» »

Kino kolosej dvorana 8 - 3D

Kino kolosej dvorana 8 - 3D

nepovem7 ::

Nameravam si ogledati Jurassic World 3D v kinu Kolosej, ki naj bi bil v dvorani 8 (http://www.kolosej.si/spored/ljubljana/...

Zanima me, ali se v kolosej splača ogled 3D filma, če ima kdo izkušnje iz te dvorane, lepo prosim da mi jih zaupa.

extr3m3 ::

A kolosej sploh še obratuje?! :o
o_O

nepovem7 ::

zaenkrat še

Filipko ::

Diha na škrge.

Tr0n ::

Idi raje v Cineplexx oz. ce odgovorim na tvoje vprasanje, ne.

Buggy ::

Kaksne izkusnje pa imas lahko iz dvorane same? Jaz sem prejsni teden v MB Kolosej dvorani 6, gledal Jurski svet v 3D, pa ce zelis izkusnje so bile take:
- V torek ni bilo v dvorani vec kot 10 ljudi.
- Ko sem dobil 3D ocala so bila vsa mastna po sipcah.
- Ko se je zacel film smo se vsi spogledoval ker je bilo vse zamazano. Po 10-ih minutah smo sli vprasat kaj se dogaja in je baje operater pozabil sinhronizirat ocala. Smo sli potem od zacetka.
- 3D izkusnja nic posebnega...efekti povprecni, film tudi...otroci pa zadovoljni.


Zdej ce ti ta moja izkusnja iz MB dvorane 6 pomaga, pa ne vem...lahko da je v dvorani 8 kaj drugace :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

m0LN4r ::

Torej nič boljše, kot pred dvemi leti. Čisto iste izkušnje. Mastna umazana očala, osebno pretemno steklo. itd.

Je kdo bil v cineplexu in koloseju (MB), pred kratkim, pa zna povedat ali je cineplex res veliko boljši ali pa je samo malo boljši?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Tr0n ::

Veliko boljsi. Od kvalitete slike, zvoka, do sedezev. 3D pa ne gledam nikjer, ker je brezveze.

telen ::

Jst pa nebi reku da je veliko boljši. Sem šel v Kranj gledat Interstailer in se vrtijo reklame. Črna pika na sredini ekrana in slika migeta. Rečem ok, sej majo sigurno drug projketor za film (tko kot v Koloseju). Na žalost sem se motil in sem cel film to gledal.

Tr0n ::

No, za Kranj ne vem, govoril sem za MB. :)

chrispy ::

3d jurski svet mi ni bil uredu. škoda denarja.

Tac20 ::

Meni tudi 3D jurski dokaj beden, medtem ko je bil Pacific rim 3D super.

Hodim v Tuš Kranj, prot koloseju je Špica (kvaliteta slike)

starboi ::

telen je izjavil:

Jst pa nebi reku da je veliko boljši. Sem šel v Kranj gledat Interstailer in se vrtijo reklame. Črna pika na sredini ekrana in slika migeta. Rečem ok, sej majo sigurno drug projketor za film (tko kot v Koloseju). Na žalost sem se motil in sem cel film to gledal.


Je veliko, veliko boljši . Hodim že več kot leto dni v Cineplexx Kranj ( gledal tudi Interstellar ), pogledal 2-3 filma na mesec in Kolosej mu ne pride niti blizu . Izjemna slika, zvok , ter tudi "gužve" ni veliko, kar mi še najbolj odgovarja, saj je tudi narod bolj kulturen , kot še iz časov Koloseja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

Insan3Lik3 ::

gledal 3d jurassic world v tej dvorani, moram reč da je v reklami za minione pred filmom bilo več dobrih 3d efektov kot v celem jurskem svetu.
raje si oglej brez 3d
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvorana slovenskega filma - Kolosej

Oddelek: Sedem umetnosti
495343 (3823) kjut
»

Bomo imeli v Sloveniji kvalitetnejše kino dvorane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8522858 (18760) Engineer_
»

kolosej

Oddelek: Loža
183179 (1625) Pithlit
»

Koolosej! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
625259 (4617) OrlyTM

Več podobnih tem