» »

Udoben kino

Udoben kino

mprox ::

Lep pozdrav.
Zanima me, če kdo tukaj ve, ali premore Slovenija kakšen podoben kino:

kino


Pač takšen nekoliko drugačen kino ali kino, ki ima namesto sedežev dvosede ali kaj podobnega. :)
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

tado6 ::

Kolosej DeLuxe http://www.kolosej.si/kinocentri/kolose... . Nekaj podobnega kot na sliki...

tado6 ::

Zgrešil sliko:

Drugega pa pri nas ni...

St235 ::

jap, kot sem povedal v prejšnjem postu, ki se Mavericu ni dopadel, lahko pri nas samo sanjamo takšen kino. To kar imamo v kranju je kot bi fičota primerjal z ferrarijem.

tado6 ::

To bo držalo ja...

tx-z ::

Naša kina so vedn bl neudobna..v koloseju so očitno še klimo izklopl, kr tok zatohlga in vročga zraka še ni blo kokr je zadne cajte...tuš v kranju je že mal bol
tx-z

T-Majo ::

Zame je edina prednosz kina se, da vidim film cimprej.

Drugace me pa najbolj moti tresoca meglena projektorska slika.

Cez zvok nimam pripomb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

PecenkA ::

Mene pri vseh kinih pri sedežih moti, da praktično nimajo ledvenega dela in posledično po pol ure ne vem več, kako bi sploh sedel. Sedeži so mnogo preveč vbočeni. Pa še malce offtopica: isto je pri avtomobilih, pri katerih ne moreš nastavljati ledvenega dela.

gendale ::

tx-z je izjavil:

Naša kina so vedn bl neudobna..v koloseju so očitno še klimo izklopl, kr tok zatohlga in vročga zraka še ni blo kokr je zadne cajte...tuš v kranju je že mal bol

+1 tudi jaz sem opazil, da v koloseju šparajo na klimi in je poleti not kot v savni

včasih si se pa med predstavo lepo shladil :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

mprox ::

Hvala za predloge. Tale Kolosej Deluxe izgleda precej zanimiva zadevca, ker imajo očitno edini malce drugačne sedeže...za 2. Je pa res škoda, da imajo tako zelo porazen spored, da me je minilo, da bi ga obiskal. Škoda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvorana slovenskega filma - Kolosej

Oddelek: Sedem umetnosti
494950 (3430) kjut
»

Maribox

Oddelek: Sedem umetnosti
193096 (2475) Zmajc
»

Kino kolosej dvorana 8 - 3D

Oddelek: Loža
132847 (2345) Insan3Lik3

Več podobnih tem