» »

Kako izbrisati spletno stran?

Kako izbrisati spletno stran?

Katrina ::

Pozdravljeni,

rada bi izbrisala spletno stran. Ker se ne spoznam na racunalnistvo, bom zelo vesela vasega nasveta.
Sem brez racunalnika, lahko to naredim ce se prijavim v cPanel?

vesela bom odgovora, Lp
  • spremenila: Katrina ()

maastermedia ::

Sicer ne vem, zakaj ravno brisanje, pa vendar:

Preko cpanela greš v filemanager in poiščeš mapo public_html, kjer so datoteke spletne strani. Vse datoteke v tej mapi (po kreaciji predhodne varnostne kopije za vsak slučaj) potem lahko izbrišeš in stran na domeni bi se morala prikazati kot prazna mapa.

Netrunner ::

točno to kar je napisal "maastermedia" + po vsej verjetnosti ima stran tudi kakšno bazo katero lahko tudi na cpanelu zbrišeš => mora biti ena povezava "MySql database" ali kaj podobnega kjer ti pokaže katere baze imaš in tam jih lahko izbrišeš.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Katrina ::

Hej hej,

sem v filemanager poiskala mapo public_html in izbrisala vse, vendar je stran se vedno obstajala.
Potem sem sla pogledat v MySQL Databases in tam napise, There are no databases associated with your account.
Potem sem sla pa v Remote MySQL in so tam bili 3 razlicni Access Hosts, eden se je dal izbrisat, ostala dva pa se noceta. Ju zbrisem, potem se pa spet pojavita.
Sedaj dve tretjini spletne strani dela in ena tretjina ne. Cudno. Sem se malo pogledala, ce se kje da zbrisat kaj pa nisem nasla nic uporabnega. Povsot v File Managerju pa pise This directory is empty.

Hvala za pomoc :)

maastermedia ::

Preveri, če ni slučajno stran ostala samo v predpomnilniku brskalnika. Pojdi na stran in pritisni CTRL + F5.

Katrina ::

Super, Dela.
Hvala za pomoc!

Problem imam, ker sem trenutno brez racunalnika in bom verjetno brez se kar nekaj casa.
Bi si pogooglala kar me zanima, pa imam omejen cas.

Si lahko naredim novo brez downloadanja programov, je mozno?
Ce probam installirat Word Press mi napise
The following errors were found: The maximum number of databases you can create has been reached, so installation cannot proceed.

Mi lahko se tukaj namignete, prosim?

Mesar ::

Zbriši staro bazo, da bo lahko WP naredil novo. Ali pa vpiši ime stare baze pa spremeni prefix...
Your turn to burn!

neoserv ::

Možno je tudi, da imate pri vašem ponudniku gostovanja paket, ki MySQL baz ne podpira.

V temu primeru bi se bilo mogoče najbolje obrniti na ponudnik gostovanja, ponavadi vsi nudijo podporo za storitve, ki jo nudijo (nekateri boljšo, drugi slabšo) :)
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

Vice ::

Ne vem kaj jo sploh buzerirate z bazo. Če pobriše vse fajle je baza brezpredmetna.

Mesar ::

Vice, pojma nimaš.
Your turn to burn!

Vice ::

Mesar veš da imaš prav. Sem spregledal da ima oskubljeno kuro od "gostovanja" ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenos wordpress strani na drug strežnik

Oddelek: Izdelava spletišč
101726 (1414) p1nky
»

WORDPRESS - Izdelava foruma z bbpress

Oddelek: Izdelava spletišč
71970 (1735) Aleks1
»

Prenos spletne strani na novo lokacijo

Oddelek: Izdelava spletišč
91391 (1039) neoserv
»

kako dolociti koliko baz, koliko prostora...

Oddelek: Programska oprema
131153 (976) Senzacionale
»

kje je phpbb?

Oddelek: Izdelava spletišč
6831 (744) zaj_tam

Več podobnih tem