» »

Preusmeritev in spreminjanje .htmlja

Preusmeritev in spreminjanje .htmlja

samom ::

Zdravo!
Kot prvo povem, da nimam pojma v PHPju (znam spreminjat mal to je pa tud vse), časa pa nimam, da bi se neki navelik učil.
Skratka hvaležn bi bil, če bi mi en nahitr povedu/napisu skripto (lahko tudi v htaccess) za sledeče:

Imam dva 'subfolderja' A in B - več jezikov. Na A subfolderju imam naloženo Joomlo in template z index.php, v katerem kličem 'zastavce.html'. V B subfolderju pa imam samo index.php, ki preusmeri stran na A subfolder. Sktratka želim, da ob preusmeritvi iz B na A, da se 'zastavce.html' spremenijo v 'zastavce2.html' in ob preusmeritvi ostane www.domena.si/B in ne www.domena.si/A

Upam, da razumete. Če rabte več info, vam povem BP.

Lp

MrBrdo ::

Kaj ti misliš da je S-T charity? Če nimaš časa potem pa plačaj nekomu da ti naredi, ali pa pač ne delaj. S takim odnosom ne boš nič dobil.
MrBrdo

samom ::

MrBrdo je izjavil:

Kaj ti misliš da je S-T charity? Če nimaš časa potem pa plačaj nekomu da ti naredi, ali pa pač ne delaj. S takim odnosom ne boš nič dobil.


Hvala za odgovor. Še zmeraj obstajajo ljudje, ki pomagajo, če jih vprašaš. Ni problema plačat, vprašal sem če ima kdo kako idejo. Drugače sem pa že dobil enega, ki mi je brezplačno pomagal. Hvala dobrim ljudem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mod rewrite

Oddelek: Izdelava spletišč
61316 (1110) bluefish
»

Čimbolj neboleča predelava strani

Oddelek: Izdelava spletišč
313161 (2052) R33D3M33R
»

Ajax, da ali ne

Oddelek: Izdelava spletišč
212616 (1920) snajko
»

BB forum na index

Oddelek: Izdelava spletišč
111534 (680) root987

Več podobnih tem