pač nič ne bo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

fikus_ ::

Moe_Lester je izjavil:

Seveda, ker se ne sklada s tvojo agendo v to ne verjameš.

PS nič nisi ovrgel, samo verjameš ne.


Torej, moram slepo verjeti random tipu na slo-techu? Bravo.


Oj ti nejeverni tomaž, ki noče preveriti številk, ampak raje obrožuje. To pravi wiki:
"On 7 October 2023 more than 1,200 Israelis and foreign nationals, mostly civilians were killed and approximately 240 taken hostage during the initial attack on Israel from the Gaza Strip."

Še vir:
Casualties of the 2023 Israel%E2%80%93Hamas war @ Wikipedia

Sedaj se pa le prepričaj, preberi vir!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Moe_Lester ::

bajsibajsi je izjavil:

Ni vam pa zal, da civilisti trpijo ze desetletja.


Seveda nam je. Žal nam je tudi za npr. pol milijona mrtvih v sosednji Siriji. Za Ampak očitno ni moderno govoriti o tem, da slučajno ne užališ kakšnega pripadnika vere miru.

Oj ti nejeverni tomaž, ki noče preveriti številk, ampak raje obrožuje. To pravi wiki:
"On 7 October 2023 more than 1,200 Israelis and foreign nationals, mostly civilians were killed and approximately 240 taken hostage during the initial attack on Israel from the Gaza Strip."

Še vir:
Casualties of the 2023 Israel%E2%80%93Hamas war @ Wikipedia

Sedaj se pa le prepričaj, preberi vir!



Sam si prilepil link, ki te postavi na laž. Upam, da vidiš kakšne neumnosti pišeš.

"Brez linka: ubitih naj bi bilo okrog 1200 oseb, od tega okrog 400 vojaškega osebja. Okrog 200-400 bi jih naj ubili izraelci sami."

Torej je problem izključno v razliki med 1400 in 1200, ki ni ravno bistvena, kot si sam ugotovil.

Kje je vir, da je IDF pobil 200-400 svojih?

Fritz celo trdi, da so številke popolnoma zlagane in so bili civilisti v manjšini.

49106 ::

Fritz je izjavil:




Podatke je objavil New York Times, po podatkih oblasti iz Gaze. Kolikor vem, tam štejejo dejansko potrjeno mrtve kot ubite in ne ljudi, ki so zasuti pod ruševinami, ker nihče ne ve ali so ostali v ruševinah ali pa morda pobegnili pred bombardiranjem.



Torej si se zlagal, ko si napisal, da so Izraelci sami rekli, in si namesto tega mislil Palastinci so rekli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

papasmrk ::

Jaz bi vprašal tiste, ki so mnenja, da je edina rešitev problema ustanovitev dveh držav - na kakšen način bi to realizirali?
Bi to bilo podobno kot je sedaj, da bi bila ti. palestniska država ločena na enklavi Gaza in Zahodni Breg? To ne podpišejo niti "palestinci" niti izraelci? Kje bi torej bila ta palestinska država? Bi to sploh bilo v okvirih Izraela? Morda v Egiptu, Jordaniji ?
Za komentiranje se moraš prijaviti

Malidelničar ::

papasmrk: Geert Wilders je predlagal, da se Jordanijo preimenuje v Palestino.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

mtosev ::

Po mojem bi bilo najbolj prav, da se Izrael umakne na mejo iz leta 1967. Palestina pa bi obsegala Gazo in zahodni breg.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

papasmrk ::

Malidelničar je izjavil:

papasmrk: Geert Wilders je predlagal, da se Jordanijo preimenuje v Palestino.

Pa sej to je tisti problem, ko vsi govorijo kako ubogi so palestnici, ampak da bi jim pa kdo od arabcev odstopil del ozemlja pa več kot očitno ne gre. Saj jih tudi za begunce noče nobeden. Na tak način kot sedaj "palestinci" na dolgi rok ne bodo obstali, ker so Izraelu totalno dokurčili.

mtosev je izjavil:

Po mojem bi bilo najbolj prav, da se Izrael umakne na mejo iz leta 1967. Palestina pa bi obsegala Gazo in zahodni breg.

Pa da nam Italjani dajo Trst ane...ker nekoč je dam hodila (jugo)slovenska noga.

papasmrk je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

papasmrk: Geert Wilders je predlagal, da se Jordanijo preimenuje v Palestino.

Pa sej to je tisti problem, ko vsi govorijo kako ubogi so palestnici, ampak da bi jim pa kdo od arabcev odstopil del ozemlja pa več kot očitno ne gre. Saj jih tudi za begunce noče nobeden. Na tak način kot sedaj "palestinci" na dolgi rok ne bodo obstali, ker so Izraelu totalno dokurčili.

mtosev je izjavil:

Po mojem bi bilo najbolj prav, da se Izrael umakne na mejo iz leta 1967. Palestina pa bi obsegala Gazo in zahodni breg.

Pa da nam Italjani dajo Trst ane...ker nekoč je tam hodila (jugo)slovenska noga.
Za komentiranje se moraš prijaviti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: papasmrk ()

mtosev ::

Meje iz leta 1967 so mednarodno priznane meje za Izrael. Tega bi se rabili držati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Smrekar1 ::

Fritz je izjavil:


Izraelci sami ocenjujejo, da so pobili več Palestincev kot so uradne številke, saj so podirali cele stanovanjske bloke in vse žrtve še zdaleč niso bile odkopane.

https://twitter.com/DecampDave/status/1...


Vir je glavni urednik te strani:

https://www.antiwar.com/regions/regions...

Njegove trditve bom brez nadaljnjega komentarja označil za načrtne izmišljotine v službi "višjih ciljev".

mtosev je izjavil:

Meje iz leta 1967 so mednarodno priznane meje za Izrael. Tega bi se rabili držati.


FYI, meje iz leta 1967 so tole:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

mtosev ::

O tem govorim

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Green_L...
Pre 1967 border
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Fritz ::

49106 je izjavil:

Replike na moj odgovor ne boš podal in ali misliš, da ni Palestinca, ki pravi nasprotno (zagovarja izrael), da lepiš nekega random Izraelca?

Twitter ima obupen iskalnik. Tukaj je objava:
https://twitter.com/Hanine09/status/172...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

49106 ::

Kaj je s to objavo? Resno bi te prosil za konkreten in direkten vir, in ne za slike naključnih uporabnikov twitterja ali drugih kanalov. Če praviš, da so Izraelci sami rekli, potem ne bo težko prilepiti to izjavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Smrekar1 ::

mtosev je izjavil:

O tem govorim

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Green_L...
Pre 1967 border


To so meje iz l.1949, preden so Arabci začeli resno napadati Izrael z izrecnim ciljem genocida nad Židi.
Po tej logiki bi bilo treba Danzig in Königsberg vrniti Nemčiji, Capodistrio pa Italijanom. Nisem prepričan, da se s tvojo logiko strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

mtosev ::

Glede, da so to mednarodno priznane meje tole nekaj pove. Mislim, da je to edina rešitev.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

fikus_ ::

Moe_Lester je izjavil:


Torej je problem izključno v razliki med 1400 in 1200, ki ni ravno bistvena, kot si sam ugotovil.

Kje je vir, da je IDF pobil 200-400 svojih?



Ko ti dam vir za moje pisanje (vir si ti hotel), se sprenevedaš in spreminjaš rdečo nit, tako da vidim, da je brezpredmetno debatirat s tabo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Fritz ::

49106 je izjavil:

Kaj je s to objavo? Resno bi te prosil za konkreten in direkten vir, in ne za slike naključnih uporabnikov twitterja ali drugih kanalov. Če praviš, da so Izraelci sami rekli, potem ne bo težko prilepiti to izjavo.

Izraelski kanal, unnamed security (intelligence) official. Ti, a ni od ukrajinske vojne naprej kosher če nekaj rečejo unnamed officials?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Fritz ::

Fritz je izjavil:

49106 je izjavil:

Kaj je s to objavo? Resno bi te prosil za konkreten in direkten vir, in ne za slike naključnih uporabnikov twitterja ali drugih kanalov. Če praviš, da so Izraelci sami rekli, potem ne bo težko prilepiti to izjavo.

Izraelski kanal, unnamed security (intelligence) official. Ti, a ni od ukrajinske vojne naprej kosher če nekaj rečejo unnamed officials?

Še en lep izraelski vir:
https://www.972mag.com/mass-assassinati...

Drugače pa ni zdravo javno govoriti o zahodnih/izraelskih zločinih, to je namreč počel Assange in vemo kako se je končalo oz. kako poteka.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

gazibo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

Malidelničar ::

Smrekar1: Te meje so edina dolgoročna rešitev za mir na tem območju. Pač to je dejstvo, vse ostalo je lari-fari.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Smrekar1 ::

Malidelničar je izjavil:

Te meje so edina dolgoročna rešitev za mir na tem območju.


Te meje so vodile v eno najhujših vojn na tem območju.

Moe_Lester ::

fikus_ je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:


Torej je problem izključno v razliki med 1400 in 1200, ki ni ravno bistvena, kot si sam ugotovil.

Kje je vir, da je IDF pobil 200-400 svojih?



Ko ti dam vir za moje pisanje (vir si ti hotel), se sprenevedaš in spreminjaš rdečo nit, tako da vidim, da je brezpredmetno debatirat s tabo.


Nekaj si pomešal, kolega. V tvojem viru nikjer ne piše nič o tem, da IDF pobija svoje.

49106 ::

gazibo je izjavil:

Israel Knew Hamas's Attack Plan More Than a Year Ago

source: The New York Times


Mater, ste smešni s takšnimi objavami. Leto ima 31,536,000 sekund in vsako sekundo lahko napadejo, razen če misliš povedati, da so do sekkunde natančno vedeli, kdaj in s čim bo Hamas vžgal. Poleg tega pa Hamas napada zelo pogosto, vprašanje je le, v kakšni meri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Smrekar1 ::

gazibo je izjavil:

Israel Knew Hamas's Attack Plan More Than a Year Ago

source: The New York Times


Israeli officials obtained Hamas’s battle plan for the Oct. 7 terrorist attack more than a year before it happened, documents, emails and interviews show. But Israeli military and intelligence officials dismissed the plan as aspirational, considering it too difficult for Hamas to carry out.
The approximately 40-page document, which the Israeli authorities code-named “Jericho Wall,” outlined, point by point, exactly the kind of devastating invasion that led to the deaths of about 1,200 people.
The translated document, which was reviewed by The New York Times, did not set a date for the attack, but described a methodical assault designed to overwhelm the fortifications around the Gaza Strip, take over Israeli cities and storm key military bases, including a division headquarters.


Včasih je potrebno prebrati še kaj več kot le naslov.

Chalky ::

Morda kdo ve za kakšen projektil oziroma bombo gre tule?

https://twitter.com/DrEliDavid/status/1...

Kako je možno da točno določeno nadstropje uničijo medtem ko je celotna stavba praktično nedotakljiva?

Fritz ::

Težave zahodnih novinarjev v multilateralnem svetu...
https://twitter.com/upholdreality/statu...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

fikus_ ::

Chalky je izjavil:

Morda kdo ve za kakšen projektil oziroma bombo gre tule?

https://twitter.com/DrEliDavid/status/1...

Kako je možno da točno določeno nadstropje uničijo medtem ko je celotna stavba praktično nedotakljiva?


To njihovo pisanje "Surgically destroys the 4th floor" je en velik larifari propaganda! Pač niso uporabili večjega eksplozivnega sredstva, do neke mere stvar naključja. Stavba je armirano betonsko skeletna, zidovi so polnilo. In te zidove je odneslo, armiran beton je ostal.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Fritz ::

fikus_ je izjavil:

Chalky je izjavil:

Morda kdo ve za kakšen projektil oziroma bombo gre tule?

https://twitter.com/DrEliDavid/status/1...

Kako je možno da točno določeno nadstropje uničijo medtem ko je celotna stavba praktično nedotakljiva?


To njihovo pisanje "Surgically destroys the 4th floor" je en velik larifari propaganda! Pač niso uporabili večjega eksplozivnega sredstva, do neke mere stvar naključja. Stavba je armirano betonsko skeletna, zidovi so polnilo. In te zidove je odneslo, armiran beton je ostal.

Tukaj gre za vprašanje kako se je to sploh zgodilo.

O preciznosti in kirurško natančni omejenosti napadov priča 20.000 ubitih civilistov in skoraj do tal porušen severni del Gaze.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

bciciban ::

Fritz je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Chalky je izjavil:

Morda kdo ve za kakšen projektil oziroma bombo gre tule?

https://twitter.com/DrEliDavid/status/1...

Kako je možno da točno določeno nadstropje uničijo medtem ko je celotna stavba praktično nedotakljiva?


To njihovo pisanje "Surgically destroys the 4th floor" je en velik larifari propaganda! Pač niso uporabili večjega eksplozivnega sredstva, do neke mere stvar naključja. Stavba je armirano betonsko skeletna, zidovi so polnilo. In te zidove je odneslo, armiran beton je ostal.

Tukaj gre za vprašanje kako se je to sploh zgodilo.

O preciznosti in kirurško natančni omejenosti napadov priča 20.000 ubitih civilistov in skoraj do tal porušen severni del Gaze.



Fuck around and find out.

bciciban ::

Palestina bi morala upoštevan nasvet uporabnikov Poldi112, Fritz,... in se ne upirat močnejšemu nasprotniku.
Kaj mislijo da jim bo pomagal božiček ? To je kruta realnost realpolitike, ki pravi da močnejše države delajo kar pač hočejo in so upravičene do interesnih območij in bufer zon. Torej prava pot je da se predajo in se nehajo vosjkovati do zadnjega palestinca.

Fritz ::

To deluje samo pri civiliziranih nasprotnikih, pri genocidarjih druge možnosti ni.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

mirator ::

Mene pa dejansko zanima, s čim Izrael drži v šahu cel svet?

Fritz ::

mirator je izjavil:

Mene pa dejansko zanima, s čim Izrael drži v šahu cel svet?

Večina ekstremno bogatih oligarhov, ki obvladujejo zahod, so Sionisti. V ZDA so se še pred nekaj leti v risankah o Trumpu hecali na račun tega (googlaj Sheldon Adelson).
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

papasmrk ::

mirator je izjavil:

Mene pa dejansko zanima, s čim Izrael drži v šahu cel svet?

Meni njihova vlada nakaže nekaj denarja in tako tu in tam napišem nekaj pro-izraelskega...
Za komentiranje se moraš prijaviti

QSprm ::

Cemu neki naj bi sosedje odstopali ozemlje palestincem. Palestinci so bili pregnani, cca 700.000 njih, ob nastanku te bebave apartheidske tvorbe, ki se ji rece izrael. Gaza ne bo nikoli predstavljala grožnje prebivalcem Izraela je izjava skorumpiranega Bibija, ki predstavlja enega od presezkov licemerstva, sprenevedanja in zavajanja. Kdo je komu groznja in kdo koga terorizira. Tudi ce ze jutri hamas izhlapi nekam, bojo prebivalci gaze se vedno ujetniki necloveskih razmer v koncentracijskem taboriscu na prostem. Kako je mozno, da nihce ne obsodi in obtozi sionisticnega rezima vojnih zlocinov in zlocinov proti clovestvu. Naravnost norcujejo se iz vsega, od mednarodnega prava do zenevske konvencije. Kdaj so nasi vrli voditelji presli na podporo terorizma in nam celo skusajo to prodajat kot neke velike demokraticne vrednote. Ce ne prej, z vojno v ukrajini sigurno, ko so podprli vojasko hunto neonacijev. Groteskna predstava norosti teh psihopatov bo popeljala celo eu v vojno.

fikus_ ::

mirator je izjavil:

Mene pa dejansko zanima, s čim Izrael drži v šahu cel svet?


Verjetno tudi zaradi tega:

List of Jewish American businesspeople in media @ Wikipedia
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Moe_Lester ::

Palestinci so bili pregnani, cca 700.000 njih, ob nastanku te bebave apartheidske tvorbe, ki se ji rece izrael.


Znaš povedati kaj več o tem?

Kdo je komu groznja in kdo koga terorizira.


Zgodovinsko gledano so to definitivno Arabci. Praktično vse vojne/konflikte so namreč začeli oni.

Ce ne prej, z vojno v ukrajini sigurno, ko so podprli vojasko hunto neonacijev.


?? Kolikor jaz vem so vsi podprli Ukrajino ne Rusije.

mirator ::

Problem je v tem, da Izrael pod krinko samoobrambe, legalno dela genocid. Nikakor pa ne bo izkoreninil Hamasa. Hamas bo lahko uničen samo, če ga bodo uničili oz. prepovedali Palestinci sami. Dokler pa Palestine kot države ni, tudi nihče ne more prepovedati katerekoli stranke.
Tudi nacizem in fašizem sta še kako živa v Evropskih državah in ni rečeno, da ne bosta kot speči vulkan, zopet ekspandirala.

Moe_Lester ::

Pod krinko samoobrambe? Torej trdiš, da napadi na Izrael niso resnični?

Pa spomni nas prosim, kako točno je Hamas prišel na oblast v Gazi? So se sami imenovali ali so bili mogoče izvoljeni?

Me pa zanima še nekaj glede fašizma. Praktično vse arabske države v tistem delu sveta so fašistične po definiciji. So skrajno deničarske verske diktature kjer demokracije ni ali pa je izjemno omejena. Človekove pravice so zelo omejene, strpnosti do drugačnih ni, nacionalizem je na višku. Večinoma so take zaradi volje ljudi, ni videti, da bi se kdo pretirano upiral ali boril proti sistemu od znotraj, tako, kot se npr. Palestinci borijo proti izraelu.

Kako racionalizirate podporo takšnim državam? Sploh tisti, ki se označujete za levičarje v političnem smislu, glede na to, da so te države diametralno nasprotje vsega kar levičarstvo predstavlja.

Lesoto ::

Fritz je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Chalky je izjavil:

Morda kdo ve za kakšen projektil oziroma bombo gre tule?

https://twitter.com/DrEliDavid/status/1...

Kako je možno da točno določeno nadstropje uničijo medtem ko je celotna stavba praktično nedotakljiva?


To njihovo pisanje "Surgically destroys the 4th floor" je en velik larifari propaganda! Pač niso uporabili večjega eksplozivnega sredstva, do neke mere stvar naključja. Stavba je armirano betonsko skeletna, zidovi so polnilo. In te zidove je odneslo, armiran beton je ostal.

Tukaj gre za vprašanje kako se je to sploh zgodilo.

O preciznosti in kirurško natančni omejenosti napadov priča 20.000 ubitih civilistov in skoraj do tal porušen severni del Gaze.


A takih civilistov?

https://twitter.com/EndWokeness/status/...
Shaun King just posted a video of a man in Gaza holding his dead grandson. 2.4M views and 157k likes in 3 hours. The only problem? The baby is a doll.



PS: Hamas sam je objavil več videov, kjer njihovi pripadniki streljajo na Izraelce v CIVILNIH oblačilih.

mirator je izjavil:

Problem je v tem, da Izrael pod krinko samoobrambe, legalno dela genocid. Nikakor pa ne bo izkoreninil Hamasa. Hamas bo lahko uničen samo, če ga bodo uničili oz. prepovedali Palestinci sami.


Hamas bo uničen, ko bo njihov vodja, miljarder ki živi v Dohi, dobil šus v glavo.
Irelevantno kaj Palestinci hočejo. Važno, kaj hoče Iran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lesoto ()

Fritz ::

Si ziher da gre za lutko Lesoto?

https://twitter.com/Shayan86/status/173...

Nekaj tisoč fotografij drugih umorjenih otrok ni bilo dovolj, zato morajo fejkat eno, anede :|
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Fritz ::

Saj so kar odkriti v svojih namerah:
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

sbawe64 ::

mirator je izjavil:

Mene pa dejansko zanima, s čim Izrael drži v šahu cel svet?

Eden od razlogov
https://damijan.org/2023/11/06/zakaj-si...
2020 is new 1984
Corona World order

49106 ::

Zograj ekonomist še o ekonomiji pojma nima, če si slučajno pozabil debakel o švicarskih Frankih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

DamijanD ::

John Mearsheimer: razlaga, da so lobiji v USA zelo močni in da bi "prosta" Amerika drugače ravnala kar se Izraela tiče, če ne bi bilo teh vplivov.
««
153 / 238
»»